Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 17. Aprīlis 03:06:54


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[7965]

Kas jūs esat par tipu?

Individuālās seksuālo reakciju un mīlestības izjūtu īpatnības, to tipoloģija jau no seniem laikiem interesējusi cilvēkus. Jau Kamasutra klasificēja vīriešus un sievietes pēc viņu dzimumorgānu izmēriem, vēlmes stipruma un orgasma sasniegšanas ātruma.

Seks-mašīna ekstraverts
Šiem cilvēkiem raksturīgs sabiedriskums, impulsitāte un aktivitāte. Viņu bezrūpīgais dzīvīgums spējīgs inficēt ar jautrību jebkuru kompāniju, bet neprātīgums – ienest rosību un haosu jebkurā lietā. Viņi ir modri gan dienu, gan nakti, dod priekšroku mūzikai un spilgtām krāsām, asiem ēdieniem un spēcīgiem iespaidiem.
Ekstraverti ātrāk nekā citi uzsāk dzimumdzīvi, ir ļoti ieinteresēti tajā, ir bieži daudzveidīgi seksuālie kontakti ar lielu daudzumu partneru. Ekstravertiem liela nozīme ir mīlas rotaļām, viņi ātri pierod pie noteiktiem seksuāliem stimuliem, bet tieksme pēc jauniem iespaidiem, jaunām izjūtām piespiež viņus mainīt mīļākos, situācijas, pozas. Ekstravertiem labāk izdodas kontaktēties, satuvināties ar pretējā dzimuma personām, bet viņu hedonisms ļauj gūt vairāk prieka un apmierinājuma no seksualitātes un vienlaikus izjust trauksmi, šaubas un bailes. Viņi pauž vairāk mīlestības pret partneri, ir vairāk atvērti mīlestības izpausmēs.
Kā mīlnieki, viņi praktiski visam atrod pieeju, taču pret īpaši noslēgtiem introvertiem viņu aktivitāte, dzīvīgums un pašpārliecinātība var izsaukt nomācošu iespaidu.

Klusētājs intraverts
Atšķiras noslēgtība, koncentrēšanās uz sevi un savām izjūtām. Viņi netiecas pēc aktivitātes un sarunām, viņiem pilnīgi pietiek ar iespaidiem no viņu iekšējās dzīves. Trokšņainas kompānijas, spilgti iespaidi un asi ēdieni – sveši intravertā stihijai. Viņiem labāk iet pie sirds mājīgums, mierīga mūzika, blāvs apgaismojums, klusums, vientulība un vēsums.
"Klusētāji" bieži nokavē seksuālās dzīves sākumu. Trauksme un šaubas traucē viņiem atbrīvoties un gūt apmierinājumu no seksa. Ieturētie un lēnīgie intraverti tiecas pēc smalkām un stabilām attiecībām, viņu seksuālā dzīve parasti tik viegli neveidojas emocionālā dzīvīguma trūkuma dēļ. Intraverti mazāk izrāda uzmanības zīmes attiecībā pret partneriem, viņu piesaistei, pretrunām, kas izdaiļotas dažādiem pārdzīvojumiem un nepārliecinātību. Tieši cilvēkiem, kas pieder šim tipam, raksturīgs maksimālisms un paaugstinātas prasības „īstai mīlestībai”. Noslēgtības un nespējai atklāti apspriest savas seksuālās problēmas, viņi bieži ir neapmierināti ar savu seksuālo dzīvi un izjūt vilšanos mīlestībā.
Intravertiem parasti ir grūti izveidot attiecības ar partneriem. Viņu kautrīgums un ieturētība spēj pārvarēt tikai uzticamas un noturīgas attiecības ar mīļoto cilvēku.

Neirotiķu erotika
Tie ir cilvēki ar augstu emocionālo uzbudinātību un straujām reakcijām. Stresa situācijās viņiem parādās neirotiski simptomi – bezmiegs, biežas garastāvokļa maiņas, asas nepilnvērtības izjūtas, aizkaitināmība. Viņi dod priekšroku maigiem pasteļtoņiem, liesiem un neasiem ēdieniem. Viņu sūdzēšanās par slikto pašsajūtu un dzīves grūtībām var izvest no pacietības pat pašus izteiktākos ekstravertus.
Bieži vien neirotiķiem ir spēcīgs libido, bet nespēj to realizēt vainas apziņas dēļ un trauksmes savas seksuālās aktivitātes dēļ. Nenoturīgs pašnovērtējums liek viņiem nemitīgi šaubīties savā pievilcībā, kā rezultātā viņi nevar gūt lielāku prieku no intīmajiem brīžiem. Tāpēc seksuālā bauda neirotiķiem ir daudz zemāka par introvertiem. Sekss viņiem bieži vien šķiet bīstams un pretīgs, paša aizraušanās – nenormālas. Viņiem biežāk kā citiem novērotas psihoseksuālās problēmas un pārkāpumi: anorgasms un frigīdums sievietēm, pirms laika ejakulācija un impotence vīriešiem.
Neirotiskās personas visvieglāk sasaistās ar uzstājīgiem un komunikabliem ekstravertiem, kuri māk ieviest pārliecību viņos. Daudz grūtāk veicas tiem neirotiķiem, kas saistījušies ar sev līdzīgajiem pēc psiholoģiskajā rakstura iezīmēm.

Psihotiskās afrikāņu kaisles
Šie cilvēki ir pilnīgi veseli, taču viņu raksturā bieži vien parādās atsevišķas asociatīvas iezīmes: nesarunāšanās, cietsirdība, cīņas gars, nepacietība un agresivitāte. Viņi neatšķiras ar akurātumu, izmeklētām manierēm un estētismu sadzīvē. Mīl asa sižeta detektīvus, trillerus un visādas ekstrēmas lietas. „Psihajiem” uz galda vienmēr būs gaļa ar asinīm, sāls, asais pipars un ķiploks. Viņi ciest nevar pliekanu ēdienu.
"Psihajiem" ir spēcīgs libido un augsts erotiskais tonuss, viņi agri sāk seksuālo dzīvi ar vēlmi "uzlādēt baterijas". Viņi izjūt spēcīgu uzbudinājumu, viņiem laiku pa laikam nepieciešama "īsta afrikāņu kaisle". Turklāt "psihi" nav izvēlīgi partnera izvēlē, dod priekšroku bezpersoniskam seksam un neatzīst nekādus morālus ierobežojumus. Taču reti mēdz būt apmierināti ar savu dzimumdzīvi un bieži ir ar noslieci uz dažādām izvirtībām.
Tieši starp psihotiskajām personībām sastopami cilvēki ar noslieci uz grupveida seksu. Tāda tipa cilvēki visbiežāk attiecas pret partneru, kā bezpersonisku seksuālā apmierinājuma avotu, viņiem nepiemīt sentimentalitāte un romantiskums. „Psihi” pietiekami viegli atrod sev mīļākos, taču mīlošiem cilvēkiem ar viņiem ir grūti, tāpēc attiecības ātri beidzas.

Seksuālie liekuļi
Šie ar noslieci uz manipulācijām nepatiesie ļaudis spējīgi adaptēties jebkurā sabiedrībā. Liekuļi maina masku atkarībā no tā, kāds viedoklis dominē sabiedrībā, kurā viņš apgrozās.
Liekuļu seksuālā uzvedība atšķiras ar konformismu. Pieturoties pie viņa vidē raksturīgajiem likumiem, viņi noliedz sevī citas jūtas un vēlmes. Viss nonāk pie tā, lai atbilstu „tusiņam”. Dzimumdzīvi viņi parasti uzsāk vēlu, ja vien apkārtējie viņu nepiespiež rīkoties citādi. Ja viņi spēlē kārtīgos, tad neatbalsta pirmslaulību saistības un izbēg no seksuālajiem eksperimentiem. Taču liekuļi apkārtējo ietekmē mierīgi var ļauties pašām netradicionālākajām seksuālajām izpriecām un izvirtībām, lai „nebūtu sliktāki”. Bieži viņu vājais libido sasaucas ar savas dzimumdzīves noteiktu apmierinājumu, viņi reti aizdomājas par to, ka varētu būt arī citāda attieksme pret seksu. Starp viņu partneriem var izrādīties jebkura tipa cilvēki. Bet vislabākā saskaņa viņiem ir ar sev līdzīgajiem un ekstravertiem.
Nav noslēpums, ka līdzīga "kaisles tipoloģija" atvieglo pareiza seksuālā partnera izvēli, bet tā ir daudz aktuālāka tiem cilvēkiem, kam nav noturīgu attiecību. Mīloši cilvēki, kam piemīt kopdzīves pieredze, viegli piemērojas sava partnera seksuālajām īpatnībām.

Testiņš:
  1.Jūs:
  a) viegli piekrītat ekspedīcijai pa Amazoni;
  b) mīlat atpūsties vientulībā savā dārzā;
  c) atpūšaties tikai kopā ar sev tuviem cilvēkiem;
  d) varētu doties ceļojumā viens pats;
  e) dodaties ceļojumā tikai tāpēc, ka apsolījāt.

  2. Jūs:
  a) varat mierīgi ar draugiem mēnesi gulšņāt pludmalē;
  b) gūstat kaifu makšķerējot neapdzīvota ezera krastā;
  c) nevarat ilgi atpūsties, domājot par svarīgām lietām;
  d) mierīgi atpūšaties, ja jums neviens neuzmācas;
  e) atpūšaties tieši tik, cik drīkstat.

  З. Jūs:
  а) dievināt pasākumus;
  b) mīlat kontaktēties tikai ar tuviem cilvēkiem;
  c) bieži vien izjūtat sevi
  d) bieži jūtaties starp cilvēkiem, kā pulvermuca;
  e) lieliski satiekat ar visiem.

  4. Ja dzirdat rupjības adresētas sev, tad:
  а) ātri aizmirstat par to;
  b) satraucaties, bet klusējot;
  c) varat apraudāties un ilgi nomierināties;
  d) atbildiet ar to pašu;
  e) neko neatbildat, jo jūs mīlat cilvēkus.

  5. Jūs:
  а) runājat par cilvēkiem to, ko viņi ir pelnījuši;
  b) par cilvēkiem vispār nerunājat;
  c) runājat par tiem, kas jūs aizvainoja;
  d) reti sakāt par cilvēkiem labu, jo pārāk maz kas to ir pelnījis;
  e) sakāt cilvēkiem tikai labu.

  6. Jūs:
  а) nevainojat sevi par to, ka bieži jūtaties neveikli attiecībā pret draugiem;
  b) dažreiz vainojat sevi, ka negribat kontaktēties ar kādu;
  c) bieži vainojat sevi par to, ka varējāt kādu apvainot pagātnē;
  d) vainojat citus par to, ka viņi ir nekam nederīgi un kaitina jūs;
  e) nekad nevienu nevainojat.

  7. Jums:
  а) nav ienaidnieku, kas grib kaitēt jums;
  b) rodas grūtības kontaktējoties, bet līdz naidam tas, kā likums, nenonāk;
  c) ir cilvēki, kas vēl jums ļaunu;
  d) ir ienaidnieki, ar kuriem jūs noteikti atrodat kopēju valodu ;
  e) vienmēr ienaidnieki pārvēršas draugos.

  8. Ja kāds sāk jūs komandēt, jūs:
  а) cenšaties pajokot;
  b) izvēlaties nekontaktēties;
  c) izpildiet to, ko no jums prasa, lai neprovocētu konfliktu;
  d) nevarat noturēt savu protestu;
  e) mierīgi pret to attiecaties.
Interpretācija

• Ja piecās un vairāk atbildēs izvēlējāties "a", tad jūs esat EKSTRAVERTS. Jūs viegli kontaktējaties un uzturat attiecības. Jūsu emocionalitāte un spēja vadīt situāciju pievelk pie jums cilvēkus. Jūs pastāvīgi ir nepieciešami ārēji iespaidi un bieži vien darbojaties negaidīta impulsa ietekmē.

• Ja piecās un vairāk atbildēs jūs izvēlējāties "b", tad jūs esat INTROVERTS. Jūs esat pietiekami saspīlēti un izvēlīgi kontaktos, tāpēc bieži vien saskaraties ar grūtībām. Bet jūsu koncentrēšanās un nosliece uz pašanalīzi, vēršanās savā iekšējā pasaulē, kuru jūs uzskatāt par svarīgāku nekā ārējos iespaidus, var palīdzēt individuālajā mākslinieciski radošajā darbībā.

• Ja piecās un vairāk atbildēs jūs izvēlējāties "c", tad jūs esat NEIROTISKA PERSONĪBA. Jums diez vai piemīt spējas atrisināt dzīves problēmas. Jūs bieži satraucaties pašu dažādāko iemeslu dēļ, tajā skaitā, arī nenozīmīgo. Jūs esat pārāk jūtīgi un pārdzīvojat ne tikai par sevi, bet arī par citiem. Savas nepārliecinātības dēļ jums grūti izveidot attiecības ar cilvēkiem, bet jūsu ciešanas šajā sakarā bieži vien nav pamatotas.

• Ja piecās un vairāk atbildēs jūs izvēlējāties "d", tad jūs esat PSIHOTISKA PERSONĪBA. Jums absolūti nav noslieces uz trauksmi un šaubām. Nianses un smalkjūtība attiecībās jums nekur neder, tās tikai sarežģī dzīvi. Jūs cienāt enerģiskumu un ātrumu visur un visā. Jūsu pašpārliecinātība, nejutīgums, bezkompromisiņ un nepacietīgums atnes daudz problēmu apkārtējiem, mazāk jums. Jums jau gan nav viegli dzīvot ar tādu raksturu. Jūs daudz kaitina un traucē priecāties par dzīvi, tāpēc bieži, atstājot savu viedokli, jūs metaties niknā cīņā.

• Ja piecās un vairāk atbildēs jūs izvēlējāties "e", tad jūs esat LIEKULIS. Jūs vienmēr zināt, ka mīl tie, kurus jūs gribat atdarināt, tāpēc izvēlaties to uzvedības modeli, kas palīdz jums iekarot apkārtējo cilvēku atzinību. Jūs viegli maināt savas pozīcijas un principus, toties labi mākat ierakstīties "vajadzīgajā interjerā".

• Ja jūsu atbildēs ir aptuveni vienāds skaits pašu atšķirīgāko atbilžu, tad jūs piederat JAUKTAJAM TIPAM. Atkarībā no apstākļiem, jūs varat izpaust dažādākos uzvedības tipus un esat spējīgi risināt situāciju, kas liecina par jūsu talantu atteikties no stereotipiem un labi pierast pie jaunām situācijām un partneriem.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[26.08.2009 - 23:22]
man sanaaca tas ko nemaz nebiju gaidiijusi.... (nope)

I am sooo in LOVE!!!!!


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[26.08.2009 - 23:03]
Nu, man sanāk mistrojums no diviem. (hmm)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


miiuma
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.07.2009 - 14:48]
Laikam jau ekstraverts


rituha28
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (42)
[08.07.2009 - 12:54]
ļoti interesanti, bet man kaut kā nesakrīt

Ja sieviete ir skaista - viņu ievēro! Ja sieviete ir gudra - viņu apbrīno! Ja sieviete ir šarmanta - viņu neaizmirst!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[08.07.2009 - 11:12]
šito es jau agrāk pildīju!!!Labs testiņš


golfere
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.07.2009 - 10:29]
man sanāca A visvairāk! EKSTRAVERTS pirmais tips

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-63026 48.90 LVL PD-BJ4-008 19.30 LVL PD-KOR45-2-008Z 85.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist