Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 25. Septembris 15:09:33


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[13] Apmeklētāju kopā[16789]

Peņa monologi

Kā dzīve izmainītos, ja ar vienu skatienu tur, tu jau zinātu, ko no viņa sagaidīsi gultā. Un ne tikai gultā, jo tu varētu arī spriest, vai vispār ar viņu tev ir pa ceļam?! Zinātniskā fantastika? Nē, izrādās locekļa garums un forma patiešām ir cieši saistīti ar tā īpašnieka meistarību gultā un dzīvē. Viedais teiciens: pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu - vislielākajā mērā attiecas arī uz vīrieti un viņa draudziņu. Pamatojoties uz nopietnām un vērā ņemamām grāmatām ir identificēti 5 izplatītākie locekļu tipi un noskaidrots - ko no katra sagaidīt.


Spēles figūra: Bandinieks

Mazākais jebkad reģistrētais vīrieša loceklis miera stāvoklī ir 1,58 cm garš. Turklāt ne tikai šis vismazākais, bet arī nedaudz "lielākie brāļi" funkcionē pilnīgi normāli. Tātad šādam vīrietim nav ko īsti vizuāli demonstrēt, bet kā ar taustāmo pusi?

Kāds mīļākais viņš ir? Vīrieši ar maziem draudziņiem ir augstsirdīgi, jautri un maigi. Parasti viņi ir inteliģenti un turīgi, kas izskaidrojams ar to, ka labs darbs un attīstīts prāts kompensē necilo locekļa garumu. Viņiem var trūkt pašpārliecinātība gultas lietās, toties šādi vīrieši parasti ir talantīgi orālajā seksā. Vīrieši ar īsiem dzimumlocekļiem labprātāk izvēlas vienu pastāvīgu un uzticamu partneri. Turklāt nebūt ne visas sievietes ir stereotipa "jo lielāks, jo labāks" piekritējas. Daudzas lielus locekļus uzskata par neērtiem izmantošanā.

Kas notiek tur lejā? Mazi locekļi ejakulē visātrāk, turklāt tiem nav nepieciešama spēcīga stimulācija, tā kā - neaizraujies ar pārāk garu priekšspēli. Šāds vīrietis dos priekšroku orālai stimulācijai un labprātāk dzimumakta laikā atradīsies virspusē. Ideālā variantā sievietes kājas ir atbalstītas pret viņa pleciem, jo tādējādi tiek nodrošināta dziļāka ievadīšana. Eksplozīvam seksam ar maza peņa īpašnieku var ieteikt tā saukto sunīšu pozu, kad partnere tiek apmierināta no aizmugures.

Priekšrocības. Lai kompensētu mazo draudziņa izmēru, tā īpašnieks ir meistars orālajā seksā. Viņš ir spējīgs uz vairākiem orgasmiem pēc kārtas. Profesionālajā dzīvē viņš, iespējams, ieņem kādu ietekmīgu amatu, tātad ir arī gana turīgs.

Trūkumi. Viņš ir vai nu uzspēlēti pašpārliecināts, vai seksuāli un emocionāli ļoti nepārliecināts.

Piemērotākās pozas. Misionāra poza ar sievietes kājām atbalstītām pret partnera pleciem vai sunīšu poza.

Es to pieredzēju... "Kādu laiku tikos ar puisi, kura loceklis bija maza gurķīša izmērā. Pirmajās kopā nakšņošanas reizēs viņš kautrējās staigāt apkārt kails. Vēlāk, staigājot bez biksēm, viņš neapzināti rāvās čokurā - kaut tikai es to mazo draugu neredzētu! Mēs vienmēr izvēlējāmies pozas, kas nodrošināja dziļu iekļūšanu - tā saucamo sunīšu pozu, seksu ar uz augšu paceltiem ceļiem u.tml. Skaļi mēs to nepārspriedām, vienkārši eksperimentējām ar pozām līdz atradām mums piemērotākās." -Daiga (25)


Spēles figūra: Laidnis

Loceklis mazliet deformēta banāna formā ne vienmēr saglabājas tāds visu mūžu - lielākajai daļai vīriešu ar gadiem tas iztaisnojas. Jāteic arī - ne visi ieliektie tādu formu saglabā piebriestot.

Kāds mīļākais viņš ir? Šāda locekļa īpašniekam piemīt spēcīgs iekšējais dzinulis, bet tas neattiecas uz intelektuālo jomu. Pagātnē viņam bijušas daudzas sievietes. Iespējams, viņš cieš no aizkavētas ejakulācijas, un viņam ir vajadzīga maiga un pastāvīga stimulācija. Gultā ar viņu sagatavojies būt pacietīga.

Kas notiek tur lejā? Svarīgākais ir noskaidrot liekuma virzienu. Ja erektēts loceklis ir vērsts uz augšpusi nabas virzienā, vispiemērotākā būs misionāru poza. Ja tas ir vērsts uz leju - vislielāko baudu sniegs sunīšu poza. Ja loceklis ir liekts uz sāniem, ņem talkā savu iztēli un fantāziju. Varbūt pamēģini pozu, kad tu esi augšpusē, nedaudz saliecoties uz priekšu vai atgāžoties uz aizmuguri. Atrodoties iekšpusē, šāds ieliekts loceklis var skart vietas, kas vienkāršam loceklim nav aizsniedzamas. Un neaizmirsti par lubrikantiem, lai vīrietim ar banāna formas locekli būtu ērtāka un patīkamāka locekļa ievadīšana.

Priekšrocības. Viņam ir bijušas, ir vai būs daudzas seksa partneres, bet savā būtībā viņš ir tendēts uz monogāmiju un labprāt nodibinātu pastāvīgus attiecības tikai ar vienu, kļūstot par uzticīgāko vīrieti pasaulē.

Trūkumi. Viņš, iespējams, cieš no novēlotas ejakulācijas. Tev būs jāpiestrādā pie savas orālā seksa tehnikas.

Piemērotākās pozas. Misionāru vai sunīšu. Lieciet lietā izdomu un eksperimentējiet ar dažādiem leņķiem.

Es to pieredzēju... "Man bija gadījuma sakars ar vīrieti, kura loceklis pat ne darba stāvoklī nokarājās uz vienu pusi. Kad tas piebrieda - virspusē izveidojās ieliekums. Sekss bija neaizmirstams, jo viņš sasniedza manī tās vietas, par kurām man nebija ne jausmas. Vienreizējas izjūtas!" - Elīna (22)


Spēles figūra: Tornis

Lieka priekšādiņa nevienam skādi nav nodarījusi, bet ko tā liecina par tavu vīrieti? Mēs zinām, ka priekšādiņas iecienījušas nevēlamas baktērijas un tādus draudziņus mētelītī ir daudz sarežģītāk turēt tīrus un veselus.

Kāds mīļākais viņš ir? Papildu priekšādiņas īpašnieks ir visneiedomājamāko seksuālo fantāziju pārpilns. Viņš izvēlas nodarbošanos, kas ir tikpat brīva un vaļīga kā viņa priekšādiņa! Mīlējoties viņš var nākt klajā ar dīvainiem un brīžiem pat perversiem piedāvājumiem - tā sakot, jo mežonīgāks sekss, jo labāk. Viņš nav nekāds pārlieku uzmācīgais mīlnieks, taču, ja vien partnere vēlas - ideju par attiecīgo tēmu viņam netrūkst. No šāda vīrieša nevajadzētu gaidīt īpašu aplidošanu un romantiku. Viņš tev var likt justies pat emocionāli iztukšotai. Negaidi uzaicinājumus uz vakariņām ārpus mājas vai romantiskām nedēļas nogalēm divatā. Taču ir kāds pluss - viņš vienmēr ir gatavs kaislīgam seksam. v
Kas notiek tur lejā? Šādi vīrieši seksa laikā labāk jūtās virspusē, savukārt orālo seksu bauda stāvot kājās, jo tad loceklis ir vērsts uz leju, kā rezultātā tas tiek bagātīgi apgādāts ar asinīm erekcijas uzturēšanai. Spēcīgākais un intensīvākais orgasms tiek sasniegts, loceklim atrodoties virzienā uz leju. Īpaši jāizceļ sunīšu poza. Pārmaiņus pēc vari izmēģināt arī jātnieces pozu nedaudz atliecoties uz aizmuguri - tā tu varēsi izbaudīt visu locekļa garumu. Ja jūsu augumi ir aptuveni vienādi - paeksperimentējiet ar pozām stāvus. Stāvot ar seju viens pret otru un locekli tevī, cieši ieķeries un atspiedies uz viņa rokām vai pleciem, ļaujot viņam tevi turēt, nedaudz atgāžoties uz aizmuguri. Šāds leņķis pastieps viņa locekli, sagādājot tev spēcīgāku orgasmu. Izteiktas priekšādiņas ir evolūcijas atbilde uz maksts lūpu sausumu. Tās funkcionē kā tampona aplikators, tas palīdz vīrietim iekļūt iekšpusē, pirms sieviete ir tam gatava. Diemžēl tas nozīmē, ka viņš dažreiz var būt egoistisks mīlnieks."

Priekšrocības. Piebriestot šāds loceklis var sasniegt iespaidīgus izmērus. Pats locekļa īpašnieks būs visai parasts ikdienas dzīvē, toties neparasts gultā.

Trūkumi. Loceklis ir grūtāk stimulējams, un seksa laikā tev tas būs jāuzmodina. Iespējama romantikas nepietiekamība.

Piemērotākās pozas. Viņš virspusē ar iztaisnotu muguru. Vai arī tu virspusē, atliekusies uz aizmuguri.

Es to pieredzēju... "Mana bijušā drauga loceklim bija tik gara priekšādiņa, ka tā pamatīgi pārkarājās pār locekļa galviņu. Tomēr gultā viņš bija lielisks, un mēs izmēģinājām, šķiet, visas iespējamās seksa pozas." - Kristīne (30)


Spēles figūra: Zirgs

Ievelc dziļu elpu! Garākais reģistrētais loceklis ir 27,9 cm garš, taču klīst baumas par jaunu rekordu - pornozvaigzne Deins Silvers var lepoties ar 45,7 cm garu vīrieša lepnumu! Bet vai garāks vienmēr ir labāks?

Kāds viņš ir mīļākais? Liela locekļa īpašniekiem ir seksuālās pašapziņas pārpilnība, kas gultā neapšaubāmi ir pozitīvs aspekts. Diemžēl viņa egoisms ir tikpat liels, cik viņa loceklis. Viņš ir vīrietis, kurš dievina spoguļus un labprāt tavā priekšā gozēsies kails. Šādi vīrieši ir izteikti brīvdomātāji ar noslieci uz neuzticību. Viņš ir sportisks un viņam patīk mīlēties visdažādākajos veidos. Viņš ir pat ļoti normāls, vienmēr gribošs vīrietis bez īpašām dīvainībām. Lielā draudziņa īpašniekam piemērotākas ir fiziski aktīvas profesijas; ideālā gadījumā viņš ir treneris vai sportists. Seksā šāds vīrietis var būt garlaicīgs savas pašapmierinātība dēļ. Viņš uzskata, ka visu darbiņu izdarīs viņa mazais, atvainojos... lielais draudziņš. Šie vīrieši ir diezgan kūtri un, jāatzīst, netalantīgi orālajā seksā. Tātad, ja tavi ceļi krustojas ar tādu dižu vīru - atklāti pasaki, ka tevi iepriecina arī citādāki apmierināšanas veidi. Neļauj viņam būt slinkam!

Kas notiek tur lejā? Lai sasniegto baudas virsotnes kopā ar šo vīrieti, tev jājūtas komfortabli un jābūt pilnībā uzbudinātai, tā kā pieprasi no viņa skūpstus, glāstus, varbūt arī orālo seksu. Tavs uzbudinājums komplektā ar viņa iespaidīgo locekli summēsies neaizmirstamā seksuālajā pārdzīvojumā. Erekciju viņš var uzturēt stundām, arī gultas akrobātika ir viņa stiprā puse, taču visveiksmīgākais risinājums visu labumu baudīšanai ir jātnieces pozā. Tādējādi sieviete var kontrolēt situāciju un noteikt - cik daudz no piedāvātā viņa pieņems. Sunīšu poza gan varētu būt ne visai piemērota, jo tā bauda var pārvērsties par sāpēm. Savukārt veco labo misionāru pozu nav jāsmādē.

Priekšrocības. Viņam ir ārkārtīgi liela seksuālā pašapziņa, kas nozīmē gandrīz simtprocentīgu pārliecību - gultā es esmu vislieliskākais. Erekciju viņš var uzturēt stundām, un, ja vien viņam ir vajadzīgā izturība, seksa atlēts ir tāda vīrieša piemērotākais apzīmējums.

Trūkumi. Ne visai izkopta orālā seksa tehnika. Tendēts pārlieku runāt par savu mantību. Lielo draudziņu īpašniekiem orgasmi nav tik intensīvi kā pārējo formu īpašniekiem.

Piemērotākās pozas. Jātnieces poza, jo tādējādi sieviete var kontrolēt - cik daudz viņai ir pieņemami.

Es to pieredzēju... "Man bija īslaicīgs romāns ar vīrieti, kura loceklis piebriedis bija gandrīz 20 cm garš un gana resns arīdzan. Es šaubījos, vai mums kas izdosies, jo baidījos no sāpēm, ko tāds milzenis var radīt. Pēc dažiem mēģinājumiem izplest kājas, cik vien plati iespējams, es piedzīvoju fantastiskāko seksu dzīvē. Interesanti, kā ķermenis pielāgojas! Sekss gan bija vienīgais, kas mūs saistīja, tādēļ attiecības drīz vien pajuka."-Dace (27)


Spēles figūra: Karalis

Nekad nenovērtē viņu par zemu. Statistika liecina, ka vidēja izmēra, formas un garuma loceklis sasniedz vidēji 10 cm garumu, erekcijas laikā - 14 cm. Bet kas ir vissvarīgākais - šis vīrietis tiešām apzinās un saprot, ko dara guļamistabā...

Kāds mīļākais viņš ir? Tu droši vari cerēt uz ziediem, šokolādes konfektēm un skūpstiem saulrietā - viņš tiešām vēlas, lai tu būtu laimīga. Attiecībās viņš noteikti ir ļoti godīgs -pozitīvais tēls, kurš nebaidās no kritikas. Vidējā izmēra loceklis gultā pieprasa daudz vairāk uzmanības nekā citu formu locekļi. Lieliskākā stimulācija - orālais sekss. Šādi vīrieši orgasmu spēcīgi izbauda arī garīgi, tādēļ viņiem ir vajadzīgs ilgāks laiks, lai atgūtos pēc ejakulācijas. Tā kā neņem ļaunā, ja pēc seksa viņš iesnaužas. Šādi locekļi pieder visnotaļ normāliem vidusmēra vīriešiem, kas lielākoties piekopj monogāmas attiecības ar uzticamu, ilglaicīgu partneri. Laiku pa laikam viņam var gadīties kāds solis pa kreisi, vai arī viņam jācīnās ar partneri, kurai laiku pa laikam kas tāds gadās. Vidējs izmērs un vidēja forma nebūt nenozīmē, ka guļamistabā ir jārēķinās ar viduvējībām. Pretstatā Zirga dižošanās vai Bandinieka seksuālajām īpatnībām, Karalis laipni pakalpos un vienmēr būs gatavs rīkoties.

Kas notiek tur lejā? Šādam vīrietim efektīvākā stimulācija ir orālais sekss. Turklāt atceries - vidēja izmēra loceklis parasti ir ļoti jūtīgs, tā kā - apejies uzmanīgi! Šī nekaitīgā un gandrīz perfektā locekļa īpašnieks ir universāls ar to, ka viņam piemērotas ir praktiski visas seksa pozas. Pluss - tev būs iespēja izjust viņu daudz stiprāk, ātrāk un dziļāk nekā Bandinieku, Zirgu vai Torni.

Priekšrocības. Romantisks, godīgs un vairāk norūpējies par tavu, nevis savu orgasmu. Vai var vēlēties vēl lieliskāku locekļa partneri nekā šis vīrietis?

Trūkumi. Mēģini izvairīties no žokļa izmežģījumiem pēc viņam tik tīkamajiem orālā seksa priekšnesumiem, kas var ilgt stundām.

Piemērotākās pozas. Jātnieces poza, misionāru, sunīšu..... jebkura!!

Es to izbaudīju... "Mans draugs pilnīgi noteikti pieder pie parastajiem - erekcijas stāvoklī viņa loceklis ir apmēram 13 cm garš, un viņš ir lieliskākais mīlētājs, kāds man jebkad ir bijis. Par manu orgasmu tiek domāts vispirms, tikai pēc tam viņš saspringst par savējo. Turklāt viņš prot piebremzēt savu uzbudinājumu, lai mēs varētu beigt kopā."-Laila (23)


Mīti par peņiem


- Pretēji izplatītajam viedoklim, nav nozīmīgas atšķirības erektētu locekļu garumos atkarībā no vīriešu piederības kādai konkrētai rasei.

- Viņa seksuālajai orientācijai nav nozīmes. Garuma ziņā erektēti locekļi gejiem, biseksuāļiem un heteroseksuāliem neatšķiras.

- Jo tuklāks vīrietis, jo mazāka ir viņa erekcija. Tikai daļēji, jo tauki noslēpj locekļa pamatu.

- Savstarpēja saistība starp vīrieša garumu un dzimumlocekļa garumu tiešām pastāv - garākiem vīriešiem patiešām ir garāki locekļi.

- Jo lielāka ir vīrieša plauksta, jo lielāka viņa erekcija. Nomērot no plaukstas locītavas līdz vidējā pirksta galam, mēs iegūsim skaitli, kas būs līdzvērtīgs vīrieša locekļa garumam, tam piebriestot.

pēc cosmo.lv materiāla
Ielādēja:Lietotājs offline Lūpene
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.10.2011 - 16:46]
kaarteejais raxts no cosmo... (pc)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[02.07.2009 - 17:37]
jus trakas 45 cm (haha) (haha) (haha)


lauvens
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[22.06.2009 - 12:30]
hmmm... maneejais karalis ir super.. tieshaam forsh un romantisks tipinjsh un nekaadu probleemu guljamistabaa,,,
bet to 45gm - iigo negribeetos nemaz tuvumaa redzeet..


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[21.06.2009 - 23:35]
bet es neriskētu (haha)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[21.06.2009 - 21:05]
sanysan, nešaubos, ka Tev viņš izstumtu dzemdi... Tu smieklīgi pateici!!! (haha) (haha) (haha)


sanysan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.06.2009 - 19:12]
Tāds tak man dzemdi pa muti izstumtu... (hmm)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[21.06.2009 - 15:01]
es laikam pārbītos ja ieraudzītu vīrietim 45cm garu locekli (shy)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[21.06.2009 - 14:42]
Nu, neticu, ka var būt tik garš loceklis 45 cm... aaarpraac!!! (haha)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[21.06.2009 - 14:39]
šitas raksts bija cosmo žurnālā kādus 8 gadus atpakaļ. es aceros kad vēl strādāju veikalā un visi skuķi šito rakstu karsti apspriedām, tur bija arī ļoti intresantas bildītes (shy) (hehey)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[21.06.2009 - 14:03]
ak dievs mazākaikais tikai 1.5 cm (haha) (haha) (haha)


shankai
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[21.06.2009 - 11:22]
Ar manu vīrieti šis raksts nesakrīt, pilnīgi nekas.

Don't Talk Just Kiss!!


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.06.2009 - 09:54]
es ar savu bandinieku esmu apmierināta (heart)


Baibucix
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[21.06.2009 - 09:34]
(cap) Jā, biju kaut kā palaidusi garām šo Cosmo rakstu... Varētu vēl pievienot mītu par to, ka penis ir tieši proporcionāls deguna lielumam.

;)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
AS-4166501 2.90 LVL WDC-04201 12.60 LVL PD-SB14M-070-000-6 3.40 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist