Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 28. Septembris 19:18:07


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[19] Apmeklētāju kopā[20524]

Esmu nevainīga kā bērns!

Ar tādu parādību, kā jaunavības zaudēšana, saistīti vairāki mīti un pieņēmumi par to, piemēram, ka pirmajam vīrietim obligāti ir jābūt vīram. Tie arī ir lieli maldi. Šajā rakstā runāsim par visbiežāk sastopamajiem mītiem.

Brīžiem pusaudžu vidē var dzirdēt, ka "visi startē gados 13-14". Tomēr tā tas nav. Īstenībā, vidējais vecums dzimumdzīves uzsākšanā pēc novērojumiem ir 17 gadi. Zinātnieki atzīmē arī to, ka seksuālās debijas vecums ir atkarīgs no labklājības ģimenē, kā arī no intelekta un izglītības līmeņa. Jaunavība nebūt nav barjera starp bērnību un pieaugušo dzīvi, kuru ir jāpārvar pēc iespējas ātrāk. Tā nebūt nav vājības pazīme. Un nav vērts domāt, ka visi apkārt zina par viņu "nelaimi" un smejas par viņiem. Ir jāsaka, ka cilvēks var neatcerēties kaut kādas intīmās tikšanās, bet to, kā zaudēja nevainību, atceras vienmēr jebkurā vecumā. Protams, ir labāk, lai šīs atmiņas būtu siltas un patīkamas. Priekš tā ir nepieciešams, lai „pirmā reize” būtu ar cilvēku, kurš jums ir ļoti dārgs un izjustu pret jums patiesas jūtas. Nav vērts ticēt tiem, kas saka, ka jaunavību 16 gados nav iespējams atrast, - tās ir pasakas, izmantotas dēļ tā, lai pierunātu stāties intīmās attiecībās. Attiecaties saudzīgi pret savu pirmo reizi.

Nav nekas briesmīgs uzsākt agru dzimumdzīvi

Tamlīdzīgs apgalvojums, zināmā pakāpē, ir pieņemams zēniem (ja tie fizioloģiski un psiholoģiski tam ir gatavi), bet meitenēm viss ir nedaudz savādāk. Pirmkārt, meitene pieaug nevis 10-12 gados, bet gan tikai 16-17 gados. Līdz šim laikam viņai līdz beigām vēl nav noformējusies figūra, bet arī, kas ir daudz svarīgāk, iekšējie orgāni vēl nav tā izvietoti kā tas ir pieaugušajai sievietei. Otrkārt, 13-14 gadu vecumā meitenei seksuāla uzbudinājuma laikā var nenotikt maksts mitrināšana. Tādēļ dzimumakts var būt īpaši traumējošs un beigties ar maksts sieniņas plīsumu. Un, treškārt, kā jau augstāk tika minēts - „agrā mīlestība” var novest pie frigiditātes. Stājoties dzimumsakaros „intereses pēc” vai „kompānijas pēc" un neizjūtot pret partneri īstu tieksmi, meitene-pusaudze, sajūtot spēcīgas sāpes pirmā akta laikā un var uz visiem laikiem pazaudēt interesi par vīriešiem.

Jaunavības plēves plīsuma gadījumā mēdz būt daudz asins

Tas tā nav vienmēr. Daudz kas ir atkarīgs no individuālām īpatnībām. Pēc statistikas, daudz asiņainu izdalījumi pirmajā dzimumaktā bija 9 % sieviešu, mēreni izdalījumi 21 %, pavisam maz 54 % un vispār nebija 16 %. Pie tam stipras sāpes izjuta 14% sieviešu, vājas sāpes izjuta – 44%, vispār nejuta sāpes 42%. Liels daudzums asinsizplūduma tiek izskaidrots ar to, ka jaunavības plēvē ir pavisam maz asinsvadu. Kas attiecas uz sāpes izjūtām, tad speciālisti atzīmē, ka tās visdrīzāk ir psiholoģiskās, nevis fizioloģiskās.

Ja jums akta laikā ir sāpīgi, tas nozīmē, ka jūsu jaunavības plēve ir izstaipīta, bet vēl vesela.

Patiesībā jaunavības plēve, kā zināms, pārplīst dzimumakta laikā. Protams, ka dažos gadījumos tā var izstiepties, bet, parasti, sāpīgi paliek tādēļ, ka partneris uzsāk tad, kad meitene vēl nav pavisam gatava, muskuļi nav atslābināti un maksts ir sausa. Šajā gadījumā var ieteikt – nesteigties.

Vislabāk šķirties no jaunavības ir vannā

Protams, skatoties kāda vanna. Ja jums vanna ir tādā izmēra kā mazais baseins, tad, iespējams, kas tas tā arī būtu, jo silta vanna atslābina muskuļus un nervus, novērš spazmas un samazina sāpju izjūtas. Bet, ja jums ir pati parastākā vanna, tad labāk ir neeksperimentēt, jo tajās nodarboties ar seksu ir grūti pat pieredzējušajiem mīļākajiem.

Ja partneris izmantos prezervatīvu, tad būs sāpīgāk.

Tā tas nav. Tieši otrādi, mūsdienu prezervatīvi pasargā no sāpēm, tā kā tie ir noklāti ar speciālu ziedi, kas atvieglo slīdēšanu.

Pirmajā reizē nevar palikt stāvoklī.

Kādam tas var likties smieklīgi, bet tieši tā domā daudzi pusaudži. Īstenībā no pirmās reizes var palikt stāvoklī, un tādu gadījumu ir ļoti daudz.

Eksistē pulveris, kas atjauno jaunavības plēvi.

Tas vispār ir pieņēmums no fantastikas tēmas. Tāds pulveris nekad nav eksistējis un neeksistē. Un pat, ja tāds eksistētu... Vai tad tāds būtu nepieciešams? Vai tad bez tā nevar iztikt? Tieši tāpat vajadzētu attiekties pret jaunavības plēves atjaunošanu ķirurģiskā veidā, kas eksistē šajos laikos. Vai ir vērts uzsākt kopdzīvi ar vīrieti kur tu jau mānīsi par savu jaunavību? Tas jau liecina par perspektīvu neesamību tādā laulībā.

Jaunavības plēvi var savainot jājot ar zirgu.

Dažreiz var dzirdēt runājam, ka, ja no agras bērnības brauc uz zirga, tad var savainot jaunavības plēvi. Parasti vairākums no līdzīgiem gadījumiem ir bez panākumiem. Savainot jaunavības plēvi pie normālas jāšanas uz zirga ir pietiekami grūti. Taču, ja nemākulīgi izvietoties sedlos, tad kaut kādas izredzes, ka tas notiks, ir. Bet vispār, lai savainotu jaunavības plēvi jājot uz zirga, nepieciešams ļoti labi pacensties.

Kurš, kā un kur atvadās no nevainības

Kāds to dara vannas istabā, kāds virtuvē, vēl ar to nodarbojas tēta mašīnā un pie dabas, un retāk mūsdienu jaunieši šķiras no nevainības guļamistabā. Amerikāņu žurnāliste Džudīte Makeja pastāstīja pasaulei par nevainības zaudēšanas problēmām seksuāli attīstītākajās valstīs.

Piekrītot Makejas pētījumiem, apburošās čehu meitenes jau kuro gadu uztur līdera pozīcijas nevainības zaudēšanas jautājumā. 15 gados Čehijas pusaudži stājas pieaugušo dzīvē, darot to viegli un nepiespiesti, ar alus krūzi vienā rokā un ar algebras mācību grāmatu otrā rokā. Vāciešu freilenes no nevainības šķiras 17 gados, tai laikā kad dienvidu skaistules portugālietes un itālietes dzimumdzīvi uzsāk diezgan vēlu - 20 gados.

Amerikāņu seksologi pamatojoties uz psiholoģisko testu un aptauju vairākumu, sastādīja „ideālā defloratora portretu”(deflorācija – jaunavības plēves plīsums)

Tas ir vīrietis, aptuveni 32 gadus vecs, pietiekami pieredzējis un kārdinošs seksa sfērā; viņš ir patstāvīgs dzīvē; viņš attiecas pie seksuāli – psiholoģiskā tipa „vīrietis – tēvs”; viņš ir labi audzināts, apveltīts ar augstām intelektuālām spējām, pieticīgs un gādīgs attiecībās ar sievieti; viņš ir seksuālais altruists: viņa galvenais uzdevums - sagādāt baudu sievietei, tikai pēc tam pašam izjust seksuālu apmierinājumu; viņš ir labi izveidots; gultā viņš daudz uzmanības velta glāstiem; viņš ir mierīgs, ieturēts un neliekvārdīgs; viņš māk nokārtot konfliktus; viņš ir uzticīgs; viņam piemīt laba humora izjūta.


Ielādēja:Lietotājs offline Criss Tiina
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[17.11.2009 - 23:30]
Man bija 18 vai 19 gadi, īsti neatceros. (hmm) Asinis bija mazliet, bet tās sāpes gan bija briesmīgas! Likās, ka acis sprāgst \ar\a! (haha)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


bubsis
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.11.2009 - 23:06]
jaam man bij nenormālas sāpes arī,bet nesmērējās,tik biki.
Apac kamēr es tam ļāvos,bij sāpīgi,ar pirmo reizi nezaudeju nevainību. Meichuki vajag lauties,man bij gruti tpc,ka biju saspringta.


trallala
Lietotājs offline sievieteLauvaEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.07.2009 - 14:15]
savu nevainību zaudēju savos 16 gados ar puisi,kurš man ļoti patika,bet es viņam biju tikai kārtējā...vajadzēja jau mazliet pagadīt...

do re mi.....


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[30.06.2009 - 13:57]
es kad zaudēju jaunavību ļoti raudāju
ne aiztā ka man sāpēja bet aiz tā aizkustinājuma ka esmu ļāvusies tam savam pirmajam vīrietim to godu,un parto asiņošanu man nekādas trakās asiņošanas nebij!!!


Lūpene
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.06.2009 - 11:03]
Baibucix! Man arī uzdeva jautājumu par to, vai tiešām biju nevainīga? It kā man vajadzētu taisnoties, ka arī esmu tajos 16% (fui)

Smags raksturs, tāpēc ka no zelta


diaana
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.06.2009 - 10:13]

silver_angel
[06.10.2008 - 11:53] Man paziņa viena kas savos 23 gados vēl ir jaunava... nu atvainojos par tādu izteicienu (ceru neaizvainoju kādu) bet tas ir drastiski un biki pastulbi...

---

manuprāt, ja tas ir tik ļooti ievilcies, tad meitenei būs grūti pārkāpt šim solim, zaudēt nevainību.. iespējams, ka jau tagad viņu māc bailes no tā..

galvenais, lai pirmajā reizē partneris ir tev tuvs cilvēks!! man tas bij primārais.. nevarētu iedomāties, ka nevainību zaudēju ar pirmo pretimnācēju!!


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[21.06.2009 - 21:04]
Man gan smērējās un bija nenormālas sāpes!!!


Baibucix
Lietotājs offline sievieteAuns
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[21.06.2009 - 00:50]
Es 22 gados vēl biju nevainīga. Pats ļaunākais, ka piederēju tām vispār nebija 16 %, kurām nevainību zudējot nesmērējās... Baigi patīkamais jautājums sekoja: "Vai tu tiešām biji nevainīga?"
Silver_angel - ja kaut kas ir drastiski un biku pastulbi, tad tas ir: zaudēt nevainību ar cilvēku, kuru meitene mīl, bet viņš viņu - nemaz.
Sabii - tici man, neko nenokavēsi. Malacis! (five)

;)


zakjis
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[15.06.2009 - 17:12]
Es arī diezgan ātri zaudēju nevainību, bet esmu laimīga, jo tas bija ar mīļoto cilvēku - man par to tikai patīkamas atmiņas.


sinner4saint
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.01.2009 - 05:10]
pilnigi piekritu sabii!!!....


dacita
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.01.2009 - 01:15]
noderiga informaciju atradu sev ar saja raksta (angel) (gldance) (eyes)


tutite
Lietotājs offline
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[18.11.2008 - 00:04]
es zinu vīrieti, kuram 28, un viņam nav bijusi sieviete, tas gan tā dīvaini.... Bet meitene 23g..., nu un? (hmm)


sniegbaltīte
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.11.2008 - 21:57]
interesanti, kapēc lai tas būtu stulbi un drastiski?

banner_106.gif


sabii
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[10.10.2008 - 21:11]
Mana draudzene zaudēja nevainību 15 gados (nu man liekas ka bik pa ātru, bet ar puisi ar ko vēl tagad ir kopā).šobrīd man ir 17 un viņa saka ka vēlētos būt manā vietā-nevainīga.
diezgan jocīgi, bet nu jā.
Man liekas ka nekur nevajag steigties.reāli neko nenokavēs (eyes)

Waiting to catch the quickest plane


minka2008
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.10.2008 - 23:31]
(bflowers) (fui) (fui) (fui)


forsinaa
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.10.2008 - 08:50]
šad tad interesanti palasīt šos mītus (haha)

visjaukaakaa...:)


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[06.10.2008 - 11:53]
Man paziņa viena kas savos 23 gados vēl ir jaunava... nu atvainojos par tādu izteicienu (ceru neaizvainoju kādu) bet tas ir drastiski un biki pastulbi...

Enģelēns...


special-one
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.10.2008 - 17:53]
hehehe..dazhi miiti patieshaam smiekliigi (eyes)


Lauvene
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (11)
[05.10.2008 - 17:14]
(hugelove) njaa - apbriinojami, kur gan taas utopiskaas domas rodas..

Chameleon

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-BCLS9 2.40 LVL SC-45312 21.60 LVL AS-9906489 1.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist