Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 24. Septembris 02:04:48


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[12517]

Thermotech siltās ūdens grīdas

Jūs esat šokā par jūsu ikmēneša rēķiniem par siltumu? Šajā rakstā mēs jums izstāstīsim, kā jūs varat padarīt savu dzīvi siltāku un izdevīgāku. Jums vairs nevajadzēs drebuļoties vannas istabā, izejot no dušas vai vannas un katru ziemas rītu jūs ar baudu celsieties no gultas, jo jums būs silti un komfortabli ar siltajām ūdens grīdām!

Galvenās siltās ūdens grīdas priekšrocības ir sekojošas:

Siltās ūdens grīdas - tas ir komforts un ērtība

Pirmkārt, tas ir mūsdienīgs un alternatīvs veids jūsu telpu apkurei! Tas ir tas, kā dēļ ir vērts mainīt savus priekšstatus, ka radiators - tas ir siltuma un komforta vienīgais avots. Iztēlojieties, ka apkures sezona jau ir noslēgusies vai vēl nav iesākusies, mums nākas ģērbties siltāk, ietuntuļoties pledā, neatļaut bērniem spēlēties uz grīdas. Mēs piedāvājam jums siltās ūdens grīdas izdevīgu un neatkarīgu sistēmu, pie kuras jūs paši lemjat, kad jūsu mājās ir jābūt silti! Tā kā cilvēki jūtas komfortabli pie vēsa gaisa galvas līmenī un ar siltumu pie kājām, siltās ūdens grīdas pārstāv ideālu vienmērīga siltuma sadalījuma sistēmu.

Pielietojot telpās plakanu karsējošu virsmu, kas atdod nozīmīgu siltuma daudzumu, vienmēr radīs labvēlīgāku mikroklimatu, nekā pie telpu apsildes ar konvektīviem aparātiem. Siltās ūdens grīdas sistēma ļaus jums regulēt katras istabas temperatūru pēc nepieciešamības, kas nepieļaus aukstas un pārkarsētas zonas, kā pie apkures ar radiatoriem. Katrā ziņā viss ir pazīstamas - nevēlēšanās celties ziemas rītā, zinot, ka dzīvoklis atvēsis par nakti, tā kā ziemas naktī temperatūra ārā pazeminās dažreiz līdz 10 grādiem. Siltās ūdens grīdas sistēmās jūs varat uzstādīt dienas un nakts temperatūras režīmu, pie tam, temperatūra vienmēr automātiski uzturēsies nepieciešamajā jums līmeni, pateicoties mūsdienīgiem sensoriem, kuri ir uzstādāmi katrā atsevišķā telpā.

Siltās ūdens grīdas - tā ir tērējamās enerģijas ekonomija

Komfortablas temperatūras atbalstam jūsu mājās, ofisā, dzīvoklī, kā arī ražošanas telpās. Galvenais elements siltās ūdens grīdas sistēmā ir caurules, kas tiek ievietotas grīdas konstrukcijā. Uz uzsildāmā ūdens rēķina, kurš cirkulē siltās ūdens grīdas sistēmā, siltums izplatās vienmērīgi no lejas augšā, tādējādi, nav pārkarsēto zonu vai vāji uzsildīto zonu, ko nevar neievērot pie radiatoru sistēmas apkures. Pateicoties vienmērīgai siltuma atdevei no visas grīdas virsmas mēs sasniedzam nepieciešamu 25°c temperatūru kāju zonā un 20°c galvas līmenī, ar to pašu mēs izvairāmies no konvekcijas efekta, kā tas ir pie radiatoru apkures, kad temperatūru rādītāji izskatās pretēji. Siltajām ūdens grīdām nav konkurentu pēc enerģijas ekonomijas jūsu mājās.

Pateicoties tam, mēs varam, pazemināt temperatūru telpā minimums uz 2°, bet tas, savukārt, dod nozīmīgu enerģijas ekonomiju (15%-35%).

Siltās ūdens grīdas - tā ir drošuma un uzticības garantija

Siltajās ūdens grīdās ūdens nepārsniedz 55°C, bet caurules iztur temperatūru režīmu līdz 90°C, vēl jo vairāk, tā kā sistēma nav atkarīga no centrālas ūdensapgādes un ūdens cirkulācija notiek ar ūdenssūkni, spiediens sistēmā nepārsniedz 3 bar, maksimāli atļautais spiediens mūsu caurulēs ir līdz 6-7 bar. Tādējādi, mūsu sistēmai ir praktiski divkāršs drošuma krājums. Siltās ūdens grīdas sistēma ir ražojama saskaņā ar ISO 9001 standartiem, ISO 14001, ir RAL un DIN kvalitātes Eiropas sertifikāti. Ražošana Vācijā un Zviedrijā garantē drošumu un siltās ūdens grīdas sistēmas precizitāti. Elementu ilgmūžība, kas ir testēti laboratorijās izmēģinājumu laikā, kuri ir sertifikātu saņemšanas pamats, pārsniedz 50 gadus. Īsta komforta saņemšanas nosacījums ir nekļūdīgs projekts un augstvērtīga sistēmas montāža. Silto ūdens grīdu panākumā, kas ir atkarīgs no grīdas apkures pielietojuma, mums palīdz mūsdienīga aprēķinu programma. Dotā programma ļauj pieņemt uzmanībā tādus faktorus kā, jūsu mājas vai dzīvokļa siltuma zudumus: logi, sienu resnums un to materiāli, stūra istabas, griestu augstums, siltās ūdens grīdas virsmas temperatūras aprēķins, kā arī jūsu izvēlētais grīdas segums.

Siltās ūdens grīdas jūsu mājās - tā ir arhitektūras un dizaina brīvība

Siltās ūdens grīdas sistēma pilnībā ir apslēpta zem grīdas seguma, bet jebkādu redzamo elementu neesamība dod interjeru noformējuma neierobežotas iespējas - labāk iekārtot mēbeles, lai paliktu vairāk brīvās telpa. Tāpat iztēlojieties logu bez smagas radiatora konstrukcijas, kas apgrūtina skatu, vēl jo vairāk, ja tas ir panorāmu logs! Bez tam, dzīvoklī var droši plānot akmens, keramiskās vai parketa grīdas, kas pie parastās apkures liekas aukstas un nepatīkamas. Siltās ūdens grīdas nodrošinās patīkama siltuma izjūtu zem kājām.

Siltās ūdens grīdas labās īpašības ir nenovērtējamas pie senu interjeru noformējuma, kā arī projektējot sporta zāles, kur parastus radiatorus nepieciešams slēgt ar speciāliem nožogojumiem, lai noslēptu tos vai nodrošinātu drošību īpašniekiem un apmeklētajiem.
    Kāpēc mēs neiesakām uzstādīt elektriskās grīdas
  • Pirmais un pats svarīgākais tā ir Jūsu ģimenes veselība, elektriskas grīdas ir bīstamas cilvēka organismam, īpaši bērniem! Jūs varat smelties šajā sakarā informāciju Internetā, kaut arī paši ražotāji, norāda datu specifikācijā faktu, piedāvājot atšķirīgas aizsardzības metodes, kuras izsauc lielas šaubas to efektivitātē un ilgmūžībā.
  • Izdevumi uz elektrības apmaksu palielināsies, piemērs, patēriņš uz siltas elektriskās grīdas vienu kvadrātmetru ir vienāds ar vienas pastāvīgi degošās lampiņas patēriņu, uz 12 kv.m. tās 12 pastāvīgi degošas 120-150 Wt lampiņu!
  • Galvenā tehniskā problēma - ir augsta elektrisko grīdu bojājuma sistēmas varbūtība.
  • Sistēmas remonts paredz grīdas seguma atplēšanu, t.i. viņa maiņu.
Thermotech silto ūdens grīdu garantija:
Thermotech cauruļu dzīves termiņš, ekspluatācijā ar siltumnesēju līdz 50 ° un zemu spiedienu līdz 4 bar, sastāda 450 gadus, tādējādi cauruļvads, kas ir ievietos betonā, garantēti dzīvos visas ēkas ekspluatācijas termiņā.

Jums ir privātmāja? Jums noteikti ir pazīstama šāda situācija: izkritis sniegs, tad viss kūst un pagalmā paliek slidens. Thermotech arī šeit ir risinājums: sniega kūšanas sistēma.


Tuvāku informāciju par Thermotech siltajām ūdens grīdām:
Oficiālās Thermotech pārstavniecības mājaslapā Latvijā
www.siltasgridas.lv
(+371) 26434922

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


aguminjsh
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[03.12.2009 - 23:20]
uuuja, dikti interesanti un praktiski
bet noteikti ka dargi


pantogar
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.10.2009 - 22:30]
O, jā! Šitas ziemā būtu tik ideāli. Nekādu problēmu!


mandarincix
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.10.2009 - 20:53]
man mājās ir siltās ŪDENS grīdas- super!!! man ļoti patīk, un apsildīšana gandrīz neko nemaksā...

dzīve ir te un tagad, nevis tur un kaut kad


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[17.10.2009 - 11:21]
Es vairāk domāju par to neieteikšanu, jo to var attiecināt uz pilnīgi visām precēm...

.. laimīga ..


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[16.10.2009 - 23:52]
Sol - te jau ari tiesi runa par silto gridu Tikai nevis elektrisko, bet uz udens bazes (ice)
Bet pa tam elektriskaja gridam piekritu - diez cik tas labi nav, man bail butu sev majas tadas gridas ievietot.


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[16.10.2009 - 20:57]
Ja vienmēr domāsi par saplīšanu utt., tad neko nevar ne pirkt, ne lietot... (fui)
Man personīgi ļoti patīk izkāpt no dušas uz siltas grīdas vai aukstākās dienās ieiet virtuvē ar basām kājām (flower)

.. laimīga ..

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-21126 83.00 LVL SC-51019 26.90 LVL SC-43126 56.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist