Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 29. Janvāris 06:14:11


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[1] Apmeklētāju kopā[4963]

Lohi

Profesors Preobraženskis no „Suņa sirds” pārdzīvoja krīzi daudz spēcīgāk, kā mēs, par kuru šodien kliedz masu mediji katrā ielas stūrī. Lielo Oktobra Sociālistisko Revolūciju un tās sekas. Šodien notiekošais – bērnu spēlītes salīdzinājumā ar tiem interesantajiem laikiem. Tad pie varas bija Lohi. Viņi valdīja ilgi, un tagad mēs varam novērot viņu negrozāmo izmiršanu. Šodien, lai izdzīvotu, vajag saprast vienu lietu.

Lohu laiks ir pagājis. Mūsu lielā ātruma gadsimtā Lohi izmirst ātrāk. Viņiem krīze.

Jūs aizskārusi krīze? Man jums ir nepatīkams jaunums. Jūs esat Lohs un jūsu galvā iestājies sabrukums!

Katrs Lohs gaida, ka viņu pažēlos un paglaudīs viņam galviņu. Es ar prieku noliešu kādu asaru uz jūsu kapa, ja jūs esat tāds Lohs, ja grasāties bankrotēt. Ja jūs esat mazāk raudošā Loha tips un grasāties vienīgi samazināt savus apgriezienus un ietekmi – es jums jūtu līdzi. Vai jūs jūtat manas līdzjūtības patiesīgumu?

Ieskatieties spogulī. Redziet Lohu? Ja jūs šaubāties, es sniegšu Lohu klasifikāciju. (Neizmantojiet šo klasifikatoru savu kolēģu un priekšnieku vērtējumam, nevajag izprintēt to un piekārt ofisā, nevajag nosūtīt draugiem un pasmieties).

Tātad:

Lohs ir depresīvs, mirstošs, nožēlojama izskata cilvēks. Viņš skaidri zina, ka neizdzīvos. Viņi jau tā nevarēja izdzīvot, bet tagad tāds attaisnojums – krīze. Depresīvais Lohs pat mazliet priecājas par krīzi, jo tad var apkārtējiem paskaidrot savu situāciju – kāpēc viņa lietās ir tāda „pakaļa”. Viņš ļoti dziļi un pārdomāti spriež par to, kā vecmāmiņa pie kāpņu telpas apspriež ar santehniķi nepieciešamību ieviest likumdošanā iniciatīvu jautājumā par izmaksu palielināšanu trūcīgajiem.

Panikā esošs Lohs skaļi kliedz. Viņš izjūt lielu stresu un paniku. Viņa panika uzlādē apkārtesošos un kļūst par pamatiemeslu trūcīgo problēmām.

Viltīgais Lohs prāto. Viņš cenšas no cilvēkiem izdiedelēt atlaides, neiespējamus noteikumus sadarbībai un kaļ plašas intrigas par tēmu, kā viņam izdzīvot uz citu rēķina. Tāds Lohs nedomā par citiem un ir stingri pārliecināts, ka ir spējīgs izdzīvot, soļojot pa cilvēku galvām. Viņš ir pārliecināts savā prātā, ka cilvēki viņu ienīst, bet dara to klusītēm. Viltīgais Lohs ir aizņemts un enerģijas pilns, bet vienalga viņš ir Lohs. Rezultātā viņš nospēlē pamatīgu summu un nesaprot – kāpēc?

Apdomīgais Lohs meklē iemeslus, lai nepieņemtu viennozīmīgus lēmumus, jo viņš šausmīgi baidās. Viņš nevar pateikt „jā” vai „nē”. Viņš saka „varbūt” un atliek darbības. Viņš mīl domāt un domā ilgi un ar piespiešanos, it kā mocītos ar aizcietējumu.

Kaitniecīgais Lohs smird. Viņš indē visumu sev apkārt ar savu īdēšanu. Cilvēki bēg no viņa, it kā būtu piestrēbušies sūdus. Kaitnieciskais Lohs nespēj aptvert, kāpēc tā notiek, jo atceras sevi kā dzīvespriecīgu bērnu. Pēdējo reizi viņš kārtīgi izsmējās trīs gadus atpakaļ, tad viņu iemācīja nesmieties. Viņš atklāti uzskata sevi par apstākļu upuri. Viņš domā, ka visus apkārtējos arī vajag pataisīt par upuriem.

Glamūrīgais Lohs nodarbojas ar paštīksmināšanos uz dekadences fona. Vinš skaisti ģērbjas, brauc ar dārgu mašīnu un valkā bagātam cilvēkam raksturīgus atribūtus. Aiz šīs atribūtikas viņš slēpj savu nekompetenci, bezmērķīgumu un privitīvismu. Viņš cenšas parādīt savu izglītotību, mētājoties ar citātiem un teicieniem, aizstājot intelektu un radošās spējas ar „padomju izglītību”, t.i., vienkārši ar zināšanām par dažādiem faktiem, kurus nekur nevar izmantot. Viņa kompānija pārdzīvo krīzi, bet viņš izliekas, ka tā nenotiek.

Gudrotājs Lohs pamāca, bet viņa darba rezultātu rādītājs ir pagurums lietās. Viņš vienmēr atrod objektīvus iemeslus, kāpēc viņš nav vainīgs šajā pagurumā. Vienmēr vainīgi ir apstākļi. Bet viņš turpina pamācīt.

Morāli skaidrais Lohs ir ļoti pareizs. Viņš ir šausmās par nepareizi lietotiem vārdiem, un kopumā ir līdzīgs skolotājam ar labām manierēm no meiteņu pansionāta. Vārdu „lohs” viņš uzskata par spēcīgi teiktu, bet, dzirdot vārdu „pakaļa”, ģībst. Viņam darbi veicas slikti, bet viņš svēti tic savai taisnībai.

Nelietis Lohs ir vienkārši riebeklis. Viņu neviens nemīl.

Pašpietiekamais Lohs visiem saka, ka viņam nav vajadzīga palīdzība. Viņš to turpinās apgalvot, pat iekāpjot sūdā. Viņa nāve būs šausmīga.

Mīlīgais Lohs dod visiem naudu, bet pēc tam raud, ka visi viņu pametuši. Parasti viņš pastāvīgi glaimo un skatās acīs kā nopērts suns. Mīlīgais Lohs nemācās no savām kļūdām, bet turpina cerēt, ka pasaule pagriezīsies pret viņu ar seju. Viņš cer, ka melno zebras strīpu nomainīs baltā, bet pēc tam saprot, ka tā arī bija baltā. Izteikums „bez Loha arī dzīve slikta” teikts tieši par šīs kategorijas Lohu.

Ir arī citi Lohu veidi, bet tie ir maznozīmīgi.

Visiem Lohiem raksturīgā iezīme – nemāka izmantot palīdzību, kad to piedāvā. Kad Lohs aiziet uz mācībām, viņš sēž ar pārgudru seju, bet nekad nepielieto to, ko ir iemācījies.

«…Nav nekā šausmīgāka, kā cilvēks, kas nezina to faktu, ka viņš kaut ko arī nezina. Tas ir pats ārprātīgākais skatījums, kādu jūs vien esat novērojuši» L.Rons Habbards

Kāds var paskatīties spogulī un saskatīt Lohu. Kādam tas nav patīkami.

Šiem cilvēkiem arī ir veltīts šis raksts.

Man jums ir labi jaunumi.

Jūs – NEESAT LOHS UN NEKAD TĀDS NEESAT BIJIS

Ja jūs pat padomājāt par sevi kā Lohu, tas neesat jūs. Ja tas būtu jūs, tas jums patiktu. Ja sameklēt sevī Loham raksturīgās īpašības jums bija nepatīkami – tātad šādas īpašības jums nepiemīt. Tas, no kā gribas atbrīvoties – nav jūsu! Tas ir uzlikts.

Bet kāds jūs esat patiesībā?

Lūk, ko reiz teicis filozofs L. Ron Habbards, kā atrast sevī īsto: „Iedomājieties sevi spēcīgu, skaistu, visu varošu. Iedomājieties, ka jūs varat darīt visu ko – labu, sliktu vai vienlīdzīgo. Jūs esat spējīgi savaldzināt visu visumu...”. Iedomājieties katru no šiem punktiem krāsās. Spēcīgs. Skaists. Visu varošs. Spējīgs izdarīt visu labo. Slikto. Vienlīdzīgo. Un savaldzināt visu visumu, jūs tikai iedomājieties! Tas arī esat jūs! Īstais jūs.

Tajā laikā, kad jūs to visu iztēlojaties, jūsu iekšējais Lohs vienkārši sāk skaļi kliegt, ka tas „nav iespējams” un piedāvās dažādus argumentus, ka tas, ko jūs iztēlojaties, ir stulbi. Aizsūtiet viņu tā patālāk!

Jūs neesat tas, kas jums sevī nepatīk un kas bieži vada jūsu darbības. Lai pilnībā atgrieztu Sevi, lielākajai daļai nepieciešama palīdzība. Tikai Lohi no tās atsakās, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Neticat?

Izplatīts viedoklis, ka paļauties vajag tikai uz sevi. Ja tev nepieciešams izmantot kāda cita palīdzību, tad tu esi kaut kas līdzīgs diedelniekam. Vienlaikus, vai jūs daudz esat redzējuši šādus „vilkus - vientuļniekus”, kuri prata lieliski izdzīvot un bija laimīgi? Personīgi es esmu redzējis tādus tikai Holivudas filmās, bet dzīvē viss ir mazliet citādi.

Cilvēki nav vergi un izdzimteņi. Lielākajam vairumam cilvēku patīk sniegt citiem reālu palīdzību, ja viņi to var izdarīt. Lielāku gandarījumu cilvēks bieži gūst tieši no apziņas, ka viņa palīdzība bija noderīga un tika pieņemta. Vai jūs ko tādu atceraties?

Kāds pieņēma jūsu palīdzību un tas bija labi.

Tātad arī jūs to varat pieņemt.

Paskatieties pa logu. Saule spīd, plaukst lapas. Kur jūs redzat krīzi? Atbilde – televīzijā, internetā, avīzēs. Ziniet ko es jums teikšu? Jūs māna!

Jebkurā krīzē ir uzņēmumi, kuri attīstās un uzplaukst. Pat pašos vētrainākajos ekonomikas uzplaukuma periodos ir kāds, kas bankrotē un mirst. Visas krīzes ir lokālas. Tās vienmēr ir mūsu galvās, firmās, tualetēs...

Ja jūs kādreiz esat uzskatīts kā Lohs, jūs vienmēr pēc tam konstatējāt, ka krāpnieks ir melojis. Viņš to izmanto arī tagad. Kas ir šis krāpnieks? Finansu biznesmeņi, kuri pārstāv visas pasaules ekonomisko sistēmu. Viņus atbalsta masu saziņas līdzekļi, kuriem maksā un kuriem vajag no kaut kā dzīvot. Lūk, viņi par to arī raksta. Žurnālisti vispār labprāt rokas „sūdos”, lai to pēc tam pirktu Lohi.

Es pats kā Lohs sākumā esmu tos atpircies. Nodomāju: „O, krīze! Vajag palīdzēt cilvēkiem, izveidot pretkrīzes programmu!” Bet antikrīzes palīdzību neviens negribēja. Tā kā normāli cilvēki vienkārši tika galā ar parastu pārdošanas lejupslīdi (tur viņi bija gatavi saņemt palīdzību), bet Lohi nav gatavi pieņemt palīdzību, viņiem ir tāda loma – būt „apēstiem”.

Krīze – tā ir izdomāta, mākslīga realitātes radīšana, kuras pamatā ir ļoti daudz melu. Viss, kas jums ir jādara, ir nepiekrist tam. Ja jūs nepiekrītat citam cilvēkam, un gribat to parādīt fiziskā līmenī, jūs atgrūdīsiet šo cilvēku. Nesaskaņas – tas ir grūdiens no ārpuses. Ja jūs nepiekrītat krīzei – jūs to atgrūdiet. Un tā aizies, apvainojoties.

Vārds „atbildība” nozīmē „spēja būt par iemeslu”. Turpinot „bezatbildība” nozīmē „būt dzīves salauztam”. Dzīve jūs sit? Neuzķerieties tam. Tur krāpnieki mēģina jūsos atmodināt Lohu, lai izspiestu sausu. Parādiet viņiem «fuck» un ķerieties pie lietas!

Lūk, derīgs padoms: ja normālas ekonomikas apstākļos jūsu uzņēmums sajutis ienākumu lejupslīdi (kam negadās), ko jūs iesāktu? Dariet tieši to!

Ja jūs nezināt, ko darīt šādā situācijā – uzrakstiet mums. Dosim padomu.

„Kad cilvēks jūt, ka viņa stāvoklis ir nestabils, tā iemesls ir vienkārši nezināšana. Viņš nav pārliecināts. Tie, kas zina, jūt, ka ir drošībā. Tie, kas nezina, paļaujas uz veiksmi. KAD NAV ZINĀŠANU, PAZŪD UZTICAMĪBAS UN DROŠĪBAS IZJŪTA. Drošības izjūta – tas viennozīmīgi ir zināšanu rezultāts. Veiksme – tā ir nejaušība. Paļauties uz veiksmi – tātad paļauties uz nezināšanu." L.Ron Habbards. Viena mana paziņa, smēķējoša meitene, atbildot kāda sarkastiskajam aizrādījumam, ka „nikotīna lāse nogalina zirgu”, pateica: „Lūk, es arī cenšos sevī nogalināt zirgu”.

Ir pienācis laiks pieiet pie spoguļa, papurināt matus un nodomāt – vai manī nav parādījies Lohs? Un nosmacēt šo riebekli!

Personīgi jums jūsu dzīvē viss ir saulaini un brīnišķīgi. Sasniegtie mērķi zaigo no visām pusēm kā brīnišķīgie, gribētie briljanti. Tā tam arī ir jābūt. Ja tas tā nav – tad mums ir recepte...

P.S. Ja jūs neesat pats labākais uzņēmuma vadītājs, izprintējiet šo rakstu un nolieciet uz galda. Uz jautājumu: „Kas par mājieniem?”, atbildiet, ka nav nekādu mājienu – to palūdza izdarīt raksta autors personīgi. Tā ir tīra patiesība.

Vadims Maļčikovs, Centrālā treniņu uzņēmumawww.consulter.org īpašnieks
http://subscribe.ru/
Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[07.05.2009 - 11:40]
Es domaju, ka nav verts naudet

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SJ2-008 7.80 LVL SC-21669 15.10 LVL PD-FB2M-W-006 1.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist