Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 24. Septembris 06:38:23


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[3] Apmeklētāju kopā[11702]

Orālais sekss: niķi un stiķi

Neviens no seksa veidiem nerada tik daudz jautājumu kā orālais sekss. Sievietes savu savstarpējo attiecību vēsturē ar vīrieša pašcieņu ir izgājušas vairākas stadijas: no senaustrumu godbijības pret nefrīta kanālu, caur padomju «mums seksa nav» un «cik pretīgi, viņa ar šīm pašām lūpām skūpsta manus bērnus» līdz šodienas lojalitātei, kārdinājumam un erudīcijai. Liekas, pamatjautājums sievietēm, apspriežot šo tēmu, ir nevis «darīt vai nedarīt», bet «rīt vai nerīt?». Starp citu, spriežot pēc vīriešu privātajām sarunām un daudzajiem forumu tematiem, velti mēs bažāmies par šādiem jautājumiem. Vīriešu domās skan: «Vienkārši dariet mums to».

Otrajā vietā tehnika, bet trešajā – bēdīgi slavenais «būt vai nebūt». Dāvāt vīrietim vai nē orālo maigumu tā ir katras mūsu pašas privātā lieta. Un, grozies kā gribi, vienīgais arguments lēmuma pieņemšanā var būt tikai vēlēšanās un nepieciešamība darīt to.

Pieņemsim jums nav aktuāls jautājums «darīt vai nedarīt». Jūs nodarbojaties ar šo seksa paveidu, bet periodiski izjūtat nepieciešamību pēc teorētiskā kursa – kaut vai tāpēc, lai būtu viņam pati - pati...

Starp citu, izlemjot par labu orālajam seksam, jūs jau kļūstat viņam pati labākā – lielākais vairums vīriešu uzskata orālo seksu kā īpašas uzticības zīmi, kā pilnīgu piederību viņam. Daudzi no viņiem orālajā seksā vispirms gūst psiholoģisko, emocionālo baudu. Neticiet? Bet iejūtieties vīrieša ādā. Un, lūk, viņa (tas ir jūsu) mīļotā, vēlamā, maigā, vārgā meitene dara ko tādu!

Ja geišas lauri jums neļauj gulēt, paskatīsimies, ko mums piedāvā pasaules seksuālā sabiedrība jautājumā par orāla seksa tehniku.

Kā to izdarīt LABI?

1. Mēs visi esam dažādi, pat vīrieši šajā jautājumā – arī. Un labākā metode šajā gadījumā – «mēģināt un kļūdīties» - veikt darbības un novērot partnera reakciju izdevās! Uz priekšu vai atpakaļ? Vaid vai sakož zobus?

2. Visās pamācībās norāda uz to, ka pati «atsaucīgākā» vieta ir dzimumlocekļa galviņa, bet dzimumloceklis pats par sevi nav tik jūtīgs. Tāpēc ideja par neaizmirstamas baudas sniegšanu, paņemot locekli mutē un to spēcīgi stimulējot turrp un atpakaļ-pieaugošām kustībām – maldina sievietes. Patiesībā, atkārtošos, visi vīrieši ir atšķirīgi. Un ja jūsu partneris finišē tieši no «uz priekšu - atpakaļ» visā garumā, aplaizīt viņa dzimumlocekļa galviņu nemaz nav nepieciešams. Bet galviņas stimulācija – lielisks sākums un procesa daļa, un orālās savstarpējās attiecības ar konkrēto vīrieti kopumā. Pamēģiniet uzmanīgiem, maigiem lūpu un mēles pieskārieniem izmeklēt galviņu un no augšpuses pieskarties jūsu partnera «nefrīta kanālam”, un pēc viņa reakcijas noteikt jūtīgākos punktus.

3. Pat pašas efektīvākās kustības noriebjas. Pamēģiniet ko citu, paspēlējieties ar «priekšmetu» - saspiestās lūpās, aplaiziet, novelciet ar mēli pa to visā garumā, apļveida kustībām apkārt galviņai, saspiediet to ar lūpām. Jā, daudzveidīgas kustības ātrāk var novest viņu līdz orgasmam. Parastām. Ja jūs strādāsiet ar pārmaiņus kustībām, piemēram, «turp – atpakaļ pieaugošā stiprumā» un aplaizīsiet galviņu, tad bauda te pienāks, te atkāpsies, un galu galā beigu orgasms būs daudz spēcīgāks par iepriekšējo pierasto. Vēl var pārmaiņus strādāt ar nedaudzām vieglām, «bezsvara» kustībām un vienu spēcīgu, ar cieši saspiestām lūpām. Vai pārtraukt dzimumlocekļa stumbra uzbudināšanu ar mēles galiņa pieskārieniem pašā „augšā”.

4. Orālājā seksā pietiekams siekalu līmenis ir ļoti nozīmīgs vīrietim. Visās pamācībās ieteikts izmantot dabisko ziedi – siekalas, nedrīkst būt sausas arī lūpas un mēle. Un, protams, zobi! Ieteikums «novākt zobus aiz lūpām» liekas reāls tikai cilvēkiem ar mākslīgajiem zobiem, bet zobiem vajag sekot. Tas nav tik grūti, ja glāsta vīrieti nevis ar muti, bet tieši lūpām.

Iegremdēšanas dziļums

- «dziļa rīkle». Personīgi man sievietes, kuras piekopj šo tehniku, rada cieņu un apslēptu pārliecību tajā, ka viņas visas ir dzimušas zobenrijējas. Patiesībā, protams, diez vai kāds vīrietis atteiksies no „dziļas rīkles”, ja viņam piedāvās, bet viņi necieš no tādu piedāvājumu neesamības, ja viņus lutina ar orālo seksu. Bet mums pat parasts dziļums dažreiz sagādā problēmas.

- kaisles brīžos viņš cenšas iekļūt pārāk dziļi un nepamanāmi. No tā izvairīties ir ļoti viegli: vienmēr vajag turēt savu roku uz pulsa – uz locekļa pamatnes. Un tad vajadzīgajā brīdī jūs viegli atsēdināsiet savu mačo. Starp citu, rokas palīdz atrisināt arī citas problēmas:

- nogurumu. Pat ja jūs satverat partnera locekli jums ērtajā dziļumā, turpināt to darīt ilgu laiku nav nemaz tik viegli. Nogurst sejas muskuļi. Šādos gadījumos jūs varat daudzveidot mēles un mutes kustības, varat pieslēgt arī manuālo stimulāciju. Jūs varat mierīgi to glāstīt ar rokām, bet varat izmantot vairāk izmeklētu paņēmienu – stimulējiet viņa locekli ar rokām un nolieciet savu galvu tā, lai viņa locekļa galviņa pieskartos jūsu lūpām (it kā ieietu tajās). Jūsu galva paliek nekustīga, muskuļi atpūšas, bet viņam lielāka bauda, kā pie parastas stimulācijas ar rokām.

Afekta stāvoklis

Ko darīt noslēgumā? Lielākā daļa vīriešu izvēlas lozungu «labāk rīt, tā tu neatgrūd mani».Ko darīt, ja to izdarīt var tikai maza daļa sieviešu, mazliet lielāka daļa no mums spermu spēj paturēt mutē, bet pēc tam to delikāti izspļaut? Ja jūs nevarat izmainīt attieksmi pret šo faktu, mēģiniet izmainīt viņa attieksmi pret jums. Jo vīrietim nav svarīgs fizisks norīšanas akts, bet emocionālais – tātad, var paskaidrot un parādīt viņam, cik viņš ir dārgs, citiem paņēmieniem?

Starp citu, nesties uz vannas istabu uzreiz pēc procesa pabeigšanas ar šausmām seejā un domām acīs: «Šķiet, esmu norijusi vardi»– nav labākais variants, kaut vai arī pirms tam tūkstoš reižu būtu teikusi, ka mīli. Laikam jau esat lasījušas padomus, kā izdarīt to mazāk sāpīgi abiem – turēt pie rokas kabatlakatiņu, uzlabot seksu ar putukrējuma porciju, barot viņu ar ananāsu gabaliņiem (labākai garšai). Lai jūsu nevēlēšanās rīt nepārkāptu sarkano līniju, mēģiniet apspēlēt to. Jūs varat novest procesu līdz finālam ar lūpām, bet pašās beigās nomainīt muti ar rokām.

Bet ir vēl daudz interesantāks variants. Līdz pašām beigām jūs bez bailēm un šausmām dāviniet savam vīrietim jebkādus orālos glāstus. Kad jūs jūtat, ka vīrietis tūlīt «uzsprāgs» (tam tiešām jābūt pašas kulminācijas brīdim), aizveriet muti, mazliet saspiediet lūpas (noteikti ļoti mitras), paņemiet viņa locekli rokās un ievadiet pietiekami ātri viņa galviņu starp savām lūpām u priekšu – atpakaļ, pa apli, kā gribat. Varat vēl ar roku glāstīt locekļa stumbru uz augšu – uz leju. Šī jūsu mitro lūpu pieskaršanās viņa galviņai, kur tieši nokļūs sperma (bet nokļūs tā jums uz lūpām, bet ne mutē), un arī pastiprinās orgasmu. Atkārtošos – galvenais to darīt pašās beigās.

Spēļu kauliņi un stiķi

Kad ienāks prātā palutināt savu partneri vai satriekt viņu, var pamēģināt:

- tehniku «zīda virpulis». Jūs visu laiku virpiniet mēli ap locekli pulksteņrādītāja virzienā un pretēji tam, vienlaikus slīdot ar mēli uz augšu un leju.

- piparmētru konfektes vai silta tēja. Uzskatiet, ka mentols izsauc peņa galviņai vieglu durstošu sajūtu, dedzināšanu un nelielu asins pieplūdi. Erekcija pastiprinās, vienlaikus mentols, kuram piemīt vieglas anestēzijas efekts, samazina jūtīgumu. Bet silta tēja izraisa sajūtu, kas līdzīga atrodoties sievietē.

- neparastu tehniku, ko dāvinājusi kāda no Interneta seksa mūzām. Citēju: «Es strādāju tempā "sūkāšana - plaukšķis - slīdēšana - saspiešana", pilnībā koncentrējoties uz locekļa galviņu. Locekļa stumbrs nodarbināts mazā mērā, kā vieta, kur es pārtveru locekli no vienas rokas otrā. Tātad, noliekot vienu roku uz locekļa pamatnes, saspied lūpas gredzenveidīgi ap galviņu un sūkā it kā sūktu biezu piena kokteili caur šauru salmiņu, cieši apņemot ar lūpām zemāko galviņas daļu darbības paātrināšanai. Pēc tam, turpinot sūkāt, pacel galvu uz augšu, loceklis izslīdē no mutes ar raksturīgu vieglu blīkšķi. Tajā pašā brīdi, kad loceklis izslīd no mutes, pārslīdi ar roku pār visu locekli, no pamatnes līdz galviņai.

Vienlaikus, kā roka sāk kustības, tās vietā tiek likta uzreiz otra roka. Slīdi, cieši satverot locekli, līdz brīdim, kamēr tas neizkrīt no plaukstas, un tad atkal atpakaļ mutē. Rokas kustībām jābūt "noapaļotām, saspiest vajag cieši, bet maigi. Tad, kad tu slidini roku pa locekli no lejas uz augšu un pirksti sasniedz galviņu, ātri un cieši saspied kulaku mzliet sēcīgāk, dod tam sekundi vai divas, lai sajustu plauksatas plaukstas miklo augšdaļu, apļojot ap locekli, bet pēc tam izslidināt no taviem sakļautajiem pirkstiem. Ja tu vēl ar īkšķi pārslīdēsi par locekļa galviņas atveri, atbildē tu sadzirdēsi laimīgu "ах" uz katru taksti. Visam nemitīgi jābūt ļoti mitram».

- neaimirstiet par pozām. Kad jūs glāstāt vīrieti ar muti, viņam rodas viena no retajā iespējām jūs redzēt pilnībā. Ir vērts to izmantot un izmēģināt visas jums interesējošās pozas. Vīrieši, veidojuma pilnības cienītāji, ir kā bez prāta no pilnīga veidola – tāpēc viņa ir jāguļ vai jāsēž, bet jums – jāstāv uz ceļiem. Lai izrādītu īpašu maigumu un uzticību derēs poza Nr.«69». Ja jums nepatīk būt «uz» vai «zem», mēģiniet izpildīt šo pozu, guļot uz sāniem.

Par to, kādiem jābūt seksuālo attiecību veidiem, uzrakstītas pietiekami daudz grāmatu un nofilmētas videopamācības. Dažreiz padomi ir tik sarežģīti, ka pat iedomāties tos izdodas ar grūtībām. Un tomēr labākie glāsti – tie ir glāsti, kas sniegti no visas sirds, ar tīriem nolūkiem un tieksmi izkust notiekošajā. Bet tehnikai ar to nav tik liela sakara.

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.10.2011 - 12:20]
labs rakstins. (ok)


Odinokaya volchica
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[01.07.2010 - 01:14]
(candle) piekritu 


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[02.07.2009 - 17:32]
nu nevajag jau tik dziļi rīklē ka trūkst elpas tas tikai porņuškās tā pārspīlē

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-44401 18.90 LVL SC-23186 6.00 LVL SC-61019B4 30.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist