Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 22. Janvāris 10:04:58


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[19] Apmeklētāju kopā[20920]

Ideāls make-up - vienkārši likumi.

Ideāla ir tāda dekoratīvā kosmētika, kura neuzkrītoši izceļ jūsu sejas labās īpašības un koriģē trūkumus. Vakara dekoratīvā kosmētika var būt spilgtāka un izteiksmīgāka nekā dienas, bet vienalga tai ir jāizskatās pietiekami dabiski.


Kopīgie likumi:

izvēlieties «savu» krāsu gammu, par 4 sejas ādas tipiem «Gadalaiki» ir rakstīts ne mazums un tāpēc mēs neatkārtosimies. Atzīmēsim tikai, ka izvēloties tonālo krēmu un pūderi ir svarīgi tos pieskaņot ādas tonim, bēši-zeltaini ēnu toņi un rozā-bēšs sārtuma tonis piestāv praktiski visiem; dekoratīvā acu kosmētika vienmēr atsvaidzina seju un padara to izteiksmīgāku, nenonieciniet kaut vai vieglu plakstiņu kontūra līniju.; izmantojot kontaktlēcas, priekšroku dodiet krēmveida ēnām; koriģējiet savus trūkumus (daži noteikumi ir minēti zemāk); dekoratīvo dienas kosmētiku klājiet dabiskā apgaismojumā, vakara meikapu - pie elektriskās gaismas; turiet visas otiņas un aplikatorus tīrībā, skropstu tušu mainiet ik pēc 4-5 mēnešiem; skatieties savas kosmētikas derīguma termiņus, rodoties nepatīkamai smaržai – tūlīt metiet ārā.

Kosmētisku līdzekļu uzklāšanas secība

1. Sākumā uz sejas, tās aizsardzībai uzklājiet dienas krēmu. Ļaujiet viņam uzsūkties (pārpalikumus var nosusināt ar salveti).

2. Tad uzklājiet tonālo krēmu no centra uz āru, pa masāžas līnijām. Sekojiet, lai tas akurāti samazinātos līdz minimumam pie matu augšanas līnijas, blakus ausīm un zoda rajonā, lai nepaliktu baltas josliņas un nebūtu pamanāms, ka jūs izmantojāt tonālo krēmu. Tonālo krēmu var uzklāt ar pirkstiem (sekojiet, lai rokas nebūtu aukstas) vai sūkli. Taukainai un vīstošai ādai vislabāk būs piemēroti šķidrie tonālie krēmi. Iekaisušai ādai ar rupjām porām un pūtēm labāks būs tonālais pūderis vai tonālais krēms-pūderis. Tonālajam krēmam jābūt dabiskam, caurspīdīgam, jāpiešķir ādai matētu nokrāsu, jāpadara tā gludena un līdzena.

3. Uzklājiet pūderi. Izvēloties pūderi, jāņem vērā dabiskā ādas krāsa, kā arī pamata krāsa, kuru jūs izmantojat, pūderis var būt tumšāks vai gaišāks nekā pamats. Pūderis mēdz būt pulverveidīgi un kompaktais. Pulverveidīgs pūderis piestāv pie jebkura tonālā līdzekļa un labi uzsūcas. Pulverveidīgu pūderi uzklāj tikai pēc tam, kad tonālais krēms ir pilnībā uzsūcies, ar apaļu, lielu otiņu. Paņemiet ar otiņu mazliet pūdera un nokratiet nost pārpalikumus. Pēc tam uzklājiet pūderi uz sejas, ar kustībām no augšas uz leju. Ja izrādījās, ka tā uz sejas ir pa daudz, novelciet pāri šīm zonām ar otiņu bez pūdera (ar tīru otiņu).

Kompakto pūderi parasti uzklāj ar plakanu kosmētisku sūkli, bet var izmantot arī otiņu - kā jums ir ērtāk. Ieberzējiet pūderi ādā ar vieglām apļveida kustībām.

Padoms: dāviniet savai ādai «atslodzes» dienas, uzklājat tikai dienas krēmu vai tikai pūderi.

4. Uzklājiet vaigu sārtumus. Tie var būt sausa, krēma un putu veidā. Krēmveida sārtumus vislabāk izmantot, ja jūs lietojat tonālo krēmu, tā kā tie labi savienojas ar pamatu un ilgi turas. Lai uzklātu krēmveida un putu sārtumus vienmērīgi, sākumā uzklājiet uz ādu dažus mazus plankumus, bet pēc tam ātri un uzmanīgi izmasējiet ar pirkstiem, kamēr tie nav uzsūkušies. Sausus sārtumus uzklāj ar diezgan lielu, plakanu vai apaļu izmēru otiņām, paņemiet uz otiņu mazliet sārtuma, pārpalikumu nokratiet. Uzklājiet sārtumus ar nelieliem daudzumiem, ar dažiem paņēmieniem.

Sejas koriģēšanas likumi

Lai mazliet sašaurinātu apaļu seja, vajag uz vaigiem uzklāt ar lielu otiņu tumšākas krāsas pūderi, nekā galvenais pūdera tonis, bet sārtumus uzklāt trijstūra veidā uz vaigu kauliem.

Lai mīkstinātu kvadrātveida sejas formas, ietonē ar tumšu pūderi apakšžokļa stūrīšus, tumšus sārtumus uzklāj uz vaigu kauliem trijstūra veidā, izstiepjot uz deniņu pusi.

Lai nolīdzsvarotu trīsstūrainas sejasaugšdaļu, uz deniņiem un vaigu kauliem uzklāj tumšu pūderi, tāpat to uzklāj uz asā zoda daļu, lai to samazinātu. Sārtumus uzklāj uz priekšējās vaigu virsmas romba veidā.

Apakšdaļas apjoma samazināšanai trapecveida sejai uzklāj tumšu pūderi uz apakšžokļa sāna daļām, sārtumus uzklāj uz vaigu kauliem taisnstūra veidā, ietušējot pie deniņiem.

Lai koriģētu pagarinātu seju, ar pūderi ietonē tumšāku zoda apakšdaļu un pieres virsdaļu, sārtumus uzklāj uz vaigu vidu horizontāli.

Rombveida sejai ar tumšu pūderi ietonē tās sejas daļas, kuras visvairāk izceļas, un ar vaigu sārtumu ietonē vaigus, nevis vaigu kaulus.

5. Veiciet acu makiāžu. Tam tiek izmantotas ēnas (pūdera, krēma vai zīmuļa veidā), zīmulis acīm (laineris), skropstu tuša. Sākumam uzpūderējiet plakstiņus un uzklājiet ēnas. Ievērojiet dažus likumus:

- ēnas pūdera veidā uzklājiet no plakstiņa vidus, pastiprinot intensitāti pie acs ārleņķa, ietušējiet ēnas uz pārpalikušo iekšējā plakstiņa pusi;
- sākumā uzklājiet visgaišākās ēnas;
- ja makiāža paredz matētu un spīdošu ēnu savienojums, sāciet ar matētām;
- acs daļu, kas atrodas virs kustīgā plakstiņa, padziļiniet ar tumšākām ēnām, bet vistumšākās uzklājiet uz skropstu malu un acs ārleņķi;
- rūpīgi ietušējiet ēnas;
- lai acu izskatītos lielāka un izteiksmīgāka, ar tievu otiņu iekrāsojiet apakšējo plakstiņu līniju ar brūnas vai zeltainas nokrāsas ēnām. Apakšējo plakstiņu var iezīmēt arī ar ēnām, kas sakrīt pēc krāsas ar jūsu acu krāsu;
- ar gaišu kosmētisku zīmuli novelciet zem uzacs pa tās izliekuma kontūru, izmasējiet ar pirkstgalu;
- Novelciet smalku līniju gar augšējo skropstu līniju ar zīmuli vai šķidru laineri. Līniju var novilkt no iekšējā acs kaktiņa un stiept līdz ārējam, nevis noraujoties un iezīmēt pa maziem gabaliņiem, bet var sākt no plakstiņa vidus, pabeigt kontūru līdz ārējai malai, bet pēc tam vilkt līniju pie iekšējā kaktiņa. Vilkšanas atvieglošanai ādu uz augšējā plakstiņa vajag nostiept ar diviem pirkstiem. Lai novilktu ārējo kaktiņu ādu vajag uzvilkt augšā, lai bultiņa ielocītos uz augšu. svītrai ir jāveido acs forma un jānoslēdzas uz ārējā kaktiņa.

Ja acis ir diezgan apaļas, tad līniju labāk vilkt nedaudz augstāk, kā ārējais acs kaktiņš. Pie nolaistiem acu kaktiņiem līniju vajag stiept augšā. Ja acis ir tuvu viena otrai, līniju ir jāsāk tikai no plakstiņa vidus. Tajā vietā līnijai jābūt ļoti tievai un virzienā uz āru jāpaplašinās uz augšu. - uzkrāsojiet skropstas: krāsojiet 3-4 reizes ar skropstu otiņu no saknēm līdz skropstu galiņiem, ieliecot otiņu noteiktās vietās. Sākt ir labāk no vidus, bet pēc tam krāsot skropstas acs malās. Padoms: dažreiz dodiet atpūtu skropstām, zīmējiet tikai «bultiņas».

6. Piešķiriet formu uzacīm un iekrāsojiet tās nepieciešamības gadījumā. Pārsvarā lielākā daļa dabiskas uzacu formas piestāv sejas tipam, neskaitot atsevišķus izcilus matiņus. Tādu "matiņus" vajag izraut ar pinceti. Iekrāso uzacis ar mīkstu zīmuli uzacīm, ar vieglām švīkām, it kā pabeidz zīmēt iztrūkstošos matus. Izķemmējiet uzacis.

7. Uzkrāsojiet lūpas. Tām pa virsu uzpūderējiet vai uzklājiet tonālo krēmu. Uzmanīgi apvelciet lūpas ar kontūrzīmuli, sākot no vidus. Ar otiņu uzmanīgi uzklājiet pomādi, arī no lūpu vidus pie kaktiņiem. Nosusiniet lūpas ar papīra salveti un uzkrāsojiet to vēlreiz. Ja jūs gribat uzklāt arī spīdumu, tad to vajag darīt tikai uz centrālo lūpu daļu, jo spīdums izplūst. Gaiša pomāde vizuāli palielina lūpas, tumša samazina. Eksperimentos ar mutes kontūru samazināšanu vai palielināšanu ir vērts ieturēt īpašu piesardzību: ja pārspīlē klājot krāsu pāri lūpu līnijai, mēģinot tās palielināt, var panākt to, ka tās izskatīsies nevīžīgas. Labāk, ja jums praksē parādīs, kā to dara, pieredzējis vizāžists.

Pēdējais skatiens spogulī... jūs – visskaistākā.


Tulkojums: Anna Beļajeva
Materiāls: www.stylehive.ru
Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


sadale
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[03.10.2012 - 21:23]
drausmīga gramatika


nikija08
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[28.10.2009 - 10:31]
ir labi ka kads atgadina jau zinamas, bet ikdiena aizmirstas lietas (hey) (hi)


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[01.07.2009 - 15:23]
viss tik sen jau zināms ,bet tomēr noderīgs (clap)


kristy26
Lietotājs offline sievietePrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[15.06.2009 - 18:09]
es iuzskatu priekskam tad kosmetika ir izdomata?protams lai mes justos skaistakas un ve;l vairak izceltu savu skaistumu,un tamdelj mums nav jakautrejas krasoties (bee)

tik sasoditi labi


zivis
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.01.2009 - 09:00]
es reti krasojos. (sflowers)


bizbiz
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[20.08.2008 - 12:14]
ļoti labi aprakstīts (cool)
Kādreiz esmu mācījusies uzlikt make up pie profesionāļiem, tad arī vairākus gadus tik tiešām staigāju ar visu to kārtu uz sejas katru dienu (fui) pat uz veici negāju bez tonālā, vaigu sārtuma utt. (bebe) (wait) Tagad uzkrāsoties māku skaisti un perfekti, bet to atstāju īpašākām reizēm (kissing) ne ikdienai... ļauju savai ādiņai elpot, uzņemt nepieciešamo skābekli un ikdienā noteikti manā ikdienas meikapā ir uzacu ietonēšana, acu ēnas un tuša, reizēm kontūrzīmulis un lūpu spīdums.
Pats savarīgākais pēc tik kārtīga meikapa gan ir ādu kārtīgi attīrīt un pabarot (yes) tas ir obligāti!!!

Ja tu domā, ka esi pasaules nagla, tad paņem un uzdod sev pa galvu ar āmuru :D


kriksis
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.05.2008 - 17:59]
patiesham noderiigi (sun)


kika18
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.05.2008 - 19:55]
nu dikti jauki padomini (biglove)


belly
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.05.2008 - 23:10]
PAdomi jau labi, bet ikdienā ta kā par smagu visi tie smiņķi, ja iet uz kādu tusiņu tad jau gan


danmarise
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (11)
[17.04.2008 - 22:29]
man jau ar liekas par daudz,bet tas iespējams tāpēc, ka ikdienā nemēdzu krāsoties,labi ja acu tušu uzkrāsoju... (kissing)


inesiite
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.04.2008 - 16:27]
Jaa man ar liekas,ka par daudz! visa kaaa!!! ES piem. ikdienaa lietoju tikai acu tušu... (kissing)


bellita
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.03.2008 - 00:39]
Man tikai ta jocigi liekas,ka iesaka puderi uzklat sakuma un tikai pec tam krasot acis...jo acu eenas dazreiz birst..un ja bus izveletas tadas tumsakas - tas viss bus uz sejas un redzams.. (eyes)


didinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.03.2008 - 18:14]
Parasti izmantoju pūderi un tikai lūpu spīdumu. (eyes)


artinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[20.03.2008 - 13:22]
(clap)


aiyo
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.03.2008 - 11:30]
Man šis raksts gan patika. Lai varbūt tas kādam ir tikai uz baļļuku, bet tāpat noderīgi. (cool) (kissing)

Dzīve ir jāizbauda!


pecina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[11.03.2008 - 14:41]
tas viss ir par daudz!ja nu vienīgi uz kādu baigo baļļuku pošoties


elise
Lietotājs offline sievieteIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.03.2008 - 20:43]
es arī izmantoju tikai krēmu,tušu,acu zīmuli un reizēm lūpukrāsu (eyes)


enitan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.03.2008 - 16:50]
brt man lūpu balzams, reizēm krēms un laikam viss............

bet ļoti ieinteresēja šis raksts. vajadzēs uzprasīt draudzenei!!!

tāda ir dzīve...


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[07.03.2008 - 12:30]
Man existē tikai mazka, ksēms, tuša un acu zīmulīts... Mana ādā pārāk alerģiska lai klātu virsū visas tās N-tās kārtas (hugelove) (nope)

Enģelēns...

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-48133 2.60 LVL PD-FB2M-T-018 1.10 LVL W-16093 2.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist