Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 08. Augusts 19:01:45


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[6393]

Kā vientuļajai mammai atrast vīru?

Jums ir vajadzīgs vīrietis, lai jūs justos kā sieviete un lai būtu ar ko dalīt rūpes un priekus. Vīrietis ir vajadzīgs jūsu bērnam, lai redzētu, kā uzvedas vīrietis un lai redzētu laulības dzīves modeli sievietes un vīrieša attiecībās.
Daudzām vientuļajām mātēm ir bailes, ka vīrietis nevarēs iemīlēt svešu bērnu.

Bet, pirmkārt, to no viņa nemaz nevajag gaidīt. Vīrietis, pirmkārt, pieķeras sievietei. Galvenais, lai viņš pieņemtu to, ka jūs esat māte un dalītu ar jums rūpes par bērnu. Ja vīrietis mīl sievieti, viņš pieņems viņu ar visu „mantojumu” – ģimeni, bērniem u.t.t. Šeit ir jābūt godīgiem: brīdiniet jau pirms tam, ka jums ir mazulis, nevajag to slēpt.

Otrkārt, vajag pārliecināties, vai principā viņa vērtību sistēmā ir tāda vērtība, kā bērni. Ja, jā, tad viņš noteikti ar laiku iemīlēs jūsu bērnu, audzinās un rūpēsies par viņu, tāpat kā par savu bērnu.

Izvēlēties savu pusīti
Vīrietis vientuļajai mammai – tas nav tikai boyfriend. Jūs nevarat riskēt un vest mājās jebkuru vīrieti, kurš jums ir iepaticies. Tagad jums ir bērns un viņu var iepazīstināt ar jūsu jauno vīrieti, tikai tad, ja jūs esat pārliecināta, ka viss ir nopietni. Mazulis taču jums uzticas, un viņš ātri var pieķerties, bet pēc tam vilties. Tādi pārdzīvojumi attīsta trauksmi, bet kā rezultāts – neuzticēšanās attiecībām kopumā. Tāpēc vajag ļoti atbildīgi izvēlēties vīru.

Kam pievērst uzmanību:

Kāds tēvs no viņa sanāks
Vispirms, vajag meklēt vīru sev, bet, ja jūs pozicionējat sevi, kā māti, ja mātes loma un jūsu bērns jums ir svarīgi, tad novērtējiet vīrietī to, kāds tēvs viņš būs. Runājiet ar vīrieti par bērniem, par savu bērnu. Ja viņam nepatīkami viss, kas saistās ar bērniem, tādu vīrieti labāk atstāt mīlnieka lomai un neievest savā ģimenē. Tajā pašā laikā, ja vīrietis attiecas pret bērniem ar maigumu, bet jūs slēpiet no viņa bērnu, jo baidāties viņu nobiedēt, slēpiet to, ka jūs esat māte, vīrietis var padomāt, ka jūs esat slikta māte, ja jau nerunājat par savu bērnu un vilsies jūsos. Tā kā nekā labāka par patiesību šajā gadījumā nekā nav.

Labs sekss nenozīmē – laba ģimene
Sekss – tas ir svarīgi, bet tas nav svarīgi ģimenes veidošanā. Lielākajai daļai sieviešu vīrieša seksuālā pievilcība nesaraujami saistīta ar emocionālo attieksmi pret viņu. Mēdz būt, ka sievietei gultā ir tik labi ar vīrieti, ka viņa pārstāj pievērst uzmanību viņa rakstura īpatnībām, secina, ka viņš ir viņas liktenis, apprecas, bet, kad kaisle pazūd, sākas konflikti, jo cilvēki viens otram nav piemēroti, izņemot kā tikai seksā.

Izvēlieties vīru, bet ne mīļāko! Ja jūs pazīstat sevi un saprotat, ka labs sekss stipri piesien jūs vīrietim, tad labāk novērtējiet cilvēciskās īpašības, bet pēc tam jau izlemiet par fizisko tuvību. Ja jums ģimenē būs konflikti, tad arī labais sekss drīz beigsies.

Viņa vecāki
Ja gribat ar vīrieti veidot ģimeni, iepazīstieties ar viņa vecākiem, iztaujājiet par bērnību, uzziniet, kāda ir viņa ģimene. Daudzi vīrieši atkārto savas ģimenes modeli. Attiecības, kuras bērns novēro bērnībā, tiek pieņemtas kā norma.

Pievērsiet uzmanību viņa attiecībām ar mammu. Ja, pieņemot svarīgu lēmumu, viņš noteikti apspriežas ar mammu, ja katru sestdienas rītu plkst. 8:00, neskatoties uz mežonīgu vēlmi izgulēties, viņš ved mammu uz veikalu pēc kaķu pārtikas, jums nebūs viegli. Draud nemitīga sāncensība ar vīra māti. Vai jums, kļūstot par viņa sievu, nāksies ieņemt mātišķo pozīciju. Vai esat tam gatava?

Tajā pašā laikā, ja viņš slikti atsaucas par mammu, ir bezkaunīgs pret viņu vai vienkārši nekontaktējas, tā ir slikta zīme.

Nevērtējiet cilvēku pēc tā, kā viņš izturas pret jums
Iespējams, ka viņš ir tāds labs tikai attiecību sākumā un dara visu, lai jums iepatiktos. Skatieties uz viņa attiecību iekšējo kultūru, to, kā viņš izturas pret apkārtējiem, viņam nepazīstamiem cilvēkiem - pārdevējām veikalos, oficiantēm. Ja viņš ir bezkaunīgs pret cilvēkiem trolejbusā, tātad arī pret jums ar laiku izturēsies bezkaunīgi. Viņš uz to ir spējīgs. Galvenajam kritērijam jums ir jābūt „vai jums patīk šis cilvēks”, bet ne tas, ka „viņš nēsā jūs uz rokām”. Ilgstošā kopdzīvē jums nāksies viņu redzēt brīžos, kad viņš ir noguris, viņam nav paveicies. Tagad jūs nēsā uz rokām, bet vēlāk?

Pieņemiet viņa kaitīgos ieradumus
Ir tāds izteiciens: «Mēs precamies ar cita slimībām». Izlemiet, ar kādā viņa problēmām jūs varēsiet sadzīvot, bet ar kādām nē? Jūs precaties ne jau tāpēc, lai viņu pārveidotu, bet precaties ar izveidotu cilvēku, tādu, kāds viņš ir , kas urbina degunu, maisot tēju, klaudzina ar karotīti, naktīs krāc, cep siļķi, daudz smēķē, dzer u.t.t. Nedomājiet, ka apprecoties, viņš to visu atmetīs.

Demonstrējiet savus kaitīgos ieradumus
Vai viņš varēs samierināties ar jūsu kaitīgajiem ieradumiem un problēmām? Ar to, ka jūs smēķējat, piemēram? Ja, nu pēkšņi viņš nevar ciest smēķējošas sievietes, bet jūs apzināties, ka nevarēsiet atmest smēķēšanu... Vai vēl kaut ko. Nodemonstrējiet viņam savas vājās vietas. Neceriet, ka jūs mainīsieties. Galu galā mums ir tiesības gaidīt, ka mūs mīlēs tādas, kādas mēs esam, nevis tādas, kā mūs kāds ir iztēlojies.

Negaidiet no vīrieša, lai viņš mīlētu jūsu bērnu
Viņam jārūpējas par ģimeni, jāpalīdz sievietei būt mātei – tas ir galvenais. Kas attiecas uz maigumu, mēdz būt, ka pat miesīgs tēvs neapņem un nesabučo savu bērnu.

Nespiediet bērnam jūsu vīrieti saukt par tēvu. Bērni labi jūt, kā pret viņiem izturas pieaugušie. Ja viņam radīsies vēlme nosaukt jūsu jauno vīrieti par tēvu – viņš pats to palūgs.

Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


rituha28
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (43)
[06.07.2009 - 10:20]
man paveicās es atradu sev labu vīru un puisītim labu tēti

Ja sieviete ir skaista - viņu ievēro! Ja sieviete ir gudra - viņu apbrīno! Ja sieviete ir šarmanta - viņu neaizmirst!


mandarincix
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.07.2009 - 17:14]
tik daud kas ir atkarigs no tas otras pusites... (baloons)

dzīve ir te un tagad, nevis tur un kaut kad


shankai
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[04.07.2009 - 11:41]
Foršs rakstiņš, tiešām!!! Varbūt kaut kad arī man šis tas noderēs, bet tomēr ceru, ka nepalikšu par vientuļo māti.

Don't Talk Just Kiss!!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[03.07.2009 - 20:36]
Ui, man ir pzīstama tāda lieta - protams, ka vientuļa māmiņa var atrast sev vīrieti!!!


pamela
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.07.2009 - 20:03]
Man ir palaimējies un es atradu otru pusīti! Viņš mīl manu bērnu. (hearted)


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.07.2009 - 08:29]
Man patika šis raksts! Lielu daļu no ieteikumiem varētu attiecināt arī uz sievietēm, kurām nav bērnu, bet meklē savu otro pusīti. (kitty)

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-52126 5.30 LVL SC-61028B4 25.90 LVL SC-25971 3.40 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist