Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 23. Janvāris 19:52:04


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[9] Apmeklētāju kopā[8536]

Mazliet par orgasmu

Tava orgasma noslēpumi jeb Kur paslēpies orgasms?

Kaut arī orgasmu izjutusi lielākā daļa cilvēces, tomēr par to nemēdz daudz runāt. Kāpēc? Nebūt ne tik sen orgasmu uzskatīja par kaut ko grēcīgu vai arī par kaut ko ļoti mīklainu. Tiesa, zināma daļa mistikas tur ir, taču mūsdienu sabiedrībā orgasmu par grēcīgu vairs neuzskata neviens normāls un veselīgi domājošs cilvēks.
Vārds orgasms - orgasmos - nāk no grieķu valodas un tulkojumā nozīmē "piepūsties", "pacelties". Angļi orgasmu kautrīgi sauc par "šķavām zem jostas vietas", bet franči - par "mazo nāvi", un daļa patiesības ir katrā eifēmismā.
Orgasms ir baudas kulminācija dzimumtuvības laikā. Orgasmu var sasniegt gan dzimumakta laikā, gan ari bez tā, taču izjūtas, kādas pārņem orgasma laikā, var tikai izjust, taču precīzi un nepārprotami tās aprakstīt ir grūti kaut vai tāpēc, ka orgasmi ir dažādi un katrs cilvēks tos izjūt atšķirīgi.

Kas notiek orgasma laikā?

Dzimumakta laikā orgasms rada dzimumapmierinājumu, tas palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma un asins pieplūduma dzimumorgānos, Ja uzbudinājums bijis ļoti spēcīgs, bet orgasms nav sekojis, sasprindzinājums saglabājas ilgāku laiku, un lieki piebilst, ka tad, ja tā notiek regulāri, var rasties nepatīkamas sekas - gan emocionāli, gan fiziski. Fizioloģiski orgasms sākas ar dzimumorgānu ritmisku saraušanos. 3-5 kontrakcijas maksts apakšējā trešdaļā, ari dzemdē, tiek uzskatītas par vāju orgasmu, 6-8 - spēcīgs orgasms, bet 9-12 kontrakcijas - ļoti spēcīgs orgasms. Nu gluži kā pēc zemestrīces svārstību noteikšanas skalas! Orgasma laikā paātrinās elpošana un sirdsdarbība, paaugstinās asinsspiediens, un mērījumi liecina, ka tieši tādas pašas izmaiņas vērojamas intensīvu sporta nodarbību laikā.

Orgasmu veidi

Daudzas sievietes, redzot erotiskus sapņus, izjūt orgasmu, kaut gan bieži vien to neizjūt paša dzimumakta laikā. Orgasmu var izraisīt arī glāsti, skūpsti, apskāvieni, masturbācija. Sievietei, kura ir iemīlējusies un atrodas ļoti emocionālā stāvoklī, orgasmu var izraisīt mīļotā balss skaņas vai viņš pats, bez pieskaršanās.
Orgasmi atšķiras ari pēc citiem parametriem.
Ir klitorālais orgasms, kad sajūtas rodas no klitora stimulēšanas un jūtamas tieši klitorā, savukārt vaginālais orgasms vairāk sajūtams makstī. Sieviete vienlaikus var izjust gan klitorālo, gan vaginālo orgasmu. Ir dzirdēts viedoklis, ka klitorālo orgasmu biežāk izjūt spēcīgas, enerģiskas sievietes, bet vaginālo - maigākas, kaut gan to tik droši apgalvot nevar. Daudzas sievietes spēj izjust un izjūt vairākus orgasmus pēc kārtas - atšķirībā no vīriešiem, kuri parasti spēj izjust tikai vienu orgasmu viena dzimumakta laikā. Tas viņiem vienmēr licies (un ir ari par ko!) skaudības vērts.
Bez fiziskā orgasma pastāv ari garīgais orgasms, taču jādomā, ka Austrumu mīlas mākslās netrenēti cilvēki parasti gan vairāk spēj izjust fizisko vai abus kopā, bet ne garīgo orgasmu vienu pašu.

Ko sieviete izjūt orgasma laikā?

Kaut arī šis ir ārkārtīgi individuāls jautājums un katrai sievietei būs citas nianses, citi vārdi, ar kuriem aprakstīt savas izjūtas, tomēr kopīgo ainu ieskicēt var. Sieviete, kura ir sajutusi tikai patīkamas sajūtas, bet ne orgasmu, uzreiz noteiks atšķirību, līdzko izjutīs patiesu orgasmu.
Dažām sievietēm orgasms saistās tikai ar patīkamu siltumu un kontrakcijām makstī, citas to apraksta kā eksploziju, kas pārņem visu organismu. Būs arī sievietes, kuras orgasmu raksturos kā izniršanu no dzelmes un pacelšanos devītā viļņa virsotnē. Viena un tā pati sieviete par saviem orgasmiem var runāt atšķirīgi, jo tie patiešām var būt un ir dažādi. Visbrīnišķīgākās izjūtas dod fiziska un garīga orgasma apvienojums, jo patiesībā orgasmu mēs izjūtam, pateicoties speciāliem centriem smadzenēs, nevis dzimumorgānos.
Un kā ar kliedzieniem un elsām orgasma laikā? Pārliecinoši to dara filmu varones, taču tas nav obligāti. Būs sievietes, kurām orgasma laikā izlauzīsies kliedzieni, stenēšana vai citas skaņas, taču citas to baudīs klusējot, tāpēc, ka viņu orgasms būs tieši tāds. Ja gribas kliegt, smieties, lamāties - lūdzu, ja ne - tad nevajag domāt, ka tāpēc orgasms nav pilnvērtīgs. Daudzām orgasms ir tik spēcīgs, ka sasprindzinās pat muskuļi, krampjaini savelkas pirksti. Citas nosvīst tā, ka duša vai atspirdzinošs dzēriens ir vienīgais, ko pēc tāda orgasma var vēlēties. Seciniet pašas - cik dažādas esam mēs, tik dažādi un daudzveidīgi ir mūsu orgasmi.
Vēl viena patīkama piebilde - sieviešu orgasms ir daudz bagātīgāks, daudzveidīgāks un skaistāks nekā vīriešu orgasms.

Kāpēc neizdodas sasniegt orgasmu?

Orgasms gan ir dzimumakta kulminācija, taču tam nevajadzētu kļūt par pašmērķi. Baudu un patīkamas izjūtas var gūt arī no emocionālās un fiziskās tuvības. Tomēr, ja ir labi, tad gribas vēl labāk, vai ari - ja orgasms ir bijis bieži, bet kādu iemeslu dēļ kļūst retāk sasniedzams, rodas aizdomas - vai viss ir kārtībā? Kāpēc ne vienmēr iespējams sasniegt orgasmu? Vīriešus šis jautājums uztrauc vairāk nekā sievietes, taču ari ne vienai vien sievietei kļūst nemierīgs prāts, jau kuro reizi pēc kārtas veltīgi cenšoties pacelties septītajās debesīs.
Te ari meklējama atslēga atrisinājumam - aiz bailēm, ka orgasms varētu izpalikt, sieviete neapzināti sasprindzinās, koncentrējas tikai uz gaidīšanu - būs? nebūs? Un uztraukums, kaut ari prasmīgi paslēpts, liek sevi manīt - sieviete nespēj pilnīgi atbrīvoti ļauties glāstiem un sasniegt uzbudinājumu. Jebkuras citas bailes, sasprindzinājums, uztraukumi darbojas līdzīgi. Diemžēl stress un dažādas problēmas neļauj sievietei pilnīgi atbrīvoties un ļauties tikai un vienīgi mīlas priekiem. Par kādu seksu un orgasmu var runāt, ja jādomā, vai guļamistabā neieskries bērni, jāprāto par nepaveiktajiem darbiem un jācenšas uzminēt, vai no rīta būs silts ūdens, ar ko nomazgāties pēc rīta mīlēšanās, un vai izdosies laikā tikt uz darbu? Lūk, viens no lielākajiem traucēkļiem, kas daudzām normālām sievietēm liek bažīties par frigiditāti.
Vīrieši bieži vien ir īstenie vaininieki tam, ka sieviete nespēj sasniegt orgasmu. Vīrieši seksu saista tikai ar pašu dzimumaktu, savukārt sievietei sekss ir kaut kas vairāk - attieksme un attiecības ar vīrieti vispār. Daudzi mīlas ugunskuri apdzisuši tikai tāpēc, ka sieviete vēlas izjust maigumu arī bez seksa, bet vīrietim tas šķiet nesvarīgi. Šādam vīrietim iekvēlināt sievieti gultā kļūst aizvien grūtāk, jo tā nu reiz sieviete ir iekārtota, ka viņai sekss un jūtas iet roku rokā. Lai cik lielisks būtu mīlnieks, agri vai vēlu seksuālās attiecības var izjukt emocionālās ignorances dēļ.
Galvenās vīriešu kļūdas ir pārāk īsa un nevērīga priekšspēle vai pat tās trūkums, kā arī pārāk īsa vai neprasmīga erogēno zonu stimulēšana, kas neizraisa pietiekami lielu uzbudinājumu orgasma sasniegšanai. Daudzi vīrieši nemaz nezina, ka vairumam sieviešu, lai sasniegtu orgasmu, nepieciešama pietiekami ilga un maiga klitora stimulācija! Par to, ka vairāku erogēno zonu vienlaicīga stimulēšana paātrina un pastiprina orgasmu, viņiem nav pat jausmas! Ļoti bieži sievietei orgasmu sasniegt traucē partnera ātrāka vēlēšanās viņai to sagādāt un nemitīgi jautājumi: "Nu, vai drīz?"
Diemžēl daudz ir arī tādu sieviešu, kam nav ne jausmas par to, kuras ir viņu visjutīgākās vietiņas. Kurš cits, ja ne pati sieviete masturbējot tās vislabāk varētu izzināt, pārbaudīt un vēl iemācīt atrast arī vīrietim? Kautrība un nezināšana orgasmu nepalīdzēs sasniegt.
Lāci var iemācīt dancot, kur nu vēl vīrieti palīdzēt sievietei gūt orgasmu, tomēr gan vienā, gan otrā gadījumā nepieciešams laiks un pacietība. Diez vai tas izdosies, bieži mainot partnerus, it sevišķi jaunībā, kad daudzām jaunām sievietēm seksualitāte būtu vēl tikai jāmodina ar pastāvīga un mīloša vīrieša palīdzību, nevis jācenšas kolekcionēt "kniebējus". Negatīva seksuālā pieredze, kas parasti veidojas ar gadījuma partneriem, var būt traucēklis orgasma sasniegšanai arī ar pastāvīgu partneri. Jāpastrādā arī pašai ar sevi un savu mīļoto, ja vien viņš ir mīļotais, nevis vienas nakts kavalieris. Ja vīrietis domā tikai par savu apmierinājumu, viņš nav sievietes vērts.
Pašlaik modē runāt par noslēpumaino G punktu, kas atrodas makstī un kā stimulēšana dodot ļoti ātru un spēcīgu orgasmu, taču vēl neviens ginekologs tā arī nav šo punktu atradis, un ari miljoniem pāru - laikam taču nesekmīgi - to vēl aizvien meklē. Neapšaubot zinātnieku atklājumus, tomēr jāpiebilst, ka, stimulējot klitoru, orgasmu visai viegli un droši var sasniegt ari bez peņa ievadīšanas makstī, taču otrādi, bez klitora stimulācijas, orgasmu izdodas sasniegt retajai. Protams, noslēpumainā punkta meklēšana divatā ir ļoti patīkama nodarbe, un varbūt, to meklējot, izdodas atrast ko citu - orgasmu, ko arī novēlam tām visām, ar kurām orgasms spēlē paslēpes.


Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


aivitina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.07.2009 - 11:33]
eh, bauda ir laba lietas, vienalga kādā veidā sasniegta


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[05.07.2009 - 14:43]
Labs, noderīgs raksts. (eyes)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


pelcis000
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 16:26]
Lsiits ir..
bet nu iesaaceejiem buus deriigs (hey)


dažreiz_optimiste
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 13:26]
oi, nu daži teikumi bija kā naglai uz galvas..piemēram tas, ka sievietei sekss ir arī jūtas un attiecības ārpus gultas, ir baltā patiesība...žēl, ka vīriešiem tas nepielec...


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[25.06.2009 - 11:45]
pamācoša literatūra iesācējiem (hehey)


Emija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 09:47]
Jeb kurš raksts ir kādam noderīgs Tā kā iespējams šo forumu lasa arī meitenes kurām viss vel priekšā


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[24.06.2009 - 21:57]
Jā, šis viss jau ir lasīts!!! Nekas jauns nav... (nose)


konfektiiite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[23.06.2009 - 13:18]
Es Piekrītu
laimesluteklei.


laimeslutekle
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[23.06.2009 - 13:16]
drusciņ novecojusi informācija par G punktu! Kā min pusgadu vai jau pat gadu atpakaļ speciālisti jau oficiāli atzina medicīnā, ka ir G punkts un to kāds viņš ir un kā kurā brīdī uzvedas. Īpaši viegli viņu ir atrast dzimumakta laikā, jo no uzbudinājuma un asins pieplūšanas tas manāmi uzbriest. Tā lūk!!! (heart)
Tā kā runas par noslēpumaino un neatrodamo G punktu lai paliek labāk viduslaiku omītēm!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-46992 10.00 LVL SC-43226 18.90 LVL SC-43987 49.50 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist