Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 15. Augusts 19:13:35


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[4] Apmeklētāju kopā[6642]

ROTAĻLIETAS PIEAUGUŠĀM MEITENĒM

Cik bieži mūsu intīmajā dzīvē rodas pirmajā acu mirklī šķietami mazas neveiksmes un problēmas, ar kurām nākas palikt vienam pret vienu, bet, atbildot partnerim ar vislabākajiem nodomiem, izlikties: „Viss ir labi, mīļais, bija vienkārši lieliski”.

Uz šiem mazajiem meliem atsaucas grūtsirdīgais iekšējais ego „nu tā”. Bet pa pēdām seko doma: kāpēc, šo kvēlojošo jūtu vietā, par kurām dzied un raksta, kliedz no ekrāna, nākas samierināties tikai ar izjūtu vājām atbalsīm? Un vēl viena, un vēl… Kur ir iemesls? Mēs taču esam veidoti visi vienādi! Vai, varbūt, vainīgs ir viņš – kaut ko dara ne tā, ne tur?.. Jautājumu saraksts pieaug ar katru reizi, kļūst garāks, bet iekšējā neapmierinājuma izjūta – asāka.

Protams, var pārliecināt sevi, ka apkārt «mazajai nāvei» ir vairāk trokšņa un fantāzijas kā reālos faktos. Ka, iespējams, lielākais vairums apzināti rada šo troksni, lai izpatiktu savai godkārei un izpušķo patiesību. Vai tev pašai nācies būt tai retajai, saskaņā ar statistiskajiem datiem, kurai vienkārši nav dots izjust gultā pasakainās kaisles izjūtas?

Bet mānīt partneri un sevi vienlaikus šajā situācijā – pats lielākais no ļaunumiem, kuram var ļauties vienīgi sieviete, kura nekad nav pazinusi patiesību. Bet fakti ir tādi. Mediķi un psihologi jau sen secinājuši, ka iemesls, kāpēc nesajūt orgasmu, neskaitot pilnīgu partneru pieredzes trūkumu, nav tik daudz funkcionālie, iedzimtie iemesli, cik psihosomatiskie, kas saistīti ar daudzveidīgajiem „tabu” un kompleksiem, kas sakņojas kultūras un ģimenes tradīcijās, audzināšanā un apkārtējo cilvēku viedoklī.

Intīmo problēmu sākotne

Starp šiem kompleksiem, noliekot tālākajā malā visus citus iemeslus, līderē „kautrīgums”. Lai saprastu, kā un kāpēc šīs nekaitīgās izjūtas, citā situācijā ir sievietes pievilcības daļa, bet šajā gadījumā var radīt lielu postošu ietekmi, vajag atgriezties pie sākotnējās jēdziena nozīmes un iedarbes uz mūsu organismu mehānisma skaidrojuma.

Kautrīgums – tā ir neveiklības, sasaistītības, kauna izjūta, kas parādās cilvēkiem noteiktā rīcībā, kas ir pretrunā ar morāli, noteiktām uzvedības normām, kuras pieņemam par „pareizības” mēru. Sekas, to pārkāpjot, ir bīstamība nokļūt „necienīgo” sarakstā un bailes zaudēt pievilcību partnera acīs.

No fizioloģiskā, medicīniskā skata punkta kauns, bailes – tās ir spazmas, saspringums. Āda kļūst mikla, sasprindzinās muskuļi, auksti kunkuļi griežas paribē, kuņģī – tie ir pārdzīvotā kauna un baiļu simptomi. Psiholoģiski šajā stāvoklī jūs paliekat saspringti, kontrolējat katru soli, savas rīcības „skatītāju” žestu, bet nepiedalāties notikumā.

Viss organisms šajā brīdī pārņemts tieši ar jūsu iekšējām bailēm – pārdzīvojumiem, visām citām izjūtām, kas nāk no ārpuses, sakot nē. Vai var gaidīt, ka tādā situācijā partnerim izdosies ne tikai palīdzēt jums atslābināties, bet arī uzbudināt tik tālu, lai jūs izjustu citas, daudz spilgtākas izjūtas?! Visticamāk, nē. Bailes – ļoti spēcīgas jūtas, spējīgas bloķēt visu citu. Un labākajā gadījumā atkal saņemt „nu tā”.

Kas ir «labi», un kas «slikti» gultā

Kā tikt vaļā no sasaistītības, kura traucē atbrīvoties no kautrīguma, ja tās saknes ir tradīcijas, audzināšana, kas ir mūsu personības pamats? Nevar taču vienkārši ņemt un izsvītrot tās no atmiņas veselu dzīves pagātnes slāni, principus, pēc kuriem dzīvojam?

No vienas puses, patiešām nedrīkst, no otas – vajag nošķirt „kautrīgumu” no „melīga kautrīguma”, jo pretruna slēpjas tieši šeit, jēdzienos, sajukumā, kura nostiprinājās prātā, pateicoties vēsturiski veidotajai sabiedrības un reliģijas attieksmei pret seksu, kuram vairākus simtus gadu bija tiesības eksistēt tikai ar vienu mērķi – dzimtas turpināšanai. Un katru reizi, kad jūs gribēsiet gūt baudu, apziņas līmenī var uzpeldēt šis postulāts, transformēties dažādās sasaistošās idejās un satraukumā – tas ir slikti, nepieklājīgi, nepareizi…

Nepareizi tērēt laiku seksam, kurš nesniedz prieku un apmierinājumu, ir ne tikai nepareizi, bet kaitīgi! Nepieklājīgi vīrieti vilkt uz gultu, ja esi ar viņu iepazinusies divas minūtes atpakaļ, bet vēl bēdīgāk – ja, atrodoties tur, tu negribi tur vēl kādreiz atgriezties. Un pavisam nejēdzīgi, ja tu turpini apmierināties ar šaubīgo „nu tā” daudzo tikšanos laikā un neatrodi sevī drosmi pateikt patiesību vai tev nav vēlēšanās atrisināt problēmu. Vai tam risinājumu ir bezgala daudz. Bet viss, kas vajadzīgs sākumam, ir noņemt saspringumu, atbrīvoties.

Tradīcijas un tehnoloģijas baudas sardzē

Cik kultūru ir uz zemeslode, tik arī tradicionālo līdzekļu, lai atslābinātos. Piemēra, Austrumos, Indijā, Ķīnā, senajā Romā meiteni pirms pirmās laulību nakts veda uz pirti (termām) – izkarsēja, veica masāžu, ierīvēja un iesvaidīja ar aromātiskajām eļļām - afrodiziakiem, nedodod viņai ne mazāko iespēju būt sasaistītai. Vai ne tāpēc juteklības baudas tur bija kā kults, ka gandrīz nebija to, kurš uz sevis nebūtu izjutis tās brīnišķo iedarbību?!

Afrikāņu un meksikāņu ciltīs vīriešiem un sievietēm kopā notika ķermeņu ierīvēšana ar speciālo zālīšu un augu sulu, dejas ap ugunskuru, kur meta augus, kas izsauca vieglu narkotisko efektu.

Vecajā Francijā un Jaunajā Pasaulē tiem pašiem mērķiem izmantoja eļļu, vieglu vīnu un aromātiskās sveces, kuras bija spējīgas radīt tādu „apetīti”, kur kautrīgumam nebija laika. Jaunais – tas patiesībā ir labi aizmirsts vecais. Uzdrīkstieties! Vēl jo vairāk, cik plašs tagad ir līdzekļu klāsts, kas var noņemt psiholoģisko „spriedzi”, palīdz radīt atmosfēru. Ir jau ne tikai viss iepriekš uzskaitītais, bet vēl daudz kas cits.

Ņemiet iniciatīvu savās rokās – radiet atmosfēru savai baudai. Nemākat taisīt masāžu – izmantojiet aromātiskās sveces, vīnu, mūziku. Nezināt, kā radīt skaistu, uzbudinošu, intriģējošu prelūdiju? Nopērciet skaistu veļu un erotiskās spēles, kuru tehnoloģija jūs aizvedīs pie vēlamā rezultāta, ja pat jūsu fantāzija no bailēm ir pazaudējusi spēju lidot. Jums ir grūti, kauns paskaidrot partnerim, ko tieši jūs no viņa gaidāt – dodieties pēc seksa rotaļlietām, kuru izpētīšana un aprobēšana gultā divatā dos nepieciešamo „atbrīvošanās” efektu un sniegs prieku. Nezinat, kuras no tām izvēlēties – lūdzu, tam domāti semināri, kur ne tikai pastāstīs par to, kas tas ir un ar kādu mērķi tas izmantojams, bet arī kādas problēmas ar tā palīdzību varat atrisināt reiz par visām reizēm.

Noslēgumā, līdzsvarojt zināmu akadēmisko izklāstu, gribu izstāstīt vienu lielisku anekdoti ar lielu bārdu, kur kā spogulī redzama sievietes laimes formula, tieši tāpēc tā ir apaugusi ar bārdu …

Restorānā vakariņo lauva un vērsis. Oficiants pasauc lauvu pie telefona: «Kungs, jums zvana sieva». Lauva klausās, noliek klausuli un grasās aiziet. Vērsis pasmejas par viņu: « Kā? Tu, lauva, zvēru karalis – esi zem sievas tupeles?! Lūk, es ar savu…» Lauva durvīs pagriežas un smejoties atbild: «Draugs, tev taču sieva ir govs. Bet man - lauvene!»

Nekad nenolaidiet rokas, piekrītot mazumiņam. Atstājiet savas tiesības uz baudu un laimi! Esiet lauvenes!

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[02.07.2009 - 17:40]
man gan nav nekāda saspringuma,tas tak ir mans mīļotais virietis


esperanca
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.06.2009 - 08:36]
Man ar kauns gultā atbrīvoties,piemēram pašai piedalīties un palīdzēt vīram manis apmierināšanā. (haha)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[15.06.2009 - 20:55]
Jā, mūžīgā problēma - kautrība gultā, nu nav tik viegli atslābt!


iriska
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.05.2009 - 10:55]
Viegli pateikt - Esiet lauvenes! ...

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-51539 45.90 LVL SC-39690 3.10 LVL PD-FB1M-8-018 4.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist