Ielogoties ar Facebook pasi
Mežāzis clock Šodien ir 15. Janvāris 19:04:27


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[10103]

Esi vislabākā ar viņa… "pati – saproti – ko"

Lielākais noslēpums Nr.1

Tas, ko tu redzi, nebūt nav viss

"Vīrieša ārējos dzimumorgānus veido trīs daļas," skaidro dermatovenerologs Jānis Ķīsis. "Divas no tām - sēklinieki - ir saaugušas, savukārt trešā - pats loceklis beidzas ar galiņu, un tā saknes atrodas ķermeņa iekšpusē - iegurņa muskulatūrā."

Ko ar to darīt: Lai sniegtu baudu dzimumlocekļa iekšējai daļai, pievērs uzmanība starpenei. Tas ir laukumiņš starp sēkliniekiem un anālo atveri, kuram uzspiežot vai kuru glāstot, tu vari veikt netiešu iekšējās locekļa daļas masāžu. "Mana draudzene pielieto kādu triku, kas man sniedz vārdos neaprakstāmu baudu," stāsta Kaspars (27). "Kad mīlējāmies pozā, kur viņa ir augšpusē, ar vienu roku viņa atbalstās pret manām krūtīm. Otras rokas pirkstus viņa saliec, un ar kauliņiem pamanās masēt manu starpeni. Tas tik ļoti saasina izjūtas, ka orgasms ir divas reizes garāks."

Vienreizējais paņēmiens: Seksopatoloģe Lū Pažē iesaka starpeni paberzēt ar diviem pirkstiem vienlaicīgi un tieši pirms baudas virsotnes tur vienkārši viegli uzspiest. Vīriešus tas labā nozīmē padara trakus.


Lielākais noslēpums Nr.2

Viņa loceklim ir apslēpts, slepens baudas "gredzens"

Pie locekļa galviņas zem ādas krokas atrodas ļoti daudz nervu galu, tādēļ šī vieta ir ārkārtīgi jūtīga. Dakteris Ķīsis skaidro, ka īpaši jūtīga ir tā saucamā sēklas saitīte (V-veida rieviņa, atrodas dzimumlocekļa galviņas priekšējā daļā), kas savieno locekļa galviņu ar priekšādiņu.

Ko ar to darīt: Ja esi nolēmusi mīlēties orāli, dari to pacietīgi un smalki. "Baudot orālo seksu, īpaši mani aizrauj draudzenes mēles riņķveida kustības ap locekli, kamēr tiek sasniegta sēklas saitīte," stāsta Rihards (28). "Un, kad viņa līdz tai tiek un sāk slidināt mēli tai pāri - esmu gatavs eksplodēt."

Savukārt Jānis (27) savai draudzenei dažkārt lūdz orālā seksa sākumā paskūpstīt locekļa galviņu, neskarot sēklas saitīti. Jānis stāsta, ka "tā ir kā lēna kārdināšana, kas izraisa arvien pieaugošas baudas tirpas. Kad ar mēli pēc laiciņa tiek skartas pašas jūtīgākās vietiņas, tirpas pāriet... nu, neaprakstāmi intensīvā orgasmā."

Vienreizējais paņēmiens: Zane (29) savu partneri lutina tā: "Sākumā, slidinot mēli, samitrinu locekļa galviņu, tad ar īkšķi veicu riņķveida kustības uz sēklas saitītes, vienlaicīgi ar otru roku braukājot šurpu turpu pa locekļa stumbru. Viņš atzīst, ka jūtoties kā septītajās debesīs. "


Lielākais noslēpums Nr.3

Erekcijas virziens norāda uz piemērotāko seksa pozu

Ne visi locekļi kļūst ereģēti vienā un tajā pat leņķī. Izplatītākais virziens ir 30 grādu leņķī no augšas, taču leņķi mēdz būt dažādi, kas atkarīgi no daudziem faktoriem. Lū Pažē apgalvo, ka erekcijas virziens tev pateiks priekšā, kura seksa poza viņam sniegs neaprakstāmu baudu. Seksopatologs Dainis Balodis šo teoriju neapstiprina, paskaidrojot, ka leņķi patiešām ir dažādi, bet pozas tāpēc nav jāmaina. Izņēmums varētu būt kādas anatomiskas īpatnības. Dakteris Jānis Ķīsis vēl piebilst, ka būtiskāk par erekcijas virzienu ir tas, kā dzimumakta laikā tiek skarti jutekliskie nervu gali.

Ko ar to darīt: Atgriežoties pie Lū Pažē teorijas - mīlējoties izvēlies tās pozas, kuras vislabāk saskanētu ar viņa locekļa slīpumu. "Mans loceklis erekcijas laikā paceļas tik augstu, ka gandrīz pieskaras vēderam," saka Nils (30). "Mīlējoties jātnieces pozā, kurā draudzene atrodas augšpusē, man rodas nepatīkamas izjūtas, jo tādējādi mans loceklis tiek atliekts atpakaļ." Nils draudzenei ieteica, mīlējoties šajā pozā, nedaudz noliekties uz priekšu, un, kā tagad uzskata Nils, tādā veidā viņi perfekti viens otram pielāgojās. Atkarībā no locekļa erekcijas virziena Lū Pažē iesaka loceklim draudzīgas pozas. Ja tas piebriest uz augšu, veiksmīga ir standarta misionāru poza. Loceklim, kas stāv perpendikulāri zemei (taisni uz priekšu), piemērota ir poza, kad sieviete atrodas augšpusē ar seju pret partneri, vai arī pozā uz ceļiem.

Ja tas ir slīpāk uz leju, izmēģini Līgas (28) paņēmienu - esot augšpusē ar muguru pret viņu, noliecies uz priekšu. "Esot ar seju pret viņu, pati nejūtu, ka loceklis atrodas nedabīgā slīpumā," stāsta Līga. "Mans draugs izskaidroja savas izjūtas, un es nolēmu mīlējoties pagriezties uz otru pusi, proti - pret viņu ar muguru un noliekties uz viņa kāju pirkstu pusi. Locekļa slīdējums ir kļuvis viegls un plūstošs. Un vēl kāds pluss - esmu atklājusi jaunas izjūtas, jo tiek aizskartas vietiņas, kuras līdz šim nebija aizsniegtas."

Vienreizējais paņēmiens: Kamēr sava mīļotā locekli nepazīsti kā savus piecus pirkstus un nododies eksperimentēšanai, noteikti parūpējies par slīdamību. Piemēram, ja tiek lietots lubrikants, tiek nodrošinātas līganākas kustības un tādējādi mazināta iespēja traumēt vīrieti, ja gadījies aizrauties ar neīsto virzienu.


Lielākais noslēpums Nr.4

Erekcijas mēdz būt "viltotas".

Vīrieši naktīs, tāpat kā tu - guļ, bet viņa dzimumloceklis ne vienmēr - tas nekontrolēti mēdz nonākt līdz erekcijai. Gadās, ka modinātājs nozvana tieši šādas neapzinātas erekcijas laikā. Ja tu to ieraugi un mānīgo triumfu mēģināsi izmantot, pastāv iespēja, ka tālāk par gribēšanu jūs abi tomēr netiksiet, jo nakts un rīta erekcijas ne vienmēr ir funkcionālas. Jānis Ķīsis skaidro, ka "erekcija miega laikā saistās ar hormona līmeņiem un zemapziņas fantāzijām."

Loceklis miegā ik pa laikam tiek piepildīts ar asinīm. Tā kā šī piebriešana nav saistīta ar tiešiem seksuāliem stimuliem, vienā mirklī var iestāties atslābums. Nolemjot rīkoties ar šādu neprognozējamu locekli, tu riskē palikt vīlusies, bet viņš - piedzīvot diskomfortu vai pat sāpes.

Ko ar to darīt: Uzmodini viņu ar orālā seksa palīdzību, viltoto erekciju pārvēršot īstā. "Orālais sekss ir patīkamākais modinātājs pasaulē," saka Aivars (34). "Mana otrā pusīte ir rīta seksa cienītāja, un tādēļ ar prieku mostoties secina - tur tas ir visā savā godībā. Agrāk viņa no rīta gribēja mīlēties bez liekām ceremonijām, bet pēc kāda laika es atzinos, ka man dažkārt sāp. Tādēļ tagad viņa tam pieiet lēnām - vispirms skūpsta locekļa pamatni, un tad - ar mēli slidina pāri locekļa galviņai, un tas mani noved līdz pilnīgai kaujas gatavībai."

Vienreizējais paņēmiens: Velti maigus glāstus viņa augšstilbu iekšpusei - sāc zemāk un tad virzies tuvāk dzimumorgāniem. Lēnām pārej uz skūpstiem un pieskārieniem ar mēli.


Lielākais noslēpums Nr.5

Loceklis ir ļoti jūtīgs

Metamais, knābātājs, nūjiņa - neskatoties uz šīm jocīgajām iesaukām, viņa loceklis nav no dzelzs. Tādēļ pārāk daudz raupjuma, vētrainības un straujas pozu maiņas zem palagiem viņam var nodarīt sāpes. Tas var beigties ne tikai ar sasitumiem un noberzumiem, bet pat zilumiem, kas var būt koduma pēdas, stāsta dakteris Ķīsis.

Ko ar to darīt (lai nenodarītu pāri): Mīlējoties jātnieces pozā, pārliecinies, ka joprojām esi "seglos." Dzintars (27) iesaka: "Šīs pozas lielākais triks ir tempa variēšana. Proti - kustoties uz augšu, meitene to dara ātri un strauji, uz leju - lēni un mierīgi. Ātruma maiņa mani uzbudina, turklāt paildzina pirmsorgasma stāvokli un pēc brīža esmu citā realitātē. Lai izvairītos no sev nevēlamām izjūtām un palīdzētu kontrolēt tempu, šādas pozas laikā rokas turu uz viņas gurniem."

Vienreizējais paņēmiens: Esot augšpusē maigi šūpo gurnus uz priekšu un atpakaļ. Pamēģini apļveida kustības vienlaicīgi sasprindzinot starpenes muskuļus (tos, ko lieto urinējot), tādā veidā it kā apskaujot locekli. Viņš būs pilnīgi satriekts ne tikai par to, ko jūt, bet arī par to, ko redz - tavām kustībām.

lilo
Ielādēja:Lietotājs offline pelcis000
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2011 - 12:42]
shitais raxtinjs bija cosmo.lv un cosmopolitan zurnaalaa


alce
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.08.2009 - 17:11]
aaa nu man ir skaidrs par viņiem (haha)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[02.07.2009 - 15:18]
Ļoti labs un noderīgs raksts. (love)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[02.07.2009 - 11:59]
Nuuu, varbūt arī ne tāpēc... Var jau būt citi iemesli arī!!!


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[02.07.2009 - 08:23]
tapēc viņi no rītiem un pa nakti ir pamodušies (haha)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[01.07.2009 - 22:01]
Sorry, bet šito jau lasīju, bet ļoti interesants rakstiņš!!! Iesaku izlasīt līdz galam!!!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-DH30-102 2.20 LVL SC-27867 31.80 LVL SC-43286 18.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist