Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 24. Septembris 03:22:32


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[8159]

Neveiksme gultā

Nepatīkami pārsteigumi gultā tiek uzņemti visai sāpīgi. Taču vīrietim, kā sociāli atbildīgai būtni, pat gultā ne vienmēr izdodas atslābināties līdz galam. Vēl jo vairāk, mūsdienu gultas etiķete uzliek par pienākumu vīrietim vispirms apmierināt sievieti.

Visvairāk vīrieša patmīlību ievaino seksuāli apjukumi. Kopumā tādi ir četri: priekšlaicīga ejakulācija, sēklas noplūdes aizture, potences traucējumi un arī dzimumlocekļa izmērs un forma. Pieskarsimies vīriešu iespējamās uzvedības variantiem, kuriem šādi apjukumi ir problēma.

Ja gultā notiek tā, kā jūs nevēlētos, izliecieties, ka viss notiek stingri pēc plāna. It kā tas būtu plānots, viltīgi gudrs, amizants un oriģināls, turklāt sen izdomāts. Protams, ka šādas iemaņas jāizstrādā gadiem, toties tās ar uzviju attaisno psiholoģisko komfortu gultā. Priekšlaicīga ejakulācija pirmajā momentā stipri sarūgtina abus procesa dalībniekus: vīrietis apmulst, sieviete ar grūtībām slēpj vilšanos. Viņu viegli var saprast: Nelietis mērķi sasniedzis, bet viņa vēl joprojām ir atarta pozīcijā un šaubās, vai tiks tālāk...

Te viss ir atkarīgs no vīrieša, kurš tajā momentā atrodas divu diametrāli pretēju jūtu varā. No vienas puses, viņš ir apmulsis no priekšlaicīga atrisinājuma, bet, no otras puses, izjūt kaut kādu atvieglojumu - izlādēšanās tomēr ir notikusi.

Šādā situācijā parastā izeja ir atvainošanās un nekavējoša aiziešana uz mājām. Taču vīrietim jāatceras gultas etiķete. Ja jums nav vienaldzīgs jūsu vīrieša imidžs, ir jēga... pabeigt iesākto dzimumaktu, aizmirstot par savu apmierinājumu.

Iesākumā nomieriniet partneri, ka vēlaties iegūt viņu vairākas reizes un pirmā reize - neskaitās. Šie vārdi skan visai cerīgi. Noticēdama jūsu apņēmībai, sieviete ar pateicību pieņems jūsu romantiskās spēles.

Bet, kamēr jūs turpināt glāstus un erotisko masāžu, jums iestāsies atkārtota, normāla erekcija un būs iespēja cienīgi nobeigt jūsu galveno vīrieša cieņas un instinktu hormonālo prezentāciju.

Bet ko darīt, ja kaut kādu iemeslu dēļ pirmā erekcija nav radusies vai pēc tās rašanās tā uzreiz pazudusi?

Kad tas notiek pirmo reizi, vīrietis parasti aizdomājas par savām seksuālajām spējām - impotenci! Pats nepatīkamākais, ka personiska neveiksme kļūst par publisku faktu, jo vīrieša fizioloģiskās īpatnības neļauj noslēpt no dāmas - necelšanās stāvokli.

No tā, kā vīrietis uzvedīsies šajā situācijā, daļēji būs atkarīgs seksuālo attiecību komforts kā ar šo konkrēto sievieti, tā arī ar citām partnerēm. Šeit ir liela bīstamība iegūt vīrieša nepilnvērtības kompleksu ar tam sekojošu ilgstošu atjaunošanās periodu.

Un tāpēc izskaidrošanos: "Kaut kas tāds ar mani notiek pirmo reizi" - labāk "norijiet". Līdz replikas nav konstruktīvas un, izņemot abpusēju satricinājumu, nekādu papildus efektu nedos. Labāk atcerieties, ka jūsu pašcieņa lepni jāpaceļ ne tik daudz no ārpuses cik no iekšpuses. Pacentieties mobilizēt visus savus spēkus, fantāzijas. Īstam vīrietim rezervē vienmēr atradīsies desmit pirkstu, ātra mēle un stiprs deguns. Galvenais, panākt, lai dāma iegūtu neviltotu orgasmu.

Pastāv zelta likums: lai arī kas notiek gultā, neļaujiet sievietei ieņemt jūsu personīgā seksopatologa lomu. Protams, var jau godīgi atdzīties acīmredzamajā sakāvē, taču obligāti nav jāapspriež jūsu fizioloģiskā stāvokļa aspekti. Pat tad, ja esat pazīstami jau vairākus gadus, pat tad, ja viņa ir medicīnas zinātņu doktore - mīlas attiecības pārnešana sfērā "pacients - ārsts" var izrādīties neatgriezeniska. Un turpmāk šī labā sieviete vienmēr izsauks jūsos potences traucējumus.

Starp citu, katrā sievietē ir paslēpta potenciālā dziedniece. Ieraugot jūs grūtību priekšā, viņa noteikti atcerēsies kaut kādu recepti pret impotenci, kura būs izlasīta kaut kādā žurnālā vai palikusi mantojumā no vecmāmiņas. Atsakāties no visa tā, ko viņa piedāvās. Bet pats galvenais - nekādā gadījumā neļaujiet uz sava peņa uzsiet apsēju ar lūgšanas vārdiem: Dievs palīdzi pacelt mironi!

Pareizākais risinājums, pēc šādas neveiksmīgas situācijas, būtu nekautrēties un apmeklēt speciālistu un konsultēties ar viņu par šīm problēmām.

Vēl jo vairāk eksotiska, taču ne mazāk mokoša ir ejakulācijas aizture. Taču nevajag jaukt šo stāvokli ar mākslīgi pagarinātu dzimumaktu, kas ir vienādi patīkams abiem partneriem. Praksē ejakulācijas aizture izskatās ne tik romantiski, kā daudziem šķiet. Problēma ir šāda: pēc normāla seksuālā uzbudinājuma, ko pavadījusi laba erekcija, iestājas kaut kāda fāze, kad vīrietis jau izdarījis pietiekamu skaitu frikciju, un daudzus orgasmus izbaudījusī sieviete nevar sagaidīt loģisku finālu. Taču izlādēšanās nenotiek... Nokausētā dāma sāk skaisties - ne tik daudz aiz nespēka, cik aiz savas patmīlības ievainojuma.

Ilgi nodarbojoties ar seksu, vīrietis riskē traumēt ne tikai partneres psihi, bet arī viņas dzimumorgānus, tai skaitā arī savējos! Galvenais - laikus apstāties. Zilumus uz peņa galviņas diez vai kāds spēs novērtēt pareizi. Pārtrauciet kontaktu, ieejiet siltā vannā, iedzeriet siltu tēju. Atslābināties un mierīgi paanalizējiet neveiksmes cēloņus!

Biežākie tās cēloņi

- par daudz lietots alkohols;

- lietotas narkotiskā vielas vai dažādi medikamenti;

- problēmas ar priekšādiņu;

- dzimumlocekļa galviņas samazināta jūtība, uc.

Daļā gadījumu, tās ir pārejošas - atgriezeniskas problēmas, bet daļa gadījumu liek aizdomāties par turpmākās seksuālās dzīves kvalitāti. Un šajā nolūkā būtu ieteicams konsultēties ar speciālistu, lai pašlaik esošās - pārejošās problēmas ar laiku nekļūtu par grūti atgriezeniskām vai ilgstoši ārstējamām.


Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Alifka
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[03.09.2009 - 17:53]
Bet pats galvenais (no) - nekādā gadījumā neļaujiet uz sava peņa uzsiet apsēju ar lūgšanas vārdiem: Dievs palīdzi pacelt mironi! (ill) (haha) (haha) (haha) (haha) Labais

Sievietes biežāk nekā vīrieši atzīst savas kļūdas, tādēļ rodas iespaids, ka viņas kļūdās biežāk.


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[10.08.2009 - 13:45]
Amizanti un jau pierasts, bet nevienam vīrietim ar ko esmu, pirmajā reizē nekas nesanāk. (bee) Pēc tam- mierīgi, viss notiek uz Urrā! (biglove) Bet pirmajā- mazais čalis sabīstas no manis, saraujas un iepūt! (bebe)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


trallala
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[23.07.2009 - 10:04]
piekrītu,ka partneriem,kas dzīvo kopā,tādu neveiksmju nav,jo jāliek lietā tikai fantāzija un viss būs ok

do re mi.....


D_H
Lietotājs offline sievieteJaunavaBildinātaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[15.07.2009 - 15:54]
Neveiksmes var būt vienas nakts attiecībās.. Partneriem, kas dzīvo kopā tādu nav.. ja nu abi šmigā vai kas un nesanāk, tad man domāt otrs nemaz neapvainojas par to un saprot, un tas pat netiek iztirzāts..

Galvenais, ka cilvēks labs .............


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[14.07.2009 - 09:16]
Njaa, tāds visai jocīgs rakstiņš


laimeslutekle
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.07.2009 - 10:40]
kas tad tā par neveiksmi - pupu mizas ar kurām var tikt galā (fui)
Jāliek tik lietā sava fantāzija


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.07.2009 - 09:35]
Bet pats galvenais - nekādā gadījumā neļaujiet uz sava peņa uzsiet apsēju ar lūgšanas vārdiem: Dievs palīdzi pacelt mironi! (haha) (haha) 'pārbaudi prostatu un audzē ūsas' (haha) (haha) (haha)

make love, not war!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SB14C-202-099P 0.45 LVL SC-30790 38.80 LVL PD-SB5P-005J 6.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist