Ielogoties ar Facebook pasi
Ūdensvīrs clock Šodien ir 23. Janvāris 05:06:38


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Meklēšana
Neizlasītās tēmas

Komentāri[7] Apmeklētāju kopā[11012]

SKOLA MĪĻĀKAJĀM - IESĀCĒJĀM

Un tā, dzīve ir nospēlējusi ar jums nejauku joku. Sievas vietā jūs esat kļuvusi par mīļāko. Vai arī grasāties par tādu kļūt – nav svarīgi. Galvenais ir tas, lai jūs neaizmirstu kā izturēties mīļākājām,lai atrastos burvīgajā dzīves periodā un tā kļūtu vēl labāka!

Ja jūs nosodat savu rīcību un mēģināt atrast kā jūs šaj Kopā arī mēģināsim, kā to visu atrisināt.

ā situācijā nokļuvāt, jums der izlasīt šo rakstu un varbūt radīsiet atbildes. Tātad, kas kļūst par mīļākajām?

1. Sieviete, kas vēl nav bijusi precējusies, bet viņai ļoti gribas izjust ģimenes sajūtu, tieši tāpēc viņa kļūst par mīļāko.

2. Sieviete, kas ir šķīrusies vai atraitne, kas naivi ir pārliecināta, ka viņas bērniem ir vajadzīgs labākais tēvs (labāks par iepriekšējo, vai vienkārši dzīvs vecāks) Šīs divas kategorijas izvēlas vai nu neprecētos vīriešus, vai precētos, lai tos izšķirtu ar sievām. Lai Dievs viņām tiesnesis.

3. Precētas sievietes, kuras nesaņem baudu no savām attiecībām un tāpēc nodarbojas ar seksu vīram aiz muguras.

4. Brīvas sievietes, kurām vajadzīgs sekss.

Sievietes, kuras minētas 3. punktā atrodas nedrošā situācijā. Viņas var sadalīt divās grupās: tās, ar kurām negrib gulēt vīrs un tās, kuras negrib gulēt ar vīru. Es nerunāju par tiem vīriem, kuri nevar – viņus ārstēt vajag, bet ja nesanāk, tad jāprasa atļauja ārlaulības sakariem un jāpriecājas par dzīvi. Tām, pret kurām vīrs vairs nav tāds kā agrāk, neieteikšu kā Cosmopolitan žurnāls – nomainīt veļiņu utt. Tādu kā viņu, ar' nevajag priecēt ar savu klātbūtni, ja viņš neciena to, kura ir viņam blakus. Te var iet pa kreisi un neņemt viņu galvā. Tiesa šīs sievietes, kuras vīrs vairs nevēlas, bieži vien arī nav ieinteresētas kreisajiem romāniem.

Tām, kuras vairs pašas nevēlas vīrus, ir jāizvēlas: vai nu ir jāpasaka vīram un jāsaņem viņa piekrišana, vai jāšķiras. Izvēles spektrs ir visai plašs un katra izvēlas pati, kas viņai pieņemamāks.

Paliek ceturtā grupa – brīvās sievietes, kuru mērķis nav apprecēties. Tieši viņas arī sauc par īstākajām mīļākajām.

Diemžēl mūsdienu mīļākās ir mazlietiņ piemirsušas, ko nozīmē būt īstai mīļākai, un tāpēc vēlos jums to atgādināt:

1. Nekad nemīliet savus precētos mīļākos! Lai viņus mīl sievas, lai ar to viņiem arī pietiek. Vismaz nemocīsies un naktīs neraudāsi savā spilvenā.

2. Gūsti baudu no katras stundas un minūtes. Tu vīrieša dzīvē esi priekš svētkiem , bet sieva – ikdiena. Tiesa, ikdienas ir vairāk nekā svētku, bet tieši tāpēc svētki ir saldāki.

3. Nepārdzīvo, ka svētkus viņš pavada ar ģimeni, nevis ar tevi. Pirmkārt, viņš gribētu no turienes aizlaisties (izņemot bērnu dzimšanas dienas), otrkārt, viņam nav jākļūst par tavu vienīgo un pēdējo cerību. Rodas jautājums, kur palikuši visi tavi draugi, vai ar mīļākā parādīšanos tu par viņiem esi jau aizmirsusi? Atceries par draugiem un kopā dodieties kaut kur, jo tieši ar draugiem ir tik patīkami nosvinēt Jauno gadu un Lieldienas. Bet, ja tu tomēr vēlies pavadīt šos svētkus ar viņu kopā, tad skaties punktu nr. 1.

4. Jo vairāk tu esi aizņemta, jo svarīgāka tu kļūsti priekš viņa. Nesēdi un negaidi viņu, kā Ziemassvētku dāvanu. Izdomā sev kaut kādi nodarbi un, kad nākamo reizi viņš tev piedāvās satikties, atbildi: „Ar prieku, mans dārgais, saskaņosim mūsu darba grafikus”.

5. Visus ieteikumus no glamūriem žurnāliem, kuros teikts, ka tev vienmēr jābūt ar labu grimmu un ar frizūru, kad viņš ir pie tevis, aizmirsti. Viņš jau ir tevi redzējis kailu, izejot no dušas bez kosmētikas. Ja viņš nāk pie tevis, tad kāda starpība, uzkrāsojusies tu esi vai nē. Viņš ir redzējis tevi dabīgu, un tas viņu nav nobiedējis, tā kā atslābsti. Bet tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka tagad tev jākļūst par nekoptu un pumpainu sievietei – kopt sevi vajag vienmēr. Uzturēt labā formā sevi un savu skaistumu ir obligāti, pretējā gadījumā tas būs pirmais solis uz šķiršanos.

6. Ja vēlies viņam kaut ko gardu pagatavot, nepārvērt to par svētkiem (mīļais es zinu, ka pēc laba seksa vīrieši vēlas kaut ko iekost, bet man ir tikai maizes grauzdiņi, tā kā aizlaižam uz kādu restorānu). Bet, ja esi apņēmusies gatavot, tad tikai to ko negatavo viņa sieva. Lai zina, ka šādu baudu viņš var saņemt tikai pie tevis.

Un tagad parunāsim par divām svarīgām lietām, kas ir nepieciešamas zināt katrai mīļākajai – naudu un vīriešu poligāmiju.

Pirmkārt, tev ir jāzina, ka tu esi greznība, nevis iespēja apmierināt vīrieti. Bet par greznību jāmaksā. Nav viņam liekas naudas mīļākajai – lai ir rāms un dzīvo tālāk ar sievu un bērniem un priecājās. Bezmaksas samierinās tikai „godīgās devējas” no punkta 1. un 2., kuras domā, ka vīrietis viņas iemīlēs godīguma dēļ.

Ha! Tikai tieši šīs svētās un godīgās dievgosniņas pārvēršas pēc laika par stervām, kuras atriebjas vīriem par ilgajiem gadiem, kur viņām bija jāspēlē svētules lomas.

Ir arī atrodamas tādas sievietes, kas atļauj saviem mīļākajiem uzturēt viņas – jumts virs galvas, ēdiens, drēbes, tādējādi zaudējot savu brīvību. Šīs sievietes ir tikai apmierināšanas instruments. Ilglaicīga prostitūta ar solījumu turēt uzticību.

Mīļākā var un viņai jāmāk pieņemt dāvanas no vīrieša, lai arī cik tās maksā. Bet tikai tās, kuras var nosaukt ar vārdu – greznība. Kuras pēc nepieciešamības var atgriezt atpakaļ un tas neradīs jums dzīves diskomfortu. Kā piemērs : smaržas pieņem, šampūnu pērc pati. Garneles un tortīti pieņem, kartupeļus un maizi nopērc pati. Zelta auskarus pieņem ar pateicību. Tādu pašu summu dzīvokļa apmaksai – atteikt. Un pat nedomā par to, cik naudas viņš ir iztērējis priekš tevis – tu taču neprasi viņam naudu un dāvanas. Dot mājienus drīkst, bet ļoti smalkā un neuzbāzīgā formā.

Un vispār, dāvanas vairāk nes prieku tam, kurš dāvina, nevis tam, kas saņem. Ja nu viņš uzdāvina smaržas, kuras, tavuprāt, ir pretīgas? Saņem ar pateicību, viņš taču tās meklēja tieši tev pēc savas gaumes. Tā kā atslābsti – smaržas pēc tam uzdāvināsi savai draudzenei, godīgajai devējai, viņa būs priecīga. Bet viņam pateiksi, ka tu bieži tās lietoji un viņas izbeidzās. Secinājums: lai tērējās. Kad viņš gribēs iet prom no tevis, tad atcerēsies cik naudas ir iztērējis un vairs negribēs atstāt. Tur, kur ir ieguldītas investīcijas, tik vienkārši nepamet.

Tagad par poligāmiju. Tavs dārgais precētais mīļākais guļ ar tevi un sievu. Un netici, ka ar sievu viņš neguļ, jo negrib viņu. Guļ viņš ar viņu un kā vēl. Tev vispār par to nav jāuztraucas. Viņa sperma nav zobu pasta no tūbiņas, nekad neiztērēsies līdz galam, un sievai jābūt apmierinātai, lai nesāk tev traucēt. Vēl jo vairāk, nekad nesalīdzini viņu ar sevi. Tas ir tas pats, kas sacensties skriešanā ar skriešanas meistaru, kurš saņēmis olimpiskās medaļas. Tieši tu esi šis meistars. Un zini to! Tevi neizvēlējās par skaistajām ačelēm. Tā ka salīdzināt tevi ar viņu ir bezjēdzīga laika tērēšana un sevis pazemošana.

Viņš reti tevi apciemo? Reizi nedēļā? Reizi divās nedēļas? Saka, ka biežāk nevar – ģimene, darbs? Pilnībā var viņam ticēt. Bet tas nenozīmē, ka meistaram ir jāpaliek novārtā bez treniņiem!

Droši atrodi sev vēl vienu mīļāko. Vēl jo vairāk – droši par to pasaki savam pirmajam mīļākajam.:

"Dārgais, tu esi pārāk aizņemts, un vēl jo vairāk, tev ir sieva, bet man tikai tu. Domāju, ka tev būs grūt protestēt pret to, ka manā dzīvē parādīsies vēl viens tuvs cilvēks." Nu un ko viņš varēs pateikt? Ka mīl? Tur jau ir tā lieta, ka nemīl, būtu pretēji – sen jau būtu šķīries no sievas un ar tevi dzīvotu. Ka naudu tavām dāvanām tērē? Tērē, bet tevi jau neuztur – par to tu esi brīdināta jau iepriekš. Tikai esi vērīga un labi izsargājieties, citādāk ārstēsieties visi kopā.

Jūsu attiecības nav krāpšana. Viņš nekrāpj tevi ar sievu. Tu nekrāpj viņu ar mīļāko, jo jūs neesat viens otram devuši solījumus par mīlestību un uzticību.

Vēl nedaudz padomu:
*Izvēlies pozitīvus ģimenes tēlus. Viņi ir pieraduši rūpēties, tas nozīmē, ka rūpēsies arī par tevi nepieciešamības gadījumā.
*Izvēlies godīgus, strādīgus vīriešus – viņi nopietni attiecās pret darbu un labi pelna. Tev nebūs jāuztraucas par to, cik naudas atstājāt restorānā un, ka viņa bērniem nebūs maizes, ko ēst.
*Izvēlies vidēji seksuāli aktīvos vīriešus. Viņš ar sievu ir tāds, bet ar tevi būs kā tīģeris, jo tu viņu par tādu padarīsi.

Un pēdējais: laiku pa laikam atgādini savam precētajam mīļākajam, ka tu netaisies izšķirt viņu no sievas un bērniem, ka netaisies izjaukt viņa laulību. Lai zina, ka tu esi ne tikai greznība, bet arī īsts dārgums!


Ielādēja:anonymous
Vidējais vērtējums:
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[30.06.2011 - 10:59]
Labs raksts.  (cool)  
Pievienojos Criss Tiinai.  (five)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


dienvidniece
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[21.01.2009 - 10:06]
visu dzīvē var izmēģināt, bet galvenais sevi nesāpināt un nepalikt muļķes lomā.


zakucis
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[14.05.2008 - 15:12]
MAN IR JAUTĀJUMS:KĀPĒC SIEVA NEVAR BŪT KĀ MĪĻĀKĀ??DODIET LŪDZU PADOMUS SIEVĀM,KĀ IEJUSTIES MĪĻĀKĀS LOMĀ PRET SAVU VĪRU! VĪRU PAVEDINĀT KĀ MĪĻĀKĀ.TAS TAČU IR INTERESANTI UN KAUTKAS JAUNS ATTIECĪBĀS!!LŪK VĪRAM IDEĀLĀ SIEVIETE KURU VIŅŠ MĪL!:MĪĻĀKĀ,BĒRNA MĀTE UN SIEVA VIENĀ PERSONĀ!VIŅAM PATIKS!
NEVAJAG MĀCĪT SIEVIETES KĀ KĻŪT PAR CITU MĪĻĀKAJĀM,BŪSIM MĪĻĀKĀS SAVIEM VĪRIEŠIEM!vīrietim patiks,bet ir svarīgi lai sievietei tas patīk un lai viņa pieņem sevi daudzpusīgi!Viņam tik drīz neapniksi!! (hugelove)


l
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[04.04.2008 - 21:14]
dažreiz labāk būt labai mīļākajai, nevis sliktai sievai (five)


silver_angel
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[07.02.2008 - 09:24]
Nu man ir gadījies ka man ir mīļķais... bet nu protams ka džks nenormālais brunču medinieks... pat nevaru izskaidrot, kāpēc bijām mīļākiem, laikam jau vienkārši gribējās ko jaunu, vai vienkārši pamēģināt... bet sajūta ir briesmīga, ka tik nepieķer... nekad vairs nekādus mīļaķos (haha) (wait)

Enģelēns...


Criss Tiina
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[09.01.2008 - 00:10]
Pats pareizakais ieteikums no si visa ir - NEIEMILETIES - tas tiesa!!!


draudzeniite
Lietotājs offline vīrietis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[08.01.2008 - 19:47]
laba rokasgrāmata tiešām... manuprāt, ja ir iespēja, tad jāizmanto, bet sievieteei jābūt gudrai un pats galvenais- saprātīgai, lai nav jāciēs!

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-42165 12.60 LVL PD-RB23P-103 5.80 LVL SC-72078 43.00 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2022

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist