Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 29. Janvāris 05:49:01


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[5943]

10 laimīgas līgavas nosacījumi

No lavīnas darīšanu, ar ko pārņemta katra līgava pirmskāzu periodā, var vienkārši sajukt prātā. Jūs pārņēmušas fantāzijas, kā visam precīzi jābūt – un uz nekādiem kompromisiem jūs neizejat. No vienas puses, jūsu tieksme veiksmīgi pārvērst skici īstenībā, no otras – jūs iedzenat sevi lamatās: ikviens ikdienišķs pārpratums pārvēršas veselā stresa situācijā. Kā tam nepadoties un nesabojāt savu psihi šajās dienās? Biežāk atkārtojiet vienu no mūsu mantrām, pēc situācijas.

1. «Es varēšu bez tā dzīvot»

Kā jūs jau, iespējams, paguvāt pārliecināties, eksistē liels daudzums dažādu kāzu opciju. Nokļūt stuporā var vienalga no kā: sākot no banketa šķīvju raksta un beidzot ar viltīgi sacerētām origāmijām - ielūgumiem kāzu viesiem. Bet sarežģītas lietas bieži ir pārmērīgi dārgas. Ja jūs pieķērāt sevi pie tā, ka „iekritāt” uz lietām, kuras var nest neglābjamu zaudējumu jūsu budžetam, ir pienācis laiks uzdot sev jautājumu: ko dotā konkrētā lieta dos jūsu kāzu svinību norisei, kāds ir tās reālais ieguldījums vispārējā iespaida radīšanai konkrētajā pasākumā? Ja jūsu atbildes būs «Dažas apbrīnas replikas» - tad varbūt ir jēga iztērēt šos līdzekļus kaut kam vairāk noderīgam? Snaiperu grupa negaidītiem viesiem – tas ir ļoti ekstravaganti. Vai varbūt vairāk ieguldīt medusmēneša izpriecām? Mēs esam spējīgi ieciklēties uz sīkumiem, kuri uz paša pasākuma fona paliks vienkārši nepamanīti. Biežāk atgādiniet sev par svētku mērogu un samērojiet katrus tēriņus ar tiem.

Eksistē cilvēki, kuri ir ieinteresēti tajā, lai jūs tērētu naudu (aģentūras, kāzu apkalpotāji). Bet ir vēl tie, kuri vienkārši izjūt pārmērīgu apmierinājumu no tā, ka jūs pērkat dažādus jūsu gaumei piemērotus (bet jo īpaši viņiem) priekšmetus. Neļaujiet svešām neapmierinātām ambīcijām rīkoties ar jūsu naudas maku – vienkārši izsvītrojiet liekos cilvēkus no tā saraksta, ar kuriem ieteikts sazināties pirmskāzu izdevumu sakarā.

2. «Es esmu princese»

Jūs pārņem slēptas mokas: ja kāda draudzene jūsu kāzās izskatīsies labāk, nekā jūs paši? «Protams, - turpiniet izdabāt savai histērijai, - viņa var uzvilkt mini brunčus, flirtēt ar visiem, pat ar jūsu līgavaini!». Vēl ļaunāk, kad jūsu greizsirdība adresēta kādam –jūs jau iepriekš zināt, ka kādas ceļi vai skropstas novērsīs jūsu uzmanību no laimes mirkļiem. Un šī kāda var būt jūsu labākā draudzene! Jūs varat apbrīnot viņas ārieni jebkurā laikā, tikai ne savās kāzās? Nu, ko, tad jums vajadzēs samierināties ar to, ka viņa atnāks un diez vai būs mazāk skaista, kā parasti. Kas jums atliek? Slēpt viņu no līgavaiņa, kamēr viņš nav parakstījies dzimtsarakstu biroja aktu par laulības slēgšanu ierakstu grāmatā? Par kā uzmanību jūs cīnāties – pierodiet pie precētas sievietes statusa: jūsu vīrietis – jūsu nākamais vīrs. Un viņš izvēlējās jūs. Kāpēc tāda pārliecība, ka viņš pametīs jūs šajā dienā un viņas dēļ? Tas ir vienkārši bērnudārzs. Ja jūs starosiet laimē un pastāvīgi kontaktēsieties ar savu vīru (jums ir opcijas, kas nav pieejamas jaukajiem viesiem – piemēram, čukstēt viņam ausī, glāstīt viņa celi zem galda), pārdzīvojot katru notikumu svētkos divatā, jūs būsiet viņam pati skaistākā.

3. «Man tas nav jādara»

Sastādot viesu sarakstu, noteikti radīsies jautājums par sievietēm, kuras ir vienas – tām, kurām nav ar nevienu vīrieti nopietnas attiecības. Laikam jau viņas pašas jums uzdos jautājumu par iespēju atvest sev līdzi kādu. Jūsu domu gājiens varētu būt šāds: «Ja nu es pēkšņi atteikšu, bet viņi kādreiz apprecēsies. Kā es paskatīšos acīs cilvēkam, par kura klātbūtni savās kāzās es nevēlējos dzirdēt?» Bet atkal jau, mēģiniet sev atbildēt godīgi: vai jums gribas pavadīt savu brīnumaino dienu nepazīstamu cilvēku vidū? No visiem šiem «+1» iespējams noformulēsies vesela sabiedrība, par kuru jums būs jāmaksā. Protams, kāda pavadone ar prieku atnāks uz jūsu svētkiem (nav izslēgts, ka tieši viņa vai viņas ceļgali vai skropstas „apēdīs” jūsu pašlepnumu), ielīdīs katras fotogrāfijas centrā. Bet jūsu un jūsu vīra atgriešanās no kāzu ceļojuma brīdī, viņš, ar kuru bija ieradies jūsu kāzās, var vienkārši būt izšķīries, bet jūs pat neatcerēsieties, kā viņu sauca. Tā kā pielieciet punktu visu sirdsapziņas moku ielejai– nekādu «+1» no vientuļnieku mīļākajām.

4. «Katram jautājumam – savs dedlains»

Atliek jums tikai nopietni satraukties par jautājuma, kādus šķīvjus izvēlēties svētku galdam, risinājumu, kā pār jums pārvelsies vesela lavīna atklājumu – internetā ir tik daudz informācijas par jebkuru tēmu, ka izsmelt to vienkārši neiespējami. Tāpēc, kamēr jūs domāsiet «citrondzelteno vai krēmkrāsas?» jums acīs iekritīs salātzaļais un jau laiks iedzert nomierinošos līdzekļus – tāpēc, ka «tas, kā reiz ir tas, kas vajadzīgs, vajag tikai no jauna pārlūkot galdauta izvēli». Izvēle – tas ir vēl viens ļaunums, ja tam atdodas pilnībā. Uzlieciet sev dedlainu katra uzdevuma atrisināšanai. Tā radīsies iespēja sadalīt savu uzmanību vienmērīgi un nepamest beigās visu pašplūsmā tikai tāpēc, ka jautājums ar šķīvjiem „apēda visu jūsu laiku”.

5. «Katrs pats par sevi»

Jūs baidāties, ka tikai kāds kaut ko neizdara greizi? Piedzērusies draudzene var izpļāpāties par jūsu «skeletu skapī». Jūsu paša tēvocis var pastāstīt «jocīgu atgadījumu» par to, kā jūs bērnībā nepaspējāt aizskriet līdz podiņam. Kas vēl? Jūsu bijušais spējīgs negaidot ierasties ceremonijas kulminācijas brīdī un uzdāvināt jums videokaseti, kur esat jūs abi, kā piemiņas dāvanu? Beidziet to visu malt savā galvā. Pirmkārt, kam būt – tam notikt. Jūs nespēsiet kontrolēt visus. Otrkārt, pasakiet sev: tā ir tikai viena diena, un no tā, ka tā ir tik svarīga mums, jūs pārspīlējat jebkuru draudu grandiozos apmēros. Turieties cienīgi paši, bet visi pārējie, lai atbild par sevi. Bez tam, kāda bijusī var apciemot arī līgavaini – tā kā jūs esat līdzīgi.

6. «Nekādu «Vēlāk!»

Iespējam kāds nepaspēs/ nevarēs ierasties pie jums personīgi, lai apsveiktu un pasniegtu dāvanas. Jūsu telefons būs pārpildīts ar sms un neatbildētiem zvaniem. Svētku karstumā jums noteikti nebūs laika atbildēt uz tiem. Izdariet to ne vēlāk kā nākamajā dienā. Citādi, kamēr jūs «atgūsiet spēkus», apsveicēji sāks pārdzīvot, vai jūs vispār esat saņēmuši viņu apsveikumus un dāvanas. Ignorēt kāda labsirdību nav pieklājīgi, un jūsu slinkums var sabojāt labās pret jums attiecības.

7. «Es neuztraukšos par to, kā paiet viņa vecpuišu ballīte»

Un nedomājiet izprašņāt, kā tieši viss pagāja, nevajag apmierināt savu azartisko ziņkāri. Kas tāds īpašs var notikt viņa vecpuišu ballītē, kas nebūtu atgadījies viņa vecpuiša dzīvē līdz tam? Ja viņš jūsu sabiedrības vietā būtu izvēlējies piedzērušos paziņas un pieejamas sievietes ar vienkāršu vārdu Bārbija, tad ne par ko neprecētos ar jums.

8. «Es būšu reālistiska»

Nav vērts krāt iluzoriskas gaidas par to, ka kaut kas strauji mainīsies – piemēram, jūs strauji nometīsiet svaru. Izvēlieties kleitu, kurā izskatīsieties dievišķīga jau tagad uzreiz. Pieņemiet iespējamību, ka jūsu apmēri samazināsies kā patīkams bonuss, bet ne kā nepieciešamība, lai ielīstu jūsu izvēlētajā korsetē. Stingra diēta darīs jūs nelaimīgu un nervozu. Un nekāda kleita to nekompensēs.

9. «Nevienam neļaušu iznīcināt manu entuziasmu»

Iespējams, šie cilvēki ir vientuļi vai ne pārāk laimīgi laulībā. Iespējams, viņi ir vienkārši neciešami pret citu prieku vai patoloģiski skaudīgi. Viņu spējas pārvērst jebkuru jūsu apbrīnas avotu par šaubu vai kauna avotu ir ļoti fenomenāla. Viņi spējīgi visus apkārtējos piesātināt ar savu cinismu.

Bet apzināt tos nav nemaz tik viegli, jo bieži viņu negatīvais tiek «iesaiņots» noderīgajā, pirmajā acu skatienā, padomā: «Nepārdzīvo tik ļoti, galu galā, tas tikai ir viens vakars, kurš beigsies pēc 5 stundām!» - un, lūk, nemanāmi notikums, kuru jūs gaidāt, pārvēršas par parastu „party”. Vēl grūtāk sev atzīties, ka tāds cilvēks var būt kāds tuvinieks – piemēram, jūsu pašas māte, kuras mūžīgi aizdomīgā daba, atnes katastrofas garšu visam, ko jūs darāt. Viņa sarosās uz katru jūsu aizdomu? Drīz arī jūs tā darīsiet un pazaudēsiet daudz brīnišķīgā. Labāk sniedziet tādiem cilvēkiem informāciju (ja to vispār nepieciešams darīt) – bet lūdziet padomu tiem, kas ir sajūsmā no jūsu izdomas un spējīgi palīdzēt.

10. «Es sakārtošu kāzu albumu uzreiz pēc kāzām»

Kad jūs atgriezīsieties no kāzu ceļojuma, kāzu diena šķitīs tik tāla, bet atmiņas par to būs tik spilgtas, ka nekādas vēlmes skatīties fotogrāfijas jums nebūs, bet sakārtot kāzu albumu vispār liksies tāls pienākums. Radīsies vēlme to visu atlikt uz vēlāku laiku. Bet pēc tam sāksies visādi prātojumi tādā garā: «Mūsu albumam jābūt pašam labākajam! Vajag izvēlēties ko īpašu». Neuzķerieties tam! Vienkārši ņemiet un dariet, kamēr jūsu iespaidi ir svaigi un nekas nav zudis. Vajag tikai sākt.

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


hilia
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[06.11.2009 - 00:50]
Lai līgaviņa būtu laimīga, viņai racionāli jāsaplāno viss darāmais, lai nebūtu lieka stresa. Pirms pāris mēnešiem darbu rosīgi sāka jauns rīks KāzuPlānotājs.lv.
Taču ekonomiskā situācija valstī nav mūsu varā, un mēs arī gluži labi saprotam, ka lielā kāzu sezona jau aiz muguras... Tāpēc reģistrēšanās maksa rīkā samazināta uz pusi — tagad ērti saplānot savas kāzas internetā ir lētāk nekā divatā aiziet uz kino!

Cilvēki dažkārt jautā — kāpēc maksāt par to, kas citviet pieejams par brīvu? Tā šķiet tikai pirmajā acu uzmetienā. Papētiet Demolapu, un jūs pārliecināsieties, ka Kāzu Plānotāja izveidē ielikts pamatīgs programmētāju darbs un kā projekta vadības rīks tas ir daudz pārdomātāks nekā ekseļa tabuliņa, ko katrs var izveidot pats. Tādas iespējas Jūs citur Latvijas interneta vidē neatradīsiet!

Droši vien atradīsies kāds, kuram 500 santīmi tik un tā šķitīs par daudz, vismaz šobrīd. Šos cilvēkus aicinām pagaidām reģistrēties daļējai pieejai (tad nāksies iztikt bez kuponiem un sadaļām BUDŽETS, SCENĀRIJS un FOTOGALERIJA), paturot iespēju jebkurā brīdī samaksāt un saņemt pilnu pieeju un, protams, kuponus. Jūsu profilā ievadītā informācija saglabāsies!

Izmantojiet šo iespēju un ziniet, ka līgava noteikti būs laimīgāka, ja zinās, ka viss norit pēc plāna!


nikija08
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[01.11.2009 - 21:01]
sito katra ligava lai izprinte un tur redzama vieta... (bee)


sol
Lietotājs offline sievieteLauvaPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[28.09.2009 - 15:19]
Kāpēc gan būtu jāuztraucās par vecpuiša ballīti??? Un kāpēc mums vienmēr liekas, ka vīriešiem tas varbūt nebūtu jādara, mēs taču arī (sievietes - līgavas) varam nostrādāt visādas lietas (eyes) (nope) (haha)

.. laimīga ..


daimonija
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[18.08.2009 - 09:43]
Principā galvenai jautājums ir un paliek- kam jūs tās kāzas taisiet- sev vai citiem? Mīlestībai un kopābūšanas solījumam pilnīgi pietiek ar basām kājām jūras smiltīs... un ja kāda teiks, ka nevar apprecēties bez šikām kāzām, kuras izmaksā entos tūkstošus, tad drīzāk tur runa ir par izrādīšanos nevis mīlestības apliecinājumu.... (hearts)


amfibija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.07.2009 - 14:06]
Paldies par lielisko rakstu!Pašais "draud" kāzas tuvā nākotnē,bet,iekrājot jau informāciju savlaicīgi saprotu,ka nav nekā muļķīga tajā,kad sāk tai dienai gatavoties labu laiciņu iepriekš-ne jau histēriski plānojot ideālas kāzas,bet tā-pa drusciņai,savam priekam...Un jā,par ekonomisko situāciju pilnīgi piekrītu,ļoooti nāca pie sidrs padoms "nekādu +1".Uzzinot un paskaitot aptuvenās cenas...būšu mierīgāka svītrojos ārā nevēlamos viesus un visus "+1". (drunk)
Mīļās meitenes,ja visam pieiet ar saprātu un fantāziju-var sarīkot SUPER kāzas,neiegrimstot parādos un neiztērējot visu kapitālu!Izdoma un fantāzija,jo nekādu cenu "birku" tak nekur nebūs... (samba) (party)


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 16:15]
Man ir iekšēja sajūta, ka esmu kopā ar Īsto un nevaru sagaidīt, kad viņš mani bildinās. Tomēr ekonomiskā situācija valstī šo Laimīgo dienu varētu aizstumt vēl tālākā nākotnē.

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 21:31]
man pasai gribas preceties un tada gara,bet zinu ligavas kuras aprecas tad sakas cita dzive un nozelo so savu soli,ka tad lai mes zinam kad esam gatavas ja pec tam izradas ka tomer neesam tam gatavas?

tik sasoditi labi

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-TS6-083 0.50 LVL PD-SP33-55 1.90 LVL SC-40332 26.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist