Ielogoties ar Facebook pasi
Skorpions clock Šodien ir 28. Oktobris 02:51:54


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[50944]

Seksuālā masāža

Orgasma sasniegšanai ir nepieciešama ķermeņa, erogēno zonu glaudīšana. Erogēnie centri, jeb zonas, spēcīgi reaģē uz ādas kairinājumiem (iedarbībām) ar plaukstu, kura ir bagāta ar nerviem, asinsvadiem. Šis uzbudinājums tiek nodots visam organismam. Pozitīvai masāžas iedarbībai ir nepieciešama partneru atslābinājums. Turklāt, ir jāzina tās zonas (centri), kuri ir īpaši jūtīgi šim partnerim (partnerei).

Masāžas uzdevums – seksuālā stimulācija, seksuālais uzbudinājums – var tikt sasniegts ar glaudīšanu, rokas pieskārieniem ķermeņa jūtīgām daļām, erogēnajām zonām, tādām kā krūtis, gurni, dzimumorgāni, klitors, lielās un mazās kaunuma lūpas. Uzbudinājumam ir jābūt abpusējam. Iedarbojoties uz erogēnajām zonām ar roku (masāža), vīrietis vai sieviete pieskaras partnera ķermenim ar krūtīm, muguru, gūžām utt. Āda izsauc spēcīgus impulsus, kuri caur nervu sistēmu tiek nodoti dzimumorgāniem.

Maiga glaudīšana var iedarboties tikpat erotiski, kā arī vīrieša krūts pieskaršanās (beršanās) sievietes krūtīm, muguras – mugurai. Īpaši spēcīgs seksuālais uzbudinājums rodas šajā brīdī sievietei.

Seksuālā masāža tiek veikta, esot kailiem.

Erogēnās zonas

Seksuālais uzbudinājums rodas ne tikai hormonu ietekmē, bet arī pieskaroties šajā ziņā ļoti jūtīgām ķermeņa zonām – erogēnajām zonām. Šajās zonās klāt pie parastiem taustes, temperatūras un sāpju receptoriem ir arī specifiski seksuālā jūtīguma receptori – tā saucamie ģenitāliju ķermenīši, kuri reaģē uz spiedienu. Iespējams, ka ar to topogrāfiju ir saistīts erogēno zonu izvietojums.

Vīriešiem tās ir dzimumlocekļa galviņa, sēkliņu maisiņš ir mazāk jūtīgs. Seksuālais uzbudinājums rodas arī, ja notiek dzimumlocekļa ādas ritmiska pārvietošana un spiediens uz tā sakni.

Sievietēm par galvenajām erogēnajām zonām tiek uzskatīts klitors, mazās kaunuma lūpas un maksts, piena dziedzeri, kakls, iekšējās gurnu virsmas āda un tml.

Klitora erotiskā reaktivitāte (specifiskais jūtīgums) ir selektīvs: vienas sievietes reaģē uz ritmisku spiešanu uz visu klitora zonu, otrās – tikai uz lēniem līnijveida klitora ķermeņa kairinājumiem, trešās – uz ātru spēcīgu ritmisku spiešanu un klitora ķermeni vai galviņu ar tās pastiepšanu uz augšu vai piespiešanu pie kaunuma kaula.

Lielākoties erogēno zonu taustes kairinājums (manuālā masāža) izsauc seksuālo uzbudinājumu. Vairāku erogēno zonu stimulācija noved pie seksuālā uzbudinājuma summēšanas. Orgasmu var izsaukt arī ar erogēno zonu manuālo masāžu, kuras atrodas iegurņa un muguras līmeņos.

Sagatavošanās seksuālajai masāžai

Tiek rekomendēts aiziet kopā vannā vai dušā. Masāžu var veikt gulta, vannā, uz krēsla, paklājiņa (uz grīdas) utt. Masāžu labāk taisīt mūzikas pavadījumā, ar krāsu mūziku vai sveču gaismā. Pirms dzimumakta ir nepieciešama atslābinoša kopējā masāža.

Pirms seksuālās masāžas taisīšanas rokās būtu jāieziež krēms, losjons vai aromātiskā eļļa. Rokām jābūt siltām, maigām, nagiem īsi nogrieztiem. Uzbudinājumam ir jāmasē viss ķermenis un dzimumorgāni.

Partneris masē partneri:

1. Partnere guļ uz muguras, vīrietis sēž blakus un maigi masē viņas krūtis, periodiski saspiežot krūtsgalus. Partneres uzbudinājuma apliecinājums ir krūtsgalu uzbriešana.

2. Vēdera un dzimumorgānu zonas glaudīšana. Glaudot, izlaidiet jūsu pirkstus caur matiem uz kaunuma kaula. Šīs iedarbības turpinās vairākas minūtes.

3. Maiga glaudīšana ap maksts ieeju (bet ne iekšā), pēc tam klitora glaudīšana un berzēšana.

Partnere masē partneri:

1. Vīrietis guļ uz muguras, sieviete glauda viņam krūti, vēderu, kaunuma kaulu, iekšējo gurnu daļu.

2. Partnere glauda un maigi saspiež oliņas, dzimumlocekli. Partneriem jābūt kailiem. Kailums izsaka intimitāti un rada lielāku erotisko uzbudinājumu. Sievietes seksuāli stimulējas, redzot partneri.

Erotiskās masāžas metodika

Seksuālā masāža ietver klasiskās masāžas pamata paņēmienus – glaudīšana, berzēšana, piespiešana (maidzīšana), vibrāciju, maidzīšanu. Taisot seksuālo masāžu, partneriem jābūt atslābinātiem. Ja partneris izjūt sasprindzinājumu, uztraukumu, tad viņš ir jāatslābina, jānoņem nemiera sajūta. Masāžas paņēmieni šajā gadījumā tiek izpildīti bez steigas, maigi pieskaroties masējamām zonām. Daudziem laba atslābinoša procedūra ir kopējā vanna (duša).

Pilnai atslābināšanai un seksuālajam uzbudinājumam tiek rekomendēti sekojošie vingrojumi:

1. Partneris (partnere) guļ ar seju uz leju, bet partnere (partneris) jāšus uz viņa (viņas). Maiga visa ķermeņa glaudīšana no galvas līdz kāju pirkstiem. Pēc 10 minūtēm (vai vairāk) partneri mainās vietām. Masāžas laikā jāguļ atslābinātam, koncentrējoties uz notiekošo un veltot uzmanību katrai zonai, kura tiek masēta dotajā brīdī.

2. Partnere guļ uz muguras, partneris maigi glauda viņas seju un visu ķermeni (izņemot krūtis un dzimumorgānus).

3. Partneris guļ uz muguras, partnere viegli glauda viņa ķermeni, izvairoties no pieskaršanās dzimumloceklim un oliņām. Ja partneris jutīsies saspringti vai uztraukti, tad partnerei ir uz neilgu laiku jāpārtrauc masāža, un tiklīdz tas pāriet, jāatsāk glaudīšana.

Taisot erotisko masāžu, partneres (partnera) sākotnējā pozīcija – guļot uz vēdera. Tas ļauj atslābināties. Masāžas seanss sāk no muguras, jo tā ir refleksogēna zona, kuru inervē muguras smadzeņu nervi. Sākumā tiek veikta vienkārši glaudīšana ar plaukstu virsmu, ieskaitot berzēšanas paņēmienus ar pirkstgaliem. Partneris sēž blakus vai jāšus uz partneres. Glaudot kājas, nevajadzētu masēt cirkšņa zonas un pēdas.

Masējot krūtis, sākotnējā pozīcija ir guļot uz muguras. Kustības tiek izpildītas no ribu lokiem uz pleciem, tad glauda ķermeņa sāna virsmas. Glaudīšanai jābūt maigai, mīļai.

Masējot muguras apakšējo daļu, sākotnējā pozīcija ir guļot uz vēdera. Partnerei (partnerim) ir jāapsēžas jāšus un jāizpilda maiga glaudīšana ar plaukstas virsmu. 

Partnera krūts un vēdera masāža tiek veikta viņam guļot uz muguras. Partnere maigi glauda krūti un vēderu, kaunuma kaulu un cirkšņa zonu (iekšējo gurna daļu), pēc tam maigi glauda un saspiež oliņas.

Vēdera glaudīšana dzimumorgānu zonā tiek veikta ar plaukstu un pirkstiem maigi, tikko pieskaroties. Maigas pirkstu kustības tiek veiktas apkārt maksts ieejai, pēc tam viegli pieskaroties klitoram, maigi to glauda. Klitors ir augsta jūtīguma orgāns ar lielu daudzumu nervgaļu.

Klitora masāža tiek taisīta ar pirkstiem vai plaukstas pamatu, maigi pieskaroties ar piespiešanu. Kustības tiek veiktas pa apli. Maigi piespiežot ar pirkstiem, izdara mērenas griešanās kustības, vai, uzliekot visu plaukstu uz klitora zonas, izpilda vibrāciju, ātri slīdot ar pirkstiem uz augšu un uz leju pa klitoru. Pēc tam, uzliekot roku uz kaunuma kaula makstij šķērsām, veic vibrējošas kustības, pie tam ar plaukstas pamatu piespiež un berž klitoru, veicot griešanās beršanas kustības.

Stimulējot G zonu, ar vidējo pirkstu berž maksts priekšējo sieniņu, kur atrodas augsta jūtīguma zona, bet ar plaukstas pamatu šajā laikā var stimulēt klitoru – spiediens uz to un tam apkārt esošu zonu.

Dzimumorgānu masāža

Pēc iepriekšējās (sagatavošanās) seksuālās masāžas var uzbudināt vienam otru, iedarbojoties uz dzimumorgāniem un visu ķermeni.

1. Partnere guļ uz muguras. Partneris uzliek rokas uz viņas krūtīm un maigi glauda, bet ar pirkstgaliem mīca krūtsgalus, atkal glauda. Pēc tam maigi glauda viņas vēderu un dzimumorgānu zonu.

2. Maiga glaudīšana ap maksts ieeju, pieskaroties klitoram, kuru var viegli noteikt taustoties: tas ir ciešs paaugstinājums, pārklāts ar ādu, tajā vieta, kur atrodas mazās kaunuma lūpas.

Iedarbības spiediens un ritms uz klitoru mainās.

3. Partneris – uz muguras, partnere glauda viņa krūti un vēderu, kā arī kaunuma kaulu un iekšējo gurnu virsmu, pakāpeniski tuvojoties oliņām, kuras viņa maigi saspiež un glauda.

4. Partnere sēž, bet partneris guļ viņai starp kājām, viņa stimulē viņa dzimumlocekli, beržot to, pārvietojot pa to roku, piespiežot.

Erotiskās masāžas seanss sāk no muguras, jo iedarbība uz šo zonu (daļu) izsauc komforta sajūtu. Glaudīšana vai maigu berzēšanu veic ar pirkstgaliem. Ar lēnu ritmu masāža noved pie nomierināšanas, atslābināšanas. Iekšējās gurnu virsmas (cirkšņa zonas) un pēdu masāža noved pie stimulācijas (uzbudinājuma).

Nereti reibuma vai ievērojama noguruma stāvoklī neizdodas sasniegt erekciju. Šajā gadījumā, pirms sākt dzimumaktu, pārliecinieties, vai jūsu partnere (partneris) ir pilnīgi uzbudinājusies.

Šim mērķim taisa iepriekšējo (sagatavošanās) seksuālo masāžu, kuram jāilgst ne mazāk par 15-20 minūtēm.

Lai stimulētu partneri, partnere masē viņa dzimumlocekli ar rokām (partneris – uz muguras, aizverot acis un koncentrējoties uz savam sajūtam), saspiež dzimumlocekli tieši virs galviņas. Viņas īkšķim jābūt uz dzimumlocekļa apakšējās daļas – tur, kur galviņa savienojas ar stumbru, rādītājpirksts – pretim īkšķim, bet pārējie pirksti – apkārt dzimumlocekļa stumbram. Partnerei jāstimulē dzimumloceklis un jāpārtrauc tad, ja vīrietim sajūt tuvojošos ejakulāciju. Tad sievietei uz 3-4 sekundēm jāsaspiež dzimumlocekļa galviņa. Saspiešana, kura tiek veikta diezgan intensīvi un savlaicīgi, nekavējoties apklusina ejakulācijas refleksu. Pēc 15-30 sekundēm stimulāciju var atjaunot (atkārtot). Tādā veidā partnere bremzē nepārvaramu ejakulācijas (spermas izmešanas) tieksmi un uz laiku novājina erekciju. Atkārtot 2-3 reizes.

Faktiski gan vīrieša, gan sievietes dzimumorgāni tā pārpildās ar asinīm, ja seksuālais uzbudinājums nebeidzas ar ejakulāciju vai orgasmu, ka var neizturēt mehānismi, kuri nodrošina muskuļu un mugurkaula apakšējās daļas saišu aizsardzību. Uzbudināta dzemde, piemēram, var trīskāršot savu normālu svaru un izmēru un palikt tādā stāvoklī vairāk par stundu, pie tam pēc orgasma tā atgriežas normālā stāvoklī pēc 5-10 minūtēm.

Tāpēc cilvēkiem, kuri nevar rēķināties ar fizioloģiski efektīvu orgasmu, rekomendē izvairīties no seksuālās stimulācijas vai apieties ar to tā vai citādi.

Lai stimulētu partneri, seksuālā masāža tiek taisīta sekojoši.

1. Klitora stimulācija ar locekli. Partnere guļ uz muguras ar saliektām kājām (partneres kāju saliekšana nodrošina papildus klitora stimulāciju), bet partneris atrodas augšā.

2. Partnere guļ uz muguras un spēcīgi saspiež partnera kaklu, apskaujot viņu ar kājām.

3. Partnere guļ uz muguras ar savedot kopā kājas, bet partneris – augšā. Šajā pozā klitors un kaunuma lūpas gūst spēcīgu stimulāciju.

4. Partneris guļ uz muguras, partnere jāšus uz viņa, nedaudz noliecoties atpakaļ. Šī poza ļauj efektīvi stimulēt partneres klitoru un krūtis.


duudinna
Ielādēja:Lietotājs offline duudinna
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2011 - 11:47]
golferes komentaars vislabaakais


alce
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.08.2009 - 15:08]
mmm...man patīk, ja mani lutina un patīk arī otru palutinaat.. (yes)


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[02.08.2009 - 20:38]
Es jau ari labak - lai man taisa


rituha28
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (43)
[31.07.2009 - 19:23]
ja man taisītu masāžu es netteiktos - man patīk stipras vīrieša rokas

Ja sieviete ir skaista - viņu ievēro! Ja sieviete ir gudra - viņu apbrīno! Ja sieviete ir šarmanta - viņu neaizmirst!


golfere
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.07.2009 - 16:46]
es ar
starp citu man tādas apenes ir kā tai meičai bildē


engelisss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[30.07.2009 - 11:59]
ha,es to visu jau pati esmu atklajusi (fui)


D_H
Lietotājs offline sievieteJaunavaBildinātaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[30.07.2009 - 11:59]
man slinkums tik ilgi laikam būtu (haha)

Galvenais, ka cilvēks labs .............


Nopietna
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.07.2009 - 11:06]
Oooo meitene, ja tik mēs visi šo mākslu izprastu un pielietotu (cool)

Sievietes noslēpumus neizpauž, viņas tos apmaina pret citiem.

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SB14P-127-010-6 2.90 LVL SC-50718 37.70 LVL SC-49739 29.20 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist