Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 08. Augusts 19:53:09


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[29] Apmeklētāju kopā[18153]

Anālā seksa mīti

Mīts 1. Anālais sekss ir mūsdienu tikumu krišanas rezultāts
 
Ja tas ir tā, tad interesanti, kā mīlēja viens otru vīrieši Senajā Grieķijā un Senajā Romā, viduslaiku Japānā, angļu aizvērtajās skolās jaunekļiem, un visu laiku tautu armijās un cietumos? Kā to darīja kultūrās, kur sievietes liktenis ir atkarīgs no tās anatomiskas šķīstības laulības momentā, jaunie iemīlējušies risināja šo problēmu? Maz ticams, ka viņi visi  tūkstošgažu laikā iztika tikai  ar petingu, orāliem glāstiem un masturbāciju.
 
Mīts 2. Eksistē tikai viens veids nodarboties ar anālo seksu
 
Īstenībā peņa ievade  tālu nav vienīgais anālo seksuālo rotaļu veids. Tūpļa apgabalu var stimulēt orāli (rimmings), ar pirkstiem, kā arī ar daudzveidīgu seks-rotaļlietu palīdzību, kuras speciāli izstrādātas anālajiem glāstiem - dažādi korķīši, vibratori, bumbiņas uz izturīga diega, faloimitatori, kas ir adaptēti taisnās zarnas formas anatomiskam izliekumam utt..
 
Mīts 3. Vīrieša tieksme uz anālo seksa norāda uz viņa slepeno homoseksuālisma tieksmi
 
Šai loģikā cēlonis ir sajaukts ar sekām. Protams, homoseksuālisti aktīvāk praktizē anālo seksu  bet tikai tāpēc, ka to rīcībā nav "parastā" veida.
Starp citu, ļoti daudziem vīriešiem patīk nodarboties ar anālo seksu ne tikai aktīvā, bet arī pasīvā lomā, un tajā arī nav nekā "perversa", tieši pretēji, vīriešiem tā ir bauda, pat dažā mēra "dabiskāka", nekā sievietēm, jo tiem ir prostatas dziedzeris. Tieši tā stimulācija caur taisnās zarnas sieniņu rada asas patīkamas izjūtas, bet pie reizes strādā arī kā prostatīta profilakse. Un tā saucamais „G” punkts daudziem vīriešiem atrodas anālajā atverē pie izejas.
 
Mīts 4. Tas ir kaitīgi
 
Šis mīts ir īpaši noturīgs, jo bieži tiek apstiprināts ar kompetentu ārstu-proktologu uzskatiem. Nav jau brīnums: tiem profesionālās darbības rezultātā bieži nākas sastapties ar anālā seksa bēdīgām sekām, tādām, kā anusa un taisnās zarnas plīsumi, hemoroīdu saasinājumi utt.
Jo cilvēkiem, kuri praktizē šādu dzimumattiecību veidu bez jebkādiem zaudējumiem pašsajūtai, vienkārši nav vajadzības iet pie proktologa.
Īstenībā anālais sekss patiešām ir saistīts ar paaugstināto traumu risku, un tāpēc prasa partnera galēju saudzību un īpašu uzmanību. Bez tam, dabiskas peristaltikas rezultātā taisnā zarna strādā "uz izeju", un jebkuru priekšmetu ievade tajā tiek uztverts kā "iebrukums" organismā. Šai ziņā anālais sekss patiešām ir nefizioloģisks. Un protams, pie anālām dzimumattiecībām palielinās dažādu infekciju pārraides risks, tai skaitā HIV.
No sacīta izriet, ka nodarboties ar anālo seksu bez kaitējuma veselība var, bet, pirmkārt, piesardzīgi, otrkārt, mērenos daudzumos, treškārt, veltot īpašu uzmanību aizsardzībai no infekcijām.
 
Mīts 5. Tas ir sāpīgi
 
Paskataties pornofilmas. Dažās no tām aktrisēm (bet dažreiz arī aktieriem) ievada anusā patiešām milzīga izmēra priekšmetus, bet tie pavisam neizskatās pēc cietējiem. Un nevis tāpēc, ka šādu skatu uzņemšanām izvēlas kaut kādus īpašus modeļus, bet vienkārši tāpēc, ka nežēlo laiku sagatavošanai tādām ekstremālām izklaidēm.  Sagatavošanās var ilgt, nepārspīlējot, stundām.
Ja ieeja anālajā atverē ir izpildīta pareizi, akurāti, saudzīgi, bez steigas un bez ekonomijas uz smērvielām, bet pasīvais partneris ir vesels un nebaidās, sāpīgu izjūtu nevajadzētu būt. No kā izriet, ka, ja pasīvais partneris ir vesels, un viņam tas ir sāpīgi  tas nozīmē, vai viņš vai nu baidās, vai aktīvais partneris dara kaut ko ne tā.
Sāpes no bailēm rodas sekojoši. Taisnajā zarnā 1-2 cm attāluma no tūpļa un aptuveni puscentimetru viens no otra ir izvietoti divi sfinkteri (slēdzējmuskuļi). Ārējo mēs varam kontrolēt, saspiežot un atslābinot to pēc savas gribas, apmēram tāpat, kā saliecam un atliecam, piemēram, roku. Bet iekšējais "strādā" reflektoriski  tāpat reflektoriski mēs mirkšķinām acis vai norijam siekalas. Tad lūk, baiļu jūtas, pat neapzinātas, liek šim iekšējam sfinkteram sarauties, aktīvi pretojoties "iebrukumam", kas, protams, rada asas sāpju izjūtas. Lai izvairītos no tām, nepieciešams tikai nesteigties, dodot sfinkteru muskuļiem laiku adaptēties izjūtām, "saprast", ka nekas briesmīgs nenotiek, un atslābināties.
Cits sāpes faktors ir sausums. Taisnā zarna, atšķirībā no vagīnas, neizstrādā dabisku smēri, un jebkura priekšmeta ievade tajā bez pietiekama lubrikanta (smērvielas)  daudzuma radīs nepatīkamas, "skrāpējošas" izjūtas. Starp citu, par spīti smēru pārbagātībai, kuras ir speciāli paredzētas anālajam seksam, labāk ir izvairīties no tām. Tās satur anestēzisku vielu (parasti lidokaīnu), un tāpēc ir „viltīgas”. Jo sāpe taču ir signāls par to, ka kaut kas nav kārtībā, brīdinājums par iespējamu traumu. Sāpes pie anālas ieiešanas nedrīkst noslāpēt vai paciest, no tām vajag izvairīties sākotnēji!
 
Mīts 6. Tas ir netīri
 
Patiešām, ja taisnajā zarnā kaut kas ir - tās, protams nav vijolītes. Par ko aktīvais partneris, piedāvājot anālo seksu, cerams, noprot. Ja "dubļi" neapmulsina viņu,  kāpēc tas ir jāapmulsina jūs?
Īpaši izvēlīgiem, taču, nekas netraucē katram gadījumam veikt taisnās zarnas skalošanu ar parastas skalojamās ierīces (klizmas) palīdzību. Kautrēšanos var pārvarēt, izdarot no tā erotisku spēli. Tikai, pārāk neaizraujieties. Pirmkārt, klizma pati par sevi izsauc tūpļa audu nelielu kairinājumu, un pie šīs higiēniskas procedūras nobeiguma momenta visa interese par "galveno darbību" jau var pazust. Otrkārt, klizma  tā ir iejaukšanās organisma dabiskā attīrīšanās ritmā, un biežas skalošanas var izsaukt aizcietējumus. Bez tam, ar klizmu tiek "izmazgāta" zarnu dabiskā mikroflora. Kopumā, ja ar anālo seksu nav vērts nodarboties pārāk bieži, tad uz anālo seksu, kas sākas ar skalošanu, tas attiecas vēl lielākā pakāpē.
 
Mīts 7. Tas ir patīkami
 
Anālais sekss ir patiešām patīkams ļoti daudziem, bet ne visiem. Tas ir saistīts ar visai specifiskām izjūtām, pie kurām bieži nākas ilgi "ieklausīties", lai saprastu, patīk tās vai nē. Vieniem bauda sagādā kustība "iekšup", citiem  vairāk fizioloģiskas izjūtas kustībā "uz āru", trešajiem uzbudinājums notiek "smadzenēs", no tabu pārkāpuma atskārsmes un iebrukuma "aizliegtajā zonā", bet kādam viss uzskaitītais ir pretīgi.
Un tas ir normāli. Nevienam nav obligāti jānodarbojas ar anālo (kā, protams, ar jebkuru citu) seksu pret personīgo vēlmi, lai izdabātu partnerim, "tāpēc ka visi dara to" vai, pretēji, lai demonstrētu savu īpašo seksuālo "prasmi".
Cita lieta  kad cilvēki atņem sev vēl vienu baudu, ejot aizspriedumu pavadā vai nemākulības dēļ tikt galā ar sarežģītībām, šajā, patiešām prasoša "augstu kvalifikāciju", nodarbībā. Bet neaizspriedumainība un pats spīdošākais "tehniskais" izpildījums nedod „debešķīgas” sajūsmas garantiju no anāla seksa. Toties tie dod garantiju, ka ja pamēģinot, tomēr nepatīk, tas nozīmē, ka patiešām nepatīk. Un nekādas drāmas tajā nav,  par laimi, citu veidu pietiek.

Ielādēja:Lietotājs offline zakjis
Vidējais vērtējums:
Daudzums


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[16.11.2010 - 14:45]
pirms ta velams ieiet sievietei vanna silta un relakseties, tad iz daudz labak un vieglak to izdarit
 


lilii
Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.10.2009 - 12:09]
man liekas ka sada veida sekss ir iespejams tikai ar partneri kuram tu bez ierunam uzticies, par kuru nav ne mazakas saubas...


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (37)
[28.08.2009 - 15:17]
Atbildibai jābūt vienmēr- nodarbojoties ar seksu. (flower)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


alce
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.08.2009 - 14:56]
Tur ir jaabuut atbildiibai.. (hugelove)


reimo
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.08.2009 - 12:19]
ir ok! ar nevienu partnei iepriekš nebiju uzdrošinājusies un at nevēlējos, bet kopš esmu kopā ar savu tagadējo vīru, tas ir izmēģināts vairākkārt... protams ir bijuši arī mazi stresiņi, kad domāju, viss, nekad vairs, bet pēc laika rodas atkal vēlme


trallala
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.07.2009 - 14:27]
es arī vēlētos pamēģināt,bet tomēr mazliet bail,ka sāpēs,laikam jau bērnišķīgi
draugs cenšas mani pierunāt jau kādu laiciņu...

do re mi.....


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[02.07.2009 - 16:01]
Nu, partnerim ir jābūt maigam un tad var viss sanākt.


minka2008
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[02.07.2009 - 15:22]
Uzskatu ka 100% atkarīgs no partnera. (loveme)


Emija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[19.06.2009 - 15:26]
hmm (nose)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[18.06.2009 - 14:11]
Man it kā gribētos pamēģināt, bet ir mazliet bail un neērti!!! (nose)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[16.06.2009 - 12:49]
nu slikti jau nau man no tās padarīšanas, bet lai es bez tās dzīvot nevarētu tas gan tā nau.

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 12:32]
es nezinu prieks jau ka kadam tas viss der un patik bet personigi es to lasu ar shausmam

tik sasoditi labi


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[16.06.2009 - 12:27]
man ir otrādi manam vīram tas neintresē (fui) mēs esam to pāris reizes mēģinājuši, bet viņš pasaka tas nau priekš viņa. nēsam runājuši kapēc nepatīk. bet mums jau arī bez tā ir labi.

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 11:06]
nu nē, es neparakstītos


ally
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 10:52]
man arī bija sajūta ka gribās kakāt!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[16.06.2009 - 10:39]
Jūs sakat, ka var sasniegt spēcīgu orgasmu?!!Mēs vienreiz mēģinājām ar draugu un piedodiet, man bija tāda sajūta it kā man gribētos kakāt... Un Jums tā nebija?Vai tikai man vienīgajai tā?
Esmu lasījusi, ka pirms tam ir jātaisa klizma.


kitty666
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 10:02]
mmm.. man patīk. (hehey)
mans puisis vispār bija sajūsmā pēc pirmās pamēģināšanas reizes. (dances) (loveme)


glanoor
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 00:29]
Es dikti ilgi baidījos. Draugs mani visādi mēġināja pierunāt kādu gadu vai pat vairāk. Bet kad tomēr pamēġināju, tas patiešām bija lieliski, protams mēs izmantojām lubrikantu, tika stimulēts klitors un tas viss bija nesteidzoties un bija to vērts. Un vispār ja nepatika pirmo reizi, tas vēl nenozīmē, ka otro reizi nesanāks labāk (eyes) (loveme)


Iweta (Flower)
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[15.06.2009 - 23:48]
es ļoti gribeeju un viņš to izdariija-viņam ļoti patika un man ar...mmmm-tas bija speeciigaakais orgasms ko esmu jutusi (dances) kika 12-ja jau juuties paaraak jauna...tad ko Tu te dari????te itkaa portaals sievieteem nevis beerniem (hmm)

I am sooo in LOVE!!!!!


ally
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 23:08]
es biju tik satraukusies un sakautrējusies ka puisis kkur pusstundu centās mani nomierināt un teica ka varam to nedarīt, bet man tiešām gribējās to pameiģināt un mēs arī pameiģinājām. Tagad dažreiz atceras to gadījumu un pasmejas par mani (haha)


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 23:03]
oi tas vispar ir tads neerts pasakum un dikti mulsinosh (haha)

tik sasoditi labi


ally
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 22:52]
Nu mēs tad kad to pirmo reizi darījām abi sapratām ka tas nav priekš mums. Ne man ne viņam nepatika (nope) un es priecājos par to, jo ja viņam iepatiktos.. ahh, nu tas būtu slikti (nose)


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 22:49]
oii ne tas nav prieks manis nu galigi nav,es pat meginat negribu..manejais reizem par to ieminas,bet es kategoriski neee (haha)

tik sasoditi labi


kika12
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 22:35]
nu ok

bet es laikam bišku par jaunu.

Tada nu es esmu muuldonja


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[15.06.2009 - 22:17]
kika12, Tev vajag izmēģināt un zināsi, kas tas ir. Vari arī šito rakstu izlasīt, bet nevis tyukši muldēt!!!

Lapa: [1] 2
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-44053 16.80 LVL ST-915433 1.20 LVL SC-24664 14.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist