Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 04. Decembris 21:43:14


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[6703]

Labā garastāvokļa receptesKlusa darbinieku čukstēšana, sekretāre staigā uz pirkstgaliem. Šodien priekšniekam nav laba oma. Kuš! Cik daudz ir atkarīgs no šī cilvēka! Pat viņa stāvoklis tiek uzreiz nodots kolektīvam. Telpa ir saspiests klusums... Pazīstama situācija? Ir pazīstama arī vispārējā līksmošana, kad tiek parakstīts kāds svarīgs līgums, kad boss ir apmierināts ar darbu, kad visi darbinieki svin kopējo uzvaru.


Cik tomēr ir svarīgi saglabāt lielisku garastāvokli vienmēr, jebkuros laikos! Nav svarīgi, kas ir aiz dzīves loga – krīze, stagnācija vai uzvaras. Svarīgi ir uzturēt pozitīvu noskaņojumu.


Cilvēks nav robots. Emocijas – tā ir svarīga viņa psihes sastāvdaļa. Prasme pareizi izmantot savu emocionālo sfēru – tas ir viens no svarīgākajiem pakāpieniem ceļa uz veiksmi. Slikts garastāvoklis un atkarība no citu cilvēku garastāvokļa maiņas ir slikts padomdevējs. Jebkura atkarība ir kaitīga. Sevis vadība ir svarīga gan personiskajā dzīvē, gan arī virzoties uz priekšu pa karjeras kāpnēm. Emocijas nepiemērotākajā momentā var spēlēt sliktu joku. Pārvērsties no sabiedrotā pretiniekā. Tad kā var no paša rīta pozitīvi uzlādēties un vairs nebūt atkarīgai no cita cilvēka garastāvokļa? 


Sevī pārliecināts cilvēks diez vai ļaus kādam vadīt sevi un savu iekšējo noskaņojumu. Tātad, galvenais – kļūt par pārliecinātu cilvēku. Saprast, kas traucē, noskaidrot būtību – kāpēc jums ir parādījusies šī nepārliecība sevī un kā tā izpaužas. Bieži vien iekšējas bailes – tas ir koloss uz māla kājām. Tām nav reāla cēloņa, mēs tās izdomājam paši. Izdomājam un piepūšam līdz milzīgiem izmēriem. Mēs tās paši esam izveidojuši savā iztēlē. Tātad, tikai mēs varam tās apspiest. Un metožu ir simtiem daudz.


Mūs ar māsu mamma no bērnības modināja katru rītu ar tādiem vārdiem: „Celieties, saulītes, jūs gaida lielie darbi!” Lielisks lādiņš visai dienai. Pēc tādiem vārdiem vairs nestaigāsi kā mannas putra vai vārīts makarons pa istabu, miegaini mēģinot sākt kādus darbus. Mēs ar māsu, sacenšoties viena ar otru, skrējām uz vannas istabu mazgāties.


Pēc katras rīta vingrošanas skrienu dūšā un noteikti dziedu dziesmu: „Ja gribi būt vesels – norūdies! Aizmirsti par ārstiem, mazgājies ar auksto ūdeni, ja gribi būt vesels!” Kontrasta duša - možums visai dienai!


Vārdi ”Viss būs labi” un tiem līdzīgi vārdi lieliski tonizē, taču ne uz ilgu laiku... Labāk iedvest pārliecību ar rīcību. Aplipināt apkārtējos ar pozitīvu attieksmi. Par sevi pārliecināts cilvēks vienmēr lieliski palīdz arī citiem sajust cietu zemi zem kājām. Vājuma un skumju minūtēs centieties parunāt ar jautru, dzīvespriecīgu cilvēku. Sajūtiet, cik viegli paliek ap sirdi. Bet pietiek taču tikai paskatīties uz savu problēmu no cita viedokļa.


Cik bieži negatīvas emocijas pilnīgi pārņem, un cilvēks pats nevar izrauties no pesimisma pinekļa, uztverot katru notikumu kā traģēdiju. Labāka recepte šim gadījumam – uz kādu laiku mainīt darbības veidu. Sākt nodarboties ar kaut ko ļoti patīkamu. Aiziet uz masāžu, papeldēties baseinā, sarīkot tusiņu. Galvenais, nepiedzerties. Gremdēt savas bēdas pudelē – tas ir vāju un negudru cilvēku liktenis. Ejiet „cilvēkos”. Uzvelciet skaistu apģērbu, uztaisiet frizūru. Šīs procedūrās vien varēs palīdzēt jebkurā smagā dzīves situācijā. Galvenais – pārslēgt uzmanību. Dzīve taču turpinās. Un tikai jūs esat savas laimes kalējs. Ja jūs izvēlaties skumjas, tā ir jūsu izvēle, tikai tas ir grēks. Būtu labi par to atcerēties.


Nosvērtu pozitīvu noskaņojumu, kurš nav atkarīgs ne no vīra vai priekšnieka garastāvokļa, ne no situācijas valstī un pasaule, var nest tikai patiešām par sevi pārliecināti cilvēki. Viņiem arī mēdz būt krīzes, viņi arī saskaras ar dzīves grūtībām, toties viņi nezaudē savu noskaņojumu. Viņi nekļūst par apstākļu upuriem. Viņi tos mierīgi un nosvērti pārvar, nezaudējot labu noskaņojumu.


Ja jūs sāksiet savu možu dienu ar vingrošanu un dušu, ar laba garastāvokļa formulu un jautru dziesmu, lādiņa pietiks ilgam laikam. Katrs sīkums, veiksmīgi izpildīts dienas garumā, jums ir jāatlīdzina. Negaidiet uzslavas no apkārtējiem, uzslavējiet sevi paši.


Esat uzslavējuši sevi, un pietiks. Nav laika gulēt uz lauriem – mums ir noteikts plāns. Nedrīkst zaudēt tonusu – pārliecināti ejam uz priekšu. Pa dienu paspējam daudz ko un darām visu ļoti kvalitatīvi. Un katru reizi sevi cildinām par jaunu mazu uzvaru. Un arī neaizmirstam paskatīties apkārt. Uzslavēji sevi – neaizmirsti uzslavēt draugu. Tas gan jūs uzlādēs, gan arī viņam būs patīkami, viņu atbalstīs. Mēs tik bieži lamājam par katru sīkumu un aizmirstam uzslavēt...


Viss tik labi sākās, un pēkšņi... Kaut kāda grūtība, kaut kāds pēkšņs zvans, kaut kādi negatīvi jaunumi var pilnīgi iznīcināt visu pozitīvu noskaņojumu, tik rūpīgi audzētu no paša rīta. Ko tad darīt? Kā var peldēt pa straumi un neļauties negaidītiem sitieniem?


Mācīties valdīt pār sevi – tas ir ilgstošs process. Padomājiet, kas konkrēti jūs kaitina un kāpēc. Pamēģiniet reaģēt uz negatīvam ziņām citādi. Paskatieties uz situāciju no citas puses, nevis kā parasti. Preparējiet to un noskaidrojiet būtību. Tam palīdzēs lielisks vingrojums – pieci jautājumi „Kādēļ”. Kādēļ man ir nosūtīts šis pārbaudījums? Kādēļ es to uzzināju? Kādēļ un ko man māca šī situācija? Un tā tālāk. Un pamēģiniet paši sev maksimāli skaidri atbildēt uz visiem šiem jautājumiem. Pēc piektā „Kādēļ?” jūs sapratīsiet, ka nav nemaz tik traģiski un katra situācija tiek nosūtīta mums kā mācība.


Un vēl – nekad neņemiet darbu uz mājām. Māja – tas ir jūsu cietoksnis. Gara un ģimenes cietoksnis, jūsu atpūtas un relaksācijas stūrītis. Nenesiet uz mājām darba problēmas. Jums viss ir jāpaspēj darbā. Nevarat paspēt – pārskatiet savu grafiku, deleģējiet daļu darba. Iemācieties efektīvu laika vadību. Nezodziet no sevis atpūtu. Katram no mums ir rītdiena. Un tai ir jābūt pilnvērtīgai!


http://magnita.ru/news/2009-04-19-3584
Ielādēja:Lietotājs offline rituha28
Vidējais vērtējums:
Daudzums


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[25.06.2009 - 20:26]
Piekrītu tam, ka problēma sākumā ir mūsu galvās, cilvēki, kaut ko sadomājas un tad viņiem liekas, ka viss ir briesmīgi!!!


dažreiz_optimiste
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 13:30]
ehh...cik skaisti uzrakstits...censos cik speju sekot taam pamacibaam, bet reizeem stress mani uzvar...visi esam tikai cilveki...


sanysan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 11:15]
Dzīvē visam ir jābūt līdzsvarā - sliktais ar labo!! Un līdz ar to arī garīgajam līdzsvarā!!


oga
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (28)
[24.06.2009 - 21:19]
man patik, ka man ir labs garastavoklis un vel jo vairak patik, ja tas ir ari citiem, jo, ja blakus sez, kads neapmierinats un burksk visu laiku, tad par labu garigo nav ko sapnot. (gldance)


νερό
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.06.2009 - 15:40]
nu jā, it kā visas loģiskas lietas, bet, tomēr, vsp noturēties un vnm būt labā garīga, nav iespējams un arī nav vajdzīgs.


Piki
Lietotājs offline sievieteLauvaIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[23.06.2009 - 12:27]
tas nav iespējams visu laiku būt labā garastāvoklī..

Amor vincit omnia.


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[22.06.2009 - 21:07]
viss jau ir pareizi, bet vienalga grūti visu laiku saglabāt labu garīgo

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-48519 7.20 LVL SC-52395 7.00 LVL PD-KORC-2-008 5.40 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist