Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 27. Novembris 23:21:54


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[5] Apmeklētāju kopā[8824]

7 sieviešu neuzticības atmaskošanas veidi

Prakse rāda, ka, bieži vien, sieviešu neuzticību atmasko ne tad, kad vīrietis pieķer savā gultā svešinieku (bet varbūt pat paziņu, tas gan kā paveiksies). Vai dzirdot strīda laikā no mīļotās sirdi plosošu atzīšanos, vai arī no kādas savas dārgās krāpnieces paziņas.

PIRMAIS VEIDS: Tavs apjukums

Vīrietis brīnišķīgi saprot, ka tev var būt kolēģi - vīrieši, bērnības un ģimenes draugi, klasesbiedri, kursa biedri, vienkārši paziņas un pat bijušie mīļākie. Un, visticamāk, attiecas pret šo daudzveidību, nu teiksim, daudzmaz lojāli. Līdz tam laikam, kamēr...

"Es satiku viņu uz ielas, viņa ar kaut kādu puisi izgāja no restorāna. Un izlikās, ka neievēroja mani, vai arī patiesi neievēroja. Īstenībā es tajā brīdī neko sliktu nepadomāju. Pat tādas domas nebija. Nolēmu, ka vienkārši kolēģis vai kāds paziņa, mazums kas. Piegāju klāt. Bet mana meitene tā vietā, lai mūs iepazīstinātu - nobālēja, viņa stāvēja kā zemē iedzīta. Visi saprata, ka situācija izrādījās nepatīkama. Es delikāti aizgāju: pēc tam parunāsimies. Parunājāmies. Uz šo restorānu mēs gājām kopā un tas viņai ļoti patika. Viņas gaume šeit nemainījās. Mēs izšķīrāmies, pēc tam, tiesa, atkal sagājāmies. Pašlaik eksistējam kopā nenoturīga līdzsvara stāvoklī".

OTRAIS VEIDS: Tava jaunā partnera uzmācība
Iespējams, viņš slikti zina tavu apkārtni, un ja parādīsies kāds jauniņais (vai uzpeldēs sen aizmirsts vecais), viņš var vienkārši neievērot. Tomēr, ja šis kāds sāks tev zvanīties viņa klātbūtnē vai parādīties aiz tava horizonta regulāri, diez vai viņš atstās tevi bez uzmanības.

"Aleksandram biju neuzticīga vienreiz. Tas bija klasisks kūrorta romāns. Mēs tad sastrīdējāmies un es aizbraucu viena atpūsties. Ar pirmo man iepatikušos vīrieti es nokļuvu gultā. Bet, pirmkārt, seksā viņš izrādījās ne visai. Otrkārt, stipru kaisli, kuras dēļ viss iesākās(protams, neskaitot atriebi), nenovēroju. Viņš centās, bet man nepatika. Uz rītu kļuva nepatīkami un kauns Aleksandra priekšā. Galvā jaucās doma: „Ka tikai viņš neuzzinātu!” Kavalieri es rupji izliku no numura. Pēc pāris dienām es aizbraucu mājās. Bet tas vēl nav viss.

Lieta tāda, ka es kavalierim muļķības pēc iedevu sava telefona numuru, pilnīgā pārliecībā, ka viņš vienalga nekad nepiezvanīs. Viņš piezvanīja. No sākuma pasauca uz kino. Es pieklājīgi atteicu. Pēc tam pavakariņot. Tas pats stāsts. Pēc tam vienkārši patērzēt. Aleksandrs noteikti saspringa. „Kas zvana? – jautāja. – No darba. Nu, nu...” Bet ko lai es viņam saku? Melot tā īsti es neprotu. Apogeja visam tam bija, kad kavalieris piezvanīja un teica, ka viņa brālim būs kāzas un kāpēc mums neaiziet kopā, pie reizes arī iepazīšos ar viņa ģimeni. Šajā brīdī Aleksandram zuda pacietība un viņš aizcirta durvis... Mēs diezgan drīz pēc tā izšķīrāmies, tāpēc ka viņu mani mulsinošie paskaidrojumi pie telefona pilnībā pārliecināja par to, ka man ir kāds cits".

TREŠAIS VEIDS: Lietiskie pierādījumi

Vīrietis nesāks regulāri rakāties pa tavu somiņu, meklējot pierādījumus, nesāks apostīt apģērbu, nepārbaudīs tavu pasta kastīti un tavu telefonu uz mīlestības vēstījumu esamību. Tiesa, viņš pilnībā var izmainīt šos noteikumus, ja nojautīs ko nelāgu kādas reizes desmit, tās pašas desmit reizes dabūs no tevis dusmu pretsparu - jo viņa greizsirdība ir vienkārši neciešama. Tad viņš var arī parakāties un izošņāt, un pārbaudīt – neskatoties uz visu šīs procedūras pazemošanos.

"Es sāku satikties ar meiteni. Kādā momentā noskaidrojās, ka pirms manis viņai bija viens kavalieris, ar kuru viņa gatavojās precēties, bet kaut kas viņiem nesanāca. Tad es tam nepievērsu lielu nozīmi. Visi mēs esam pieauguši cilvēki, katram ir bijusi sava pagātne. Ar šo neizdevušos vīru viņi izšķīrās kā draugi. Tas viss ir saprotams, es arī ar savu bijušo meiteni sarunājos, dažreiz sazvanījāmies, tikāmies kompānijās. Viss ir skaidrs. Bet viņas bijušajam bija vājība uz SMS, taisni vai kaut kāda sms nesaturēšana, pie tam viņš tos rakstīja kaudzēm un, bieži vien, nakts vidū. Un ne ar vienu citu mana draudzene šādā veidā nekontaktējās. Par ko viņa tur ar viņu tērzēja, man, saprotama lieta, neatstāstīja. Mana draudzene vienmēr ķēra pēc telefona un kaut ko tur skribelēja. Uz jautājumu, ko raksta, viņa atbildēja: „Sīkumi”. Labi vien ir. Zvanīja un rakstīja viņš arvien biežāk. Bet mani, piemēram, spītīgi un principiāli negribēja ar viņu iepazīstināt. Tas bija saprotami. Es savu draudzeni ar bijušo iepazīstināju.

Man tas, beigu beigās apnika, un es nolēmu pārbaudīt: vai man ir paranoja vai meitene man patiešām ir neuzticīga. Parakājos kaut kā viņas telefonā. Īsziņu jūra, un visas no tā biedra. Pašas nevainīgākās no tām bija: „es gribu tevi redzēt...”, „es domāju par tevi, tātad, es esmu ar tevi...”. Priekš vienkāršiem draugiem nedaudz pārspīlēti. Ar draudzeni mēs parunājāmies, padomājām, visu apspriedām, izrādījās, ka viņai ir kaut kādas nenoskaidrotas attiecības – problēmas ar šo neizdevušos vīru. Es saprotu, visādi gadās, bet priekš kam visu šo laiku viņa man grozīja galvu? Ar šo meiteni mēs izšķīrāmies”.

CETURTAIS VEIDS: Tavi jaunie ieradumi

Par vīriešu nevērīgumu pret mīļotajām iet leģendas. Bet tajā pat laikā vīrieši neievēro tikai to, kas uz viņiem neattiecas. Viņš neatceras, kādā krāsā tev bija kleita pēdējā ballītē. Bija un viss. Bet priekš kam viņam? Ja tev ir ilgs un nopietns romāns ārpusē, tad tas vienkārši nevar neatstāt "pēdas” tavā ikdienas dzīvē. Turklāt, visticamāk, tu šīs pārmaiņas sevī pamanīsi pēdējā, toties dzīvesbiedrs vai pastāvīgs draugs, ja vien viņš nav akls un kurls, un viņam nav vienalga - noteikti pamanīs.

"Atceros, es ievēroju, ka mana meitene kaut kā īpatnēji sāka aizvērt manas mašīnas durvis. Lieta tāda, ka man ir centrālais slēdzis un poga, kad izkāp no mašīnas, nevajag nolaist. Bet viņa pēkšņi sāka nospiest pogu, pirms aizcirst durvis. Es viņai par to teicu. Viņa samulsa un paskaidroja to, ka viņas mammai mašīnā salūzis centrālais slēdzis. Bet, pirmkārt, mammai nekas nav salūzis, bet otrkārt, brauc viņa ļoti reti. Draudzene kļuva akurātāka: no sākuma instinktīvi nospieda pogu, pēc tam aizcirta durvis. Es saausījos, bet pēc tam sāku pamanīt arī citas pārmaiņas. Pie tam tās vairojās ar katastrofālu ātrumu.

Viņai ir mainījusies gaume: tagad gaļas vietā viņa restorānos sāka pasūtīt zivi, bet, ja ne zivi, tad kaut ko no kaukāziešu ēdieniem, aitas gaļu, piemēram, iecienījusi zaļo tēju, kuru agrāk nevarēja ciest, un es arvien biežāk sāku pamanīt, ka viņa nēsā džinsus, kaut gan man (un viņa to zināja) vairāk patika kaut kas elegants, klasisks. Te es sāku kaut ko nojaust un uzņēmos noskaidrot: izrādās, viņai parādījies nedaudz bohēmisks draugs, kurš mīl zivis un aitas gaļu, dzer zaļo tēju un neko citu, izņemot džinsus nenēsā. Un kuram mašīnā, spriežot pēc visa, nav centrālā slēdža!”

PIEKTAIS VEIDS: Jauni vārdi un izteicieni tavā leksikā

Pēc pirmā acu uzmetiena, tas jau ir no eksotikas jomas - iemīļotās atmaskošana pēc viņas runas veida uz lingvistikas analīzes pamata. Bet te jāņem vērā lūk kas. Pirmkārt, ir lingvistiski apdāvināti cilvēki, ar īpašu jūtību uz īpatnībām un smalkām svešas valodas niansēm. Tavs draugs pilnībā var izrādīties to skaitā. Otrkārt, ir cilvēki, kuri parasti pat nepamanot - ļoti precīzi kopē to cilvēku runas stilu, ar ko pastāvīgi sarunājas. Ja tu piederi pie tiem, tad tavam draugam priekš tā pat nebūs vajadzīgas īpašas spējas, lai ievērotu tavos monologos kaut ko jaunu. Un, beidzot, tavs mīļākais var izrādīties cilvēks ar ļoti spilgtu un savdabīgu valodu, kura parasti tiek kopēta un atpazīta cita valodā pilnīgi bez problēmām.

"Es pats esmu tulks, tāpēc netīšām novēroju, ko cilvēki runā un kā. Un vēl - kā cilvēki viens no otra pārņem valodu paradumus, kad bieži un tuvu satiekas. Kaut ko līdzīgu es ievēroju savā draudzenē. Man ir viens draugs - specifisku un īpatnēju izteicienu pratējs. Piemēram, saistīti ar laiku un daudzumu. Viņš mīl runāt "pēc pussekundītes izdarīšu (būšu, aiziešu, pabeigšu)", "vēl piecas minūtītes pagulēšu", "izdzeršu vēl pus malciņa tējas". Kad viņš zvana, tad vietā "sveiki, te Vadims" runā vienkārši "sveiki, Vadims", vietā "piebraukšu" - "pieslāšu", vietā "es tev piezvanīšu" - "es tev uzgriezīšu", bet "pazust uz brīvdienām" (ārpus pilsētas, uz vasarnīcu vai vēl kaut kur) viņam vienkārši nozīmē aizbraukt. Tā lūk, visu šo daiļrunību es regulāri sāku dzirdēt no savas sievas, pie tam ar manu draugu viņa redzējās tikai pāris reižu - tā es domāju. Kad vakariņojot es divreiz no viņas dzirdēju „Saki man kaut ko dzīvespriecīgu”(arī Vadima vārdi), es viņai vaicāju: „Vai tu sen esi sarunājusies ar Vadimu?” Viņa no negaidīta jautājuma gandrīz nometa zemē krūzīti. Noskaidrojās, ka nesen un ļoti tuvu. Un vēl draugs saucas”.

SESTAIS VEIDS: Lielas pārmaiņas par labu tev

No iepazīšanās līdz kopdzīves sākumam parasti paiet kāds laiks, kura laikā vīrietis pilnīgi paspēj noorientēties savas draudzenes gaumē, ieradumos, kā arī trūkumos. Tā ka, lai cik tas banāli skanētu, viņš apgūst zinātni mīlēt viņu tādu, kāda viņa ir. Tāpēc krasas pārmaiņas, lai pat objektīvi pozitīvas, nevar nenovest viņu uz konkrētu domu par krāpšanu.

"Smieklīgi, bet es turu aizdomās, ka manai draudzenei kāds uzradās, kad viņa izvārīja boršču. Tieši tā, pats vienkāršākais borščs, kuru es, ļoti mīlu. Lieta tāda, ka mana draudzene nemācēja un nemīlēja gatavot un visādi ar to atrunājās. Lai saņemtu no viņas siltas vakariņas vajadzēja izrādīt nelielu diplomātisku pieeju. Bet te vienu dienu atnāku mājās, vakariņas uz galda, pie tam no trim ēdieniem, veļa izmazgāta un grīda virtuvē tīra. Dīvaini.

Visu vakaru mana meitene bija pati laipnība un piesardzība, kaut raksturs viņai nav cukurs un līdz tam mēs bieži strīdējāmies. Par nākamo signālu bija tas, ka, neskatoties uz visu maigumu, ko man dāvāja, ar seksu nodarboties tajā vakarā viņa atteicās un iemesli atradās liels daudzums, viens pārliecinošāks par otru. Kaut kas te nav tā, es nolēmu. Viss, protams, var gadīties: slikts garastāvoklis, nogurums un negribas... Bet tad arī uzvedas mazliet savādāk, kā man liekas. Manas aizdomas nostiprinājās un nostiprinājās. Un, kā tas vienmēr notiek tādos gadījumos, beigu beigās atrada savu apstiprinājumu. Uz šo momentu es jau biju gatavs attiecību izjukšanai”.

SEPTĪTAIS, PĒDĒJAIS VEIDS: Viņa intuīcija

Ko lai šeit saka – tu it kā ne reizi nepieļāvi nevienu kļūdu, draudzenes brīnās par tavu konspiratora talantu, bet tavs mīļākais pats atrodas dziļā pagrīdē un ir galēji piesardzīgs. Un pie tā visa tavs draugs vai vīrs pēkšņi bez gala sāk atkārtot: „Vai tev kāds ir! Pasaki, ir? Vari neteikt, es tāpat zinu...” Secinājums: tu esi saskārusies ar nudien neretu smalkas vīriešu intuīcijas piemēru. Tajā, kas attiecas uz neuzticību, vīriešu intuīcija strādā nebūt ne slikti.

" Es vīram biju neuzticīga ar savu kolēģi, ar kuru līdz šim ilgi flirtēju. Viss notika korporatīvajā ballītē. Atgriezos mājās no tās vēlu, vīrs jau gulēja. Bet no rīta tikko pamodies, jautāja: Vai tu man biji neuzticīga?” Es, protams, atjokoja, bet biju ļoti pārsteigta. Agrāk viņš nekad šādas sarunas neveda, kaut bija reizes, kad es nakšņoju gan pie draudzenes, vai kompānijās līksmojos līdz vēlai stundai. Tālāk – vairāk. Divas nedēļas viss bija mierīgi, kolēģis, rādījās, nav ieinteresēts attiecību turpinājumā, vīrs arī vairāk nepacēla tēmu. Bet pēc tam kolēģis mani paaicināja pie sevis un viss atkal notika. Un tās pašas dienas vakarā vīrs atkal sāka runāt par to, ka man kāds ir! Un pēc tam trīs mēnešu garumā, kad es periodiski satikos ar to vīrieti, viņš man "atgādināja" par manu neuzticību. Kā likums, tieši tajās dienās, kad neuzticība īsti bija vietā. Man likās tā kā mistika, bet pēc tam, sarunājoties ar draudzenēm, es sapratu, ka ne man vienai tāds stāsts, viņas arī vairākkārt saskārās ar dzīvniecisku vīriešu ožu uz neuzticību. Vīram, protams, pierādījumu nav, taču arī to attiecību sen vairs nav, bet mūsu ģimenes attiecības no tā laika kaut ko zaudēja. Tā dēļ uz jauniem varoņdarbiem vairs nevelk, es tomēr ceru atgriezties pie tā, kas bija līdz manai neuzticībai”.


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[08.07.2011 - 11:54]
Mjā, ar to9 intuīciju gan, manuprāt, neko nevar darīt. Ja saož, tad saož (arī vārda vistiešākajā nozīmē- jo ''cita'' cilvēka smarža uz ķermeņa saglabājas vēl ilgi).  (wait)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Raila
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.07.2009 - 10:52]
tiešām - ņemšu vērā (eyes)

ar optimistisku skatu uz dzīvi


liesmina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.11.2008 - 09:29]
Būs jāņem vērā! (gldance)

Gultā esmu lieliska,- nekad nekrītu ārā!!!


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[29.10.2008 - 15:07]
Eeeem, obligāti vajadzēja uzraxtīt tādu atmaskološu raxtu? D neeekas, tāpat kā mikrobi kļūst imuni no zālēm, arī mēs sievietes iemācīsimies atradināties no šīm pazīmēm D

Enģelēns...


Piparkūka
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[27.10.2008 - 14:30]
Nu ko lai saka - briesmīgi! (haha) (bee)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-LAP20-007 1.60 LVL PD-SKPMET-019-OP 3.00 LVL PD-TS3-080 0.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist