Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 04. Decembris 21:27:05


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[11] Apmeklētāju kopā[16947]

Skaistas krūtis bez operācijām un krēmiem

Krūšu formu bez ķirurģiskas iejaukšanās grūti mainīt, tāpēc jācenšas darīt viss, lai saglabātu to elastību. Parasti krūšu formas ir ģenētiski noteiktas. Tās nespēj pārveidot ne kosmētiskie līdzekļi, ne arī īpaši vingrinājumi. Maldīgs ir uzskats, ka krūtis nokarājas tāpēc, ka atrofējas muskuļi. Šie muskuļi nespēj neko ietekmēt, jo beidzas tur, kur krūtis tikai sākas. Ādas apvalks sedz tikai tauku dziedzerus un saistaudus. Jo stingrāks šis dabas dotais krūšturis, jo krūtis daiļākas un pievilcīgākas.

Pareiza stāja paceļ krūtis. Iztaisnojiet mugurkaulu, atlieciet plecus un ievelciet vēderu. Jūs būsi patīkami pārsteigta. Uzmaniet sevi sēžot un arī ejot. Mazināsies krūšu joslas audiem uzliktā slodze, un to āda nenostiepsies.

Kas kaitē krūtīm?

- Strauja novājēšana vai vienveidīgas diētas, jo ātri saskaldās taukaudi. Paliek tikai apvītusi āda. Ja vēlaties novājēt, tad dariet to pakāpeniski, izmantojot vispusīgas diētas.
- Tikpat kaitīgi ir valkāt šauru un neērtu krūšturi. Ja tas krokojas vai mugurpusē slīd uz augšu, tas nozīmē, ka esat izvēlējusies nepareizu izmēru. Krūšturis nepieciešams, pirmām kārtām, pilnīgām krūtīm, lai neizstaipītos āda. Ja jūsu krūtis ir nelielas, tas būtu jāuzvelk, nodarbojoties ar tādiem sporta viediem, kuri saistīti ar straujām kustībām - piemēram, teniss, aerobika, skriešana vai jāšana. Vispiemērotākie šajā gadījumā būs elastīgie krūšturi, kuri labi satur krūtis un netraucē kustībām.
- Arī pārlieku liela aizraušanās ar sauļošanos nav ieteicama, āda uz krūtīm ir tikpat jutīga kā sejas āda. Tiešā saules staru iedarbībā tā strauji noveco. Apkārt krūšu galiem veidojas grumbiņas, dekoltē rajonā rodas pigmenta plankumi. Tāpēc, ja esat atsegusi sava ķermeņa augšdaļu saulei, lietojiet labu aizsargkrēmu. Ļoti rūpīgi jāapziež krūšu gali, jo tie ir īpaši jutīgi.

Ir daži paņēmieni, kas palīdz ilgāk saglabāt krūšu formu. Rūpēties par to jāsāk jau tad, kamēr āda vēl nav zaudējusi elastību. Vislabākais kosmētiskais līdzeklis regulārām procedūrām ir auksts ūdens.

Tas uzlabo asinsriti un padara elastīgus asinsvadus un audu šķiedras. Ja jūs no rītiem neejat aukstā dušā, tad vismaz noskalojiet krūtis ar aukstu ūdeni. Ja jūs pārvarēsiet bailes no ledainās peldes, tiksiet bagātīgi atalgota. Vēl labāka būtu masāža ar aukstu ūdeni, ja jums ir speciāla duša ar suku.

Ieteicams pirms dušas izdarīt masāžu ar mīkstu suku, ar apļveida kustīgām masējot ādu pakārt krūšu galiem. Tas uzlabo asinsriti, un arī krēms pēc tam daudz ātrāk iesūcas ādā. Un tā iedarbība ir daudz efektīvāka.

Pēc aukstās dušas āda obligāti jāieziež ar krēmu. Var izmantot arī barojošu losjonu. Tā kā āra uz krūtīm ir ļoti jutīga, krēms jālieto katru dienu.

Nevienam nav noslēpums, ka sieviešu krūtis - tas ir paaugstinātas vīriešu uzmanības objekts. Pat ja jaunais cilvēks ir hipnotizēts ar jūsu gaitas taktā līgojošiem gurniem, viņa skatiens tik un tā pakāpeniski paceļas arvien augstāk, kamēr neatduras pret kārdinošiem izliekumiem. Pat ja sarunas laikā viņš skatās jūsu acīs, viņa skatiens visu laiku pievēršas dekoltē...

Augstas, stingras krūtis ir, neapšaubāmi, rotājums, par kuru sapņo katra sieviete. Tāpēc ir noteikti jāstiprina krūšu muskuļi, pie tam, jo agrāk, jo labāk. No plaši reklamētiem krēmiem un želejām šeit palīdzība būs maza, toties ar speciālu vingrojumu palīdzību krūtis var pacelt un pat nedaudz koriģēt to formu, bet klāt vēl sagatavot plecus un rokas pavasara iziešanai pasaulē.

Šis sešu vingrojumu komplekss ir paredzēts nodarbībām trīsreiz nedēļā. Komplekss jāizpilda divos piegājienos katram vingrojumam. Nodarbībām būs nepieciešams vingrojumu paklājiņš un 2-3 kg hanteles vai tāda paša svara plastmasas pudeles ar ūdeni.

1. vingrojums. Noplātām rokas

Sākotnējā pozīcija: guļot uz muguras, rokās ir hanteles vai plastmasas pudeles ar ūdeni. Rokas sev priekšā, elkoņi nedaudz saliekti. Ieelpojam un, neiztaisnojot elkoņus, lēnām noplātām rokas malās, kamēr elkoņos nepieskarsies grīdai. Pēc tam izelpojam un atgriežamies sākotnējā pozīcijā.

Vingrojumu atkārtojam 15-20 reizes - tas veidos vienu piegājienu.

Mērķis: nostiprināt roku muskuļus, plecu jostas un krūšu muskuļus.

2. vingrojums. Nokrita - uzspieda

Uzspiešanas vingrojumus māk taisīt visi, vai vismaz visi ir redzējuši, kā tos taisa. Sākotnējā pozīcija: četrrāpus. Rokas noliktas plati, pirkti virzīti uz priekšu. Atvelkam kājas atpakaļ, atbalstāmies uz pirkstgaliem pret grīdu. Ļoti svarīgi, lai plaukstu pamati atrastos zem plecu locītavām, bet viss ķermeni (no paura līdz papēžiem) veidotu taisnu līniju. Tad saliekam elkoņus un noplātam tos malās līdz plecu līmenim.

Viens piegājiens - 10-15 uzspiešanas vingrojumi. Centieties nesavest kopā lāpstiņas un nenolaist galvu - tas samazina vajadzīgu muskuļu darba efektivitāti. Neļaujiet nokārties vēderam, lai tas nekaitētu jostas vietai.

Mērķis: nostiprināt ne tikai krūšu muskuļus, bet arī plecu priekšējo un aizmugurējo virsmu. Kā arī presi, muguru, gurnu un gūžu muskuļus - tie strādā kā stabilizatori.

3. vingrojums. Pacelšanās sānu plankas pozā

Sākotnējā pozīcija: četrrāpus. Paņemam labajā rokā hanteli, atbalstāmies uz kreiso roku, noliecot to tieši zem plecu locītavas. Šī plauksta skatās uz priekšu, pirksti ir izplesti. Kreisā kāja ir salikta celī, labā ir izstiepta atkaļ kā uzspiešanās gadījumā. Sasprindzinām presi un paceļam gurnus tā, lai viss ķermeni no galvas līdz labajai pēdai veidotu taisnu līniju.

Roku ar hanteli nolaižam lejā, izvēršot plaukstu pret sevi. Fiksējot kāju un korpusa pozīciju, lēnām paceļam roku caur malu uz augšu. Tikpat lēnam nolaižam leja. Atkārtojam 6-8 reizes, pēc tam mainām pusi - tas veidos vienu piegājienu.

Mērķis: nostiprināt muguras augšējās un vidējās daļas, plecu, augšējās krūšu daļas muskuļus.

4. vingrojums. Gara uzspiešanās

Sākotnēja pozīcija: guļot uz vēdera, uzstiepjot kājas uz pirkstgaliem tā, lai pieskartos grīdai ar pēdu augšējo virsmu. Atbalstāmies uz taisnām rokām pret grīdu, pie tam elkoni ir piespiesti korpusam. Tad laideni paceļam korpusu, vienlaicīgi apsēžoties uz papēžiem un staipoties ar rokām uz priekšu kā kaķenīte. Atgriežamies sākotnējā pozīcijā un atkārtojam visu kustību virkni 8-10 reizes. Tas veidos vienu piegājienu.

Mērķis: nostiprināt krūšu, priekšējās plecu virsmas muskuļus, tricepsu muskuļus.

5. vingrojums. Lokans suns

Sākotnēja pozīcija: četrrāpus, rokas zem pleciem, balstās uz plaukstām pret grīdu. Pirksti kā vēdeklītis, skaitās uz priekšu.

Iegāžam ķermeņa apakšējo daļu: iegurnis un gūžas nolaižas uz grīdu. Kājas taisnas. Pamata slodze ir uz rokām. Atveram krūškurvi - pleci uz leju un atpakaļ, stiepjamies ar pauri uz augšu, skatiens - taisni sev priekšā. Saglabājam tādu pozīciju 60 sekundes, tad atgriežamies sākotnēja pozīcijā: atpūta 20 sekundes. Vingrojums jāatkārto trīs reizes.

Mērķis: atvērt krūškurvi, nostiprināt krūšu muskuļus.

6. vingrojums. Skaistākā sieviete pasaulē

Sākotnējā pozīcija: apgulties uz muguras, kājas taisnas, rokas izstieptas aiz galvas. 30 sekundes stiepjam rokas un pēdas gar grīdu no sevis tik tālu, cik iespējams. Pēc tam saliekam kājas ceļos, apskaujam ceļus ar rokām un piespiežam pie krūtīm. Galvu un krūškurvi no grīdas neatraujam. Palieciet tādā pozīcijā 20 sekundes. Atkārtojiet 5-6 reizes. Tad vienkārši paguliet uz muguras, dziļi elpojot un pagriežot rokas ar plaukstām uz augšu. Ļoti lietderīgi šajā momentā iedomāties, kā krūtis iegūst stingrumu un kļūst arvien kārdinošākas.

Pēc kādām trim nedēļām parādīsies pirmie pamanāmi rezultāti un komplimenti.


http://magnita.ru/news/2008-05-28-3006
Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


mincite15
Lietotājs offline sievieteJaunavaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.12.2010 - 16:34]
(cool)


lilii
Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[31.10.2009 - 23:31]
japamegina vingrojumi, lai gan isteniba esmu apmierinata ar savam krutim (clap)


alce
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.09.2009 - 14:09]
ooo...noderees..


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[30.06.2009 - 23:36]
Metenes, kad būsim izvingrojušās, tad padalamies iespaidos ok?


pelcis000
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.06.2009 - 20:43]
o,kaut kas interesants..
jaapameegina (cool)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[30.06.2009 - 18:09]
tieši to ko meklēju (clap)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


mandrea
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.06.2009 - 11:22]
es arī pamēģināšu (clap)


golfere
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[30.06.2009 - 09:13]
tā ir Agilera


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[29.06.2009 - 20:50]
Paldies, es gribu laikam šos vingrojumus pamēģināt, cerams, ka no tiem tiešām ir rezultāti


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.06.2009 - 17:42]
būs jāizmēģina vingrojumi (yes)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[29.06.2009 - 17:23]
labs labs rakstiņš,tiešām,skaistas krūtis tas ir mūsu lepnums
par to bildi gribēju,te iepriekš kleoo.lv bij bilde par neizdevušos silikonu kur bij nofotografēta K.Agilera
vainu es maldos vai arī te autore pie raksta par skaistām krūtīm ielikusi viņas fočenīti (haha)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-47178 36.00 LVL SC-26487 21.10 LVL SC-52236 38.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist