Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 29. Janvāris 06:19:23


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[32] Apmeklētāju kopā[18399]

30 likumi EXTRA klases mīļākajai

1. Nedrīkst mīlēties ar paēdušu vīrieti, savādāk, ja savu vīrieti pirms tam labi pabarosiet, asinis dosies uz vēderu nevis uz turieni, kur vajag.

2. Ēšanai un dzeršanai izvēlieties kaut ko no sekojošā:
- jūras veltes;
- piena kokteiļus ar augļiem;
- olu kulteni;
- maizītes ar ikriem;
- nedaudz anīsa šņabja;
- gaļu ar ķiplokiem (ēst obligāti diviem!);
- šokolādi;
- riekstus;
- krējumu un svaigus zaļumus;
- saldo ēdienu, bet bez liela kaloriju daudzumu;
- dārzeņus un augļus,to salātus
- asos ēdienus (es domāju, ka par kaukāziešu kaisli ir daudz dzirdēts);
- karstvīnu (lielas devās izsauc nogurumu un gulēt gribu);
- glāzīti konjaka;
- glāzi vīna;
- kakao, tēju vai kafiju.

3. Laba mīlniece vienmēr zina, ko vēlas viņas vīrietis. Viņa to uzmin vai jūt, izskaitļo to ar mēģinājumiem. Sekss beidzās gultā, bet sākas ar domām, sarunām un uzticēšanos, kopējiem pārdzīvojumiem. Vīrieši mīlējās ar smadzenēm, nevis ar dzimumorgāniem, bet ar sievietēm, kuras tā domā, tikai drāžas.

4. Vajag ilgstoši domāt, bet dot vīrietim to ko viņš vēlas, dot viņam savu maigumu, glāstus, izdabāt, bet nebūt uzbāzīgai (piemēram, mocīt viņu ar pastāvīgiem zvaniem, un likt viņam pievērst sev vairāk uzmanības). Visstiprākās saites, ir neredzamās saites. Tieši ar šādām saitēm, laba mīlniece, aptvers sava vīrieša ķermeni, dvēseli un prātu.

5. Vēl ļoti labu metodi izmantoja Geišas – kopēt žestus, vārdus un vīrieša mīmiku. Psihologi saka, ka labākais veids kā iegūt jauna paziņas labvēlību ir kopēt viņu. Laikam, ka labs kontakts tiek noslēgts zemapziņā, pateicoties instinktiem, kuri vēl joprojām ir pamanāmi dzīvnieku pasaulē. Kopējot viņu, tu labāk saproti viņu.

6. Ekstra klases mīlniece, nekad neļaus sev pārvērsties par tirgus sievu, kas iegādājas drēbes kādas pagadās, vai arī pēc savas bezgaumības. Ārējam izskatam ir jāatbilst tam, kādu vīrieti jūs vēlaties redzēt sev blakus. Apģērba izvelē tev jānovērtē sevi no tāda vīrieša viedokļa, kurš skatās uz tevi pirmoreiz, un viņi neskatās atsevišķi uz apģērbu, bet uz tavu kopējo tēlu. Godīgi sakot, vīrietim nospļauties par to, cik maksā tavs apģērbs. Maksimums uz ko spējīgs vīrietis, ir atrast atšķirību starp tirgus un dārgā salona drēbēm. Drēbēm parasti pievērš uzmanību, ja tās sievietei nepiestāv, ir nesaskanīgas.

7. Galvenais attiecībās ar vīrieti – vispirms viņam dot visu kas tev ir, bez egoisma, ka arī nedomājot par to, kas būs tālāk, nebaidoties viņu izlutināt, bet pēc tam saņemt no viņa to visu trīskāršā daudzumā.

8. Nav vērts skatīties vīrietim acīs pēc pirmās nakts un jautāt: «Kad tu atkal atbrauksi?». Vīrietim ir ļoti svarīgi justies kā saimniekam. Zvanot viņam uz darbu vai mājām, tu liec viņam justies nekomfortabli kolēģu priekša, vai pat citas sievietes priekšā, ar kuru viņš nešķirsies, kamēr nebūs pārliecināts, ka tu esi labāka. Kāpēc no paša sākuma visu sabojāt? Laba mīlniece, nekad neatļausies būt uzbāzīga.

9. Vīrieši necieš, ja viņus nostāda stingras izvēles priekšā. Vīrietis sāk zaudēt savaldību, sadusmojas un sāk rīkoties pavisam neloģiski, par ko pēc tam ilgi pārdzīvo. Kāpēc pārbaudīt jūtu stiprumu, ja šo enerģiju var veltīt tam, lai jūtas padarītu stiprākas?

10. Žēloties vīrietim – pēdējais ko sieviete var atļauties. Mūsu problēmas viņiem liekas smieklīgas, neloģiskas un vienkārši sieviešu kaprīzes, toties viņiem, vīriešiem, ir īstas problēmas, par kurām var runāt stundām ilgi. Ja tev rodas problēmas - rēķinies tikai ar saviem spēkiem - aizmirstot, ka tev ir mīļotais vīrietis ,vai arī, griezies pie viņa ļoti retos brīžos.

11. Vīriešiem, lielākoties ir pilnībā vienalga, vai tu izjūti baudu gultā (vismaz jūsu attiecību sākumā). Loti maz ir tādu vīriešu kas var atšķirt īstu kaislīgu sievieti no tādas, kas vienkārši izliekas par kaislīgu. Tā nav sievietes kaisle, bet vīrieša pašapziņas apmierināšana. Daudzas pelēkās pelītes un muļķīgas sievietes, iekarojušas vīriešus tikai tādā veidā. Tikai tad ,kad vīrietis tevī ir iemīlējies, tu var pieprasīt no viņa, lai arī tev sniedz baudu, kura tev liks pacelties septītajās debesīs.

12. Klīst baumas, ka vīrieši nemīl gudras sievietes. Ne jau gudras sievietes, bet tās, kuras vienmēr pamāca vīrieti kā viņam jārīkojas. Gudra sieviete nekad neparādīs, ka viņa ir gudrāka, un neizrādīs savu pārākumu jebkurā situācijā.

13. Māka turēt māju skaistu un omulīgu vēl nevienam nav traucējusi. Jebkuram vīrietim patīk māja, kurā ir kārtība un labi smaržo (kārtība un laba smarža šajā gadījuma ir sinonīmi).

14. Ekstra klases mīlniece zina, ka vīrietim iemīlēšanās ir mazāk nozīmīga kā sievietei. Nav vērts mocīt vīrieti un likt viņam stāstīt «cik stipri tu mani mīli ». Šāda uzvedība liek vīrietim domāt, ka sievietēm galva ir pilna tikai ar romantikas murgiem un, ka neparko citu viņas nedomā.

15. Pat ja vīrietis ir pašāvis pa kreisi, nav vērts viņu tirdīt, tā pat neatdzīsies. Atrodoties barikāžu otrā pusē, mīļākās lomā, arī nevajag atstāt nepatīkamus pārsteigumus: lūpu krāsas nospiedumus uz viņa krekla, izmantot pārak daudz parfīma, skrāpēt viņa muguru kaislē - viņš nav tavs īpašums.

16. Nekad nemāci vīrieti kā jādzīvo. Tāda veida pamācīšanu mēs nemīlam jau no skolas laikiem, daudziem tas nepatīk, jo atgādina vecākus. Tu taču nevēlies būt viņa Mātes lomā?

17. Māka piedot – tā ir arī māka neatgādināt par iepriekšējām kļūdām. Piedot nozīmē aizmirst, vai izlikties, ka esi aizmirsusi.

18. Ekstra klases mīlnieces zina: visi vīrieši ir apsēsti ar domu, ka viņus izmanto. Tāpēc nekas tā nebojā jūsu attiecības, kā merkantilisms.

19. Koķetēšana – mūsu ierocis, ja vien izmanto to vietā un ar prātu. Seksuālas sievietes uzdevums – likt saprast, ka pat esot sieviešu kārtas pārstāve, viņa nav lēta padauza.

20. Ekstra klases mīlnieces zina, ka uzreiz lekt ārā no gultas, pēc pirmās un arī nākamajām naktīm, krāsoties un mazgāties, ir augstākajā mērā muļķīgi. Vairākumam vīriešu patīk no rīta pavārtīties gultā, un viņiem patīk sievietes bez krāsas uz sejas. Bet, ja tu kautrējies, tad iegādājies ūdens noturīgu acu tušu vai uztaisi sev permanento meikapu.

21. Muļķīgi ir domāt, ka vīrietis, kuram ir nopietnas jūtas, ieturēs pauzi attiecībās un nezvanīs vairākas nedēļas. Vīrietis, kuram tu patīc, visdrīzāk pazvanīs tev trīs dienu laikā, ja ne - viņš tevi tikai izmanto. Muļķīgi ir gaidīt un piekrist piedāvājumiem, kuri nāk tikai pēc dažām nedēļām un pat mēnešiem.

22. Ekstra klases mīlniece nekad nekompleksos savas ārienes dēļ, jo viņas zina, ka vīrieši bēg no sievietēm ar kompleksiem, nevis no apaļajām,vai tām ar mazām krūtīm.

23. Ja vēlies, lai sekss beigtos ātrāk:
- sasprindzini vagīnas muskuļus;
- nomaini pozīciju, lai kontakts kļūtu ciešāks, bet locekļa galviņa ar katru kustību tiktu vairāk stimulēta.;
- pozīcijas kuras paātrina beigšanas procesu: ceļu-elkoņu pozīcijas jebkādos variantos; sievietes uz muguras, ar kopā saliktām kājām (nebūs lielas starpības, vai kājas būs iztaisnotas vai saliektas pie krūtīm); sieviete uz muguras, kājas ir uz vīrieša pleciem; sieviete uz muguras ar iztaisnotām kājām, kuras saliktas kopā, vīrietis virs jums;
- ieņem aktīvo pozu, kur tu varēsi kontrolēt locekļa kustību tā, ka vienreiz viņš ieiet pilnībā, divas reizes tikai locekļa galviņa.;
- aktīva orālā stimulācija – brīnišķīgs dzimumakta nobeigums;
- pačuksti viņam pāris neķītros vārdiņus, iespējams tas uzbudinās arī tevi;
- ja poza to atļauj, apķer locekļa pamatu ar pirkstiem un vēl papildus to stimulē.;
- pieskaries, glāsti sevi, - tava uzbudinātība būs spēcīgs stimuls vīrietim;
- palūdz atpūsties, bet pēc trīsdesmit minūtēm atsāc glāstus;
- veic kustības atvieglojot viņam procesu - uzsēžoties dziļi uz locekļa.;
- noskūpsti viņa ausis (izmanto mēli, zobus, tikai nepārspīlē), kaklu, paskrāpē viņam muguru, pieskaries dibenam ar rokam vai maigi pamasē sēkliniekus.;
- jokojot uzspēlē upura lomu, maigi atgrūžot viņu no sevis, tikai nepārspīlē.;
- neļauj viņam atpalikt no ritma;
- un neaizmirsti par skaņām, tās vīriešiem ļoti patīk.

24. Brīvai un par sevi pārliecinātai sievietei, nav nekādu likumu, kur nodarboties ar seksu. Ja sieviete nodarbojas ar seksu pirmā randiņa laikā, tas nenozīmē, ka vīrietis uzreiz uzskatīs, ka viņa ir lētā sieviete. Pēc statistikas datiem tikai trīsdesmit procenti vīriešu vēlas attiecības, kuras norit pa etapiem.

25. Ekstra klases sievietes nekad nekautrēsies runāt ar vīrieti par izsargāšanos. Kas tur ko kaunēties? Jā, lielākā mērā kontracepcijas jautājums – tā ir tava problēma, bet likt vīrietim vilkt divus prezervatīvus vienlaicīgi, tas gan nav variants. Pēc vīriešu domām, ja sieviete nepiekrīt seksam bez prezervatīva (protams, nav runa par pirmo abu kopējo reizi), vīrietim var rasties aizdomas, ka sievietei ir kādas venēriskās slimības. Ja tev nav naudas, lai iegādātos kontracepcijas līdzekļus, droši prasi, lai tavs vīrietis piedalās šajā procesā. Tur nav nekā apkaunojoša,

26. Nav vērts aizrauties ar seksa pozu literatūru, piemēram, Kamasūtru . Vairākums no šīm pozām nav labākais piemērs, ko izmantot dzīvē.

27. Ja vēlies paildzināt baudu:
- neļauj viņam kustēties pārāk ātri;
- atslābini maksts muskuļus;
- nomaini pozu;
- ņem vērā pozas, kuras paildzina dzimumaktu: sieviete augšā, sieviete uz muguras ar izplestām kājām: uz sāna - vīrietis no mugurpuses: sēžot viens pretī otram;
- īsi pirms kulminācijas izņem viņa peni no maksts un maigi noskūpsti, tikai nepārspīlē, savādāk viss beigsies vēl ātrāk;
- palūdz viņu elpot dziļāk;

28. Pērc tādu veļu, kāda patīk tavam vīrietim. Skaista apakšveļas un erotiska gultas veļa – ilgu un spēcīgu attiecību pamatlikums.

29. Labākā smarža – sava ķermeņa smarža un pilīte dārgu un labu smaržu.

30. Vīrieši mīl seksu, vīrieši mīl sievietes, kuras mīl seksu, un ir vērts ņemt vērā slikto meiteņu pieredzi, nav vērts klausīties tās, kuras saka, ka vīriešiem seksu vien arī vajag, jo mēs taču zinām, ka tas tā nav!


Ielādēja:Lietotājs offline Kleoo
Vidējais vērtējums:
Daudzums


shokolaade
Lietotājs offline sievieteStrēlnieks
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[25.10.2011 - 12:40]
man patiik (yes)


WILD CAT-DANIELA.
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.11.2008 - 11:52]
zivite tak,budto eto poslednij denj v vasej ziznji,ljubite tak,budto eto poslednij celovek v vashej ziznji,radujtesj tak,slovno eto poslednaja radostj v vasej ziznji!


sintey
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[24.08.2008 - 00:31]
katra no mums ir kaut kas tads kas neatbilst viriesa ideālam un ta ir ari ta pati galvena ipasiba,kas viniem liek musos iemileties,jo tas ir cilveka daba-nebut idealam un censties iegut to,ko nevar un to ko nevajag,jo galvenais ir dabut (beee) (shy)


minka2008
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[01.08.2008 - 00:14]
Palika pat bail tik daudz līdzības ar sevi! (kitty)


miilule
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.07.2008 - 15:50]
īstenībā es te daudz kam varētu nepiekrist (no) , bet tas laikam tāpēc, ka esmu slikta mīļākā (beee) (haha)

Viss, kas notiek, notiek uz labu!


kadrija
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.05.2008 - 12:47]
Nepiekrītu 7 punktam.Pārējais ok (eyes) (hmm)


sidney
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[13.05.2008 - 21:51]
(hmm) (fui)


glamshine
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.04.2008 - 22:03]
Var buut,ka vinam tieshaam ir saspringts darba grafiks. Tev ta4u arii uz draiskuliibaam gultaa diez ko nevelk,ja esi nostraadaajusi 12h .

Nu un ortais variants,ka vinam tomeer ir miilaakaa, bet taadaa gadiijumaa uzskatu,ka sievietes pa6cienai ir jaabuut austaak par visu un nevar zemoties viiriesha priekshaa - izspeelee teaatri, pasaki,ka viss cauri,jo pa6reizeejaa situaacija tev ir noriebusies un paveero reakciju.
Ja vin6 ir vienaldziigs - nav jeegas pat censties attieciibas saglabaat,taapat viss skaidrs - labaak aiziet augstu paceltu galvu (kitty)

Ceru,ka viss buus labi! (kissing) (eyes)


sanitinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.03.2008 - 13:13]
Tieši tapēc neko nesaprotu. Viņu ļoti mīlu un loti sāp sirds, ka viņa attieksme ir tāda. Tad kad viņam par to apjautajos, vai viņam ir cita, tad viņa atbilde bija,ka mēs sievietes domājam tikai vienā virzienā. Mēs nesaprotot,ka arī darbā var būt problēmas, ka vins domajot par nākotni un ir tik daudz stresa,ka To negribas.... Es varu kaut pliku dibenu vai skaistākajā apakšveļā staigāt... (hmm)


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[14.03.2008 - 13:05]
Nu vai zini - nu tas nu nav normali!
Ja cilveku nevel pie sievietes 4 menesus, tad tas nozim vai nu vins ir impotent, vai ari vins to iegust kaut kur citur...


sanitinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.03.2008 - 12:37]
Tā ir viņa atbilde brīžos,kad vēlos izradīt viņam maigumu un mūlestību, ti, apskaut un samīļot.
Kopa esam 1 gadu. Un es neesmu neglīta ar neskutām gājam un noplukušam drēbēm.
vienkārši nezinu ko domāt,un to ka mīl mani ar nevar pateikt, man tas tāpat jāzin... (hmm)


Briljants
Lietotājs offline sievieteJaunava
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[14.03.2008 - 12:09]
Ka negrib 4 menesus?
Un ko nozime, ka esi parliecinata, ka citas nav?
Un vispar - kas ir - Lai sevi neuspied????


Cik tad jusu paritim gadi, ka nav gribesanas? (nose)


sanitinja
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.03.2008 - 11:11]
Ko jūs domatu, ja jūsu mīļotais vīrietis ar jums neveletos tuvas attiecības 4 mēnešus, aizbildinoties,ka ir parguris,ka ir stress un depresija. bet būtu paarliecinātas,ka citas viņam nav????
Un ja cenšos izrādīt iniciatīvu, tad atbilde ir lai sevi neuzspiežu???? (hmm)


greita
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.03.2008 - 16:01]
Labi padomi bus jagēm vera (angel) (angel) (five) (cloud) (cloud) (bike)


stirnina
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.03.2008 - 11:03]
šis raksts labs! Daudzkas tiešām noder dzīvē (drink) (hugelove)


Kitten
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[12.03.2008 - 00:28]
galvenais izbaudiit....,nevis visu laiku domaat vai es daru pareizi ,vai manam virietim taa labi.,ja tev buus labi.,ta arii partnerim buus vnk ideaali!


binny
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.03.2008 - 16:03]
Paldies! Daudz ko uzzināju.. un ieviesu savās attiecībās.. (angel)

(sun)


laureta
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[03.03.2008 - 01:46]
nju bet raksts tachu bija par miiljaakajaam, nevis sievaam....


lady_flame
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.02.2008 - 04:10]
interesanti un noderīgi. Tiešām. (belly)


zaiciks
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.02.2008 - 12:36]
Muzu dzivo,muzu macies (clap) (biglove)


salduminjsh
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[07.02.2008 - 23:55]
super padomiņi!
lai gan daļa zināmi un jau izmēģināti, tomēr uzzināju arī daudz ko jaunu!


forsinaa
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.02.2008 - 19:50]
Raksts ir ideaals..izklastiits siikumos...taatad miiliet viens otru...

visjaukaakaa...:)


lekse
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.02.2008 - 16:11]
ir jadod virietim un jamak panemt ari pretim. bet padomini pamacosi,kaut gan dala jau zinami un pielietojami! (agift) (dances)


dudu
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[29.01.2008 - 16:55]
Ir forši ja viss tiek uzraksīts tieši un konkrēti (clap) man patīk teksts no vienas dziesmas - ideāla sieviet - dāma uz ielas, mauka gultā (kissing) varbūt pārāk tieši sanāca... (nope)

dzīvi vajag uztvert ar humoru:)


maita
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.01.2008 - 00:47]
Padomi labi, bet tā censties ir vērts, tikai tā vīrieša dēļ, kas centīsies tevi dēļ.

Vismaz es sevi nekad neziedošu vīrietim, kuram tas viss būtu pie kājas un viņš tikai ņemtu.

Bet principi ir tādi, pēc kādiem es dzīvoju.

Ja gribi būt laimīga, vienkārši esi tāda!

Lapa: [1] 2
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-G47523 4.70 LVL SC-68008 23.60 LVL SC-52284 41.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist