Ielogoties ar Facebook pasi
Skorpions clock Šodien ir 28. Oktobris 02:56:01


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[13] Apmeklētāju kopā[9624]

Tavs horoskops 2009. gadam

Auns: Veiksmīgs un daudzpusīgs gads. Izdosies dažādi ar ārzemēm saistīti projekti. Ieteicams apgūt svešvalodas, veidot sadarbību ar cittautiešiem. Kaut arī nevarēsiet sūdzēties par naudas trūkumu, tomēr liela izšķērdība nebūtu vēlama. Iespējams, nespēsiet atturēties no dažādu greznu priekšmetu iegādes, kā arī izklaidēm. Paplašināsies kontaktu loks, daudz laika pavadīsiet kopā ar domubiedriem. Šā gada laikā paziņu kļūs arvien vairāk, bet laika — mazāk. Līdz ar to ieteicams nopietni apdomāt, ar kuriem cilvēkiem vēlaties vai arī ir nepieciešams uzturēt sakarus. Auni, kuri vēl nav atraduši savu otru pusīti, iespējams, sastaps savu vienīgo un vīs ģimenes ligzdiņu. Labs laiks, lai sakārtotu privāto dzīvi. Varat iegādāties mājokli vai labiekārtot jau esošo. Enerģijas šajā gadā pietiks, un domājams, ka par veselības jautājumiem nevajadzēs sūdzēties.

Vērsis: Gadu sāksiet aktīvi. Jau janvārī, februārī pastāv labas iespējas nopelnīt. Šis laiks piemērots jaunu projektu sākšanai. Kopsummā labvēlīgs laiks, veiksies ne tikai naudas, bet arī privātās lietās. Pavasara mēneši piemēroti atpūtai, izklaidei un ceļojumiem kopā ar mīļoto cilvēku. Var gadīties, ka sāksiet kaislīgu romānu. Uzlabosies attiecības ar draugiem un radiniekiem, pateicoties jūsu spējai iejusties citu ādā. Jūlijā vēlams pievērst uzmanību biznesa jautājumu kārtošanai. Varat slēgt darījumus, piesaistīt investorus saviem plāniem. Augusts un septembra sākums piemērotāks atvaļinājumam. Savukārt no oktobra ieteicams aktīvi iesaistīties darba lietās. Labs laiks mācību sākšanai. Veiksies Vēršiem pedagogiem. Gada nogalē aktīva darbošanās mīsies ar patīkamu atpūtu, tādējādi jutīsieties gandarīts.

Dvīņi: Dvīņiem gads iesāksies negaidīti nopietni. Centīsieties risināt svarīgus jautājumus, būsiet pilns atbildības, un uz jums varēs paļauties. Darba jomā līdz pat gada vidum sevišķas problēmas nav gaidāmas, tieši pretēji — jums veiksies. Aktīvi darbosies fantāzija, labi sadarbosieties ar kolēģiem, paplašināsiet savu redzesloku. Iespējams, maz laika atliks privātajai dzīvei, tāpēc vismaz vasaras mēnešos ieteicams pievērsties mājas jomai. Ideāls gads, lai atrastu sev piemērotu mīlas partneri. Savukārt precētajiem Dvīņiem uzlabosies attiecības ar laulāto. Jūnijā varat doties kopīgā ceļojumā. Augusta nogalē ar pilnu sparu atgriezīsieties darbā. Gūsiet panākumus profesionālajā plānā. Iespējams, uzlabosies finansiālais stāvoklis un darba apstākļi. Decembrī ieteicams nopietni attiekties pret savu veselības stāvokli, pastāv labas iespējas tikt galā ar hroniskām kaitēm.

Vēzis: Kaut arī kopumā labs gads, tomēr ieteicams turēt acis un ausis vaļā, lai izvairītos no iespējamiem zemūdens akmeņiem. Var gadīties, ka būs vieglāk darboties vienatnē nekā kolektīvā. Ieteicams izvairīties no iesaistīšanās tiesu procesos, kā arī centieties nekomandēt savus tuviniekus. Darbā gaidāmas pozitīvas pārmaiņas, tādas kā paaugstinājums, algas pielikums. Var būt arī veiksmīga darba maiņa. Tiem, kam pieder privātais bizness, izdosies paplašināt sadarbības partneru loku. Dariet visu no sirds, nemēriet visu tikai naudas izteiksmē! Jūsu ceļi šogad krustosies ar dažādiem interesantiem cilvēkiem, kas mainīs jūsu pasaules uzskatus. No maija līdz jūlija vidum ieteicams vairāk atpūsties, nepārtērējiet savu enerģiju. Gada baigās lielu uzmanību pievērsīsiet veselīgam dzīvesveidam. Kāds sāks diētu, cits — sportot.

Lauva: Gada pirmā puse veiksmīgāka, kad arī ieteicams plānot galvenos pasākumus jebkurā jomā. Šogad, lai kaut ko sasniegtu, vajadzēs arī kārtīgi pastrādāt, maz kas kritīs no gaisa. Martā, aprīlī iespējamas lielas pārmaiņas, visticamāk, privātajā dzīvē. Varat iegādāties dzīvokli, māju vai veikt kādus uzlabojumus jau esošajā miteklī. Daži Lauvas tieši pavasarī nolems rīkot kāzas vai vienkārši sāks kopdzīvi ar mīļoto cilvēku. Kaut arī iztērēsiet ne mazumu naudas, tomēr nebaidieties — vasaras mēnešos pastāv visas iespējas atkal atjaunot savus resursus. No septembra līdz pat gada beigām pastāv labas karjeras izaugsmes iespējas, ja vien liksiet lietā savu profesionalitāti. Oktobrī atkal aktualizēsies mīlas, romantikas tēma, tomēr tas netraucēs, tieši pretēji — spārnos jauniem darbiem, idejām. Decembrī būsiet viesmīlīgs, bieži uzņemsiet savā namā ciemiņus.

Jaunava: Gada sākumā pārāk viegli neklāsies, bet galvenokārt tāpēc, ka pats uzņemsieties rūpes gan par sevi, gan citiem cilvēkiem, kaut arī neviens jums to īpaši nelūgs darīt. Bieži aizdomāsieties par savu sūtību uz šīs zemes, par to, cik pareizi dzīvojat un ko vajadzētu mainīt. No marta situācija uzlabosies, privātās problēmas atvirzīsies otrajā plāna un jūs atkal būsiet gatavs aktīvai darbībai. Izdevīgs brīdis, lai paplašinātu kontaktus vai darbības sfēru. Būsiet samērā emocionāli noskaņots, viegli uzbudināms. Iespējams, mazāk laika atliks mājas dzīvei, tomēr tuvinieki būs saprotoši. Vasaras mēnešos esiet piesardzīgs, kārtojot finanšu un juridiskās lietas, kaut gan tai pašā laikā naudas stāvoklis uzlabosies. No augusta līdz pat gada beigām labs laiks, lai mainītu darbavietu, mācītos un veidotu dažādus kontaktus.

Svari: Gada sākumā iespējami liktenīgi notikumi, kas var būt gan patīkami, gan ne pārāk. Jūsu dzīvē sāksies jauns posms, līdz ar to svarīgi, kāds pamats ielikts iepriekšējā gadā. Iespējams, būs daudz jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem un nekas cits neatliks kā pieņemt lēmumus vienam pašam. Februārī būsiet iejūtīgs pret tuviniekiem, daudz laika pavadīsiet kopā. Pavasara mēnesis sola finansiālu izaugsmi, tomēr jūs nevienu brīdi nedrīkstat atslābināt uzmanību. Varat cerēt uz sponsoru atbalstu, pastāv labākas iespējas ņemt vai atdot kredītus. Veiksmīgs gads mīlas jomā, tomēr pārāk netiecieties pēc jaunām attiecībām, labāk pilnveidojiet esošās. Sevišķi veiksmīgi mēneši šogad varētu būt septembris un oktobris, jo tuvāk dzimšanas dienai, jo vairāk smaidīs veiksme. Gada nogale mierīga.

Skorpions: Gada sākumā pievērsīsieties materiālā stāvokļa uzlabošanai, karjeras veidošanai. Atkarībā no vecuma, iegūtās izglītības centīsieties iekarot savu vietu darba tirgū. Pastāv labas iespējas nopelnīt, iegūt papildu darbu. Sevišķi veiksmīgs laiks radošo profesiju pārstāvjiem. Svarīgi, kā veidosies jūsu attiecības ar tuviniekiem. Iespējams, kāds no viņiem var veicināt jūsu izaugsmi. Kā jau parasti, aizrausieties ar filozofiskiem jautājumiem, meklēsiet iespējas mācīties attiecīgajā jomā. Maijs un jūnijs — divi veiksmīgākie mēneši biznesa ziņā. Oktobrī, iespējams, apsvērsiet iespēju doties mācīties vai strādāt uz citu valsti. Labs laiks, lai apgūtu svešvalodas, veidotu kontaktus ar ārzemniekiem. Gada nogalē daži Skorpioni nolems sākt privātu biznesu. Neapsoliet vairāk, kā reāli spējat paveikt.

Strēlnieks: Gada sākums piemērots kontaktu veidošanai gan privātajā dzīvē, gan biznesā. Nebūs nekāds brīnums, ja sāksiet kaislīgu mīlas romānu. Iespējams, daudz laika pavadīsiet aiz mūsu valsts robežām, īpaši, ja mīļotais cilvēks būs ārzemnieks. Arī visādi citādi labs gads, lai daudz ceļotu, gūtu jaunus iespaidus. Pastāv labas iespējas realizēt senas ieceres, ļaujiet saviem sapņiem ieraudzīt dienas gaismu! Priekšniecība augstu novērtēs jūsu centienus, piedāvās jaunas izaugsmes iespējas. Uzmanīgam jābūt laika posmā no februāra līdz martam, kad pastāv lielākas iespējas kļūdīties, ieslīgt dažādās pārmērībās un fantāzijās, kas nesekmēs jūsu karjeru. Rudenī pievērsiet uzmanību juridiskiem jautājumiem. Sastapsieties ar konkurentu darbību, tomēr jūsu spējas būs augstākā līmenī. Decembrī pārāk neriskējiet, ja negribat nākamo gadu sākt ar zaudējumiem.

Mežāzis: Jūs gaida panākumi profesionālajā un sociālajā plānā. Šajā gadā pastāv labas iespējas uzlabot finanšu stāvokli, sakārtot privāto dzīvi, ja vien ievērosiet likumus un morāles principus. Darba maiņa nav vēlama, labāk stabilizējiet iegūto stāvokli. Laika posmā no janvāra līdz martam ieteicams uzmanīgi apieties ar naudas līdzekļiem, nav vēlami lieli pirkumi. Savukārt aprīlis atkal atnesīs veiksmi, jaunas iespējas. Pavasaris iezīmēsies ar jaunām vēsmām romantiskajā jomā, nebaidieties ļaut savām jūtām vaļu! Gada otrā puse vairāk saistīsies ar mājas lietu kārtošanu, pievērsiet uzmanību bērnu dienas gaitām, neļaujieties emocijām, strīdoties ar mīļoto cilvēku. Atvaļinājumā ieteicams doties uz jau zināmu, pārbaudītu vietu, lai nebūtu jāviļas. Neesiet pārāk prasīgs pret partneriem, vairāk analizējiet pats sevi.

Ūdensvīrs: Teicams gads, lai tiektos pēc stabilitātes jebkurā dzīves jomā. Darba ziņā liela nozīme būs iepriekš gūtai informācijai un jūsu profesionalitātei. Piemērots brīdis, lai iegūtu jaunas zināšanas, daudz lasītu un paplašinātu redzesloku ceļojot. Pārāk neuzticieties citiem cilvēkiem, jo kāds var jūs apmānīt, sagādāt sirdēstus. Gada pirmajos mēnešos palielināsies naudas apjoms. Labs laiks arī laulības noslēgšanai. Sievietes, iespējams, gribēs uzņemties māmiņas lomu. Līdz pat pavasarim varat iesaistīties dažādās interešu grupās, apgūt ezotēriskas zinības. Pavasarī vēlama atpūta, ceļojumi, jaunu plānu kalšana nākotnei. Rudens mēnešos pievērsīsieties finanšu jautājumu risināšanai, varat atļauties kādu lielāku pirkumu. Gada nogalē aktuālas kļūs mīlas lietas, iespējams, aizrausieties ar vairākiem partneriem, kas tālāk radīs sarežģījumus.

Zivis: Gads nebūs pārāk viegls, toties veiksmīgs. Beidzot izdosies realizēt senas ieceres, darbosieties samērā lietišķi. Viegli iegūsiet sekotājus, domubiedrus. Kaut arī ne vienmēr veiksies gludi, tomēr labā veselība un enerģētiskais potenciāls ļaus sasniegt jaunas virsotnes. Laika posms no marta līdz augustam piemērots dzīvesvietas maiņai, mājokļa iegādei vai labiekārtošanai. Iespējams, kāda Zivtiņa nolems pārcelties uz ārzemēm. Maijā varat cerēt uz negaidītiem ienākumiem mantojuma vai algas pielikuma veidā. Tāpat iespējams, pakāpsieties pa karjeras kāpnēm. Tie, kam ir bērni, darīs pareizi, ja vairāk laika pavadīs kopā ar viņiem, izzinot atvasīšu problēmas un cenšoties tās kopīgiem spēkiem atrisināt. Decembrī veiksies visās lietās, kam vien ķersieties klāt. Tikai neslinkojiet!


apollo.lv
Ielādēja:Lietotājs offline kristykiss
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Zaichik
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.09.2010 - 14:40]
Man sakrīt (five)


gusenish
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[08.04.2010 - 00:13]
(fui)


hemka
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[19.12.2009 - 23:11]
50 procenti ir lidziigi patiesiibai


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[28.10.2009 - 19:11]
Man nesakrīt nekas. (fui) Te viss tik labi nostāstīts, a, patiesībā man sanāk arvien lielāka braukšana auzās. (nose)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


lauvens
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.10.2009 - 19:08]
šogad tiešām līdz šim daudz kas sakrititis...


lienaliepa
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[17.10.2009 - 15:30]
da kojewto sovpodajet


elita394
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (52)
[15.10.2009 - 15:36]
Viss ir laabiii.. (cap)
un veelaak jau redzees vai sakritiis (hey)


aivitina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.07.2009 - 11:23]
Cik gads iet uz priekšu, lielākā daļa sakrīt


Emija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.07.2009 - 22:09]
Ir ok, gada beigās manīsim


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[01.07.2009 - 16:43]
man sakritis
kā bus tālāk tad jau redzes


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[01.07.2009 - 13:40]
Dzīvos, redzēs kā būs! Pagaidām viss labi! (cool)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[01.07.2009 - 12:07]
nu mans gada sākums bija diezgan saspringds laiks tieši darbā, tapēc varteikt sakrīt un ceru ka tālāk arī sakritīs, par to mīlēstību (hearts) (hearted) (loveme)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.07.2009 - 11:51]
mans horoskops jau no gada sākuma ir pilnīgi garām, darbu zaudēju nevis darbā veicas (nope) tagad jāgaida kas augustā mainīsies (nose)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
VIP-HeliumL 13.00 LVL PD-GP6 2.20 LVL SC-42142 11.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist