Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 25. Janvāris 22:15:37


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[8] Apmeklētāju kopā[8002]

Vai ir vērts jaukt draudzību un seksu?

Kā saka, draudzība starp vīrieti un sievieti agri vai vēlu beidzas ar seksu. Tas, protams, atgadās ne vienmēr, bet diezgan bieži. Jautājums, vai ir vērts labas draudzīgas attiecības pārvērst intīmā sfērā.

Priekšrocības.
Sekss bez ierobežojumiem. Daudz acīmredzamāka priekšrocība – vienkāršība attiecībās. T.i., jums ir seksa partneris, jums to nevajag meklēt no malas, daudz vairāk, jūsu seksuālās attiecības tiek veidotas nepiespiesti, neierobežoti, un arī, protams, jautājuma emocionālā puse. Bet tas ir iespējams tikai tādā gadījumā, ja abas puses labi saprot, ka tādas seksuālas attiecības viņus ne pie kā nesaista. Abi partneri ir godīgi viens pret otru tajās attiecībās, ka viņi abi nodarbojas ar seksu un tikai, t.i. sniedz viens otram baudu. Un nevienam neienāk prātā doma, ka otrs viņu izmanto, tā kā, faktiski, tādas seksuālās attiecības tiek veidotas uz abpusēju izmantošanu.

Padoms.
Ja jūs gribat, lai seksuālās attiecības nesabojātu jūsu draudzīgās attiecības, jums jābūt godīgiem vienam pret otru. Ja kādam no jums(pārsvarā tas skar sievietes), radīsies kaut mazākā cerība uz kaut ko lielāku, uzskatāt to par jūsu attiecību beigām. Deviņos no desmit gadījumiem tādas draudzīgi – seksuālas attiecības nepāriet nopietnā stadijā. Tāpēc, sievietes, nemēģiniet izveidot no saviem vīriešiem – draugiem nopietnus partnerus dzīvei un nestājieties ar viņiem seksuālās attiecībās ar kaut kādu tālejošu aprēķinu. Tikai, ja jūs abi vēlaties seksuālu baudu, un ar seksu viss aprobežojas.

Ērtības un komforta faktors.
Tāda situācija ir ērta. Šādā veidā jūs izlaižat flirta stadiju. Jums nevajag iet uz satikšanām, pirkt dāvanas, aicināt uz kafejnīcu vai restorānu, mēģināt uzminēt kas viņam patīk. Viss jau tā saprotams un zināms. Jums nevajag uztraukties tajā sakarā, kā noritēs tikšanās, jūs jūtaties komfotri viens ar otru gan fiziskā, kā arī emocionālā plānā, jums ir zināmi trūkumi vienam otrā. Vīrieši var nepārdzīvot, vai dzimumakts būs sekmīgs, tā kā jebkurā gadījumā jūs paliksiet labās attiecībās un varat pēc tam kopā pasmieties par sīkām neveiksmēm. Tādas attiecības piestāv cilvēkiem, kuriem nepaliek laika romantikai, bet ir noteikta vajadzība.

Padoms.
Atceraties par to, ka jums jābūt godīgiem vienam pret otru, un jāsaliek visi punkti uz «i».Vēl jo vairāk, jums nav jāstāsta par jūsu attiecībām draugiem, radiem, paziņām. Jums arī nav jāafišē publiski savas attiecības. Ja starp partneriem eksistē savstarpēja saprašanās dotajā jautājumā, tad pietiek vienkārši piezvanīt. Bet, ja partneris/partnere kaut kāda iemesla dēļ atsakās tikties, nav vērts uzstāt un apvainoties, tā kā jūs viens otram neesat neko parādā. Tāda ir jēga šādām seksuālajām attiecībām. Vēl jo vairāk, ērtības un komforta faktors nenozīmē, ka jums jābūt slinkam mīļākam vai slinkai mīļākai. Necenšaties arī atstāt iespaidu, vienkārši sniedziet baudu, un jums atbildēs ar to pašu.

Trūkumi.
Kāds protams pieķeras, sāk vēlēties ko vairāk un sapņot par nopietnām attiecībām. Bet ja tādas vēlmes nav abpusējas, tad cilvēki viens otru sāpinās, var rasties greizsirdība. Seksu no emocijām nodalīt ir sarežģīti, bet tas ir tieši tas, kas jums ir jāizdara, ja gribat uzsākt seksuālas attiecības ar draugiem.

Padoms.
Izvairieties no privātīpašnieciska instinkta. Atcerieties: jums ir brīvas attiecības, jūs neko neesat parādā viens otram. Ja, piemēram, jūs negribat šodien satikties, tas nenozīmē, ka jūsu partnerim/partnerei nav tiesības satikties tajā pat laikā vēl ar kādu. Ja jūs pēc dabas esat privātīpašniecisks/privātīpašnieciska, tad jums labāk neuzsākt šādas attiecības.

Draudzības beigas.
Ja aplūkot sliktāko scenāriju, tad balansēšana uz draudzības un mīlestības robežas - agri vai vēlu izjauks draudzīgas attiecības, jūs varat vispār pārstāt sarunāties. Diemžēl, bieži vien ar to viss beidzas. Tāpēc, līdzko jūs pārgājāt uz fizisko līmeni, agrākā draudzīgo attiecību attīstības dinamika zūd uz visiem laikiem.

Padoms.
Ja jūs gribat saglabāt tuvas draudzīgas attiecības ar cilvēku, kurš par nelaimi izrādījās pretējā dzimuma, nav vērts riskēt. Nepieciešams ievērot piesardzības mērus: nedzert kopā alkoholu, nepavadīt daudz laika vienatnē.

Negatīvs iespaids uz nākamajām nopietnām attiecībām.
Ja vīrietis, ar kuru jums viss ir nopietni, atklās, ka jums ir bijušas seksuālas attiecības ar vīriešiem – draugiem, viņš būs greizsirdīgs uz jums un aizdomīgi attieksies pret citiem vīriešiem.

«Нарpу end».
Tā gadās ļoti reti, tomēr iespējams, ka romantiskas jūtas radīsies abpusēji. Un, kad tas notiks, draudzības jūtas pāraugs par kaut ko lielāku, nekā parasta piekrišana fizisku vajadzību apmierināšanā. Tās pāraugs nopietnās attiecībās ar stabilu pamatu, izveidotu uz draudzības, savstarpējas saprašanās un trauksmainām jūtām.


Tulkojums: Kleoo redakcija
Materials: www.ladyboss.com.ua
Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


minka2008
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.09.2008 - 14:41]
Nu, katrā gadijumā vīrieši draugi ir daudz uzticamāki par draudzenēm! (yeah) Taomēr sex ar draugu ir pavisam kas cits nekā ar kādu citu un ja var apvienot draudzību ar sex , manuprāt tas ir (five)


princesa_mca
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.08.2008 - 14:41]
Njemot vērā to, ka manu draugu lokā ir 80 % vīriešu un 60% no tiem ir atzinušies man mīlestībā (heart) , tomēr es nepārkāpu robežu un neistājos ne ar vienu fiziskos kontaktos.. draugi ir draugi - miiljakie ir miiljakie (beee)
Nevajag nekad iedomaties, ka sex starp tevi un tavu labu draugu nemainis jusu atieciibas .. ir tachu tik daudz virieshu, kuri nav tavi draugi, bet butu lieliski piemeroti sexam .. (dances)

..mazaa..


saulelv
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.08.2008 - 13:44]
Manuprāt, draudzība ar pretējā dzimuma pārstāvi (manā gadījumā, vīrieti) ir viens tāds pašapziņas celšanas pasākums (protams, neskaitot sirsnīgu viedokļu apmaiņu). Kaut gan esmu pieradusi sevi sakopt arī ikdienā, tiekoties ar draugu/draugiem (vīrieši, ar kuriem nav romantisku attiecību) - es tomēr koķetēju pie spoguļa par tēmu - esmu ņemama vai nē... tā, ka atgriežamies pie vecās labās evolūcijas teorijas: mātīte izvēlas labāko no tēviņiem (parasti pēc plūkšanās) dzimuma turpināšanai (atvainojiet par pārāk tiešu izpausmes formu).


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[15.08.2008 - 12:23]
nu es esmu laikam tas retais gadijums (hey)
es ar savu vīriņu pirmstam ilgi draudzējāmies (no bērnības) bijām labākie draugi (man agrāk bija vairāk vīrieši draugi nekā sievietes) bet ar viņu mēs daudz ko kopīgu darijām, stundām pļāpājām pa telefonu, gājām uz kīno (mums ļoti patika kīno un joprojām patīk) viņš man bija kā lielais brālis (angel) bet tad es sāku pamanīt ka viņš sāk izrādīt simpātijas pret mani. mani tas sākumā nobiedēja, jo sapratu ka pazaudēju labāko draugu. tad mēs kādu laiku nekontaktējāmies, bet tākā mums sanāk kopīgi radi (mana māsa ir precējusies ar viņa brālēnu) mūsu tikšanās bija neizbēgamas. un sāku saprast ka viņš man arī nau vienaldzīgs un tad ES spēru pirmo soli (haha) viss sākās ļoti kaislīgi un arī kādu brīdi bija bail ka mēs sadeksim savā kaislē. kad mēs precējāmies visi teica ,ka nenodzīvosim ilgāk pa gadu, jo bijām jauni un pārāk samīlējušies (hugelove) bet neskatoties uz visu kritikām mēs šogad svinām 10.kāzu jubeleju (rožu kāzas (flower) ) esam laimīgi un plānojam nākošgad salaulāties baznīcā, dieva priekšā (angel) (esam tikai saraksijušies zaksā)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


zelts
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.08.2008 - 10:26]
Lai kā tas nebūtu, visburvīgākie draugi vīrieši sievietēm ir geji.


lauvinja_77
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (44)
[15.08.2008 - 08:47]
Jā, ikvienai no mums ir nepieciešams draugs - vīrietis! Tikai man nu tā ir sanācis, ka šis draugs ir manī iemīlējies (wait) Bet viņš zin, ka mēs varam būt tikai draugi un joprojām mēs satiekamies un esam draugi (cloud)


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[14.08.2008 - 12:47]
Nuuu, man ar bijis sex bez attiecībām... nuuu... teikšu, ka sajūta laba, ka nav saistību...

Enģelēns...


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[14.08.2008 - 09:16]
Ari man ir draugi virieshi, viens man ir ipash, un savu laik es vinam pateicu - tikai draudziba un nedod Dievs vins uz mani paskatisies savadak, jo tas visu uzrei saboja. To es vinam pateici katram gadijumam - un visn man piekrita. (shy)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-70039 55.10 LVL SC-22452 19.00 LVL SC-42255 16.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist