Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 28. Janvāris 10:52:48


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[6825]

Kur saņemt caurlaidi skaistai dzīvei?

Katram apkārtnē atradīsies kāda paziņa – draudzene vai tikai paziņa – ar kuru pazīstami ir visi un ar kuru grib draudzēties visi. Šai personai var būt 20, 25 vai 50 gadi – lai cik gadu viņai arī nebūtu, viņa vienmēr būs populāra. Vienmēr labi kopta, slaida, labi tērpta. Vakariņo labākajos restorānos, ģērbjas dārgos veikalos un atrodas labāko vīriešu pavadībā. Viņa zina, kā nopelnīt naudu un kam to tērēt. Šī paziņa zina, kā saņemt caurlaidi skaistai dzīvei. Pieņemsim, ka mūsu kopējo paziņu sauc Ieva.

Vai jums ir šāda Ieva?

Ievu mīl visi. Kā mīl Holivudas filmās: viss ir skaisti un saistoši. Skaisti līdz zaļai skaudībai un tajā pašā laikā – tālu, kā ziemeļu puslode. Ievai viss vienmēr ir skaisti: lieliski tērpi uz slaida auguma, zīdaini, ideāli sniegbalti mati saveidoti graciozi loka pie lokas. Viņa ar smaidu izkāpj no savas sudrabotās sporta „Hondas” uz 15 centimetrus augstām kurpēm – vīrieši (neatkarīgi no vecuma un ranga) noslauka notecējušo siekalu, bet sievietes draudzīgi savelk uzacis skarbajās sejās. Turklāt Ieva staigā ar dievišķajām kājām... ne mazākā mājiena par noberztiem papēžiem, pagājušā gada pedikīru un novecojušām tulznām. Zeķubiksēm nekad nav redzama ne pati mazākā „svītriņa”! Pats dīvainākais – Ievai izsmalcināti izskatās viss: gan atklāti kruzuļotās kleitas no Gucci pēdējās kolekcijas, gan banāls sporta kostīms izbraucienam uz dārzu. Jā, Ieva vienmēr ir slaida, izsmalcināta, no viņas smaržo ar šarmu un skaistu dzīvi. Ieva – skaistumkopšanas salonu un saulaino kūrortu apmeklētāja. Viņai pilnībā nav pazīstams vārdu savienojums „sabiedriskais transports”, lipīga tveice smacīgā autobusā vai 15 minūšu dirnēšana pieturā divos pāros zeķubikšu zem gara sintepona mēteļa. Ieva nezina, kā no sakaltušas maizes pagatavot sausiņus omletē – viņa dod priekšroku suši labā iestādē, nešķielējot uz cenrādi un neskopojieties dodot tējas naudu oficiantam. Dabīgi, ka Ieva reti ēd pusdienas vienatnē – viņa ir pati pievilcīgākā un šarmantākā, vienmēr atrodas tādu pašu vīriešu, respektablu un turīgu...neprātīgi skaistu, sabiedrībā.
Kur ir noslēpums? Vai Ieva ir citas šķirnes sieviete. Viņa dzīvo citā pasaulē un citu dzīvi – dzīvi, kur viss ir skaisti. Skaistu dzīvi.

Kur saņemt caurlaidi skaistai dzīvei?

Atklāšu jums noslēpumu: Ievas vecāki nebūt nav turīgi oligarhi. Pavisam nē. Tētis – policists (pieņemsim!), bet mamma – skolotāja. Ievai nav vīra oligarha (pagaidām, protams). Viss, kas viņai ir – tas ir tā saucamais self-made. Viņas devīze – „dari pati sev”. No bērnības pieradināta labai gaumei un akurātumu pret visām lietām, Ieva iemācījusies ienest savā pieticīgajā ofisa darbinieka dzīvē greznumu. Parasti saka, ka greznība nav pieļaujama. Meli! Pareizi attiecoties pret naudu, greznība kļūst par parastu atribūtu vārdam „dzīve”.
Lieta nav naudā vai tās ekvivalentā: skaisti var izskatīties vecā kleitā! Par to nevienam – tikai, lai tā tev lieliski izskatītos. Dārgie skaistumkopšanas saloni viegli aizstājami ar pazīstamiem meistariem, kuri jebkuru procedūru var veikt mājās par puscenu. Jā, un restorāni – nebūt nav tāds sitiens pa kabatu, tu taču tur netaisies pieēsties kā agrāk, taisnība? Izsmalcinātās graciozās lēdijas neēd, bet aristokrātiski knibinās pa porcelānu un šarmanti dzer stipru kafiju. Ieva ir parasta sieviete, kas iemācījusies pa parastu dzīvi soļot skaisti.

Izdari sev ko skaistu. Skaistas dzīves recepte

Kā jebkura kulinārijas recepte, skaistas dzīves recepte sākas ar standarta „paņemiet tīru šķīvi”. Tā arī mēs: sākam no nulles. Pienācis laiks atbrīvoties no liekā: no izstaipītām bezkrāsainām (kaut ļoti ērtām) jaciņām, lētām nagu lakām, mazliet uzrautām zeķubiksēm (ja pat zem džinsiem tās nemana), no sirdij tuviem 5 gadīgiem mājas halātiem. Projām to visu! Izmetiet visu, kas var kaut vai pa soli pietuvoties tirgus laukumam vai briesmīgajam vārdam „plebejisms” un „nevīža”. Visu, ko nevar nosaukt par kvalitatīvu, akurātu, tīru, patīkamu, izsmalcinātu, ideālu un pilnīgu, vajag izmest miskastē. Atsevišķs reids pa somu: apgrauztas pildspalvas, notraipīti blociņi kartona vāciņos un bojātām maliņām, spogulīšus no izlietotas pūdernīcas, veca lūpu krāsa, kura neturas uz lūpām... tam visam ideālas lēdijas somiņā vietas nav. Tas pats bufetēs, skapīšos, plauktiņos, arī tur nepieciešama revīzija. Drosmīgi atvadieties no tā visa, kas tur tevi pie ikdienišķās dzīves un nebaidies: uz „tukšā šķīvja” rīt tu uzliksi pašas izsmalcinātākās un stilīgākās lietas. Tagad dodamies uz salonu. Pirmā lieta – matu griezums un krāsošana. Matiem jāizskatās ideāli – tas ir fakts, un bez profesionāla izsmalcināta griezuma nesanāks – arī fakts. Ja jau mēs sākam jaunu, skaistu dzīvi, var arī paeksperimentēt: piekrīti, ar jaunu imidžu jauna dzīve atnāk efektīvāk un gludāk. Starp citu, uztaisot frizūru un grozoties pie spoguļa, neaizmirsti, ka diennaktī tev ir palicis par pusstundu mazāk: par jauno lielisko būs jārūpējas, esiet vesela! Maskas, serumi, ik rīta grims – ne dienu bez tā! Un vēl. Nekad, nekad neizejiet uz ielas ar netīriem matiem!

Apsoli man vai aizver rakstu un aizmirsti par savām vēlmēm sākt jaunu skaistu dzīvi. Apsoli? Labi, tad ejam tālāk. Otrā lieta salonā, bet ne mazsvarīgāka – tas, protams, ir manikīrs un pedikīrs. Par to, ka tev aizliegts iziet no mājas (jā, un staigāt pa māju) ar nogājušu nagu laku no nagu galiem – pats par sevi saprotams. Atkārtot procedūru vajag regulāri: manikīrs – reizi divās nedēļās, pedikīrs – reizi mēnesī. Kā minimums.
Solārijs, kosmētiskās procedūras, masāža un citas „pārmērības” – pēc tavas izvēles. Atkārto ceļu uz šo burvju vietiņu ne retāk kā reizi mēnesī. Ja pat aiz loga būs pasaules gals, tu nedrīksti izlaist slepenās procedūras. Nekad!

Skaistas dzīves veidols

Saprotams, ka Ieva uztaisot manikīru un pagarināto karē uz burvīgās galviņas - nekad nekļūtu īpaša, kura izsauc tādu apbrīnu. Pats galvenais mūsu priesterienes skaistās dzīves noslēpums – darīt visu izsmalcināti. Skaisti var veikt tādu banālu procedūru kā brokastis: skaisti uzklāt uz galda salveti, karstu omleti (jā, lai izceltu to no pannas veselu un līdzenu uz mīļākā šķīvja ar ziediņiem nāksies patrenēties un ietrenēt roku), akurāti izrotāt ar kādu zaļumu. Blakus sniegbalta krūzīte ar kūpošu kafiju. Visu to nesteidzoties, aristokrātiski. Tik pat skaisti var mazgāt grīdu (neticēsi, la fatale sievietes arī dara TO!): neizstaipītā līdz ceļiem triko, bet skaistā, pieguļošā krekliņā un šortiņos – tu taču arī mājās esi sieviete! br /> Skaisti gulēt, eleganti izkāpt no taksometra, tvīkstoši skūpstīt mīļoto vīrieti (bet, ne kā parasti, pēc pieraduma, nobučot kaut kur uz neskūta vaiga), graciozi izdzert aperitīvu ar draudzenēm, žilbinoši izskatīties, no rītiem atnākot uz darbu, ar smaidu staigāt pa gaiteni augstpapēžu kurpītēs un īsā melnā kleitiņā – lūk, tās ir iemaņas un prasmes, kuras padara sievieti īpašu. Ak, jā, vēl viens nemazsvarīgs Ievas un viņas „kolēģes” dzīvesveida noslēpums: visas greznās sievietes – vispirms ir SIEVIETES un nekad par to neaizmirst. Lūk, tieši šī īpašība – sievišķīgums – nepiemīt mums, emancipētām dāmām, iegrimušām rutīnā gatavot-uzkopt-strādāt-sastrēgumos...Mēs esam sievietes, un tas ir lieliski.

Pēcvārad vietā

Nu, ko, laiks sasummēt visu, ko centos juceklīgi izklāstīt. No kā, no kādām parocīgām sastāvdaļām, veidojas eksotiskā recepte ar nosaukumu „Skaistā dzīve”?
1. Izmest visu, kas tev var atgādināt tirgošanos tirgus laukumā, un katrā sīkumā tiekties pēc pilnības (tam, kā zināms, robežu nav). Skatoties spogulī, redzētu sevī jaunu – izsmalcinātu „femme”.
2. Domāt skaisti. Tātad jebkurā situācijā, jebkurā vietā un jebkurā dienas un gada laikā saglabāt karalisku stāju un karalisku smaidu, slaidumu un gaumi. Jebkurai lietai pieiet ar smalkjūtību.
3. Radīt sev apkārt skaistumu. Nedomāt „Tas nav domāts man, pārāk dārgi un pārāk grezni”. Tu esi eleganta sieviete un vari atļauties jebkuru pārmērību. Jebkurš ieguldījums sevī atnesīs labumu, un tātad, domāt par naudu tie ir nieki.
4. Neuzķerties uz nepiemērotiem, nevērtīgiem vīriešiem Ja esi izvirzījusi latiņu – turies līdz galam. Un, ja popularitāte tev ir jaunums, negrāb pirmo kandidātu, kas uzķēries tavam spožumam. Vīriešu un pielūdzēju būs milzums, bet tu izvēlēsies sev līdzīgo.
5. Mīlēt sevi. Sevi – tas ir pašu skaistāko un sievišķīgāko sievieti.

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


niky
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.06.2009 - 17:10]
Lasot rakstu cereju uz ko īpašāku.. Kas būs, ja tagad visas meitenes ies regulāri uz solariju? Jā, izskatīsies labi, bet vēlāk, pēc gadiem?! Ne visas var skaisti iedegt, ir meitenes kurām izmetās pleķi pēc pirmajām 10 reizēm.
Manikīrs un pedikīrs ir pašsaprotama lieta, kārtīgumu nevar iemācīt, ja meitenei nekad nav interesējis, kā izskatās viņas kājiņas, tad viņa ari turpmāk aizmirsīs tam pievērst uzmanību...
Apģērbs.. nav svarīgi vai viņš ir šosezon pirkts ir svarīgi kā tu māki tam piemeklēt ko vilkt klāt.
Pats galvenais ir smaids un attieksme pret apkartējiem, tikai tad tevi novērtēs un tikai tad par tevi radīsies ideāls pirmais iespaids! šis aristokrātisms man atgādina ledussievieti... meiteni bez sirds, vnk manikena augums.. (wait)

niky


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[03.06.2009 - 13:47]
sexy-baby man sākuma apraksts šķita tāds (no)
žēl ka neviens tā arī neredz īsto dzīves jēgu (hmm) es arī taisu manekiru nu tagat pa vasaru pedekīru un staigāju pa saloniem utt, bet tas jau nenes īsto prieku. es esmu laimīga tad kad esmu kopā ar savu mīļumu,bērniem un labiem draugiem kas tevi pieņem tādu kāda esmu un es varu viņu klādbūtnē justies uz visiem 100% brīva (dances)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[03.06.2009 - 12:37]
A, man gan raksts ķērās pie attiecīgās vietas (galvas) (hey) - sākšu jaunu dzīvi. Pamazītēm, bet ar mērķi. (love)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[03.06.2009 - 11:50]
Man uzreiz sagribejas uztaisit pedikiru
rozite - tas nav par modelem, bet gan par to, ka mes pasas varam but sakoptas (clap)


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[03.06.2009 - 11:37]
bla bla bla..... tīrais murgs (fui) es pat visu neizlasiju, vienkārši apnika (nose) man pietika ar sākumu. atkal aprakstīts sievietes izskats kā kautkādai modelei, bet varu jums pateikt tas nau ideāls ne tur slēpjās laime un skaistums (no) galvenais kā māks sevi pasniekt un mācēt sevi iepriecināt kautvai ar nieku un pašsajūta būs super (dances) esmu redzējusi daudz veiksmīgu un ar dzīvi apmierinātas sievietes, bet neviena nau izkatijusies pēc modeles (no)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


superdetka
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[03.06.2009 - 10:46]
mjāā... tas viss ir skaisti, tikai cik reāli...
īstenībā, labi izskatīties var arī bez tā visa, vnk jājopj sevi cik var atļauties. Taisnība par tītiem matiem, koptām kājās un rokām. ļoti svarīgi ir tīras drēbes.
Tas viss ir atkarīgs no sievietes!!! Ja nekopj sevi jau no noteikta vecuma,tad pie kārtības pieradināt ir grūti!


mandarincix
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.06.2009 - 10:03]
ja ir daudz nauda, ko var tērēt sev, tad jau protams, ka var dzīvot skaisti.. (no)
bet vispār tāds egoistisks raksts... vismaz man tā likās.. (nope)

dzīve ir te un tagad, nevis tur un kaut kad

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SKKMAT-090D-OP 3.00 LVL SC-45567 15.70 LVL PD-TS3-081 0.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist