Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 28. Janvāris 10:44:36


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[2] Apmeklētāju kopā[9201]

Kā savaldzināt savu vīru

Pieaugušas, gudras, skaistas un precētas veselus 15 gadus - tās esam mēs ar saviem vīriem. Lūk, tikai sekss... kļuvis pliekans un garlaicīgs. Es jau zinu visu, kas notiks uz priekšu. Bet „iet pa kreisi” nemaz negribas, jo garīgajā plāksnē mēs esam tuvi. Ko tagad? Laist vējā gadus vai tomēr mēģināt „sapurināt” mīļoto?

Gudri cilvēki (tie, kuri nodzīvojuši laimīgā laulībā vairāk nekā 15 gadus) un speciālisti - seksologi apgalvo, ka viss vēl ir iespējams. Pirmkārt, izlabot, otrkārt, vienkārši sākt visu no sākuma, treškārt, apmierināti turpināt iesākto.

Strādā un nenolaid rokas!

Sākumā pieņemiet nopietnu lēmumu - strādāt pie ģimenes seksuālās dzīves uzlabošanas, nelaižot to pašplūsmā. Jebkuras attiecības, kuras dzīvo pašas par sevi, bez kontroles, tajā skaitā arī seksuālās (varbūt, pirmkārt, seksuālās), lemtas izjukšanai.

Ja jūs nelietosiet labu kremu, neizmantosiet kosmetaloga pakalpojumus, grumbiņas parādīsies pārus gadus agrāk nekā tām vajadzētu būt. Ja nesekosiet līdzi savai garderobei, pārvērtīsieties bezpersoniskā nenosākāma vecuma tantē. Ja nestrādāsiet pie savas seksuālās dzīves uzlabošanas, pārvērtīsieties vienaldzīgā un nelaimīgā „bezdzimtes" būtnē. Lūk, viss ir loģiski.

Tā kā iegaumējiet - „sekss ir aizraujošs pasākums, kuru es baudīšu”.

Veco pidžamu ārā!

Bez nožēlas izmetiet vecos naktskreklus un pidžamas. Pat uz vasarnīcu tās nevajag nogādāt, tās jums nenoderēs nekur. Kamēr esat jauni, naktī vairāk vajag valdzināt un tikai mazliet gulēt. Pat ja jūs esat līdz nāvei nogurusi, tad krist gultā vajag seksīgā naktskreklā un kārdinošā pozā, un tad ļauties - vai lai mīļotais tecina siekalas līdz pat rītam, vai, neizturot kārdinājumu, pamodina jūs nakts vidū. Tādā mirklī, starp citu, ļoti viegli sagraut ģimenē iesīkstējušos seksuālos stereotipus un beidzot izmēģināt kādas jaunas pozas, kuras noskatītas kādā filmā, grāmatā vai... vienalga kur.

Tātad, pērciet jaunus naktskrekliņus, bet nepārspīlējiet ar izgriezumiem. Ja pēdējos 10 gadus jūs guļat T-kreklā vai sportiskā vidusskolnieces pidžamā, tad asinssarkans zīda naktskrekliņš ar dziļu izgriezumu var izsaukt jūsu vīrā smaidu. Bet tas nav pieļaujams. Tāda draudzīga reakcija izbojās seksuālo noskaņojumu. Tad labāk izvēlieties plānu trikotāžas naktskrekliņu ar jaukām mežģīnēm un pieņemamu izgriezumu. Neuztraucieties! Sākumā ar to pietiks. Nepērciet seksuālu apģērbu "uz aci", noteikti piemēriet! Jums precīzi jāzina, kādu iespaidu atstāsiet šajā apģērbā.

Zāles prom!

Ja jūs laulības dzīves laikā paspējāt iemantot slimības: hroniskas iesnas, paaugstinātu asinsspiedienu, migrēnu, piena sēni vai kādu citu „dzīves draņķību”, tad, visticamāk, zāles jūs turat pa rokai, teiksim, pie gultas. Aizvāciet tās uz medicīnisko aptieciņu! Ātri!

Zāles rada pensionāru atmosfēru mājās, neskatoties uz to, ka pudelītes ir mazas un šķiet nepamanāmas. Zāļu vietā uz naktsskapīša pie gultas „aizmirstiet” savu smaržu pudelīti vai kādu žurnālu par seksu. Var bez banalitātes - kaut ko domātu vīriešiem.

Seksuālas sievietes smarža

Noteikti nopērciet sev jaunas smaržas, bet ne iziešanai sabiedrībā vai ejot uz darbu. Jūs jau netaisāties kārtot darba attiecības, bet ģimenes - seksuālās. Smaržas gultai. Tās vienmēr būs mazliet saldākas, bet ne smacējošas, to smarža bieži raksturojama kā „pūderīga”. Iedarbojas uz vīrieti atklāti uzbudinoši kā feromons. Tikai lietojiet tās uzmanīgi - vienu divas pilītes, ne vairāk. Vienreiz es notestēju tādas smaržas lielā tirdzniecības centrā un iegāju datoru veikalā. Par mata tiesu tiku no turienes ārā. Pārdevēji - vīrieši man nemitīgi piedāvāja atlaides, skrēja uz noliktavu pēc atbilstošas krāsas portatīvā datora, nesteidzās slēgt veikalu, kaut gan darba laiks jau bija beidzies. Uzdāvināja vairākas vizītkartes ar saviem mobilajiem telefoniem, lai nākamjā dienā „detalizētāk apspriestu manu nākamo pirkumu”. Iedomājieties, kas notiks ar jūsu vīriem?

Laulības gulta

Pārbaudiet, vai jūsu gulta der seksam. Tai jābūt ērtai intīmajiem brīžiem, stiprai un galvenais, lai nečīkst.

Būtiska piebilde

Visus sagatavošanās darbus īpašajam ģimenes seksam veiciet piesardzīgi, tos nedemonstrējot vīram. Atcerieties: viņam jāpamana izmaiņas ne pēkšņi un ne viss uzreiz.. Nopērciet jaunu gultas veļu, no auduma, kas patīkama pieskārienam. Neizvēlieties tikai pēc šī principa, tai ir jābūt patīkamai arī vizuāli. Patīkamas krāsas toņa gultas veļa, kas viegli apņems jūsu augumu, radīs tik nepieciešamās jaunās izjūtas ne tikai galvā, bet visā ķermenī.

Ejiet ciemos!

Iešana ciemos - lielisks brīdis, lai izjauktu rutīnu seksā.
  • Tādā vakarā jūs abi esat mazliet skaistāki kā parasti, īpaši sieviete - safrizējusie, uzkrāsojusies, plānās zeķbiksēs un kurpēs ar augstiem papēžiem.
  • Jūs esat atbrīvotāki un jautrāki nekā pēc satrauktas darba dienas. Jūs alkstat pec patīkamas sarunas ar draugiem un laba alkohola..
  • Jūs varat pamazām uzmākties savam vīram, kamēr sēžat pie galda, varat viņu iekvēlināt dejojot. Tāpēc noteikti dejojiet un koķetējiet ar viņu. Noteikti dejojiet arī ar citiem vīriešiem.
  • Palūdziet vīru pacienāt jūs ar saldējumu vai kūku, vai olīvēm no karotītes...
  • Negaidiet, kad visi sāks izklīst. Ja sajutīsiet, ka jūsu seksuālā noskaņojuma temperatūra ir pietiekami augsta, dodieties mājās ar taksometru. Jau automašīnas aizmugurējā sēdeklī var pāriet uz priekšspēli...
Ceļā uz dievišķo

Ja jūsu ģimenes sekss kādā no šiem vakariem nesāksies tieši tā, jūs taču nebūsiet vīlusies. Organisms atslābināsies un sāks radīt ko tādu, par ko jūs pat sapņot nespējāt; tieši pretēji - visu laiku par to tikai sapņojāt. Bet ja nē... Priekšspēles laikā čukstiet vīram, ka jūs jau sen gribējāt sameklēt jūsu "G" punktus, savus un viņa, un sasniegt ne tikai vienkārši dievišķo stāvokli, bet paradīzes dievišķo. Kamēr dzīvi, kamēr jauni, kamēr... ir laiks..

Kā parāda sabiedrības aptauja, ar apzīmēto punktu praksē pazīstami tikai nedaudzi. Teorētiski par tā esamību zina tikai puse cilvēces, bet visiem tas šķiet ļoti interesanti. Tas ir superbaudas punkts - pilnīgi bezgrēcīgs sākums ceļā uz jauno ģimenes seksuālo dzīvi.

Ja pirms tam nekad to nebijāt meklējuši, bet vienkārši nodarbojāties ar seksu, tad pirmajā reizē atrast to neceriet. Tas jau ir labi! "G" punkta meklējumos paies ļoti daudz laika un spēka, un jūs atradīsiet vēl daudz citus patīkamus punktus sevī un viņā.

Jums parādīsies citi mīļākie paņēmieni un pozas. Kopumā viss būs ļoti interesanti! Jums jau ir garantēta neatkārtojama priekšspēle un viss kas tāds, ko jūs paspēsiet sniegt viens otram, kamēr šos punktus meklēsiet.

Intīmi sīkumi

Jūsu "G" punkts

Lai to atrastu, atļaujiet mīļotajam ievirzīt pirkstus jūsu makstī apmēram piecu centimetru dziļumā. Viņam jākustas gar jūsu maksts sienām un jāmeklē mazs faktūrisks izcilnis. Ja viņš veiksmīgi to izdarīs, kad jūs būsiet pa pusei uzbudināta, iespējams, jums paveiksies. Jūs izbaudīsiet to, ko pieņemts saukt par punkta "G" orgasmu.

Kaut gan daudzi šaubās par šī punkta eksistenci, tās sievietes, kuras atradušas to, izjūt daudz dziļāku, intensīvāku un ilgstošāku orgasmu.

Labs un efektīvs veids, kā stimulēt "G" punktu - nodarboties ar seksu uz galda. Apgulieties uz muguras, lai jūsu mugura pilnībā iztaisnotos. Kājas pārmetiet mīļotajam pār pleciem un lai viņš pievelk pie sevis jūsu gurnus, kad ieies jūsos. Ar aktīvām, vienmērīgām kustībām sākumā jūsu "G" punkts būs vienkārši neaizmirstami stimulēts.

Viņa "G" punkts

Lai nokļutu pie tā, vajag it kā „pataustīt” viņa priekšdziedzeri. Iedomājieties, kur vajag ievietot pirkstiņu! Pavisam maz cilvēku to atļaujas... Bet tie, kas neriskē, dzīvo pārāk garlaicīgi...

Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[15.06.2009 - 20:57]
Jā, vajag kādu pikantumu seksuālajā dzīvē - nevar visu laiku staigāt parastai - vajag arī kaut ko sexīgāku. Tad vīrietis skatīsies ar lielāku iekārienu.


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[26.03.2009 - 21:50]
Par to G punktu man ir viena baigi labā grāmatiņa mājās ,abi palasījām interesanti,jā,patiešām,interesanti (hearts)
tas ir jāprot un ja izdodās tad mīļotais būs vnk. ekstāzē (five)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
BALONI1186 16.00 LVL PD-DN4-008 2.70 LVL PD-PRB5-018 6.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist