Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 25. Janvāris 21:24:30


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[12250]

KĀ IZVĒLĒTIES UN SAGLABĀT KAŽOKĀDAS UN KAŽOKUS

Kas jānēsā sievietei ziemā? Dabiski, ka kažokādas. Tas ir skaisti, ērti, silti un ekoloģiski. Bet kādu kažokādu izvēlēties? Izvēlas pēc cenas, izturības, uzkrītoša ārējā izskata, modes tendencēm, bet aizmirstot, ka katrai kažokādai ir sava enerģētika, kura vienkārši var nepiestāvēt jūsu personīgajai enerģētikai. Lūk kāpēc notiek tā, ka jauns skaists kažoks, nopirkts par bargu naudu, garlaicīgi karājas skapī, un jums netīkas to valkāt, veco kažociņu nēsājat ar baudu. Lai tā turpmāk neatgadītos, paskatīsimies, ko tad vajag izvēlēties jūsu personīgajam enerģētikas kodam.

Tā, piemēram, kažokāda ar garām plūksnām tiek rekomendēta mierīgiem cilvēkiem un īpaši neizlēmīgiem, tā dos viņiem spēku un seksualitāti. Tāpat tā jānēsā tiem, kuri pa dzīvi iet kā buldozers un vēlas daudz sasniegt. Un pretēji, temperamentīgiem cilvēkiem kažokāda ar garām plūksnām nepiestāvēs, īpaši ja cilvēks tādā kažokā aktīvi kustas, bet ne vienkārši sēž mašīnā, tāds kažoks izvērš jūsu enerģētiku vēl spēcīgāk, tas pavada ar aizkaitinātību, neapmierinātību, pastāvīgu iekšēju spriedzi. Pievērsiet uzmanību – daudzās filmās(kā arī dzīvē) strīda momentā stiprais personāžs norauj no sevis kažoku un met to pret grīdu, apzināti nometot no sevis lieko enerģiju. Taču, vājie cilvēki, kuri izraisa skandālus, kažoku vai cepuri no sevis nenorauj, un viņi nemaz neskandalē, bet visdrīzāk uzsāk histērijas. Tādā veidā, lai harmonizētu savu iekšējo pasauli, aizvākt lieko vai pievienot vajadzīgo, aktīvām personībām nevajag pastāvīgi nēsāt kažokus ar garām plūksnām, atstājot tos daudz vājākiem cilvēkiem. Starp citu, paskatieties apkārt, ko kurš nēsā, un jūs pārliecināsieties par teiktā patiesību.
Gara kažokāda – lapsa, polārlapsa, Kanādas jenots

Īsas kažokādas – pretstats garajām. Ja gara kažokāda simbolizē visas dzīves krāsas, kuras mēs gribam uzzināt un izjust (tieši tādēļ, sieviete, kurai parādās nauda, grib tieši tādu kažoku), tad īsspalvaino kažokādu nēsā cilvēki, kuriem „pienākas pēc statusa”. Īsspalvainas kažokādas mīl cilvēki, kuriem nekas nevienam nav jāpierāda. Tādas kažokādas ir atturības, pārliecības, personīgās cieņas, stabilitātes un sabiedrības stāvokļa simbols. Piemēram, iedomājieties sev blakus divus cilvēkus kažokos, viens īsspalvainā kažokā, otrs garspalvainā – kurš no viņiem ir prasītājs?
Īsspalvainās - sermulis, nercs, sabulis, šinšilla.

Īpaši gribas atzīmēt kažokus un cepures no ūdens dzīvnieku kažokādas. Tādas lietas īpaši piestāvēs tiešiem, iespaidīgiem cilvēkiem, tā kā šī kažokāda nes aiz sevis ūdens enerģētiku, bet ūdens, kā zināms, ir visstiprākā attīrošā stihija. Uzvelk tādu kažoku un mazāk problēmu, dvēselei vieglāk un dzīvot jautrāk. Bez tam, tieši tāds kažoks rekomendēts visiem, kas ir pārliecināti, ka ir pasargāti no raganām, burvjiem, enerģētiskajiem vampīriem, skaudīgiem cilvēkiem pārējiem «mošķiem». Ūdens kažokāda spēj pasargāt, neitralizēt negatīvo sitienu. Ūdens zīmes Vēzis, Skorpions, Zivis tādos kažokos jūtas īpaši lieliski, viņiem tie ir kā otra āda.
Ūdens kažokādas – nūtrija, ondatra, bebrs.

Bet ko tad nēsāt tiem, kas ir tālu no vēlmes ierakstīt savu vārdu vēsturē un grib samērīgu dzīvi? Šajā gadījumā atteiksieties no plēsīgo zvēru kažokādām un izvēlēsieties siltākas un mājas kažokādas, kādas ir aitāda, karakuls. Izvēloties vajadzīgo spalvu garumu, jūs pastiprināsiet vai samazināsiet savu emocionalitāti, saņemsiet vairāk aktīvu spēku vai jums ļoti vajadzīgo mieru. Un vēl, šī kažokāda vajadzīga bērniem un veciem cilvēkiem, jo viņiem jēdzieni „ģimene, tuvinieki, mājas pavards” ir paši svarīgākie dzīvē.

Nobeigumā daži svarīgi ieteikumi par kažoku glabāšanu, citādi kažokāda var zaudēt savu dabisko spēku un ārējo pievilcību.

1. Kažokam brīvi jākarājas, lai kažokāda būtu dabiskā stāvoklī. Nedrīkst salocīt kažoku vai stingri piespiest pie tā citu apģērbu, kažokāda salocīsies un to vairs neiztaisnosi.
2. Kažokādai jāelpo, iepakot kažokus un cepures, kā mēs mēdzam darīt, mazos un lielos celofāna maisos, nozīmē sabendēt kažokādu.
3. Kažokāda nemīl karstumu - lūzt, un gaismu – izbalē. Pārdošanā ir pat speciāli aukstuma skapji kažokiem, kur tiek uzturēta vajadzīgā temperatūra un apgaismojums. Ja jūs negrasāties iegūt šo skapi, atrodiet tumšu un vēsu vietu, kur uzglabāt kažoku. Šī paša iemesla dēļ, nevajag žāvēt kažoku pie radiatoriem vai ar fēnu, kā pie mums izdomājuši, vienkārši nokratiet nost mitrumu un pakariet sausā vietā, kažokāda pati atgūs sākotnējo formu.
4. Kažokāda aktīvi uzsūc un notur smaržas – neturiet kažoku virtuvē, nesmēķējiet ar kažoku mugurā, neiesmaržiniet kažoku ar smaržām un it īpaši nekad neliekat blakus kažokam līdzekli pret kodēm un citiem kukaiņiem.

Un vēl svarīgi – kažokāda kā dzīvs materiāls apveltīts ar enerģētikas atmiņu, kuru nodod uz apkārtējām lietām kā arī uz cilvēku. Tādēļ nekādā gadījumā nekariet savu veco kažoku, kurā, piemēram, nokļuvāt autoavārijā vai izšķīrāties ar vīru un dalījāt īpašumu, blakus jaunam, kurā plānojat sākt jaunu dzīvi, citādi vecā josta stiepsies jums līdzi. Magi ieteic vecas lietas, uz kurām ir negatīva aura, lai arī kāda vērtība tām būtu, izmest laukā vai atdot par velti, un kopā ar tām arī visu slikto atmiņu, kas neļauj dzīvot un attīstīties. Tad parādās viss – nauda, jauns kažoks un jauns vīrietis.


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


hennesa85
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.06.2009 - 15:07]
labi padomi


dincis1020
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.12.2008 - 17:16]
man ar ir kažoks, ļoti labi tajā jūtos!!! (sun)


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[08.12.2008 - 20:42]
Nu tu esi mazohiste lindoni?! Ko tad lasi, ja asaras saskrien aics?! ta ir dzive - mes viens otru izmantojam!


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[08.12.2008 - 15:05]
Esmu kategoriski pret īstajām kažokādām... pretīgi ...g rrrr (no)

Enģelēns...


lindonis
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.12.2008 - 12:01]
Super!Paldies,Kleoo,par šo drausmīgo rakstu,paldies,ka liec asarām saskriet acīs...NOŽĒLOJAMI!Un par to auru-kāda gan tā varētu būt? hmm,ja tur ir izmantotas 400 vāveres,kuras sistas pret grīdu,lai apdullinātu un tad viņām kažociņš pār acīm novilkts,pēctam viņas mokoši un lēnām mirst!Kā jums patiktu,ja ar jums tā rīkotos?Dzīvnieki ir priekšmeti?Tie ir jūsu īpašums?Kauns!KAUNS!Kaut jūs sasistos! varbūt peta.org jums palīdzēs smadzenēm sākt darboties!Blondās lāpstas!


dienvidniece
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.12.2008 - 08:15]
interesanti,zināšu ,kādu kažoku iegādāties. (yeah)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-SCP-6 0.90 LVL SC-M8138 2.70 LVL SC-22132 56.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist