Jaunas receptes pievienošana


Valoda

Valoda, kādā būs uzrakstīts raksts.


Sadaļa

Sadaļa, kurai, jūsuprāt, atbilst raksts.


Nosaukums

Raksta nosaukums - virsraksts.


Īss raksta apraksts.

Īss raksta apraksts, kuru lasītāji redzēs, kad atvērs visus rakstus. Tā var būt arī pirmā raksta rindkopa.


Tips

HTML - šo tipu nepieciešams izvēlēties, ja jūsu raksts jau redaktēts pēc speciāla internet formāta ar speciālajiem tegiem.

Plain Text - šo tipu nepieciešamas izvēlēties, ja jūsu raksts ir vienkāršs dokuments, tad sistēmā automātiski redaktēs rakstu pēc nepieciešamā formāta.


Bilde priekšapskatei.

Bilde vai foto, kas rādīsies pirmā pie raksta, atverot visus rakstus. Ja jūs vēlaties, lai priekšapskates bilde būtu arī pašā rakstā, tad jums tā ir jāievieto arī pie bildēm: {my_pic_1}, kas atrodas zemāk.


Bildes

Bildes vai foto, kurus jūs vēlaties ievietot pašā rakstā.
Vispirms ielādējiet bildes, pēc tam tekstā, kur jābut ievietotām bildēm, ievadiet sekojošo kodu, kas atbilst katrai bildei "{my_pic_1},{my_pic_2}...". Pēc saglabāšanas sistēma automātiski noredaktēs rakstu un ievadīs bildes.

PIEMĒRS:
{my_pic_1} teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts teksts.

UZMANĪBU:
Ja pretī {my_pic_1} jūs ielādējat bildi ar nosaukumu "skaistums.jpg", tad raktā, kur vēlaties, lai šī bilde atrastos, jums jāievada kombinācija {my_pic_1}. Tas nozīmē, ka ieladētā bilde "skaistums.jpg" sistēmā pārveršas par {my_pic_1}


Copyright

Raksta pirmavots (mājaslapa, grāmata, avīze vai jūsu vārds, ja jūs esat raksta autors).


Komentāri

Jūsu komentāri, kurus neredzēs lasītāji, bet kurus jūs vēlaties uzrakstīt Kleoo komandai.


Teksts

Raksta teksts.