Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 27. Novembris 21:53:54


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[6] Apmeklētāju kopā[9627]

Top-10 seksuālo meiteņu instrumenti

Vīrieši jau sen nav sajūsmā no atlasa kurpītēm vai bālās ādas tandēmā ar pieticīgu kleitas izgriezumu. Viņi ir kļuvuši daudz izlutinātāki un prasīgāki attiecībā pret sievietes seksualitāti. Tādēļ 21 gadsimta sievietēm ir vajadzīgi jaudīgāki iedarbības veidi...

Instruments 1: Skatiens
Ne tikai vienkārši acis, ne tikai uzkrāsotas pūkainas skropstas, bet tieši skatiens. Tvīksmains vai piemiegts. Kautrīgs vai izaicinošs. Atvērts vai domīgs. Galvenais, lai tas kļūst par tava iekāres objekta seksuālu stimulu. Tavas acis „spēlējas”: tās no sākuma plati ieplešas, viegli un acumirklī paceļas uzacis. Acu zīlītes paplašinātas. Pēc tam, kad potenciālā pretendenta uzmanība ir pievērsta, tu aizgriezies un nolaid acis, smaidi. Jo acis - tās ir dvēseles spogulis. Bet tava dvēsele (un miesa) vēlas šo vīrieti. Tad nekautrējies to nodemonstrēt!

Instruments 2: Smaids
Es nerunāšu par zobu baltumu un skaistumu, par tīru un svaigu elpu: tas nav apspriežams. Tavs galvenais uzdevums: padarīt smaidu par pašu drošāko cerību un vēlmi. Ar tādu solījumu, ko pat vīrietis nevar iedomāties! Pamēģini pieiet pie spoguļa un paskatīties uz sevi nedaudz no augšas. Pie tam pārveido lūpas trubiņā, kā skūpstam, un nedaudz pasmaidi. Grūti? Bet nepieciešami! Parādi savam izredzētajam, ka tieši tavu lūpu skūpsts aiznesīs viņu uz mēnesi un atpakaļ.

Instruments 3: Dekoratīvā kosmētika
Nekādā gadījumā nav jābūt samālētai, kā pirms kaujas! Bet prasmīga, intriģējoša dekoratīvā kosmētika. Lai iegūtu nedaudz reljefainus vaigu kaulus – vajag nedaudz matēta spīduma toni. Mazliet zīmuļa uz acīm un izveidot to ielokus „austrumnieciskus”(vīriešiem ļoti patīk „kaķenes acis”), to palīdzēs iegūt šķidrais acu zīmulis. Atceries, ka daudziem vīriešiem nepatīk lūpu krāsas garša. Tāpēc teicama alternatīva spilgtai krāsai būs spīdums, kas vizuāli palielina lūpas.

Instruments 4: Apģērbs
Sieviešu vairākums pierada ar modi uz atklātiem un atvērtiem tērpiem. Parādīt kājas un dekoltē mēs tiecamies pat ziemā. Bet! Mūsu vīrieši cieš, kad „redz aci pret aci, zobs pret zobu”. Pārāk atklāts apģērbs sievietei vīrietī izsauc seksuālu vēlmi. Bet par cik uzreiz noņemt šo spriedzi nav iespējams, tad viņiem veidojas regulārs asins sastrēgums. Bet tas ir taisnais ceļš impotences attīstībai. Tā kā, labāk apģērbsimies un dosim vīriešiem vaļu fantāzijai! Koķets svārku šķēlums sānos, atklāj skaistus gurnus, un nav mazāk seksuāli, kā svārki-josta. Un dekoltē nav obligāti jābūt priekšā. Skaista, gluda mugura – tas ir ļoti seksīgs skats!

Instruments 5: Gaita
Atceries, kā bija „Dienesta romānā”? „Visa salieksies, sakņups kā veca tupele - un uz priekšu!” Lūk tā nevajag. Gaitai jābūt vieglai, no gurniem. Neatkarīgi no tā, kas tev uzvilkts kājās: sporta apavi, baleta čības vai 15 centimetrus gari papēži. Merilina Monro un citas viņai līdzīgas zvaigznes nekad nebūtu iekarojušas sekss simbola titulu, ja ejot nebūtu grozījušas gurnus.

Instruments 6: Stāja
Tu zini, ka sakņupusi tu atņem sev nost 10 centimetrus no auguma garuma? Un lai asprāši joko, ka salīkums ir nevis stājas defekts, bet gan liecība smadzeņu smagumam... Tas ir vājš mierinājums. Sakumpums ir pirmais rādītājs tam, ka cilvēkam ir vienaldzīgs viņa ārējais izskats un veselība. Skaista stāja tā nav vienkārši taisna mugura. Skaista stāja sievietei ir: augsts zods, tiešs skatiens, taisni pleci, augstas krūts (pat ja viņas ir ne visai augstas), ierauts vēders, elastīgs dupsis. Sieviete ar labu stāju tiek uztverta, kā daudz augstāka, slaidāka un pārliecināta par sevi. Un tie ļoti svarīgi komponenti seksuālas sievietes tēlam!

Instruments 7: Balss
Jo vairāk tu esi seksuāli pievilcīga, jo zemāka tev balss. Šādu secinājumu veica amerikāņu psihologi. Tiek uzskatīts, ka kaisles balss ir zemā balss. Ja meitene ir ļoti jauka, bet apveltīta ar spalgu falsetu, tad vīrieti diez vai iekārdinās pārējie jaukumi. Tāpēc savu balsi jātrenē. Pievieno tembrā nedaudz zemas notis, un padari savu soprānu neaizmirstamu! Lai vīrietis kustu pat dzirdot tevi pa telefonu. Un sapņotu par tavu seksuālo stenēšanu gultā.

Instruments 8: Smarža
Nevis aromāts. Bet tieši smarža. Sievietes smarža. Daudziem vīriešiem smarža, ko izdala sieviete, ir jaudīgs seksuāls stimuls, kas var izsaukt erekciju pat bez pieskārieniem! Atceries, ko Napoleons rakstīja Žozefinei no kara lauka: "Lūdzu tevi, nemazgājieties, es drīz atgriezīšos". Vīrietim jānoreibst nevis no tava parfīma aromāta, bet no tavas miesas smaržas. Vēl Koko Šanele teica: „Iesmaržojiet smaržas tur, kur jūs gribētu, lai jūs skūpsta”. Ar šo „ikonas stilu” nestrīdēsies. Ejot seksa medībās, nav vērts izliet uz sevis parfīma flakonus (vēl, jo vairāk vasarā). Kakls, krūšu bedrītes – tās ir vietas, kurām jāsmaržo dabiski un mazliet pēc smaržām.

Instruments 9: Uzvedības stils
Seksuālās uzvedības manieres ir vesela māksla! Tas ir mīmikas, žestu un kustību prasmīgs savienojums. Eksistē sievietes, kurām seksualitāte ir dabas dota. Bet to var (un vajag) iemācīties! Atceries pašu seksuālāko ainu filmā „Pamatinstinkts”: Šarona Stouna pārliek kāju pār kāju. Tas ir lielisks instruments, lai piesaistītu vīriešu uzmanību. Sāc ar žestiem, kas pauž interesi: noliecieties nedaudz uz priekšu, tuviniet sarunbiedram roku vai kāju. Pēc tam viegli pieskarieties viņam. Pleci, apakšdelmi, paduses – izvēlies tās ķermeņa daļas, kurām nav izteiktas seksuālas nozīmes. Līdzīgi kā cilvēkiem, savaldzināšanas periodā, tāpat skar viens otru zīdītāji: taureņi trinas viens gar otru vēderiņiem, vaļi – pleznām, kurmji – purniņiem.

Instruments 10: Fluīdi
Ne apģērbs, ne prasmīgi uzlikta dekoratīvā kosmētika, ne skaistas krūtis nepiesaistīs vīrieti, ja no tevis neizstaros pievilcības fluīdi. Pats svarīgākais – iekšējais noskaņojums, tava personīgā enerģētika. Bet notiek arī tā, ka ej tu visa tāda skaista, bet garastāvoklis tāds, ka sliktāk nevar būt. Un neviens tevi neievēros, un tu nevienu neievērosi. Bet izskriesi uz veikalu kaķim pēc barības – džinsos, čībās, izspūrusi, un vīrieši tā vien pavadīs ar skatieniem. Ja tu sajutīsi savu iekšējo skaistumu, tad arī pretējais dzimums nepaliks vienaldzīgs. Bet, lai izstarotu pievilcības fluīdus, daudz nevajag. Vairāk pozitīvisma skatienā un veselīgs dzīves veids – fitness, pastaigas...


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[05.07.2011 - 15:12]
Pamācošs raksts.  (sun)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Raila
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[16.07.2009 - 10:56]
rakstiņš tiešām feins..... ir ko pamācīties (eyes)

ar optimistisku skatu uz dzīvi


kittym
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.10.2008 - 20:49]
Viss ir pilnīgi un pareizi pateiks šajā rakstā (clap) (yeah) arī pēc savas pieredzes varu to pateikt.. pilnīgi prieks, lasot (party)


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[20.10.2008 - 11:31]
mmm, jā,,, pilnīgi piekrītu ) murrāt pilnīgi sagribās

Enģelēns...


viktorias_secret
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[18.10.2008 - 21:10]
Jaaaaaa, vīrieši tiešām mūsdienās ir prasīgi un izlutināti, (yes) taču neaizmirsīsim arī to, ka mūsdienu sieviete arī neizvēlēsies kuru katru... (wait) Mēs vairs neesam atkarīgas no vīriešiem...Līdz ar to arī vīrietim ir pamatīgi jānopūlas, lai iekarotu meitenes sirdi (hugelove)


Piparkūka
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.10.2008 - 14:28]
Patīkams raksts, jauki bija palasīt. (bflowers)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
0615002 0.75 LVL SC-72135 23.20 LVL PD-TUKP80-004 5.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist