Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 29. Janvāris 06:47:02


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[18] Apmeklētāju kopā[12727]

Atriebīgais horoskops

Auns: nošaus uz vietas
Pats Auns ir pārliecināts, ka viņš absolūti nav atriebīgs. Un, ja arī pāridarītājam “dod pa aci”, tad tikai pašaizsardzības nolūkā. Tie, kuri neatbalsta “roku palaišanu”, atbrīvojas no pāridarītāja radikālā veidā: dara visu, lai “objekts” nekad vairs netrāpītos ceļā, piemēram, panāk, lai viņš maina darba vai dzīves vietu. Auns atriebību plāno un noved līdz loģiskām beigām tikai tad, ja viņu ļoti nokaitina. Bet, lai to panāktu, vajag pastāvīgi “čakarēt” viņam smadzenes, piemēram, katru dienu, priekšniecībai dzirdot, runāt par to, ka Auns atkal pieļāvis kļūdu darbā. Bet, pirms “čakarēt”, iemācieties ātri skriet!

Vērsis: iznīcinās ar autoritāti
Astroloģijas speciālisti apgalvo, ka tieši Vērsis izdomājis vendettu. Vērsis vispirms savāks visus pierādījumus par jūsu kaitējumu, bet pēc tam iesēdinās tukšā vagonā un nogrūdīs to no tilta. Un katrs, kas izrādīs līdzjūtību “upurim”, sekos viņam līdzi. Pārliecināt Vērsi par pretējo nav iespējams. Vēršiem vienmēr ir zināma ietekme jebkurā sabiedrībā, lai arī pēc dabas viņi nebūt nav līderi. Un, ja esat Vērsim pārskrējis ceļu, tad paliksiet bez saldā ēdiena, gulēsiet uz paklājiņa – kaut gan... jūs vispār nekur neaicinās! Pilnīga pretinieka izolācija – tā ir Vērša galvenā metode. Sliktākajā gadījumā jūs visi vienmēr un visur neieredzēs. Izlūgties piedošanu var tad, ja nav žēl ceļgalu, bet interesantāk ir piespēlēt viņam Aunu. Tiesa, pastāv risks, ka viņi “sadziedāsies”.

Dvīņi: ciema tenkotājs
Ja apvainosiet – vairs nevarēsiet atgūt labo slavu, jo viņš jūs nomelnos ar baumu un tenku palīdzību. Dod priekšroku virtuālajiem dueļiem – te Dvīņi vienmēr uzvar. Tāpēc sarakstīties ar viņiem ir bīstami: var atsūtīt vēstuli ar vīrusiem. Priecē vienīgi tas, ka no rīta izplānojis globālu atriebību, ap pusdienlaiku Dvīnis, visdrīzāk, par jums jau būs aizmirsis un pievērsīsies citam pāridarītājam. “Ienaidnieku” viņiem daudz, un, tā kā šīs zīmes pārstāvji alkst būt lieli un vareni, bet dumjā tauta nevēlas atzīt acīmredzamo, Dvīnim allaž ir uz ko apvainoties. Starp citu, tas, ko jūs uzskatīsiet par netīrām baumām, patiesībā būs tikai Dvīņu fantāzijas auglis. Bet nu ej un pierādi pretējo! Šķiet, ka viņi ir dzimuši ar apziņu, ka tas, kuram ir vara pār informāciju – valda pār pasauli.

Vēzis: kad nomiršu – tad gan paraudāsiet!
Vēzis soda ar mūžīgu vainas apziņu. Viņš klusējot aiziet tumšā, lietainā naktī bez cepures, nerunā diennaktīm ilgi, pat tad, ja viņam nepieciešams izsaukt ātro palīdzību, vai arī bez jebkādiem paskaidrojumiem pārtrauc attiecības. Ir grūti paredzēt, par ko viņš var sadusmoties. Klasiskā asiņainā atriebība vēzim nav pa spēkam, bet atmiņa ir lieliska, viņš ilgi lolos aizvainojumu un raidīs nosodošus skatienus un nopūtas, līdz jūs sāks mocīt sirdsapziņa. Vēzis apzinās savu bezspēcību atklātā cīņā, tāpēc intuitīvi meklē papildspēkus “Lielās enciklopēdijas” izskatā. Dod priekšroku cīņai ar aizvainotāja personīgajām mantām, piemēram, dedzina dokumentus, apģērbu, liek zem gultas puvušas olas. Tātad, jo ātrāk notēlosiet sirdsapziņas mokas un kaunu, jo vairāk īpašuma pasargāsiet.

Lauva: ja melo, tālu netiksi
Zvēru karalim ir stipra psihe, bet viņš pataloģiski necieš meļus. Starp citu – apmānīt viņu ir nieka lieta, bet vajag taču domāt, ko dari! Mazākais, ko viņš var izdarīt, tā ir publiska iemīdīšana dubļos un padarīšana par pilnīgu niecību. Tas viss īpaši pārliecinoši izskatīsies uz paša Lauvas fona, kurš, lai gūtu uzvaru pār jums, apgūs jaunu profesiju, iemācīsies vēl vienu svešvalodu un joka pēc uzvarēs skaistumkonkursā. Sliktākajā gadījumā jūs visu mūžu izjutīsiet Lauvas klātbūtni: policisti jūs sodīs pie pašas mājvietas, baņķieri paaugstinās procentu likmes, viesnīcās saņemsiet tikai slapjus dvieļus – izrādīsies, ka viņi visi ir Lauvas paziņas. Un reiz, kad saskābs piens, jūs nolemsiet, ka tā ir pasaules mēroga sazvērestība, kuru vada Lauva. Nesatraucieties – arī šizofrēniķi ir savā veidā laimīgi...

Jaunava: birokrāti – izvirtuļi
Jaunavas nav atriebīgas, tāpēc, ka bailīgas, bet viņām piemīt pamatīgas izgudrotāju spējas, ja lieta tomēr nonāk līdz atriebībai. Ķīniešu spīdzināšanu, kad cilvēkam diennakti uz galvas pil ūdens, un viņam pamazām “aizbrauc jumts”, izdomājušas tieši Jaunavas. Citiem vārdiem, Jaunavas pašas rokas nesmērē, par atriebību jūs uzzināsiet pēdējais, bet tikai tad, kad jūsu nervi jau būs sabeigti. Lūdziet Dievu, lai Jaunava, kura uz jums ir dusmīga, nenodarbotos ar dokumentu noformēšanu. Jūs apstaigāsiet visus iespējamos kantorus trīs reizes, lai beigās uzzinātu par vēl kādu “nejaušu” kļūdiņu, kuras dēļ nāksies veikt vēl vienu birokrātisko skrējienu. Jaunava bez problēmām “klauvē” pie oficiālu orgānu durvīm un risina savas problēmas ar svešām rokām.

Svari: pagrīdes spēlētāji
Viegli aizvainojami, gluži kā bērni. Bieži vien bez iemesla. Viņi paši izdomā aizvainojumu un uzsāk atriebību. Taču bieži vien aizvainotājs nemaz nepamana, ka pret viņu uzsākta karadarbība, jo Svari arī atmaksā rīkojas bērnišķīgi.
Tomēr arī no variem jāuzmanas – viņu stiprā puse ir spēja iekarot simpātijas. Var gadīties, ka kāds no jūsu tuviniekiem pēc sarunas ar Svariem pilnīgi pārņems viņa uzskatus, īpaši nesaprotot, kurš ir apvainotais un kurš vainīgais. Bet jūs nekad nepierādīsiet patiesību, jo kā gan var nenoticēt aizvainotam bērnam (Svariem). Nu, vai nav riebeklis?

Skorpions: sit savējos, lai citi baidītos!
Visriebīgākās zodiaka zīmes reputāciju Skorpions ieguvis par paradumu “sist savējos”. Ne tāpēc, ka būtu dzimis ļaundaris, bet gan profilaksei. Skorpions vēlas visu kontrolēt un īstenot savas intereses. Visvieglāk ir kontrolēt savējos, jo viņi ir “kā uz delnas”. Skorpions nedzeļ nāvīgi, viņš parasti truli sit pa vienu un to pašu vietu, neļaujot sadzīt morālajai traumai. Piemēram, jūs nevainojami gatavojat ēdienus un lepojaties ar to, bet, ja jums vienreiz kaut kas neizdosies, tad viņš jums to ar entuziasmu atgādinās: “Atceries, kā tu izgāzies?” Kā tad to var aizmirst... Skorpionam nepieciešams ērts upuris, kas pie pirmās iespējas neaizbēgs, tāpēc viņš pēc iedzelšanas uzreiz brūcei uzlej balzāmu: “Šodien gan neesi apkaunojis sevi!” Ar tādu partneri izvairīties no kompleksiem var tikai Dvīņi: viņiem morāle šķiet smieklīga.

Strēlnieks: principiālais nūģis
Strēlnieki, kā sliktā kino, pirms nošaut vainīgo, vispirms nolasīs lekciju par taisnīgumu, atcerēsies bērnību un gandrīz jau pārliecinās sevi par pretējo. Un, kad beidzot būs izlēmuši šaut, “upuris” jau būs atmetis ar roku un aizgājis. Lai atriebtos, viņiem noteikti ir vajadzīga publika, līdzdalībnieki, savādāk garlaicīgi cīnīties par taisnību. Toties Strēlnieks ir ļaunatminīgs kā mafijas boss: viņš var satikt pāri darītāju pēc divdesmit gadiem un atmaksāt ar uzviju. Sadzīvē viņam ļoti labi padodas birokrātiska atriebība, tāpat kā Jaunavai - arī viņam patīk padzenāt pretinieku pa valsts iestādēm. Alimentus no viņa nav iespējams piedzīt, ja nu vienīgi tad, ja veic mazuļa DNS analīzes.

Mežāzis: karā, kā jau karā
Flegma – jums apniks mēģināt viņu nokaitināt. Viņš pats nokaitinās ikvienu. Bet, ja notiks brīnums (piemēram, jūs no viņa noslēpsiet milzīgu naudas summu, vai apvainosiet viņa līgavu), tad gan gatavojieties karam. Tas būs atklāts un godīgs, bet īss. Asiņaina bombardēšana pāris kilometru rādiusā neatstās pretiniekam izredzes izglābties. Mežāzis nevis vienkārši pamazām nogriezīs pretiniekam ūdens padevi, bet gan, lai uzvara būtu pilnīga, pielies ūdenim indi un vēros, kas notiks. Sadzīvē tā ir mutiska “inde”. Mierina vien tas, ka karu viņš uzsāk visai reti. Bez tam, Mežāzis jūs pabrīdinās par kaujiniecisku darbību uzsākšanu, un jūs paspēsiet aizbēgt. Varbūt...

Ūdensvīrs: atriebība kā mākslas mīlestība
Šī zodiaka zīme nemāk un arī nemīl atriebties. Ūdensvīrs izklaidējas. Tiesa, pretiniekam no tā nekļūs vieglāk. Ūdensvīrs vispirms nokaitinās jūs ar savu klātbūtni un piezīmēm, bet, pēc tam, kad jūs sadusmosieties un zaudēsiet savaldību, padarīs jūs par apsmieklu. Vai redzējāt filmu “Viens pats mājās”? Puišelis noteikti bija ūdensvīrs – pārāk viegli viņam izdevās padarīt zagļus par idiotiem, turklāt, spēlējoties, nodarīt miesas bojājumus. Pēc tam Ūdensvīrs jūs pažēlos, aizvedīs uz slimnīcu, pa ceļam atcerēsies pirmās palīdzības stundas, sāks pārsiet brūces un jokodams nožņaugs. Ja ievērosiet distanci, varat palikt tikai par muļķi, bet toties par dzīvu muļķi.

Zivis: ko tad es? Es jau neko!
Viegli aizvainojamas, bet ne atriebīgas. Labāk būtu atriebušās, tiešām! Tāpēc, ka tad, kad Zivis staigā ar aizvainotu sejas izteiksmi, viņas izskatās ļoti dabiski. Viņām nekas nav jāsaka, pietiek tikai paskatīties viņām acīs, kā rodas jautājums: “Kurš maita tevi apvainoja?” Diemžēl Zivis neprot klusēt. Viņām patīk neskaidri izteikties, runāt caur puķēm – pārējo piedomā sarunu biedrs. Salīdzinājumā ar Zivīm, Dvīņi izskatās pēc nevainīgiem mazuļiem ar vētrainu fantāziju. Sliktākais ir tas, ka Zivis pašas sāk ticēt savai vainai un mierina jūs. Gribas viņas noslīcināt, bet jūs jau saprotat, ka Zivis uzpeldēs un, visiem dzirdot, sāks žēloties par jūsu nepilnībām vēl pārliecinošāk. Vienkāršāk ir noslīcināties pašam.


Ielādēja:Lietotājs offline adora
Vidējais vērtējums:
Daudzums


amei
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (51)
[07.08.2014 - 15:03]
Par jaunavām tiešām ir precīzi kādi 90% (ok)


pepelsinins
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[15.04.2013 - 13:13]
nu seit jau var atrsast dalu patiesibas (angel)


daiga
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (53)
[17.03.2010 - 02:23]
Par Lauvaam, Ziviim un Skorpioniem .....pilniigi piekriitu (yeah) (yes)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[18.11.2009 - 20:21]
He, he! (haha) Ko tu neteiksi!

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


maariite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.10.2009 - 12:30]
nja..patiesam sim es varu piekrist (hehey) ta nu tas ir... (haha) (skorpions)


moony
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.08.2009 - 18:19]
xe, it ka jau varetu piekrist... (cloud)

Murr-ņau...


dzirksteliite
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.07.2009 - 21:34]
es lauviņa, mīksta un pūkaina (haha) (haha) (haha) bet horoskops atbilst pilnībā (clap)

make love, not war!


miiuma
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.07.2009 - 15:02]
(clap) par lauvām tīra patiesība!! Nedod Dievs, ka pieķeršu, ka man kāds melo


Linda
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[20.06.2009 - 22:19]
nenomelnoju cilveku citu prieksa bet atriebiiga gan esu ..horoskopa daleji taisniiba vien ir (gldance)

Linda


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[18.06.2009 - 11:09]
Bet vispār gribēju piebilst, ka manējais horoskops ir baigi smieklīgs, - varbūt arī sava daļa taisnības tur ir!!! (haha)


Emija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[18.06.2009 - 08:32]
Man šie horoskopi patīk nu tiešām par mani


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 18:58]
ohho sitas gan tads intresants horoskops

tik sasoditi labi


duudinna
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.06.2009 - 18:57]
kam atbilst,kam ne!! bet par mani ir 50/50 esmu vezis (angel)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[16.06.2009 - 18:29]
piekriitu, es ariii ne.. man nepatiik aada veida horoskopi! es labaak pa Lrt2 klausos


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[08.06.2009 - 20:54]
nu nē es točna nēsu tāda un palasot sava vīra horoskopu arī pilnīgi noliedzu ka viņš tāds būtu, jo drīzāk es viņu ātrāk izbesiju ar savu klusēšanu nekā viņš. takā mums sanāk otrādāk nekā šeit rakstīts (wait)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[23.03.2009 - 01:32]
Es esmu Lauva Un tik tiešām, ja man kāds ko izdarīs ne pa prātam, tad visusr kur būs iespējams nogriezīšu ceļus (drink)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[22.03.2009 - 23:09]
Diezgan skarbi par mani-vērsi izteikts kā atriebēju (haha)
Kautkas no tā atbilst patiesībai bet ne viss,kad dusmojos tad tik iet vaļā (pc) (angel)


Piparkūka
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.03.2009 - 01:04]
Ar tādu aizrautību lasīju. Laikam atriebība interesē man (no) (haha)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-70007 53.10 LVL SC-45622 4.40 LVL SC-24493 39.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist