Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:59:20


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[14] Apmeklētāju kopā[12813]

Par ko vēsta nedēļas dienas...

Vai jūs zināt, kurā nedēļas dienā jūs piedzimāt? Ir vērts to zināt, jo mūsu piedzimšanas diena īpašā veidā ietekmē mūsu jūtas.

Sieviete, piedzimusi pirmdien...

... maiga, jūtīga un sapņotāja. Spējīga pielāgoties citam cilvēkam, piekāpties. Viņai ir ļoti grūti dzīvot vienai. Viņa izjūt nepieciešamību dalīties savā jūtu siltumā un kļūst pa īstam sieviete, kad dzemdē bērnu. Jūtīga pret apkārtesošo, tiecas dzīvot harmonijā ar to un iet pa dzīvi, sekojot sirdsbalsij.

Vīrietis, dzimis pirmdien...

... Pārjūtīgs, ar ļoti bagātu iztēli, vienmēr kontaktu meklējumos ar citiem cilvēkiem, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvēm. Viņš ilgojas pēc mīlestības, sapratnes, maiguma. Vientulība – tas nav viņam. Ārēji mierīgs, bet dvēseles dziļumos mīt trauksme: vai viņš atradīs cilvēku, ar kuru varēs dalīties mīlestībā, kurai viņš ir spējīgs?

Sieviete, dzimusi otrdien...

... dāsna un kaislīga mīlestībā. Viņa piesaista ar prāta dzīvīgumu, humora izjūtu, kā arī ar spilgti izteiktu tieksmi pēc neatkarības. Vairāk par visu pasaulē viņa mīl brīvību un baidās tikai no viena – monotonuma jūtās, kas spējīgs nodzēst entuziasmu. Viņai mīlestība ir aizraujoša spēle, cita mīlestība viņai nav vajadzīga...


Vīrietis, dzimis otrdien...

... apdāvināts savu domu izteikšanā sev labvēlīgā gaisotnē, viņa izteikumi vienmēr skan ticami. Viņš izmanto tikai viņam zināmos paņēmienus, lai piesaistītu jūs sev. Viņu var atpazīt pēc īpašās humora izjūtas, smaida, manieres, atvairīt no sevis dzīves neveiksmes. Viņš ir entuziasts, kurš mīl izklaidēties tā, lai arī citi tiktu iesaistīti viņa domās. Kaut gan pirmajā mirklī viņš sķiet mazliet izklaidīgs...

Sieviete, dzimusi trešdien...

...viegli iemīlas, jūtīga, un maiga, kaut gan slēpj to zem kautrīguma un ieturētības maskas. Mīlas attiecībās viņa tiecas pēc uzticības, patiesuma, mūžības. Tieši tāpēc viņa netic mīlestībai no pirmā acu skatiena, kaisles, kas var uzliesmot un... pēc tam izgaist. Viņai pievilcība saistās nevis ar ārējo skaistumu, bet ar kārtīgumu un patiesām jūtām.

Vīrietis, dzimis trešdien...

... goda cilvēks, apzinīgs un kārtīgs mīlestībā. Viņa nevainīgais izskats slēpj sevī milzīgu maigumu. Taču viņš ne vienmēr spēj atvērties un izrādīt to. Uz viņu var paļauties: ja viņš mīl, tad ar visu dvēseli. Uzticams un iejūtīgs, gādīgs, viņš tic jūtu uzliesmojumam, bet priekšroku dod mierīgai pārliecībai attiecībās nevis kaislei. p>

Sieviete, dzimusi ceturtdien...

... jūsmu pārņemta, nepacietīga mīlestībā. Nedrīkst teikt, ka viņa būtu pārāk sentimentāla, pazudusi ilūziju un sapņu mākonī. Viņa mīl brīvību un piedzīvojumus, mīl dzīvi, nemitīgi papildinot savas zināšanas. Viņa piesaista vīriešus ar savu dabisko pievilcību, nepastarpinātību un necieš, kad viņu cenšas piesaistīt, vienalga kādā formā tas arī nebūtu izteikts.

Vīrietis, dzimis ceturtdien...

... dzimis valdzinātājs. Viņš grib iepazīt dzīvi visos aspektos, vienlaikus saglabājot brīvību un neatkarību. Viņu biedē ģimenes dzīves rutīna. Turklāt viņš nevar dzīvot viens... Aiz pārmērīga jūtīguma un teatrāliem žestiem viņš slēpj milzīgu maigumu. Viņš spējīgs uz dziļām jūtām. Tas ir cilvēks ar noslieci uz paradoksiem, nemiernieks vai hameleons atkarībā no noskaņojuma.

Sieviete, dzimusi piektdien...

... dabas dots romantisms un sapņotāja. Viņu apbur skaistums un viss, kas tieši vai pastarpināti saistīts ar harmoniju. Viņa savaldzina ar maigumu, iejūtīgu, īpašu jūtīgumu. Apmaiņā viņai nepieciešams, lai kāds viņu mierinātu, rūpētos, aizsargātu. Emocionāla vientulība viņu biedē, tikai savas ģimenes lokā vai kopā ar bērniem viņa gūst dvēseles līdzsvaru.

Vīrietis, dzimis piektdien...

... mākslinieks. Nav iespējams turēties pretī viņa valdzinājumam, un, kad viņš saka, ka mīl jūs, tad tieši tā arī domā. Maigums ir viņa rakstura pamatā. Viņam nepieciešams dvēseliskais līdzsvars. Viņam nepieciešams sajust, ka viņu mīl, atbalsta, rūpējas par viņu. Laulība, ģimene, pavards – tie ir vārdi, kas nemitīgi skan viņa ausīs. Un, kad viņš slīgst jūsu apskāvienos (krīt drīzāk viņš nekā jūs), viņš var tajos arī palikt.

Sieviete, dzimusi sestdien...

... noslēgta, noslēpumaina, jo ar grūtībām pauž savu viedokli. Viņa ir oriģināla un neatkarīga. Valdzinot, viņa ne vienmēr izmanto pierastās sievišķīgās viltībiņas. Viņai valdzinājums ir pirmajā vietā un tikai tad intelektualitāte. Vārdi „es tevi mīlu” reti plūst pār viņas lūpām. Viņa var šķist vienaldzīga, bet dvēseles dziļumos viņa ir ļoti emocionāla, un jūtas viņā virmo...

Vīrietis, dzimis sestdien...

... vispirms netakarīgs. Viņš ir individuālists, cilvēks, kas spējīgs dzīvot viens. Viņs ir neparedzams un noslēgts. Viņš nemīl izrādīt savas jūtas un paust skaļu kaislīgu atzīšanos. Pretējā dzimuma pārstāvēm drīzāk neuzticas. Viņš ir ļoti emocionāls cilvēks, kas slēpj savas jūtas.

Sieviete, dzimusi svētdien...

... impulsīva un stipras gribas. Viņu virza kaisle. Viņa vai nu mīl, vai nemīl – trešo nevajag. Izturas viņa atbilstoši teiktajam. Viņai nepieciešams izjust lepnumu par savu partneri, jo viņa viņu izvēlas. Viņai grūti piekāpties, ierobežot savu brīvību. Viņa izvēlas paklausīgus vīriešus. Viņa ir dinamiska un bieži vien ir partnera virzošais spēks.

Vīrietis, dzimis svētdien...

... pilns ambīciju un pašpārliecināts. Attiecībās ar savu sievieti viņš uzvedas kā aizstāvis, apgādnieks. Viņš vairāk gaida atzinību nekā mīlestību un var jūs piesaistīt ar savu iniciatīvu un valdonīgumu. Viņam patīk runāt, klausīties pašam sevī, atzinīgi vērtē viņam izteiktos komplimentus.

Katra nedēļas diena ir pakļauta kādai no planētu ietekmei, tātad, katram ir sava noteikta planēta, kas ietekmē visu jūsu dzīvi.

PIRMDIENA

Mēness jūs ir apveltījis ar spēcīgu intuīciju, bagātu iekšējo pasauli, iztēli un jūtīgumu. Labā atmiņa un prasme satvert domu lidojumu ļauj attīstīt radošās spējas. Tu vienmēr tiecies pēc harmonijas, zini, kā apieties ar cilvēkiem. Mēness negatīvā ietekme saistīta ar izteikto jūtīgumu un bailēm no iespējamajiem draudiem.

OTRDIENA

Marss jūs bagātīgi apveltījis ar spēku, drosmi, vētrainu temperamentu, aktivitāti. Jums ir neparastas novērošanas spējas, jūs esat apķērīgi un pašaizliedzīgi. Ātri iedegaties jaunām idejām, darbojaties ar milzīgu enerģiju. Centieties, lai jūsu pārliecība sevī nepāraugtu pašpārliecībā.

TREŠDIENA

Jūsu neparasto saskarsmes stilu ar pasauli spēcīgi ietekmē Merkurijs. Tas dod paaugstinātu intelektuālo aktivitāti un neparastu spēju pielāgoties jebkurai situācijai un apstākļiem. Jūs mīlat būt tur, kur kaut kas notiek, izteikt savu viedokli. Jums padodas tirdzniecības operācijas. Sliktā Merkurija ietekme – viltība un virspusējība.

CETURTDIENA

Pateicoties Jupiteram jums ir maigs raksturs, jūs esat godīgi, taisnīgi, atvērti un pilni pārliecības sevī. Jūsu panākumi dzīvē ir pateicoties labajam kontaktam ar apkārtējiem – iedzimtā optimisma un attīstītās intuīcijas rezultāts. Negatīvās iezīmes – krišana galējībās. Tas pamanāms negausīgā ēšanā, pļāpīgumā, egoismā, tieksmē pēc nepamatota riska.

PIEKTDIENA

Venēra padara savus aizbilstamos par skaistuma mīļotājiem, apvelta ar radošām spējām, delikātumu, koķetīgumu un jūtīgumu. Bieži viņi pauž savu individualitāti un labo gaumi. Sliktās īpašības – godkāre, virspusējība, dažreiz – slinkums un amoralitāte.

SESTDIENA

Saturna ietekmē jūs vadāties savās idejās un rīcībā tikai un vienīgi ar realitāti, atbildības izjūtu, ticamību, pacietīgumu. Daudz gribat, bet pienākumu izpilde ir pirmajā vietā. Tiecoties pēc izvirzītā mērķa, jūs atšķiraties ar ieturētību un konsekvenci. Negatīvās iezīmes: nosliece uz pesimismu, aizdomīgums, aukstums.

SVĒTDIENA

Jūsu planēta – Saule. Tā dod ļoti daudz optimisma, veido pašcieņas izjūtu, spēcīgu gribu un tieksmi vadīt visus. Jūs tiecaties pēc bagātības un augstākās sabiedrības. Nemitīgā gatavība darboties saistīta ar prasmi vadīt savu likteni. Jums ir vajadzīga skatuve, kur jūs varēsiet spīdēt. Cīnieties ar iedomību un egoismu, kas var novest pie nopietna konflikta ar apkārtējiem.


Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


amei
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (50)
[07.08.2014 - 14:54]
Super vismaz 80% sakrīta  (clap)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[25.06.2011 - 16:37]
Uz pusi- 50% trāpīts, 50% garām.  (cap)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


oga
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[18.07.2010 - 14:09]
trapits merki, pilnigi sakrit. (clap)


xperle
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[15.07.2010 - 16:32]
atbilsttt tik tiesam taa nu ir (cool) (gldance)


EvitA
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[13.07.2010 - 11:48]
Viss precizi atbilst (hehey)

EvitA


zanelapina20
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (21)
[13.07.2010 - 00:21]
(eyes)


Caliboo**
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.02.2010 - 17:08]
atbilst nu patiešām

Caliboo**


Piparkūka
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.02.2010 - 00:00]
Man likās pārāk vispārēji pateikts, lai kko spriestu, vai atbilst vai nē. hmm


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.02.2010 - 08:59]
paldies skaistulīt - atradu..
nu.. man atbilst par kādiem 80%


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[18.02.2010 - 23:14]
elise - dienu var apskatites datora... tikai gadu panem savejo


duudinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[18.02.2010 - 20:17]
man apraksts galīgi neatbilst


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[18.02.2010 - 19:15]
ak dievs.. tas bija tik sen,ka pat nezinu kurā dienā esmu dzimusi (hmm)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[18.02.2010 - 18:54]
ES.un.pesimiste!!!! (haha) nē.nu.galīgi.garām (bebe) esmu.neglābjama.otimiste (cloud)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[18.02.2010 - 17:45]
a menja mama v ponedlnik rodila (haha) Nemz neesu tada, ka seit raksta

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-71093 1.60 LVL SC-47356 25.90 LVL SC-42228 24.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist