Ielogoties ar Facebook pasi
Jaunava clock Šodien ir 17. Septembris 00:21:52


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[14994]

Orālais sekss. Baudiet!

Vienkārši paņemt peni mutē vai arī to prasmīgi samīļot - tas nav viens un tas pats. Viņš ir jāsūkā, jāzīž, jāierij. Apmēram tāpat kā tu sūkā karameli, kokteiļa salmiņu vai cigareti. Daudzas domā, ka pietiek tikai paņemt viņu mutē un pakustināt turp atpakaļ. Kļūda!!! Ir iespējams darīt daudz vairāk.

Lai minets iznāktu labs, ir jāmeklē visjūtīgākās vietiņas uz partnera peņa un ar lūpu, mēles un mutes palīdzību tās jāstimulē tik ļoti, cik vien tas ir iespējams. Penis ir jāņem tā, lai tas būtu cieši apņemts ar muti, lūpām un mēli. Tiesa, ir kāda bieži sastopama problēma: zobi! Ja partnere peni skrāpē ar zobiem, tas ir ne tikai nepatīkami, bet arī sāpīgi. Lai tā nenotiktu, labāk neatvērt lūpas vaļā pilnībā, bet viegli piesegt zobus ar tām.

Visjūtīgākās peņa sastāvdaļas ir vieta, kur ādas saitīte savieno priekšādiņu ar galviņu tās apakšā, galviņas augšējā daļa un vainadziņš, kā arī locekļa apakšpuse visā tā garumā.

Ir brīnišķīgs veids kā stimulēt galviņas vainadziņu. Cieši jāapņem galviņa ar lūpām un jāļauj penim slīdēt mutē iekšā un ārā tā, lai vainadziņš visu laiku ietu caur tavām blīvā gredzenā sakļautajām maigajām un mitrajām lūpām.

Vēl viens labs veids ir galviņas laizīšana ar riņķveida kustībām, penim tajā laikā atrodoties mutē. Tāpat var samīļot arī saitīti. Tu vari to glāstīt ar mēli, vienlaicīgi sūkājot peni. Bet ņem vērā, ka ir puiši, kuriem ne visai patīk, ja spēlējas ar viņa saitīti. Tāpēc ir ļoti svarīgi sekot līdzi, kāda ir atbildes reakcija. Lai stimulētu saitīti, var pārlaist tai mēli katru reizi, kad penis slīd ārā no mutes. Centies laiku pa laikam grozīt galvu apkārt penim, vienlaicīgi paceļot to uz augšu un nolaižot uz leju. Lai stimulētu peņa apakšējo daļu, izstiep mēli mutē tik daudz, cik vien iespējams un, nepārtraucot galvas kustības uz augšu un uz leju, stingri piespied mēli apakšējai peņa daļai. Un turpini sūkāt!

Lai minets labi izdotos, ir ļoti svarīgi, kā partneri ir novietojušies. Saprotams, ka tu gribi iegūt sava drauga peni visu pilnībā. Ja viņa penis stāv paralēli vēderam, tad tev visērtāk būtu novietoties tā, lai tava rīkle būtu it kā peņa turpinājums. Iespējams variants var būt poza 69, pie kuras penis iekļūst mutē bez grūtībām. Ja partnera penis skatās uz leju, novietojies viņam starp kājām vai nostājies uz ceļiem. Tas būs ērti viņam un patīkami tev. Lēmums, kādā pozā atradīsies tavs partneris - stāvus, sēdus vai guļus - ir jāpieņem tev. Jāņem vērā, ka dažādiem vīriešiem ir atšķirīgas vēlmes un ir tādi, kam erekcija ir atkarīga no tā, kādā pozā viņš atrodas.

Protams, kad tu sūkā sava drauga peni, vajag darboties arī ar rokām. Ir puiši, kuriem mineta laikā rodas erekcijas problēmas. Tādās situācijās var stingri satvert peni pie pamatnes ar gredzenā saliktiem rādītājpirkstu un īkšķi un stingri saspiest. Parasti tas palīdz panākt nelielu erekciju. Ir vīrieši, kas uzbudinās, ja ar pirkstiem uzspiež zonā, kas atrodas aiz oliņām.

Un vēl viens peņa stimulācijas veids. Izveido gredzenu no rādītājpirksta un īkšķa un pieliec to pie lūpām. Peņa galviņai jāiet cauri gredzenā saliktajiem pirkstiem. Lai procesu atvieglotu, saslapini pirkstus ar siekalām. Tu vari arī stimulēt visu locekli. Dari to ar visu roku un vienlaicīgi sūkā. Minets tev izdosies brīnišķīgs, ja tu sūkāsi peni un vienlaicīgi glāstīsi oliņas. Ir puiši, kuriem ļoti patīk, ja glāsta, laiza, skūpsta un sūkā viņu oliņas. Tikai tev jābūt ļoti maigai un uzmanīgai. Dažiem oliņas ir ļoti jūtīga zona un vīrietis var sajust sāpes pat pie ļoti maigas apiešanās.

Ļoti laba ir poza 69. Tad abi var gūt baudu vienlaicīgi. Tradicionālais variants, kad vīrietis guļ uz muguras un meitene viņam virsū. Pozu 69 var īstenot arī, ja abi guļ uz sāniem. Jūs novietojaties tā, lai viena partnera galva atrastos otra partnera starpenes līmenī, bet ar rokām apskaujat otra dupsi vai gurnus. Rokām tas ir visērtākais stāvoklis. Tādā pozā var brīvi pacelt kāju un saliekt to, kas dod lielisku pieeju kājstarpei.

Puišiem, kas nav apgraizīti, galviņa un vainadziņš ir visjūtīgākās zonas. Virzot mēli starp priekšādiņu un galviņu, Tu vari viņam sniegt neatkārtojamu baudu. Un cik jauki būs, ja tu ar mēles galiņu pārbrauksi starp vainadziņu un atpakaļ atvilkto ādiņu!!! Dažiem priekšādiņa ir ļoti jūtīga, tāpēc viņam būs īsta dāvana, ja tu, spēlējoties ar viņa peni, paglāstīsi ādiņu ar mēli vai maigi to pakodīsi. Ja tavam partnerim priekšādiņa nav pārāk šaura, tu vari saslapināt pirkstu ar siekalām, iebāzt to aiz ādiņas un maigi ar apļveida kustībām paglāstīt galviņu tā, ka tavs pirksts ir nosegts ar viņa virsādiņu. Tās ir brīnišķīgas sajūtas!

Un, kā jau jebkurā seksuālā eksperimentā, seko partnera reakcijai. Ja redzi, ka viņam patīk, turpini tādā pašā garā. Bet, ja redzi, ka viņš sāk skatīties televizoru, tad zini, ka tas, ko tu dari, viņu neuzvelk. Parunā ar viņu, pajautā, kura locekļa daļa viņam ir visjutīgākā, kas viņam visvairāk patīk.

Baudiet!

Kad esi nokļuvusi rajonā zem nabas, uzsit nedaudz ar roku un ... ej tālāk. Neuztraucies, tu vēl atgriezīsies atpakaļ! ... Turpini laizīt viņa kājas ... vienu, otru ... pamēģini aplaizīt viņa kāju pirkstus visus pēc kārtas... Tas var likt viņam sajukt prātā! Palīdzi viņam apgriezties uz vēdera un tad skūpsti, laizi, mazliet iekod ceļā uz augšu pa kājām, kamēr esi tikusi līdz vietai, kur sākas mugurkauls. Šajā vietā uz pāris minūtēm apstājies, vienlaicīgi, maigi glāstot, pamasē viņa dibentiņu. Ja tu neesi aizspriedumu varā, tev radīsies nepārvarama vēlme paplest dibentiņa vaigus un sniegt karstu skūpstu tieši uz caurumiņa. Tad dari tā!...Apmierini savu vēlmi! Viņš tikko ir izkāpis no vannas un te nebūs nekā slikta. Tas dos viņam tādu vibrāciju, ka viņš to atcerēsies visu mūžu!... Un kamēr tu vēl esi te, neaizmirsti par to īso celiņu, kas ved no annusa līdz oliņām. Arī pie tā vajag apstāties. Tas ir ļoti, ļoti erotiski!

Kamēr tu to visu dari, pats par sevi saprotams, ka aizņemtas ir arī tavas rokas: tās mīļo, glāsta, un aptausta visu, ko vien var aizsniegt. Galvenais, ne brīdi nezaudē kontaktu ar viņa ķermeni: masieru profesionālais noslēpums tikpat labs ir gultā, kā uz masāžas galda.

Šajā brīdī viņa ķermenim zem tavām rokām un mutes vajadzētu jau būt krietni uzkarsušam. Ja tavs vīrietis vēl nelokās un nesten no baudas, tad pieliec pie viņa mutes spoguli: vai tik viņš nav jau miris? Bet, ja viņš vēl ir dzīvs, tad apgriez viņu atkal uz muguras. Ir pienācis laiks felācijai (locekļa samīļošanai ar muti un lūpām).

Ar nožēlu jāatzīst, ka iespēju dažādība locekļa samīļošanai ar muti nav pārāk liela un, ja tu šos veidus esi apguvusi, tad grūti izdomāt vēl kaut ko. Kāda jauna improvizācija var padarīt tevi ne mazāk slavenu kā Luijs Ārmstrongs. Bet, pirms dot savu artavu, apgūsti to, kas jau ir zināms. Ja tu par to neko nezini, tad te tev būs pamatkurss.

Ir divas pamatpozīcijas šādām darbībām un pirms izlemt, kura no tām jums labāk patiks, pamēģiniet abas. Pirmā - no sāniem, otrā - frontālais uzbrukums. Es dodu priekšroku otrajai, bet, kā jau teicu, izvēle jūsu rokās.

Sānu pozīcijā tu nostājies uz ceļiem taisnā leņķī pret viņu un, saņēmusi ar vienu roku viņa locekli, sāc riņķot ar mēli ap galviņu. Iebāz mēli starp priekšādiņu un galviņu, apved pilnu riņķi, cenšoties mēli iebāzt pēc iespējas dziļāk. Neaizmirsti īpaši ar mēli samīļot saitīti, mainot mierīgus mēles glāstus ar ātrām vibrācijām. Pēc tam laizi visu locekli no apakšas uz augšu, atkal un atkal...un pa vidu it kā nejauši pārlaid mēli arī oliņām. Laizot stingro locekli, laiku pa laikam nomaini laizīšanu ar bungojošām mēles kustībām. Ar to visu tu viņam radīsi brīnišķīgu mocību izjūtas, jo šajā brīdī viņam vairāk par visu gribēsies visu savu locekli iegrūst dziļi tavā siltajā mutē, bet te tu esi situācijas noteicēja, mīļā meitene! Nekad tev nebūs tāda vara pār vīrieti, kā šajā brīdī! Un jādomā, ka tu esi tikpat uzbudināta kā viņš! Bet turpini!

Viena tava roka atrodas pie saknītes, vietas, kuru tava mute nevar aizsniegt, un tā atkārto tavas galvas kustības. Otra roka tajā pašā laikā rotaļīgi un maigi spēlējas ar oliņām un glāsta to daļu, kas ir aiz tām. Tici, ka oliņu spaidīšana sagādās tev ne mazumu prieka.

Ir sievietes, kas pārvalda "dziļrīšanas" mākslu, atverot rīkli tā, ka var paņemt mutē visu locekli, nemaz neizjūtot elpas trūkumu. Ja tu to nevari izdarīt, tad vismaz pameklē tādu pozu, lai penis būtu virzīts nevis uz augšu, bet uz leju, uz rīkli, un tu redzēsi, ka vari to paņemt daudz dziļāk nekā domāji.

Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc es, veicot felāciju, dodu priekšroku frontālajai pozīcijai. Kad atrodies starp vīrieša kājām, tad leņķis, kādā penis iet mutē, ir visparocīgākais. Bez tam, šāda poza tev dod iespēju apseglot viņa gurnus - viņš varēs baudīt tavas kājstarpes pieskārienus uz savas kājas, bet tu, nedaudz piespiežot ar gurniem varēsi paberzēt savu klitoru pie viņa kājas un tas jums abiem būs ļoti patīkami!

Visā pārējā tehnika ir līdzīga, vai tu atrodies viņam sānos vai priekšā. Jūs varat sagriezties pozā 69. Man tā ne visai patīk, bet to ir vērts pamēģināt. Vienam tā var nepatikt, bet citam sagādā daudz patīkamu brīžu. Katrai sievietei ir sava gaume.

Bet atgriezīsimies pie mūsu "draudziņa". Kad viņš tavā mutē ir iekļuvis jau pietiekoši dziļi, tu vienlaicīgi paātrini kustības. Ja tavs vīrietis nav pusmiris, tad viņa ķermeņa kustības pieskaņosies tavam ritmam. Tu tikai paskaties, kā locīsies viņa jostasvieta, pacelsies pēcpuse un trīcēs kājas!... Viņš var pat saķert tavu galvu un turēt to tur, kur viņam gribas. Bet to nevajag pieļaut! Ja viņš uzstāj, tad viss, ko tu vari darīt, ir - apstāties. Tev pat nekas nav jāsaka, viņš pats visu sapratīs. Atceries, ko es teicu par kontroles saglabāšanu? Rīkojies tālāk, visu laiku to paturot prātā! Kad sajutīsi, ka viņam tuvojas orgasms (to var noteikt pēc galviņas izmēra un pēc tā, ka viņa kustības kļūs ātrākas), uz minūti apstājies. Bet nekādā gadījumā nezaudē kontaktu.

Turpini spēlēties ar rokām vai uzgulies viņam virsū visā garumā, berzējies gar viņa locekli ar savām krūtīm, vēderu, visu ķermeni, skūpstot un skūpstot viņu... Viņš varbūt tevi sagrābs un gribēs bezmaz izvarot. Ja esi tam gatava - lai notiek. Bet, ja gribi vēl paspēlēties, tad atbrīvojies no viņa apskāvieniem un atkal pievērsies "mīlulītim". Jo biežāk tu sāksi un pārtrauksi, mainīsi ritmu un tempu, jo vairāk tavs vīrietis uzbudināsies, bet tas jau ir galvenais visu šo rotaļu mērķis. Vai gan var būt vēl kas patīkamāks, kā dzirdēt no sava vīrieša, ka esi novedusi viņu līdz neprātam!


Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2011 - 12:40]
ja, raxtinjs labs.mana vieniigaa probleema, ka mans viirietis paaraak neizraada, kur, kas un kaa vinjam vislabaak patiik un, kas padara vinju traku... (crying) ribaas jau pasai visu atklaat un likt vinjam baudaa jukt praataa, bet gruuti, ja galiigi nepaliidz.


aijukins
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.06.2010 - 19:30]
man ar draugu arī gandrīz pirms katras mīlēšanās ir orālais sex (eyes)


reimo
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.08.2009 - 12:22]
es orālo seksu no sirds spēju sniegt vīrietim tad, kad viņš ir noskujis savas oliņas, jo man nepatīk ņemt mutē spalvainus pautus (piedodiet par rupjībām), jo ir bijušas reizes, kad tā spalva iķeras zobu starpā....nu nevajag man tādu zobu diegu (bee)
ja jau vīrietim labāk patīk sniegt orālo, kad vāverīte izvaksēta, tad arī man ir tāda pati vēlme attiecībā uz vīrieti.... Tā taču daudz patīkamāk. Bet dzīves laikā jau ir darīts gan tā gan tā. Varbūt Jums meitenes savādāk? Vienalga spalvas vai nē?????


siguce22
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.07.2009 - 21:34]
Nu jā... mums orālais sex ir gandrīz katru reizi, kad mīlējamies!


obsidiana
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.07.2009 - 20:10]
Ne jau vienmēr sekss attiecībās ir noteicošais vai ne Baibucix... Bet raksts ir labs izziņas avots (eyes)


shankai
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[06.07.2009 - 19:57]
Manējais dēļ šī visa ir gatavs man zvaigznes no debesīm nonest!!

Don't Talk Just Kiss!!


Baibucix
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[06.07.2009 - 18:13]
Jā, lasu un priecājos, ka tas viss man tomēr nelīdzēja un viņš labāk piekrita pārtraukt attiecības nekā dzīvot ar mani kopā... Laikam dažiem vīriešiem ir citas prioritātes.

;)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-70017 73.30 LVL PD-GRB10-20-084 3.20 LVL SC-21139 39.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist