Ielogoties ar Facebook pasi
Lauva clock Šodien ir 08. Augusts 20:21:08


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[4] Apmeklētāju kopā[8178]

Nesāpīgas šķiršanās stunda

Variācijas par šķiršanās tēmu ir diezgan daudz. Vienai no mums tā ir pirmā nelaimīgā mīlestība, otrai – kārtējais «piedod un uzredzi». Pats nepatīkamākais ir tas, ka tas vienmēr ir grūti, pat ja šķiršanās iniciatore esi tu. Galvā vesels domu mākonis ir par to, vai ir vērts šķirties, kā par to izrunāties, kas notiks dvēselē pēc šķiršanās, kā dzīvot tālāk? Visi šie jautājumi formē vairākus šķiršanās etapus, kurus ir jāpārdzīvo, neizraujot nevienu matiņu no galvas stresa dēļ un nepieņemties svarā par 10 kilogramiem no apēstajām šokolādītēm... Un kā, vai tomēr šķirsieties? Tad dari to ja ne profesionāli, tad vismaz apdomāti.

Tāpēc ka tāpēc
Šķiršanās smaržu tu sajutīsi ilgi līdz beigu strīdam vai nopietnas sarunas. Nesaprašanās ģimenes jautājumos, strīdi pa niekiem, nepatika partnera uzvedībā, neapmierinājums gultā – tie ir vieni no tiem pašiem zvaniem, kuri dod signālu par to, kas jūs sagaida turpmāk. Ja tu un tavs vīrietis vēlaties saglabāt attiecības, tad jūs uztveriet bēgšanas signālus un uzņematies atkal no jauna, tēlaini runājat, iestādiet koku, audziniet bērnu un uzrakstiet grāmatu utt... Ja tomēr lieta iet līdz šķiršanās, tad var izcelt nedaudz svarīgākus cēloņus, lai pateiktu vai sadzirdētu vārdu „ardievu!”

● Piekrāpis/Piekrāpusi

Tu taču saproti, ka runa iet nevis par telefona numura vai frizūras izmaiņu. Protams, ka mēs runājam par banālu seksu ar citu cilvēku. Kliegšana un histērijas, mierīgas sarunas vai kapa klusums – kāda starpība, kāda būs jaunizceptā ragneša reakcija? Nožēlas un atvainošanās, taisnošanās un apsūdzēšana vai tomēr atkal klusums – neģēlīga krāpnieka reakcija arī ir neinteresanta. Svarīgs ir pats krāpšanas fakts, kurš būtībā sagroza jūsu attiecības. Darbības atrisinājuma daži varianti: samierināties ar notikušo un atstāt visu kā ir, aiziet un zaudēt cerību par attiecību atgriešanu vai mēģināt saprast notikušā cēloņus. Protams, ir smagi pavaicāt mīļotajam cilvēkam, kāpēc viņš nokļuva gultā / uz galda/ uz grīdas kopā ar citu sievieti. Bet tas, varbūt palīdzēs atjaunot attiecības, ja tu, protams, to gribi.

● Jaunums: otrā pusīte

Ja atteikums no vienreizējās aizraušanās ar pretējā dzimuma būtnēm ir ne pati sarežģītākā nodarbošanās, tad pievērt acis uz jaunām jūtām, kas iezagās jūsu dvēselē, ir daudz sarežģītāk. Un, lai pat apkārtējiem liekas, ka tu un tava bijusī mīlestība vienkārši ir radīti viens otram, bet jūs tomēr nevarat būt kopā, nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus. Sākumā labāk gan necirst no pleca, bet pagaidīt un tikt skaidrībā ar sevi. Bet, ja esi gatava aizmirst pagātni, tad saki ardievas tām un esi gatava jaunai mīlestībai! Bet, starp mums meitenēm, neviens neaizliedz spēlēt uz divām frontēm, galvenais, lai tas būtu liels noslēpums abiem taviem vīriešiem!

● Bailes un ?

Vispār dzīvē tamlīdzīgas nesaprotamas bailes sauc vai nu par „bziku”, vai „uzskrūvēšanos”. Izskatās tas aptuveni sekojoši. Nesaprotami no kurienes tevī iezogas šaubas par to, ka visam ir beigas, tā ka tavas attiecības drīz beigsies. Šaubīšanās neļauj tev gulēt, bet priekšstati par nepatīkamu nākotni noskaņo uz negatīvo. Un šeit tu izlem aiziet pirmā un nebūt pamestā. Bet viss pateicoties nedrošībai sevī, aizvainojamībai, liekai greizsirdībai un daudzām citām nepatīkamām jūtām. Pat, ja nolēmāt aiziet no vīrieša, obligāti tieciet galā ar sevi, lai tamlīdzīgi «bziki» neuzpeldētu jaunās attiecībās.

● Adekvāts situācijas risinājums

Tu sev esi likusi saprast visas bezperspektīvās attiecības, kas saistītas ar nopietnu starpību vecumā, stāvokli sabiedrībā utt., kura tevi nospiež. Un tu nevari turpināt kontaktēties. Variants viens – paprasīt viņu aizvērt durvis no otras puses.

Ja tu esi iniciators...
Godīgi sakot, būt šķiršanās ierosinātājam ir daudz patīkamāk, nekā būt tam, priekš kura veltīts šis atvadu vakara koncerts. Tev ir laiks sagatavoties, parūpējoties par to, lai spēcīgi neievainotu cilvēku. Kaut arī visticamāk tu izturēsies diezgan vēsi un vienaldzīgi pret bijušo partneri, tā ka viņa emocionālais stāvoklis tevi vismazāk uztrauks. Ņemiet vērā dažus momentus:

Izvēlaties vajadzīgo laiku sarunām. Ja bijušajam vīrietim ir miljons darbu un nav laika nopietnām sarunām, tad labāk nesākt. Citādi tā ievilksies ilgi un sabojās tev garastāvokli. Tiem, kuriem bijušās otrās pusītes izcēlās ar uzmācību, būs daudz sarežģītāk. Tāpēc runā skaidri, ka ne par kādu draudzību, vismaz tuvākajā laikā pat nevar būt runas. Attiecībām pielikts liels trekns punkts. Tev pilnībā jākontrolē saruna!

Nepadodies manipulācijām, īpaši, ja lieta skar suicīdu. Iemīlējusies puse itin bieži spiež uz žēlumu un draud izbeigt savu dzīvi, ja tu viņu pametīsi. Asaras, histērijas, klaigas, draudi visticamāk vēl būs. Tev ir jāatšķiras ar nepiekāpšanos un der zināt, ka viņa dzīve nekādi nav atkarīga no tevis, ja vien tu, protams, neesi pēdējais donors uz zemes, kurš var uzdāvināt viņam vienu no savam veselajām nierēm.

Ja viņš ir iniciators...
Lūk šeit patīkamā ir maz. Sarunai tu neesi gatava, tāpat kā šķiršanai. Nāksies sevi saņemt rokās, caur zobiem sijāt, ka tu pieņem viņa lēmumu, un saprast, ka pats briesmīgākais ir aizmugurē. Saruna un tā cerība, kura dzīvo līdz pēdējam vārdam, jau ir pagātnē. Būtībā, tev jāizlemj, kā pārdzīvot nepatikšanas.

Aprunājies pati ar sevi. No tā patiesi kļūst vieglāk. Bet viss tikai tāpēc, ka pēdējās sarunas laikā ar bijušo vīrieti tu no uztraukuma nevarēji pateikt neko gudru. Nedaudz padomājot, tu atradi veselu vārdu straumi, kurus tu gribēji, lai viņš sadzird. Atjaunot atvadu sarunu, visdrīzāk viņš nevēlēsies, bet pagaidām šie derību vārdi ir tevī, tu nevarēsi pāriet nākamajā savas dzīves etapā. Tieši tāpēc tev jāizstāsta sev/ savam spilvenam/ iemīļotajai rotaļlietai par to, ko tu jūti. Pēc ilgstošas raudāšanas un šņukstēšanas uzdziedi iemīļoto pozitīvo melodiju, pasmaidi un saki, ka viss ir garām.

Nevari runāt? Raksti! Vienkārši atbrīvojies no atmiņām.

Dodies uz trenažieru zāli vai darbā ķeries klāt nopietnam projektam. Tev ir svarīgi aizņemt brīvo laiku un domāt galvā jaunas domas par to, cik drīz tu lieliski izskatīsies pēc treniņiem vai par to, kā darbā dabūt paaugstinājumu.

Izklaidējies! Tikšanās ar draudzenēm, došanās uz bāriem un klubiem nesīs daudz labuma. Tu varēsi izlādēt visas sakrājušās emocijas: dejot, dziedāt un kliegt līdz pagurumam. Tie ir tavi mazie svētki, kuros tu visu dari priekš tā, lai justu sevi mīlēta. Kino, slidošana kopā ar draudzeni nav mazāk efektīvi.

Izbeidz ar pagātni! Dažas jaunkundzes mīl pašdarbību. Šīs negantās mazohistes sēž un pastāvīgi groza galvā ideju par to, ka viņas vienreiz satiksies ar bijušo, un viņš, protams nožēlos, ka sarunājis tik daudz nepatīkama. Bet pēc tam piedāvās roku un sirdi. Atbrīvojies no atmiņām par viņu. Fotogrāfijas no datora saglabājiet diskā un izdzēs no datora, sakaltētos ziedus, atklātnes, mīkstās rotaļlietas, kino biļetes, mazas dāvaniņas – visu, ko tu tik rūpīgi glabāji, saliec kastītē, aizlīmē to ar līmlenti un aizved, piemēram, uz vasarnīcu. Mest tās laukā būs žēl, jo vecumdienās noteikti gribēsies atcerēties to, kas bijis jaunībā. Bet turēt to visu dzīvoklī nevajag, tas novestu pie depresīva stāvokļa.

Ko tu jutīsi pēc tam? Iesākumā tevi vajās nemiers par to, vai pareizi tu rīkojies. Tu ne tikai šaubīsies, bet laiku pa laikam pat nožēlosi atgadījušos. Dusmoties un domāt, ka biji «pēdējā muļķe», kad sarunāji viņam daudz riebeklības, atcerēties visas viņa un savas kļūdas, sapņot par to, ka visi saldie momenti kādreiz atkārtosies, nostaļģēt... Bet paies kādi divi mēneši, un vienreiz no rīta tu pamodīsies un sajutīsi neticamu vieglumu. Tāpēc ka tu atbrīvojies no viņa!


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (37)
[05.07.2011 - 14:55]
Mazliet dīvains raksts. (hmm)  Cik briesmīgam jāūt cilvēkam, lai šķiroties neko nejustu.Viegli taču nav ne vienam, ne otram. 

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[13.10.2008 - 11:47]
Njaa, vienmēr ir sāpīgi. Jo katrs cilvēks, lai arī kāds viņš būtu, tomēr bija daļiņa no otra, un tagad tur paliek tukšums... tāds kā ieradums pārtraukts

Enģelēns...


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[10.10.2008 - 14:23]
Lai cik gan viegli buutu rakstiit vai teik un spriest par to kaa aizmirst,...un taa lai nesaap.,bet patiesiibaa ir loti gruuti,ja cilveeks patiesaam tew kko ir noziimeejis tad viegli viss neies kaa gribeetos,to zinu peec savas pieredzes............


lindonis
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.10.2008 - 22:33]
mjā,nu,ko lai saka...šī tēma nav no patīkamajām :/ un nevar jau zināt kad tās manipulācijas piepildīsies...

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-43069 22.40 LVL SC-97481 5.00 LVL SC-43132 34.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist