Ielogoties ar Facebook pasi
Zivis clock Šodien ir 04. Marts 14:37:25


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Pievienot forumu
Mani forumi
Mīļākie forumi
Neizlasītās tēmas
Meklēšana


Taupīšana krīzes laikos

Liene
Liene
[26.06.2009 - 10:21]
Pastāstiet, kā Jūs ietaupāt šajos dižķibeles laikos... Kādus knifiņus izmantojat lai ietaupītu naudu?

Varbūt izklausīsies muļķīgi, bet es šad tad izmatoju zeķubikses, kas saplīsušas, lai noņemtu nagu laku
Daudzums


shankai
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[28.06.2009 - 19:33]
Mazāk pērku apģērbu, vairāk cenšos gatavot ēdienu no lētākiem produktiem, kā piemēram, dārzeņu sautējumu un zupas, mazāk saldumus.

Don't Talk Just Kiss!!


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[28.06.2009 - 19:01]
Mazāk ēdu, mazāk pērku kosmētiku, drēbes, savādāk nesanāk... (wait)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


kristykiss
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[26.06.2009 - 14:20]
mazāk ēdu,
mazāk cepu pīrāgus un citus raušus (haha)


paula
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[26.06.2009 - 14:11]
(hehey)


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.06.2009 - 14:08]
asarā krīzes apstākļos nauda pārtikai vispār gandrīz nav jātērē. Un tā var iekrāt liekus latus, lai ziemā būtu vieglāk samaksāt par apkuri un pāri vēl paliktu nauda pienam un maizei. To saku no savas pieredzes. Elektrība nav jātērē. Ja nu vienīgi televizora ieslēgšanai. Ledusskapi esmu atslēdzis. Baudu gaismu dienā, bet naktī - tumsu. Ja gribu vakarā palasīt, izeju ārā ar avīzi un pastāvu zem "maksimkas" gaismas reklāmas. Zem ielas laternas gan nestāvu. Ne vella tur nevar redzēt. Acu bojāšana vien sanāk.
Skatīt attēlu (1)
Ja sagribu karstu maltīti, sakuru ugunskuru dārzā vai kur. Mājās gāzes plīti nelietoju. Vārdu sakot - maksimāli taupu.
Noteikti daudziem vēl pagrabā ir saglabājušies pērnie kartupeļi. Tas nekas, ka savītuši un sadīguši. Laksti jāaplauž, un tupeņus var šmorēt un lietot, kādā veidā gribi. Vairumā esmu sapircis lētos maksimkas putraimus. Pietiks līdz ziemai.
Krānu es nelietoju. Tualeti tāpat. Galu galā ir mums miestā bezmaksas tualete. Turp eju lielās darīšanās, bet pa mazajām - aiz stūra.Un tad nu es teikšu, ka nevajag būt slinkiem. Vajag aizskriet uz tuvējo parku pēc salātiem, pēc ekoloģiskā ūdens dīķī. Balandas, nātres, pienenes... Viss noder! Šķin tik iekšā svaigā veidā, blenderē vai vāri zupā. I gaļas vairs nevajadzēs. Zālē iekšā ir tik daudz dzelzs, ka tā pārspēj pat daudzinātās zemenes.
O, jā, meža zemenes vēl mums šovasar būs. Un mellenes un pārējās meža ogas tāpat. Murķeles es šopavasar jau esmu atēdies. Tiesa, vienureiz nenovārīju kārtīgi. Pēc lietošanas bija halucinācijas. Taču tas bija pat interesanti! Pēc tam turpināju praktizēt šo pieredzi. Ziniet, man ir atvērusies trešā acs. Es tagad visu redzu daudz labāk.
Es redzu, cik lepni dzīvo mūsu garā nabagie kungi. Cik izšķērdīgi un lielīgi viņi ir. Bet es nemainītos vietām ar šiem. Viņu dzīvi es nevarētu panest. Tāpat kā viņi manējo. Tāpēc jau mēs katrs esam tur, kur esam.
Un tomēr ir lietas, no kurām neatsakos pat es. Tās ir akcizētās preces - alkohols, smēķi. Kā lai atmetu? Tā prātoju, pa parku staigādams, ērces no sevis lasīdams. Un nemanot iekāpju cilpā... hop, tā savelkas. Jau karājos koka zarā. Kā bumbiersss... Tātad tik zemu jau gaļas kārā tauta ir kritusi? Parkā izliek cilpas stirnām!
Ziniet, laimīgs esmu par to, ka šovasar spaidu kārtā un no labas gribas pieslējos veģetāriešiem. Esmu kļuvis svarā vieglāks, lokanāks. Žigli tieku no cilpas ārā. No šā brīža esmu kļuvis par kaislīgu mazo brāļu aizstāvi. Es organizēju akciju miesta parku atbrīvošanai no malumednieku izliktajām cilpām. Rau, cik cēlas idejas rodas galvā, taupīgi un liesi dzīvojot!

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


sanysan
Lietotājs offline sieviete
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.06.2009 - 12:18]
(haha) (haha) (haha) (haha) (haha)


rituha28
Lietotājs offline sievieteLauva
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (42)
[26.06.2009 - 12:07]
Taupīgs datorists iztiek ar datoru vienu pašu bez peles, klaviatūras un monitora.

Taupīga saimniece zeķi ada divus gadus.

Taupīgs bēbis zīž tēva krūti, jo no mātes piena tēvam vāra putru, maļ krējumiņu, sien biezpienu un sieru.

Mājas celšanā paredzēts ietaupīt daudz materiālu - no jumta un grīdas iecerēts atteikties pavisam, bet sienas simt procentīgi aizņems tikai logi bez stikliem.

Taupīgs skolēns skolā raksta un zīmē ar tīru pirkstu uz galda, visas piezīmes un atzīmes atceras no galvas un mājās atstāsta.

Jau Dievs Tēvs tajos tālajos laikos, kad viņš radīja cilvēku, ir krietni ietaupījis uz sava radījuma smadzeņu veselā saprāta pazemināšanās rēķina.

Taupīgam bērnam kabatasnauda nav vajadzīga, jo taupības dēļ viņam nav nevienas kabatas.

Vecā Albertīne no vecajiem, garajiem flaneļa brunčiem uzšuva sev kokteiļkleitu, vīram uzvalku un mazmeitiņai stringus .
(bee)
Bet ja nopietni - es vairākus kosmētikas līdzekļus aizvietoju ar zāļu tējām.

Ja sieviete ir skaista - viņu ievēro! Ja sieviete ir gudra - viņu apbrīno! Ja sieviete ir šarmanta - viņu neaizmirst!


otina
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[26.06.2009 - 12:02]
1. Vakariņas Jūsu vīram būs daudz garšīgākas, ja viņu pirms tam nebarot divas dienas.
2. Svaigi pirkts siers uzglabāsies daudz ilgāk, ja to neaprīsiet jau pirmajā dienā.
3. Ja Jūsu mājā izdeguši elektrības korķi, nesteidzieties tos izmest. Varbūt izdegs kaut kas vēl, tad arī visu kopā izmetīsiet.
4. Veģetārā zupa būs daudz barojošāka, ja tai pievienosiet mazliet liellopu gaļu.
5. Ja Jūs steidzaties uz darbu, tad no 2 olām ātri un vienkārši var pagatavot 2 pleķus uz grīdas.
6. Tādas frāzes kā: `Bet tagad es jums parādīšu ģimenes albumu!` vai `Paskatieties, kā mācās mūsu dēls!` ievērojami ieekonomēs produktus un dzeramos viesībām.
7. Nav pieklājīgi atgādināt viesiem, ka ir jau vēls, un Jūsu bērniem laiks doties uz skolu.
8. Jūsu kleita valkāsies ilgus gadus, ja Jūsu vīrs saņem mazu algu.
9. Lai komandējuma vai atvaļinājuma laikā Jūsu istabas augi nenovīstu, attaisiet visus krānus vannas istabā un virtuvē, iepriekš aiztaisot ciet izlietnes. Atgriežoties mājās, Jūs tad vienmēr sagaidīs Jūsu zaļie draugi - no visiem stāviem.
10. Ja uz nakti uzēdīsiet skābus gurķus un uzdzersiet pienu, Jūsu importa santehnika ātrāk atmaksāsies.

Kad tad- ja ne tagad? Kas tad- ja ne es?


Liene
Lietotājs offline sievieteVērsisIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[26.06.2009 - 10:21]
Pastāstiet, kā Jūs ietaupāt šajos dižķibeles laikos... Kādus knifiņus izmantojat lai ietaupītu naudu?

Varbūt izklausīsies muļķīgi, bet es šad tad izmatoju zeķubikses, kas saplīsušas, lai noņemtu nagu laku (haha)

laaaabi :)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

Lietotāju galerijas


favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
SC-48046 2.80 LVL PD-FB3N-084 1.40 LVL PD-GRB9-30-102J 4.30 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2021

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist