Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 14. Augusts 21:32:41


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[6640]

Tievētāju kodekss

Pārāk bieži mēs krītam kārdinājumā un metam visu pie malas.


Lai izvairītos no nevajadzīgas panikas, lai izvairītos no krišanas kārdinājumā sagrēkot, apkopoju, manu prāt, svarīgākos punktus, izveidojot tievētāja kodeksu!


1. Sāc ar labu garastāvokli! Tas ir sākums visam! Pozitīvas domas, pozitīva enerģija – uzskati, ka tā jau ir puse no noietā ceļa! Trūkst idejas – atrodi šajā pat lapā! Šeit ir tik daudz idejas, kā justies labi! Kā iedvesmoties un kā domāt pozitīvi!


2. Nedrīksti atlikt uz rītdienu tievēšanas programmu! Esi nolēmusi tievēt - uzsāc to NEKAVĒJOTIES! Negaidi pat rītdienu, lai sāktu jaunu skaistu dzīvi – sāc tūlīt!


3. Sanāca novirzīties no sistēmas, pēc kuras esi uzsākusi dzīvot, nekrīti panikā, bet turpini, turpini ar to pašu brīdi, kurā saprati, ka esi kļūdījusies! Nekļūdās tikai tie, kas nekā nedara!


4. Ja esi uzsākusi express diētu ātrai svara zaudēšanai, tev ir jābūt tālākam plānam, kā dzīvosi turpmāk, jo citādi, tavi pūliņi būs vējā! Piemeklē tievēšanas metodi, ko spēsi pielāgot savā turpmākajā dzīvē!


5. Izslēdz vienveidību! Tu esi sieviete! Tu nespēsi ēst katru dienu tikai kāpostu zupu!


6. Izplāno savu diētu pietiekoši detalizēti, bet ne tik detalizēti, lai tev nebūtu atkāpšanās ceļa! Tā tu nešaustīsi sevi, ja nonāksi kārdinājumā!


7. Neizlaid nevienu ēdienreizi! Nevienu pašu! Liekas, ka nav laika? Liekas, ka negribas – muļķības – kādam mazam draudzīgam nieciņam vienmēr ir laika. Kādu mazu – mini auglīti tu vari apēst arī tad, ja tev liekas, ka tu nevēlies!


8. Neiedomājies regulāri badoties lai ieekonomētu uz kalorijām! Badinoties tu tikai kaitēsi savam organismam!


9. Izbeidz svērties biežāk kā reizi nedēļā! Noliec svarus tālu prom! Svēršanos un mērīšanos ievies kā iknedēļas rituālu! Lai tas brīdis ir tas, ko izbaudi! Pārlieku bieža svēršanās iedzīs tevi nevajadzīgā panikā, kas savukārt novedīs tevi pie tā, ka vēlēsies visam mest mieru!


10. Dzert, dzert un dzert! Gribi tievēt? Sagatavojies uz to, ka gribēsi dzert! Bez šķidruma nenotiek tievēšanas. Aizmirsti tādu frāzi kā: „Es nespēju iedzert! Es nevaru izdzert!” Tev nav 3 gadiņi! Tu esi pieaugusi sieviete ar savu raksturu! Tu vari, jo tev vajag! Tu vari, jo tu zini, ka pateicoties tam būs rezultāti!


11. Aizmirsti limonādes, paku sulas un citus „draņķus”, jo arī tie satur kalorijas! Gribi sulu – ņem un sašķaidi proporcijās 10:90 (100ml sulas un 900ml ūdens)! Un dzer! Dzer cik uziet!


12. Neēd kartupeļus, maizi un makaronus vakariņās! Ja vēlies – lai tās ir tavas brokastis, otrās brokastis vai pusdienas, bet ne vakariņas!


13. Atceries, ka arī svaigi produkti ir garšīgi! Mēģini maksimāli daudz iekļaut ēdienkartē produktus, kas ir svaigi sagatavoti, nevis sautēti vai vārīti!


14. Nevaino citus, ka sanāca „atrauties”! Nu nav citi vainīgi, ka tā bulciņa tevi tik ļoti kārdināja, ka tu nenoturējies un to apēdi! Nu nav citi vainīgi pie tā, ka vīra vakariņas ir garšīgākas par tavējām, jo viņam nav liekā svara problēmas! Domā pozitīvi! Aprēķini, cik liels tas nodarījums ir bijis! 300 kalorijas? Vai varbūt 400kalorijas? Nu ko tad tagad darīt – protams, ir tikai viena izeja no šīs situācijas un tā nebūt nav sēdēšana un domāšana: Ak, kā es tā varēju! Tā nav sēdēšana un domāšana: kāda es esmu bezrakstura būtne! Tā ir darīšana. Tātad – atrodi sev daudzmaz piemērojamu nodarbi, paskaties, cik daudz laika tev nepieciešams, lai vērstu par labu radušos skādi! Vai tev nepieciešams 30min mīties ar riteni? Tad uz priekšu! Negaidi! Kāp un brauc! Un ko tad? Nokāp un smaidi! Smaidi par to, cik tu esi laba, kā tu mācēji savākties un nekrist panikā! Smaidi par to, ka negāji gulēt ar liekām 300-400 kalorijām un no rīta nemosties ar burkšķošu noskaņojumu un neizgāzi to uz vīru un bērniem! Vienkārši smaidiem, jo tavs tievēšanas ceļš turpinās!


15. Seko līdzi tam cik vēlies tajā brīdī ēst! Un saki STOP jau tajā brīdī, kad jūti, ka tev vairs negribas ēst un nevis mēģini pieklājīgi iztukšos tukšu šķīvi, jo mamma tā mācīja! Nav svarīgi kā izskatīsies tavs šķīvis pēc pusdienām! Svarīgi, ka tu nebūsi apēdusi vairāk par to, cik patiesībā vēlējies!


16. Zini, ka arī tu esi spējīga mainīties! Tu esi to vērta, lai parādītu visiem – kā tu izskaties slaida un skaista! Nu kādēļ tev apdalīt apkārtējos cilvēkus slēpjot sevi aiz liekajiem kilogramiem. Parādi mums visiem kā tu izskaties seksīgā vakarkleitā vai mini bikini!


17. Sports ir tavs draugs, nevis bubulis! Vingrošana Ir forša! Vingrošana tev palīdzēs ātri tikt uz mērķi! Skrien, staigā, kāp pa kāpnēm – nav svarīgi! Gribi labi justies – kusties! Nu nevar sporta pārraide TV ekrānā aizvietot kvalitatīvu sporta nodarbību!


18. Nepērc citiem to, ko nevēlies ēst pati! Nu nevajag dēlam čipsu paku vai meitai kūciņu! Nu nopērc viņiem mandarīnu vai ābolu! Nu necep vīram vakariņās treknas kotletes, lai pašai nav jārij siekalas – pagatavo super garšīgus salātus un garšīgu sautētu vistas krūtiņu! Tici, vīrieši grib vakariņas un nevis kārtīgu, treknu ēdienu! Un ja ir vakariņas un ja ir lietotas pareizās garšvielas, tad arī tvaicēta vistas krūtiņa ir fantastiski garšīga!


19. Nedomā, ka citām ir raksturs, lai notievētu, bet tev nav! Arī tev tāds ir! Arī tu vari! Arī tu būsi slaida! Tu to vari un tu pati to zini!


20. Neej uz veikalu katru dienu! Nu kam tev tas? Tev nepieciešams tikai apsēsties un saplānot, ko ēdīsi nākamajā nedēļā un ar šo sarakstu doties uz veikalu! 1x nedēļā! Un nemaz nešausminies! Tas ir veirāk kā reāli un iespējami, turklāt, vai padomāji, cik daudz naudas tādejādi var ieekonomēt?


21. Izvēlies zupas! Zupās ir ne tikai šķidrums, tās ir daudz ekonomiskākas, kas šajā laikā nav mazsvarīgi! Izvārot lielāku zupas katlu, tu noteikti vari aizvietot ar to vairākas ēdienreizes!


Ja tev ir vēl kāda zelta vērta ideja, noteikti padalies ar to!


www.noslepums.com
Ielādēja:Lietotājs offline maranda
Vidējais vērtējums:
Daudzums


dadze
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (12)
[19.03.2010 - 10:38]
Labs, iedvesmojosh raksts (clap) (cool)


maranda
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[20.07.2009 - 16:07]
meitenes, man liels prieks, ka arī jums tas palīdz!
(dances)


sancha
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.07.2009 - 15:23]
ļoti noderigs rakstiņš (ok)


dažreiz_optimiste
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 13:36]
forsi, ka ir kas sapurina


sanysan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.06.2009 - 10:56]
es jau kādu laiku šo rakstu pārlasu ik pāris vakarus - jo tas tiešām iedvesmo!!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[24.06.2009 - 21:58]
Baigi labais un iedvesmojošais raksts!!! (cool)


oga
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (29)
[24.06.2009 - 21:17]
pamta jau varetu kaut kas lidzigs shim te ari but.. (ok)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-71035 34.70 LVL PD-KB20-010 1.50 LVL PD-FB10M-9-001 1.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist