Ielogoties ar Facebook pasi
Strēlnieks clock Šodien ir 27. Novembris 13:40:03


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[5] Apmeklētāju kopā[6020]

Mīl vienas, bet prec...

Ja ticam statistikas datiem, tad tikai 10 no 100 laulībām tiek noslēgtas aiz mīlestības. Pamēģināsim tikt skaidrībā, kāpēc vīrieši mīl vienas, bet precas ar citām.

Par nožēlu vai par prieku, ne visas laulības tiek noslēgtas uz debesīm. Ja ticam statistikas datiem, tad tikai 10 no 100 laulībām tiek noslēgtas aiz mīlestības. Pat jaunieši mēdz pajokot, ka laulība nav loterija, jo loterijā jums vismaz ir iespējas vinnēt... Laulība šobrīd vaurs nav uzlūkojama kā attiecību rādītājs. Daudzi pāri dod priekšroku tādām attiecībām kā vienkārša kopdzīvē, tā saucamajām civillaulībām.
Un tomēr vīrieši iekuģo laulības ostā. Pēc kā viņi vadās? Kas liek viņiem tā "upurēties"? Pamēģināsim noskaidrot iemeslus, kādēļ vīrieši mīlot vienas tomēr aprec citas.

Iemesls 1. Apprec skaistas, gudras un bagātas.
Vai atceraties teicienu: « Ja vēlaties apprecēties ar gudru, skaistu un bagātu – jums būs jāprecas trīs reizes ». Tik tiešām, kad vīrietis sāk apdomāt laulības un sievieti, kuru viņš gribētu redzēt sev blakus – viņš nostāda kritērijus, kādai jābūt nākamai sievai, jo viņai jāatbilst ne tikai sievas, bet arī mātes lomai. Bieži vien sanāk tā,ka tā kura ir skaista,un pret kuru ir maigas jūtas, nemāk cept pīrādziņus kā Māte, neslauka katru dienu putekļus un nav sajūsmā par bērniem. Īsi sakot - neatbilst standarta sievas prasībām. Un, bieži vien, nākas apprecēt kādu parastu meiteni, kura māk cept pīrādziņus pēc Mātes receptes, māk kopt Mātes puķes,un mīlēt var jebkuru.
Sastopoties ar tāda veida situācijām, parāta atsaucas atmiņā vienas draudzenes mātes vārdi. Kaut kad, vēl pirms kāzām, draudzene atzinās mātei, ka nemīl savu nākamo vīru. "Nekas,"atbildēja māte, "Es arī mīlu Ivaru Kalniņu, bet dzīvoju ar tavu tēvu … un nekas…". Jā, arī tā gadās.

Iemesls 2. Ideāla meklējumi. Ļoti bieži, vīrieši un sievietes,jo īpaši tās (un tie) kuri audzināti romantiskās tradīcijās vai ar grāmatu palīdzību, meklē savu ideālu. Kaut gan, kā zinātne ir pierādījusi, ideālu nav, bet tas nevienu neaptur. Daži savu ideālo otro pusīti neatrod, tā arī paliekot par vecmeitām un vecpuišiem un ienīstot šo neideālo pasauli. Daži atrod, bet viņiem nākas rūgti vilties, jo atrodot savu „ideālu” – tas nenozīmē, ka viņš jums metīsies ap kaklu ar vārdiem: "Es esmu tavs ideāls, cik ilgi tevi gaidīju!". Ideāls var būt jau precējies un pie tam laimīgi precējies, bet ja vēl ne, tad , iespējams, viņam arī savi ideāli, bet jūs viņa kritērijiem neatbilstat. Bieži vien, kad vīrieši sastopas ar tāda veida situācijām, viņi aprec tās, kuras nemīl. Dažreiz ņemot vērā nevis sievu , kuru tu izvēlas, bet gan sievasmāti!

Iemesls 3. Otrreiz pēc aprēķina … Domāju, ka daudzām ir pazīstama tāda frāze: «Pirmoreiz precas aiz mīlestības, otro - aiz aprēķina, bet trešo reizi aiz ieraduma ». Mani visvairāk uztrauc šī otrā reize.
Mūsu finansiāli nestabilajā laikā, kad benzīna cenas aug, vīriešiem vairāk kā jebkad ir kļuvis svarīgi iegūt pārliecību par rītdienu. Runājot par aprēķina laulībām, es nerunāju tikai par finansiālo pusi. Mērķējiet augstāk. Aprēķins attiecas arī uz varu, sociālo stāvokli, popularitāti utt., par tā saucamajām privilēģijām, kas iet komplektā ar sievu.
Runājot par iepriekšminēto, reti kurš vīrietis no tā visa atteiksies, pat ja viņa nākamā sieva ir neglīta, nenormāla un vispār nepatīkama būtne.

Iemesls 4. Precētie dzīvo ilgāk … Viens mans paziņa reiz teica: „Tās ir muļķības, ka precētie ilgāk dzīvo!”, līdz brīdim, kamēr pats neaprēcējās. Nav nekā pretdabīga, ka vīrietis mūsdienās vēlas normālu ģimeni, vēlas iesist sienā naglas kopā ar savu dēlu un ēst mājas pelmeņus katru svētdienu. Reālajā dzīvē, tādi laimes brīži, daudziem rādās tikai sapņos, jo jaunība ir pavadīta meklējot neēsošu ideālu, kļūstot pieaugušiem mēs rūpīgi visu apdomājam, lai nepielaistu nekādas kļūdas, līdz nonākam tik tālu, kad draugiem jau ir izveidotas siltas mājīgas ligzdiņas – tad arī mēs pierakstāmies uz visādām avantūrām, tādām kā draugu sarunātiem "aklajiem" randiņiem. Un šajā brīdī mūsu leksikonā parādās vārds „VAJAG”. Vajag sievu, un vajag ģimeni.

5. Laulība – tā ir laulība? Un citi iemesli. Laulības iemesli, bez mīlestības, ir daudz. Negaidīti draudzene, ar kuru jau taisījies izšķirties, paliek stāvoklī, vēlme ko mainīt savā dzīvē, velēšanās būt mīlētam, bailes novecot vienatnē, bezpalīdzība utt. Tādām laulībām jau no paša sākuma nav lemts laimīgs mūžš. Ne vienmēr laulība tiks šķirta, siltu jūtu laulātos starpā nebūs, nebūs sapratnes un savstarpējas izpalīdzības, kā arī atbalsta šādā laulībā.

Iemeslu ir daudz, un tiem ir arī sekas. Žēl gan tikai, ka šodienas realitāte diktē mums savus noteikumus, un vīrieši bieži vien piekrīt dzīvot pēc šīs diktatūras, atsakot sev tik svarīgu lietu kā mīlestība.


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[30.06.2011 - 11:06]
Mans uzskats ir vienkāršs- jāprecās, ja mīl vai, ja tas ir izdevīgi (ar priekšnoteikumu, ka cilvēks apzinās, ka ar konkrēto personu būs jāpavada krietns laika gabals).  (yes)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


rigonda
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[02.05.2010 - 22:05]
Kaut kad, vēl pirms kāzām, draudzene atzinās mātei, ka nemīl savu nākamo vīru. "Nekas,"atbildēja māte, "Es arī mīlu Ivaru Kalniņu, bet dzīvoju ar tavu tēvu … un nekas…". - pretīgi, kādas liekules ir sievietes, sabojā dzīvi sev un tam otram.
Es personīgi vispār negribu precēties, man vienalga, ko citi saka, ka tas papīrs neko neizmaina utt., jo izmaina, laulības pamatam vispār ir tikai finansiāls pamats - kopīgi rēķini, kredīti, rūpes..pilnīgi nekā no ā romantiskā ko muļka cilvēki gaida, un pēc tam aplaužas. ar savu puisi dzīvoju kopā 3 gadus, reizēm sajūta kā civillaulība, bet vienmēr paliek tā brīvības izjūta, ka tu vari iet kur gribi, bet vienmēr tomēr būs līdzās tas otrs, kas tevi mīl un ari var ioet līdzi, bet bez saistībām lietišķām, jo manā izpratnē mīlestība jau pati par sevi ir saistība


nattta79
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.10.2008 - 02:46]
ar savu viru esmu kopa jau septinus gadus,bet aprecejamies tikai pirms gada un to loti nazeloju lauliba vinu dikti izmainija uz sliktaku pusi.


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[07.02.2008 - 09:22]
Piesiešos šoreiz punktam par to aprēķina laulību. Atī man viens no kritērijiem par labu vīru (nu nerunāsim jau par ideālu) lai viņam būtu nauda, lai mums būtu jumts virs galvas, nebūtu parādi, paēduši un bērni laimīgi. ja jau precēsies ar pēdējo plukatu,kas negribēs ne strādāt, ne ko, visu iegūto naudu vienkārši notrieks, tad nu sorry, tad jau labāk precos ar vīrieti, kuru nemīlu, nekā riskēju ar to, ka kādu dienu maniem bērniem var nebūt ko ēst (no) (fui)

Enģelēns...


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[12.01.2008 - 01:21]
Pretīgi paliek no tiem vājajiem vīriešiem, fui... (fui)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-25600 31.50 LVL SC-24485 3.50 LVL PD-FB2H-K-018 1.90 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist