Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 25. Septembris 15:53:50


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[6171]

Kā uzlabot garstāvokli

Pietēlojiet
Vismaz pāris minūtes izliecieties, ka jums ir labi – smaidiet, smejieties, muļķojieties! Šāda izturēšanās raisa pozitīvas izjūtas, kas uzlabo noskaņojumu un pašsajūtu.

Lietojiet vitamīnus
Serotonīna sintēzei nepieciešami B6 un B3 vitamīni. Cinks līdzsvaro neirotransmiteru līmeni galvas smadzenēs, tādēļ arī tas var novērst grūtsirdību.

Atbrīvojieties no krāmiem
Liekas dīvaini, tomēr drēbju skapja, atvilkņu un plauktu pārskatīšana un visa liekā izmešana var uzlabot noskaņojumu. Jo radikālāk rīkosieties, jo labāk jums kļūs. Uzskatiet to arī par garīgu attīrīšanos.

Plānojiet savu dienu
Katru dienu uz lapiņas uzrakstiet 3 lietas, ko šajā dienā gribat izdarīt. Novērojumi liecina, ka cilvēki jūtas laimīgāki, ja ir ko paveikuši, kaut pavisam sīku darbiņu.

Novērsiet PMS
Ja vēlaties novērst PMS ar dabiskiem līdzekļiem, pamēģiniet verbēnu. Šis dziednieciskais augs regulē hormonālo līdzsvaru un var pat par 50% pavājināt PMS.

Laikus maksājiet rēķinus
Depresijas pētījumi liecina, ka nepadarītas lietas (piemēram, nenomaksāti rēķini, laikā neatdoti parādi) nomāc, rada nervozitāti un izraisa nevajadzīgu spriedzi.

Turiet vārdu
Nesoliet to, ko nevarat izpildīt. Tā jūs tikai radāt sev papildus grūtības un jucekli savā dzīvē.

Ieēdiet labākam miegam
Divos naktī vēl arvien esat nomodā? Pagatavojiet sev sviestmaizi ar vistas vai tītara gaļu un izdzeriet glāzi piena – šajos produktos esošais triptofāns palīdzēs organismā rasties vielām, kas tik nepieciešamas veselīgam miegam.

Uzturieties pie jūras
Jūras gaiss satur nomierinošos broma jonus un kopā ar jūras šalkām raisīs labsajūtu un palīdzēs noregulēt miegu.

Ieņemiet kava – kava
Ja nevarat iemigt, visu nakti jūtat nemieru un nepatīkamu satraukumu, pamēģiniet četras stundas pirms gulētiešanas ieņemt kava – kava preperātu. Novērots, ka tas palīdz atslābināties un vieglāk iemigt.

Nepārgulieties brīvdienās
Vāļāšanās pa gultu vai mēģinājums negulētās naktis kompensēt ar ilgu gulēšanu brīvdienas tikai izjauks organisma iekšējo ritmu. Atmošanos rosina gaismas iestāšanās, nevis izgulēšanās. Ja tomēr mēdzat palikt guļam ilgāk nekā parasti, tad, tikko esot ticis ārā no gultas, dodieties svaigā gaisā. Tā jūs atjaunosiet miega un nomoda ritmu.

Labi izsmejieties
Noskatieties savu mīļāko filmu. Smiekliem ir tikpat spēcīga iedarbība kā skrējienam: tie kliedē iekšējo sasprindzinājumu, atslābina muskuļus un atbrīvo tik nepieciešamos endorfīnus, kas rada labsajūtu.

Nečinkstiet
Pastāvīga žēlošanās par savām problēmām arī bojā garastāvokli. Izrunāt problēmas ir noderīgi tad, ja jūs mēģināt rast tām risinājumu, turpretī kāda nelāga atgadījuma nemitīga skandināšana un iztirzāšana tikai koncentrē uz slikto un liek atkal un atkal pārdzīvot negatīvas emocijas.

Necentieties būt perfekti
Būt absolūti perfektam praktiski nav iespējams, tādēļ neizvirziet sev nereāli augstas prasības. Nolaidieties uz zemes un necentieties būt par visiem vislabākais, tas nav iespējams, bet galvenais, - nav vajadzīgs!

Vairāk izklaidējieties
Mazāk strādājiet, mazāk raizējieties, - ejiet laukā no mājās un izmantojiet brīvo laiku savam priekam. Tas kliedēs grūtsirdību, jūs vairāk kontaktēsieties ar cilvēkiem, un jums uzlabosies pašsajūta.

Samierinieties ar to, ko nevarat mainīt
Jūs tiešām nevarat mainīt, piemēram, savu augumu, ādas krāsu, faktu, ka neesat laimējusi lielajā loterijā. Samierinieties, un jūs nejutīsieties tik bēdīgs un pozitīvi raudzīsieties nākotnē.

Iemācieties atteikt un pateikt „nē!”
Neuzņemieties vairāk, nekā spējat paveikt. Ja jūs allaž apņemsieties izdarīt, ko jums lūdz, - jūs būsiet pārslogots, nomākts un neapmierināts ar to, ka vienmēr visu uzgrūž tikai jums.

Kas bijis, - bijis
Viss taču pieder pagātnei, ieskaitot jūsu kļūdas, neuzticīgus partnerus, viltīgus draugus, muļķības, ko esat darījis, - mācieties no tā visa un dzīvojiet nākotnei, nevis nemitīgi sev to atgādinot.

Netiesājiet citus
Novērojumi liecina, ka cilvēks, kurš pastāvīgi citus kritizē un ir nemierā ar viņu rīcību, pats ir pārmērīgi paškritisks. Lai dzīve būtu vieglāka, neanalizējiet tik daudz.

Plēsiet traukus
Ja ļoti gribas, - trieciet traukus pret grīdu, - tas nomierina sirdi un prātu. Apmēram trešā daļa cilvēku, kuriem ir augsts asinsspiediens, cieš no apslēptām dusmām. Risinājums, pēc speciālistu domām, ir viens – izlādēties, nevis krāt dusmas sevī.

Dariet kaut ko patīkamu
Veikti pētījumi un noskaidrots, ka nodarbošanās ar kaut ko īpaši tīkamu – vai tā būtu iepirkšanās vai klīšana pa pilsētu, vai pastaiga pa mežu, - stimulē imūnsistēmu, noņem emocionālo spriedzi un paaugstina serotonīna līmeni galvas smadzenēs.

Vairāk jautājiet
Izklausās dīvaini, taču tā ir patiesība: jo ziņkārīgāks būsiet, jo labāk spēsiet pielāgoties pārmaiņām, stresam un vieglāk tiksiet galā ar grūtībām. Turklāt ziņkārība (labā nozīmē) pievērš uzmanību notikumiem „ārpus jums” un neļauj ieslīgt tikai personiskajās problēmās.

Celieties augšā
Jūtaties noguris un nomākts? Neguliet, jo tad var kļūt vēl sliktāk. Vertikālā stāvoklī cilvēks ir možāks, spēj ātrāk domāt, risināt problēmas un būt aktīvs. Tas viss stimulē smadzeņu darbību un uzlabo vispārējo pašsajūtu.

Rīts gudrāks par vakaru
Mēs esam kritiskāki pret sevi pēcpusdienā un vakara stundās, kad smadzeņu darbība kļūst lēnāka un sāk rasties nogurums. Tādēļ nevajag domāt par dzīves jēgu pirms gulētiešanas, jo tad bieži rodas pesimistiskas domas un nāk raudiens.

Ļaujieties bēdām
Neko darīt, ja dažreiz mums vienkārši gadās slikta diena. Ja uznāk „ziloņa skumjas” un gribas sērot, liecieties uz dīvāna, savelcieties kamolā un kārtīgi izraudieties, bet ticiet, ka rītdiena noteikti būs labāka diena par šodienu.


Ielādēja:Lietotājs offline sweetheart
Vidējais vērtējums:
Daudzums


machii
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[23.07.2010 - 00:16]
nu tad pļēšam traukus un ejam iepirkties (walk)


pantogar
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2009 - 15:15]
Nu nezinu. vai trauku plēšana tiešām uzlabotu garastāvokli.. Pēc tam gan jau pārdzīvotu..


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[17.10.2009 - 22:14]
Man daži iet no rokas jau labi laiku (dance) (baloons)

.. laimīga ..


elita394
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (52)
[15.10.2009 - 15:34]
Piemeeram man vislabaak nonem stresu,labs sports.... (walk)


kukazina
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.10.2009 - 11:52]
iepirkšanās pilnīgi noteikti stimulē imūnsistēmu, noņem emocionālo spriedzi un paaugstina serotonīna līmeni galvas smadzenēs - šis man palīdz uzlabot omu (xgift)


sweetheart
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[28.08.2009 - 11:14]
tas ir tāds struntiņš, kas taslābina muskuļus, noņem stresiņu, bett LV gan tādu neesmu manījusi (hmm)

Es izvēlos būt laimīga!


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[27.08.2009 - 23:05]
Kas ir kava- kava preparāts?

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[27.08.2009 - 20:11]
kas ir kava-kava? (nose)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-33404 4.40 LVL SC-26519 26.00 LVL SC-44324 13.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist