Ielogoties ar Facebook pasi
Skorpions clock Šodien ir 27. Oktobris 04:47:38


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Pievienot forumu
Mani forumi
Mīļākie forumi
Neizlasītās tēmas
Meklēšana


Zodiaka zīmju raksturojums.

Susure
Susure
[27.03.2012 - 23:49]
Auns

Auns ir pirmā zodiaka zīme. Tās valdošā planēta ir Marss - rīcības planēta. Cilvēki, kas dzimuši zem Auna zīmes, orientēti uz rīcību un ir konkurētspējīgi. Viņi cenšas būt pirmie itin visā, bieži vien neliekoties ne zinis par pārējo tiesībām un jūtām. Ja viņi spēj iemācīties apvaldīt savu agresivitāti ar diplomātiju un takta izjūtu, tad var sasniegt daudz. Viņi ir dzimuši vadītāji, kam patīk uzsākt darbus, kurus vajadzēs pabeigt citiem. Viņiem ātri viss apnīk, un viņi grib doties pretī jaunam izaicinājumam.
Auns sliecas būt dinamisks, impulsīvs, ķildīgs, tāds, kam ātri viss apnīk, egoistisks, agresīvs, aizrautīgs un pārliecinošs.
Visbiežāk Auns interesējas par sevi un jebkāda veida izaicinājumiem, vēlas būt līderis un uzsākt darbus, kaut arī tos pabaigt vajadzēs citiem. Pamatā viņam ir celmlauža iedaba. Viņš mēdz būt kareivīgs.
Aunam ir liels gribasspēks un paļāvība uz saviem spēkiem. Ja tas māk iemācīties mīlēt un cienīt citus, un rīkoties saprātīgi, viņa sasniegumi praktiski ir neierobežoti.
Auns nekad neatzīst sakāvi. Viņš turpinās cīnīties un pūlēties, kamēr vai nu gūs panākumus, vai arī viņu uzvar nāve.

Auni ir zodiaka celmlauži.

Īpašības: kardinālās - uguns
Atslēgas frāze: es esmu!
Atslēgas vārds: rīcība
Labā īpašība: drosme
Trūkums: iedomība
Valdošā pozīcija: dabiskās pirmās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Marss

Vērsis

Vērsis ir otrā zodiaka zīme, un pār to valda Venera, skaistuma un pievilcības planēta. Vēršiem patīk viss labais dzīvē, un parasti viņi veltī spēkus, lai iegūtu materiālās vērtības un naudu. Ar lielu dedzību viņi nododas visam, kas var apmierināt viņu vēlmes, piemēram, izpriecām, ērtībām un bagātībai.
Vērši augstu vērtē skaistumu, vai tā būtu māksla, mūzika vai elegantas drēbes. Viņi ir ļoti stabili cilvēki, un uz viņiem var paļauties, kaut arī parasti viņi ir ietiepīgi.
Vēršiem raksturīga tieksme uz materiālām vērtībām, nenovīdība, laiskums, pacietība, praktiskums, stingrība un izturība. Viņi ir pagausi, bet vienmēr pabeidz iesākto.
Vēršus interesē ērtības, dažādas lietas.
Parasti šie cilvēki ir ļoti uzticīgi saviem draugiem un bieži apņemas risināt viņu problēmas. Viņi ir arī ļoti greizsirdīgi, parasti līdz galējībai.
Vērši īpaši labi neizprot sevi vai savas rīcības motīvus. Viņi pamatīgi visu izplāno un tad cītīgi strādā, lai plānu īstenotu.

Vērši ir zodiaka krājēji un celtnieki.

Īpašības: fiksētās - zeme
Atslēgas frāze: man ir!
Atslēgas vārds: manta
Labā īpašība: uzticība
Trūkums: ietiepība
Valdošā pozīcija: dabiskās otrās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Venera

Dvīņi

Dvīņi ir trešā zodiaka zīme, un pār to valda Merkurs, saprāta un saziņas planēta. Dvīņus varētu uzskatīt par inteliģentākajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Viņi ir apķērīgi un interesējas gandrīz par visu. Vienīgā problēma ir tā, ka viņiem reti kad piemīt pašdisciplīna. Tādēļ viņiem pietrūkst pastāvības, lai pabeigtu iesākto. Viņi ir " meistari visās lietās, bet nav lietpratēji nevienā". Ja Dvīņi kļūst disciplinēti, nav nekā, ko viņi nevarētu sasniegt.
Vislaimīgākie Dvīņi ir tad, kad var nodarboties ar vairākām lietām vienlaikus. Viņiem labāk patīk darboties intelektuāli, piemēram, filozofēt, rakstīt, runāt vai izdomāt, ko darīt citiem.
Dvīņiem jācenšas rast mieru, jo viņi var novest savu nervu sistēmu līdz pilnīgam izsīkumam. Viņi vienmēr to pakļauj ļoti lielam stresam.
Dvīņi ir nepastāvīgi, pavirši, asprātīgi, zinātkāri, inteliģenti un daudzpusīgi.
Viņus interesē visu veidu sakari, ceļojumi, tiem gribas būt visziņu lomā, iegūt izglītību, māku runāt un rakstīt.

Dvīņi ir zodiaka tirgotāji un sazināšanās speciālisti. Viņi ir arī zodiaka citādi domājošie.

Īpašības: mutablās - gaisa
Atslēgas frāze: es domāju!
Atslēgas vārds: daudzpusība
Labā īpašība: izmanīgums
Trūkums: aprobežotība
Valdošā pozīcija: dabiskās trešās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Merkurs

Vēzis

Vēzis ir ceturtā zodiaka zīme, uz pār to valda Mēness. Vēzis ir visjūtīgākā zīme un no ūdens zīmēm visspēcīgākā.
Māja un ģimenes dzīve Vēžiem ir vissvarīgākā, un viņi darīs visu, lai nodibinātu un aizsargātu savas mājas drošību.
Vēžus viegli aizvaino citu cilvēku necieņa. Viņi ir ļoti sarežģīti cilvēki, kas dažreiz šķiet ārkārtīgi stipri, bet citreiz tik ievainojami kā bērni. Tikai nedaudzi cilvēki spēj izprast Vēžus, tādēļ viņi parasti nesaņem nepieciešamo sapratni.
Vēži ir ļoti mīloši cilvēki. Ja viņi iemīl, tad nekad nepārstāj mīlēt. Tomēr viņi var būt ļoti cietsirdīgi ienaidnieki. Parasti šie cilvēki ir kautrīgi, pat bikli, domīgi, un reaģē, vairāk balstoties uz intuīciju vai emocijām nekā ar prātu.
Viņi ir pasīvās pretošanās meistari. Ar laipnību viņiem var dot norādījumus, bet, ja viņus mēģina piespiest, tie kļūst nelokāmi.
Vēži ir jūtīgi, emocionāli un izturīgi.
Vēžus interesē mājas drošība un dzimtenes mīlestība.

Vēži ir zodiaka mājas mīlošie gari.

Īpašības: kardinālās - ūdens
Atslēgas frāze: es jūtu!
Atslēgas vārdi: sīkstums
Labā īpašība: gādība
Trūkums: kauslība
Valdošā pozīcija: dabiskās ceturtās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Mēness

Lauva

Lauva ir piektā zodiaka zīme, un pār to valda Saule. Tie ir cēli un augstsirdīgi cilvēki, kaut arī ar pārāk lielu patmīlību. Viņi ir pārāk paļāvīgi, atklāti un vaļsirdīgi. Šo rakstura īpašību dēļ viņi bieži zaudē draugus. Lauvas ir drosmīgi un uzticīgi. Viņiem patīk būt atbildīgiem. Lauva izjūt spēcīgu tieksmi pēc pretējā dzimuma pārstāvjiem.
Posts būs tam, kurš ievainos Lauvas bērnu!
Lauvas ir romantiski, ideālistiski, godkārīgi, egoistiski, temperamentīgi, uzticīgi, aizrautīgi, augstsirdīgi, optimistiski, valdonīgi un mīloši.
Lauvas interesē sports un spēles, panākumi, izpriecas, atrašanās uzmanības centrā un bērni (sevišķi viņu pašu bērni).

Lauvas ir zodiaka estrādes mākslinieki (dažreiz klauni). Viņi ir arī " atbildīgie".

Īpašības: fiksētās - uguns
Atslēgas frāze: es gribu!
Atslēgas vārds: vara
Labā īpašība: augstsirdība vai cēlums
Trūkums: ārišķība vai liekulība
Valdošā pozīcija: dabiskās piektās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Saule

Jaunava

Jaunava ir sestā zodiaka zīme, un pār to valda planēta Merkurs. Jaunavas pastāvīgi tiecas pēc zināšanām.
Jaunavas ļoti smalki uztver detaļas un gūst labus panākumus ikvienā darbā, kur nepieciešama precizitāte. Viņas ir praktiskas un ar labi kvalifikāciju.
Vienīgais lielākais Jaunavas trūkums ir tas, ka viņas ir ļoti kritiskas un pat virspusējas savos spriedumos par citiem. Ja izdodas pārvarēt šo negatīvo īpašību, tās dzīvē var gūt augstākos garīgos sasniegumus.
Dažreiz Jaunavas tik pamatīgi iedziļinās detaļās, ka zaudē kopainu. Viņām ir arī nosliece bieži uztraukties, un tas var negatīvi ietekmēt veselību. Ja viņas iemācās disciplinēt savu prātu un veidot konstruktīvus spriedumus, tad parasti Jaunavu veselība ir ļoti laba, un tās var būt sabiedrībai ļoti noderīgas. Jaunavas bieži strādā kādā no mediķu profesijām.
Jaunavas biežāk neapprecas, nekā citu zīmju pārstāvji, jo viņām ir grūti atrast kādu, kas atbilstu to augstajām prasībām.
Jaunavas ir kritiski, metodiski, kārtīgi, uzticami, praktiski, intelektuāli, čakli un piesardzīgi cilvēki.
Jaunavām interesē atrast trūkumus, palīdzēt citiem laboties, strādāt, iedziļināties detaļās un tiekties pēc pilnības.

Jaunavas ir zodiaka amatnieki.

Īpašības: mutablās - zemes
Atslēgas frāze: es analizēju!
Atslēgas vārds: pakalpojums
Labā īpašība: pamatīgums
Trūkums: sīkumainība vai pārliecīga satraukšanās
Valdošā pozīcija: dabiskās sestās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Merkurs

Svari

Svari ir septītā zodiaka zīme, un pār tiem valda Venera, skaistuma un pievilcības planēta.
Svari reti kad mīl vientulību; viņi vēlas un izjūt nepieciešamību pēc citu cilvēku sabiedrības. Tādēļ laulība viņiem ir ļoti svarīga. Arī profesijas izvēlē priekšroka ir tām nodarbēm, kas nodrošina saskarsmi un kontaktus ar cilvēkiem. Svari ir labi advokāti un tiesneši, jo spēj vispusīgi aplūkot problēmu. Tomēr šī spēja bieži vien rada grūtības lēmumu pieņemšanā, sevišķi, mazāk svarīgās lietās. Piemēram, lai izvēlētos blūzi vai kreklu un ja ir izvēles iespējas, Svariem var būt nepieciešamas vairākas stundas.
Svari reti kad slinko. Viņi cītīgi strādā un no partneriem pieprasa to pašu. Viņi asi izjūt taisnīgumu un godīgumu. Svari reti izpauž dusmas, taču, kad tas notiek, dusmas parasti līdzinās " vētrai". Taču viņu dusmas ātri norimst, un Svari netur ļaunu prātu. Pēc dusmošanās viņi bieži vien jūtas nelāgi.
Svari ir romantiski noskaņoti, atkarīgi no apstākļiem, raksturā nepastāvīgi, ar tieksmi uz sadarbību, laipni, ekstravaganti un zināmā mērā materiālisti.
Svarus interesē partnerattiecības, taisnīgums, miers, draudzība, skaistums un sabiedriskā dzīve.

Svari ir zodiaka diplomāti.

Īpašības: kardinālās - gaisa
Atslēgas frāze: es līdzsvaroju!
Atslēgas vārds: harmonija
Labā īpašība: taisnīgums
Trūkums: nenoteiktība
Valdošā pozīcija: dabiskās septītās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Venera

Skorpions

Skorpions ir astotā zodiaka zīme, un pār to valda Plūtons. Tā ir ārkārtīgi spēcīga zīme: neviena zīme nav tik izteikti laba vai tik izteikti ļauna kā Skorpions.
Skorpioniem ir liels gribasspēks un stipras emocionālās dziņas. Viņu interese par seksu un seksuālās tieksmes parasti ir spēcīgas. Skorpioni ir cilvēki, kas neko neatstāj pusceļš: visu, kas darāms, viņi paveic ar degsmi un līdz galam. Viņi nebaidās no nāves.
Spēcīgās emocionalitātes dēļ viņiem nepieciešams saglabāt savas personības viengabalainību, citādi var sākt izpausties nevēlamas īpašības, piemēram, varmācība, greizsirdība, naids vai īpašnieciskums.
Skorpioni bieži kļūst par darbaholiķiem. Viņi pamatīgi izdzen sevi un citus - bez žēlastības. Viņi nicina vājumu sevī un citos.
Bieži viņi palīdz citiem, taču pēc tam vēlas, lai tie, kuriem viņi palīdzējuši, turpmāk paši tiktu ar visu galā. Viņi sniegs palīdzīgu roku, bet ne uz ilgu laiku.
Skorpioni ir noslēpumaini cilvēki. Viņi ir arī nežēlīgi ienaidnieki vai sāncenši.
Skorpioni ir atriebīgi, sarkastiski, drosmīgi, pārliecinoši, ciniski, noslēpumaini, apņēmīgi un aizdomu pilni.
Skorpionus interesē sekss, noslēpumu izzināšana, citu cilvēku nauda un viņiem ir tieksme kļūt par neredzamu varu.

Skorpioni ir zodiaka detektīvi.

Īpašības: fiksētās - ūdens
Atslēgas frāze: es gribu!
Atslēgas vārds: atjautība
Labā īpašība: aizrautība
Trūkums: atriebīgums
Valdošā pozīcija: dabiskās astotās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Plūtons

Strēlnieks

Strēlnieks ir devītā zodiaka zīme, un pār to valda Jupiters, plaša vēriena un labas veiksmes planēta.
Strēlnieki ir godīgi un brīvību mīloši. Lai cik grūta kļūst situācija, Strēlnieks vienmēr šķiet rodam atrisinājumu, jo allaž atrodas zem tāda kā aizsargvairoga.
Kopumā tie ir garīgi cilvēki, bet dažreiz kļūst aprobežoti, ja iesaistās kādā sociālā vai reliģiskā grupā, kurā ir aprobežoti uzskati.
Šie cilvēki skaidri un gaiši mēdz izteikt visu, bez kādiem aplinkiem, tādēļ viņus bieži uzskata par skarbiem vai netaktiskiem.
Strēlnieces ir jaukas sarunu biedres, bet parasti viņām nepatīk veikt mājas soli, un visā visumā viņas ir neatkarīgas.
Strēlnieki ir ideālisti. Viņiem jāpieņemas prātā un jābūt līdzsvarotiem, citādi tie var kļūt par fanātiķiem un akli sekot kādai šaurai dogmai.
Strēlnieka zīmē dzimušie sliecas būt optimistiski un draudzīgi, viņiem patīk pastrīdēties, taču viņi neņem neko dziļi pie sirds. Strēlniekus interesē reliģija, filozofija, ceļojumi (īpaši ārzemju), zirgi, jurisprudence, literatūra, izdevējdarbība. Viņi ir labi padomdevēji.

Strēlnieki ir zodiaka filozofi.

Īpašības: mutablās - uguns
Atslēgas frāze: es tiecos!
Atslēgas vārds: neatkarība
Labā īpašība: optimisms
Trūkums: nespēja analizēt
Valdošā pozīcija: dabiskās devītās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Jupiters

Mežāzis

Mežāzis ir desmitā zodiaka zīme, un pār to valda Saturns. Daudzi astrologi uzskata, ka tā ir spēcīgākā zodiaka zīme. Šie cilvēki ir pieticīgi, uzcītīgi un mērķtiecīgi. Ja viņiem izdodas saglabāt viengabalainību, tie var gūt augstākos panākumus. Ja viengabalainība zūd, viņi, kaut arī sasniegs panākumus, taču noteikti piedzīvos vislielāko neveiksmi. Piemērs tam ir Ričards Niksons, Mežāzis, kurš gan kļuva par prezidentu, bet bija spiests atstāt savu amatu. Tā tas notiek tādēļ, ka valdošā planēta Saturns vienmēr nodibina īstu taisnību... Ko sēsi, to pļausi. Ja iesēsi labu sēklu, nopļausi labu ražu. JA iesēsi sliktu sēklu, rezultāti izpaliks.
Mežāži ir praktiski cilvēki. Viņi neļaus nekam stāties ceļā. Viņi ir neuzvarami pretinieki un uzticīgi draugi. Viņi ir kārtīgi un mīl sistemātiskumu. Mežāži bieži arī ir veiksmīgi uzraugi.
Mežāžiem neizdodas ilgu laiku nostrādāt par izpildītājiem. Viņiem jābūt vadībā, pat ja tā ir nenozīmīga. Mežāži parasti nodzīvo līdz sirmam vecumam. Viņi ir veci jaunībā un jauni vecumdienās.
Mežāži ir nopietni, taupīgi, godkārīgi, reālistiski noskaņoti, piesardzīgi, ar lielu atbildības sajūtu, mūžam nobažījušies un uzticīgi.
Mežāžus interesē darījumi, materiāli panākumi, viņi ir dzimuši vadītāji.

Mežāži ir zodiaka organizatori.

Īpašības: kardinālās - zemes
Atslēgas frāze: es izmantoju!
Atslēgas vārds: godkāre
Labā īpašība: cieņas izrādīšana
Trūkums: aizbildnieciskums
Valdošā pozīcija: dabiskās desmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Saturns

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir vienpadsmitā zodiaka zīme, un pār to valda Urāns. Tā ir brālības un draudzības zīme. Ūdensvīri ir uzticīgi draugi.
Viņi ir nenogurstoši darboņi un labprāt veic tādu darbu, kas sniedz humanitārus guvumus. Viņi alkst pēc materiāliem labumiem, taču nav alkatīgi - labprāt strādā, lai iegūtu to, ko vēlas, un neprasa vairāk par to, kas viņiem taisnīgi pienākas. Tā kā pret darbu viņi izturas nopietni, parasti ir nervozi, tādēļ bieži slimo. Tomēr ārēji Ūdensvīri šķiet mierīgi.
Ūdensvīri ir atklāti un vaļsirdīgi. Viņi ne mazākajā mērā neizliekas un ļoti ienīst liekulību.
Tie ir apņēmīgi un ietiepīgi cilvēki, kam patīk strīdēties. Viņi sp[ej izraisīt pret sevi lielu nepatiku.
Cilvēki, kas dzimuši zem Ūdensvīra zīmes, ir naivi un netaktiski, neatkarīgi, ar vērienīgiem uzskatiem, kaut arī dogmatiski, dumpīgi un bezkaislīgi.
Ūdensvīri ir izpalīdzīgi un draudzīgi, viņus interesē astroloģija, patiesīgums un politika.

Ūdensvīri ir zodiaka reformatori.

Īpašības: fiksētās - gaiss
Atslēgas frāze: es zinu!
Atslēgas vārds: neatkarība
Labā īpašība: draudzīgums
Trūkums: ekscentriskums
Valdošā pozīcija: dabiskās vienpadsmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Urāns

Zivis

Zivis ir divpadsmitā zodiaka zīme, un pār to valda Neptūns. Tie ir ļoti jūtīgi un atsaucīgi cilvēki. Viņi cenšas vienmēr rīkoties pareizi, bet parasti pietrūkst gribasspēka. Zivis nespēj patstāvīgi pieņemt lēmumus.
Zivis reti kad piedalās sporta pasākumos vai citās rosīgās darbībās. Tās nav kareivīgas un kauslīgas - drīzāk ir ar mieru ciest, nekā cīnīties par savām tiesībām; viņām piemīt mocekļa komplekss.
Zivis var būt ļoti ietiepīgas, un neviens nespēs tās pārliecināt. Viņām arī patīk ļauties pašplūsmai, nevis uzņemties atbildību.
Zivis svārstās starp pesimismu un optimismu. Patiesībā viņas metas no vienas galējības otrā, kas var ļoti aizkaitināt cilvēkus, kuriem ar viņām kopā jādzīvo vai jāstrādā.
Zivis nav godkārīgas, viņas it kā dzīvo savā ilūziju un sapņu pasaulē. Nereti tās kļūst par izciliem dažādu nozaru māksliniekiem. Viņām ir spēcīga iztēle.
Zivis nespēj saskatīt trūkumus cilvēkā, kuru mīl.
Viņas sliecas būt jūtīgas, viegli iespaidojamas, ar mainīgu noskaņojumu, sapņainas, līdzjūtīgas, dvēseliskas, bezrūpīgas un atkarīgas.
Zivju interešu lokā ietilpst darbs slimnīcā, ārstniecības līdzekļi, mājdzīvnieki, apreibinošas vielas. Tās ir vienkārši domājošas un grib kalpot citiem.

Zivis ir zodiaka cietējas.

Īpašības: mutablās - ūdens
Atslēgas frāze: es ticu!
Atslēgas vārds: līdzjūtība
Labā īpašība: žēlsirdība
Trūkums: viegli ietekmējamas
Valdošā pozīcija: dabiskās divpadsmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Neptūns
Daudzums


markeess
Lietotājs offline vīrietisVērsisPagaidām viena(-s)Esmu laimīgais tēvs
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (50)
[01.12.2012 - 19:20]
es esmu vērsis-i krājējs un celtnieks (dance)


mammux21
Lietotājs offline sievieteSkorpions
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (30)
[30.11.2012 - 23:41]
Es esmu skorpions,patiesiibaa naw tik traki  (hehey) un mans viirs svari. Biju lasiijusi ka nekaa laba muus nesagaida. Bet taas ir mulkiibas,gavenais sawaldiit raksturinu, un miileet vienam otru (hugelove) (hehey)


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[02.08.2012 - 23:56]
Tur nav ko brinities, ka sava zime neliekas atbilstosa savam raksturam un temperamentam. Personiba var but apvienotas vairakas zimes, jo tas ir atkarigs no planetu stavokla dzimsanas bridi. Es, piemeram, nekad isti neesmu izjutusi atbilstibu ar savu zimi, un ta ari izradijas taisniba pec vienas sarunas ar astrologi, man atklajas, ka ir dvini un svari izteikti, un ta ari ir.


gypsy_one
Lietotājs offline sievieteVērsis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[02.08.2012 - 21:20]
Es laikam galīgi neatbilstu savai horoskopa zīmei. Pēc visa sanāk, ka esmu zivs


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[29.03.2012 - 21:53]
Nešaubos par to, ka visu kaut ko var. Bakalaurs 3gadi+maģistrs ismaz 2 gadi un tad vēl (ja pareizi atceros) min.5 gadi struktūrās un ap 40+ amats rokā var sākt meklēt pirmos klientus


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[29.03.2012 - 21:08]
Citāta: Tigerlady
Rozītei jau ir tikai 30 nevis 50 gadu, ja vēlme ir, tad kāpēc to nedarīt. Advokāts jau nav modele, kur ir svarīgs vecums

mācības ar biznesu un ģimeni es neapvienošu. un šobrīd man ir viena jauna nodarbe, kura aizņem lielu manu laiku, tāds hobijs un darbs vienkopus  (hey)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Blonde^
Lietotājs offline sievieteStrēlnieksveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[29.03.2012 - 20:59]
Nūū, bet ir jau modeles arī 50 gadīgas....


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[29.03.2012 - 17:10]
Pievienojos Tigerlady.  (yes)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Tigerlady
Lietotājs offline sievieteZivisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[29.03.2012 - 15:47]
Citāta: miumiu
Ņemot vērā rozītes vecumu

Rozītei jau ir tikai 30 nevis 50 gadu, ja vēlme ir, tad kāpēc to nedarīt?
Advokāts jau nav modele, kur ir svarīgs vecums (haha)

Tigerlady - angel & devil in one persone...


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[29.03.2012 - 13:20]
Kristjik, ļauj es tev atbildēšu- lai kļūtu par advokātu, ir vajadzīga ne tikai juridiskā izgl., bet arī vismaz 5 gadi nostrādāti struktūrās. 
Ņemot vērā rozītes vecumu  (candle) ..., taču ir citas vietas, kur sevi var realizēt


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[29.03.2012 - 12:35]
Rozīt, ja līdzekļi atļauj, kāpēc to nedarīt tagad? 

Citāta: Blonde^
BET cik no foruma lasītājām tur tiešām iegriežas, lai kaut ko izlasītu un iekomentētu.! Ir tikai pāris cilvēku, kurus var uz abu roku pirkstiem saskaitīt.

Tainība!  (five)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (39)
[29.03.2012 - 11:25]
es skolas laikā tiešām plānoju izmācīties par advokātu. patraucēja agrīna grūtniecība un mana mamma katagoriski ateicās auklēt mazbērnu un arī naudiņas nebija. brīžiem aceros un paliek skumji, es nesūdzos tagad par dzīvi, bet kaut kur sāp sird, jo tā tiešām būtu bijusi mana sapņu profesija.

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


Blonde^
Lietotājs offline sievieteStrēlnieksveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[29.03.2012 - 09:45]
Labi, šis ir paredzēts blogam, BET cik no foruma lasītājām tur tiešām iegriežas, lai kaut ko izlasītu un iekomentētu?! Ir tikai pāris cilvēku, kurus var uz abu roku pirkstiem saskaitīt.


Susure
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (26)
[28.03.2012 - 22:39]
miumiu,man tas pats ir (haha)  
nju zinu.mana kļūda,ka ne tur ieliku.Turpmāk zināšu.


mrs_jolanta
Lietotājs offline sievieteŪdensvīrsPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (37)
[28.03.2012 - 19:21]
Interesanti, kā būs manām meitiņām, viņas ir dvīnītes un piedzima dvīņu zvaigznājā. Vienāda rakstura viņas nevar būt, jo jau tagad var just, ka ir atšķirīgas.


Mr. Holy Deer
Lietotājs offline vīrietisStrēlnieksveģetāriete/-isPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[28.03.2012 - 15:43]
Citāta: Tigerlady
Šādas lietas ir jāliek blogā nevis forumā!!!

(five)

...all animals are equal but some animals are more equal than others....


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[28.03.2012 - 15:00]
Ta ir taisniba, ka var but 2 zodiakrakturojumi, ja ir dazu dienu starpiba starp zodiakiem.


Spotorno
Lietotājs offline sievieteVēzisBildināta
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[28.03.2012 - 13:03]
Es esmu vēzis, bet stipri tuvu Lauvai.. tāpēc principā it kā atbilst, bet šis tas no Lauvas man arī ir. Vārdu sakot ļoti viss atkarīgs no situācijas


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[28.03.2012 - 12:50]
Es esmu svari un no apraksta viss sakrīt pilnībā vienīgi par amatu nezinu, jo neesmu ne tiesnesis, ne advokāts
Bet, kas attiecas uz sabiedriskumu un "atkarību"no partnerattiecībām-100% taisnība. Tā pat arī ir ar apģērba iegādi lai izvēlētos, ko pirkt, es pielaikošanas kabīnītē pavadu tik ilgi laika, ka pati sev jau noriebjos tāpēc man patīk šad tad nopirkt kko internetā, jo tad mājās pie spoguļa var mēģināt apģērba gabalu sakomplektēt ilgi un bez iekšējās steigas.


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[28.03.2012 - 12:07]
Dvīņi- nu, kā naglai uz galvas!  (yes)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


Tigerlady
Lietotājs offline sievieteZivisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (32)
[28.03.2012 - 00:00]
Šādas lietas ir jāliek blogā nevis forumā!!!

Tigerlady - angel & devil in one persone...


Susure
Lietotājs offline sievieteSvari
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (26)
[27.03.2012 - 23:49]
Auns

Auns ir pirmā zodiaka zīme. Tās valdošā planēta ir Marss - rīcības planēta. Cilvēki, kas dzimuši zem Auna zīmes, orientēti uz rīcību un ir konkurētspējīgi. Viņi cenšas būt pirmie itin visā, bieži vien neliekoties ne zinis par pārējo tiesībām un jūtām. Ja viņi spēj iemācīties apvaldīt savu agresivitāti ar diplomātiju un takta izjūtu, tad var sasniegt daudz. Viņi ir dzimuši vadītāji, kam patīk uzsākt darbus, kurus vajadzēs pabeigt citiem. Viņiem ātri viss apnīk, un viņi grib doties pretī jaunam izaicinājumam.
Auns sliecas būt dinamisks, impulsīvs, ķildīgs, tāds, kam ātri viss apnīk, egoistisks, agresīvs, aizrautīgs un pārliecinošs.
Visbiežāk Auns interesējas par sevi un jebkāda veida izaicinājumiem, vēlas būt līderis un uzsākt darbus, kaut arī tos pabaigt vajadzēs citiem. Pamatā viņam ir celmlauža iedaba. Viņš mēdz būt kareivīgs.
Aunam ir liels gribasspēks un paļāvība uz saviem spēkiem. Ja tas māk iemācīties mīlēt un cienīt citus, un rīkoties saprātīgi, viņa sasniegumi praktiski ir neierobežoti.
Auns nekad neatzīst sakāvi. Viņš turpinās cīnīties un pūlēties, kamēr vai nu gūs panākumus, vai arī viņu uzvar nāve.

Auni ir zodiaka celmlauži.

Īpašības: kardinālās - uguns
Atslēgas frāze: es esmu!
Atslēgas vārds: rīcība
Labā īpašība: drosme
Trūkums: iedomība
Valdošā pozīcija: dabiskās pirmās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Marss

Vērsis

Vērsis ir otrā zodiaka zīme, un pār to valda Venera, skaistuma un pievilcības planēta. Vēršiem patīk viss labais dzīvē, un parasti viņi veltī spēkus, lai iegūtu materiālās vērtības un naudu. Ar lielu dedzību viņi nododas visam, kas var apmierināt viņu vēlmes, piemēram, izpriecām, ērtībām un bagātībai.
Vērši augstu vērtē skaistumu, vai tā būtu māksla, mūzika vai elegantas drēbes. Viņi ir ļoti stabili cilvēki, un uz viņiem var paļauties, kaut arī parasti viņi ir ietiepīgi.
Vēršiem raksturīga tieksme uz materiālām vērtībām, nenovīdība, laiskums, pacietība, praktiskums, stingrība un izturība. Viņi ir pagausi, bet vienmēr pabeidz iesākto.
Vēršus interesē ērtības, dažādas lietas.
Parasti šie cilvēki ir ļoti uzticīgi saviem draugiem un bieži apņemas risināt viņu problēmas. Viņi ir arī ļoti greizsirdīgi, parasti līdz galējībai.
Vērši īpaši labi neizprot sevi vai savas rīcības motīvus. Viņi pamatīgi visu izplāno un tad cītīgi strādā, lai plānu īstenotu.

Vērši ir zodiaka krājēji un celtnieki.

Īpašības: fiksētās - zeme
Atslēgas frāze: man ir!
Atslēgas vārds: manta
Labā īpašība: uzticība
Trūkums: ietiepība
Valdošā pozīcija: dabiskās otrās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Venera

Dvīņi

Dvīņi ir trešā zodiaka zīme, un pār to valda Merkurs, saprāta un saziņas planēta. Dvīņus varētu uzskatīt par inteliģentākajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Viņi ir apķērīgi un interesējas gandrīz par visu. Vienīgā problēma ir tā, ka viņiem reti kad piemīt pašdisciplīna. Tādēļ viņiem pietrūkst pastāvības, lai pabeigtu iesākto. Viņi ir " meistari visās lietās, bet nav lietpratēji nevienā". Ja Dvīņi kļūst disciplinēti, nav nekā, ko viņi nevarētu sasniegt.
Vislaimīgākie Dvīņi ir tad, kad var nodarboties ar vairākām lietām vienlaikus. Viņiem labāk patīk darboties intelektuāli, piemēram, filozofēt, rakstīt, runāt vai izdomāt, ko darīt citiem.
Dvīņiem jācenšas rast mieru, jo viņi var novest savu nervu sistēmu līdz pilnīgam izsīkumam. Viņi vienmēr to pakļauj ļoti lielam stresam.
Dvīņi ir nepastāvīgi, pavirši, asprātīgi, zinātkāri, inteliģenti un daudzpusīgi.
Viņus interesē visu veidu sakari, ceļojumi, tiem gribas būt visziņu lomā, iegūt izglītību, māku runāt un rakstīt.

Dvīņi ir zodiaka tirgotāji un sazināšanās speciālisti. Viņi ir arī zodiaka citādi domājošie.

Īpašības: mutablās - gaisa
Atslēgas frāze: es domāju!
Atslēgas vārds: daudzpusība
Labā īpašība: izmanīgums
Trūkums: aprobežotība
Valdošā pozīcija: dabiskās trešās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Merkurs

Vēzis

Vēzis ir ceturtā zodiaka zīme, uz pār to valda Mēness. Vēzis ir visjūtīgākā zīme un no ūdens zīmēm visspēcīgākā.
Māja un ģimenes dzīve Vēžiem ir vissvarīgākā, un viņi darīs visu, lai nodibinātu un aizsargātu savas mājas drošību.
Vēžus viegli aizvaino citu cilvēku necieņa. Viņi ir ļoti sarežģīti cilvēki, kas dažreiz šķiet ārkārtīgi stipri, bet citreiz tik ievainojami kā bērni. Tikai nedaudzi cilvēki spēj izprast Vēžus, tādēļ viņi parasti nesaņem nepieciešamo sapratni.
Vēži ir ļoti mīloši cilvēki. Ja viņi iemīl, tad nekad nepārstāj mīlēt. Tomēr viņi var būt ļoti cietsirdīgi ienaidnieki. Parasti šie cilvēki ir kautrīgi, pat bikli, domīgi, un reaģē, vairāk balstoties uz intuīciju vai emocijām nekā ar prātu.
Viņi ir pasīvās pretošanās meistari. Ar laipnību viņiem var dot norādījumus, bet, ja viņus mēģina piespiest, tie kļūst nelokāmi.
Vēži ir jūtīgi, emocionāli un izturīgi.
Vēžus interesē mājas drošība un dzimtenes mīlestība.

Vēži ir zodiaka mājas mīlošie gari.

Īpašības: kardinālās - ūdens
Atslēgas frāze: es jūtu!
Atslēgas vārdi: sīkstums
Labā īpašība: gādība
Trūkums: kauslība
Valdošā pozīcija: dabiskās ceturtās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Mēness

Lauva

Lauva ir piektā zodiaka zīme, un pār to valda Saule. Tie ir cēli un augstsirdīgi cilvēki, kaut arī ar pārāk lielu patmīlību. Viņi ir pārāk paļāvīgi, atklāti un vaļsirdīgi. Šo rakstura īpašību dēļ viņi bieži zaudē draugus. Lauvas ir drosmīgi un uzticīgi. Viņiem patīk būt atbildīgiem. Lauva izjūt spēcīgu tieksmi pēc pretējā dzimuma pārstāvjiem.
Posts būs tam, kurš ievainos Lauvas bērnu!
Lauvas ir romantiski, ideālistiski, godkārīgi, egoistiski, temperamentīgi, uzticīgi, aizrautīgi, augstsirdīgi, optimistiski, valdonīgi un mīloši.
Lauvas interesē sports un spēles, panākumi, izpriecas, atrašanās uzmanības centrā un bērni (sevišķi viņu pašu bērni).

Lauvas ir zodiaka estrādes mākslinieki (dažreiz klauni). Viņi ir arī " atbildīgie".

Īpašības: fiksētās - uguns
Atslēgas frāze: es gribu!
Atslēgas vārds: vara
Labā īpašība: augstsirdība vai cēlums
Trūkums: ārišķība vai liekulība
Valdošā pozīcija: dabiskās piektās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Saule

Jaunava

Jaunava ir sestā zodiaka zīme, un pār to valda planēta Merkurs. Jaunavas pastāvīgi tiecas pēc zināšanām.
Jaunavas ļoti smalki uztver detaļas un gūst labus panākumus ikvienā darbā, kur nepieciešama precizitāte. Viņas ir praktiskas un ar labi kvalifikāciju.
Vienīgais lielākais Jaunavas trūkums ir tas, ka viņas ir ļoti kritiskas un pat virspusējas savos spriedumos par citiem. Ja izdodas pārvarēt šo negatīvo īpašību, tās dzīvē var gūt augstākos garīgos sasniegumus.
Dažreiz Jaunavas tik pamatīgi iedziļinās detaļās, ka zaudē kopainu. Viņām ir arī nosliece bieži uztraukties, un tas var negatīvi ietekmēt veselību. Ja viņas iemācās disciplinēt savu prātu un veidot konstruktīvus spriedumus, tad parasti Jaunavu veselība ir ļoti laba, un tās var būt sabiedrībai ļoti noderīgas. Jaunavas bieži strādā kādā no mediķu profesijām.
Jaunavas biežāk neapprecas, nekā citu zīmju pārstāvji, jo viņām ir grūti atrast kādu, kas atbilstu to augstajām prasībām.
Jaunavas ir kritiski, metodiski, kārtīgi, uzticami, praktiski, intelektuāli, čakli un piesardzīgi cilvēki.
Jaunavām interesē atrast trūkumus, palīdzēt citiem laboties, strādāt, iedziļināties detaļās un tiekties pēc pilnības.

Jaunavas ir zodiaka amatnieki.

Īpašības: mutablās - zemes
Atslēgas frāze: es analizēju!
Atslēgas vārds: pakalpojums
Labā īpašība: pamatīgums
Trūkums: sīkumainība vai pārliecīga satraukšanās
Valdošā pozīcija: dabiskās sestās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Merkurs

Svari

Svari ir septītā zodiaka zīme, un pār tiem valda Venera, skaistuma un pievilcības planēta.
Svari reti kad mīl vientulību; viņi vēlas un izjūt nepieciešamību pēc citu cilvēku sabiedrības. Tādēļ laulība viņiem ir ļoti svarīga. Arī profesijas izvēlē priekšroka ir tām nodarbēm, kas nodrošina saskarsmi un kontaktus ar cilvēkiem. Svari ir labi advokāti un tiesneši, jo spēj vispusīgi aplūkot problēmu. Tomēr šī spēja bieži vien rada grūtības lēmumu pieņemšanā, sevišķi, mazāk svarīgās lietās. Piemēram, lai izvēlētos blūzi vai kreklu un ja ir izvēles iespējas, Svariem var būt nepieciešamas vairākas stundas.
Svari reti kad slinko. Viņi cītīgi strādā un no partneriem pieprasa to pašu. Viņi asi izjūt taisnīgumu un godīgumu. Svari reti izpauž dusmas, taču, kad tas notiek, dusmas parasti līdzinās " vētrai". Taču viņu dusmas ātri norimst, un Svari netur ļaunu prātu. Pēc dusmošanās viņi bieži vien jūtas nelāgi.
Svari ir romantiski noskaņoti, atkarīgi no apstākļiem, raksturā nepastāvīgi, ar tieksmi uz sadarbību, laipni, ekstravaganti un zināmā mērā materiālisti.
Svarus interesē partnerattiecības, taisnīgums, miers, draudzība, skaistums un sabiedriskā dzīve.

Svari ir zodiaka diplomāti.

Īpašības: kardinālās - gaisa
Atslēgas frāze: es līdzsvaroju!
Atslēgas vārds: harmonija
Labā īpašība: taisnīgums
Trūkums: nenoteiktība
Valdošā pozīcija: dabiskās septītās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Venera

Skorpions

Skorpions ir astotā zodiaka zīme, un pār to valda Plūtons. Tā ir ārkārtīgi spēcīga zīme: neviena zīme nav tik izteikti laba vai tik izteikti ļauna kā Skorpions.
Skorpioniem ir liels gribasspēks un stipras emocionālās dziņas. Viņu interese par seksu un seksuālās tieksmes parasti ir spēcīgas. Skorpioni ir cilvēki, kas neko neatstāj pusceļš: visu, kas darāms, viņi paveic ar degsmi un līdz galam. Viņi nebaidās no nāves.
Spēcīgās emocionalitātes dēļ viņiem nepieciešams saglabāt savas personības viengabalainību, citādi var sākt izpausties nevēlamas īpašības, piemēram, varmācība, greizsirdība, naids vai īpašnieciskums.
Skorpioni bieži kļūst par darbaholiķiem. Viņi pamatīgi izdzen sevi un citus - bez žēlastības. Viņi nicina vājumu sevī un citos.
Bieži viņi palīdz citiem, taču pēc tam vēlas, lai tie, kuriem viņi palīdzējuši, turpmāk paši tiktu ar visu galā. Viņi sniegs palīdzīgu roku, bet ne uz ilgu laiku.
Skorpioni ir noslēpumaini cilvēki. Viņi ir arī nežēlīgi ienaidnieki vai sāncenši.
Skorpioni ir atriebīgi, sarkastiski, drosmīgi, pārliecinoši, ciniski, noslēpumaini, apņēmīgi un aizdomu pilni.
Skorpionus interesē sekss, noslēpumu izzināšana, citu cilvēku nauda un viņiem ir tieksme kļūt par neredzamu varu.

Skorpioni ir zodiaka detektīvi.

Īpašības: fiksētās - ūdens
Atslēgas frāze: es gribu!
Atslēgas vārds: atjautība
Labā īpašība: aizrautība
Trūkums: atriebīgums
Valdošā pozīcija: dabiskās astotās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Plūtons

Strēlnieks

Strēlnieks ir devītā zodiaka zīme, un pār to valda Jupiters, plaša vēriena un labas veiksmes planēta.
Strēlnieki ir godīgi un brīvību mīloši. Lai cik grūta kļūst situācija, Strēlnieks vienmēr šķiet rodam atrisinājumu, jo allaž atrodas zem tāda kā aizsargvairoga.
Kopumā tie ir garīgi cilvēki, bet dažreiz kļūst aprobežoti, ja iesaistās kādā sociālā vai reliģiskā grupā, kurā ir aprobežoti uzskati.
Šie cilvēki skaidri un gaiši mēdz izteikt visu, bez kādiem aplinkiem, tādēļ viņus bieži uzskata par skarbiem vai netaktiskiem.
Strēlnieces ir jaukas sarunu biedres, bet parasti viņām nepatīk veikt mājas soli, un visā visumā viņas ir neatkarīgas.
Strēlnieki ir ideālisti. Viņiem jāpieņemas prātā un jābūt līdzsvarotiem, citādi tie var kļūt par fanātiķiem un akli sekot kādai šaurai dogmai.
Strēlnieka zīmē dzimušie sliecas būt optimistiski un draudzīgi, viņiem patīk pastrīdēties, taču viņi neņem neko dziļi pie sirds. Strēlniekus interesē reliģija, filozofija, ceļojumi (īpaši ārzemju), zirgi, jurisprudence, literatūra, izdevējdarbība. Viņi ir labi padomdevēji.

Strēlnieki ir zodiaka filozofi.

Īpašības: mutablās - uguns
Atslēgas frāze: es tiecos!
Atslēgas vārds: neatkarība
Labā īpašība: optimisms
Trūkums: nespēja analizēt
Valdošā pozīcija: dabiskās devītās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Jupiters

Mežāzis

Mežāzis ir desmitā zodiaka zīme, un pār to valda Saturns. Daudzi astrologi uzskata, ka tā ir spēcīgākā zodiaka zīme. Šie cilvēki ir pieticīgi, uzcītīgi un mērķtiecīgi. Ja viņiem izdodas saglabāt viengabalainību, tie var gūt augstākos panākumus. Ja viengabalainība zūd, viņi, kaut arī sasniegs panākumus, taču noteikti piedzīvos vislielāko neveiksmi. Piemērs tam ir Ričards Niksons, Mežāzis, kurš gan kļuva par prezidentu, bet bija spiests atstāt savu amatu. Tā tas notiek tādēļ, ka valdošā planēta Saturns vienmēr nodibina īstu taisnību... Ko sēsi, to pļausi. Ja iesēsi labu sēklu, nopļausi labu ražu. JA iesēsi sliktu sēklu, rezultāti izpaliks.
Mežāži ir praktiski cilvēki. Viņi neļaus nekam stāties ceļā. Viņi ir neuzvarami pretinieki un uzticīgi draugi. Viņi ir kārtīgi un mīl sistemātiskumu. Mežāži bieži arī ir veiksmīgi uzraugi.
Mežāžiem neizdodas ilgu laiku nostrādāt par izpildītājiem. Viņiem jābūt vadībā, pat ja tā ir nenozīmīga. Mežāži parasti nodzīvo līdz sirmam vecumam. Viņi ir veci jaunībā un jauni vecumdienās.
Mežāži ir nopietni, taupīgi, godkārīgi, reālistiski noskaņoti, piesardzīgi, ar lielu atbildības sajūtu, mūžam nobažījušies un uzticīgi.
Mežāžus interesē darījumi, materiāli panākumi, viņi ir dzimuši vadītāji.

Mežāži ir zodiaka organizatori.

Īpašības: kardinālās - zemes
Atslēgas frāze: es izmantoju!
Atslēgas vārds: godkāre
Labā īpašība: cieņas izrādīšana
Trūkums: aizbildnieciskums
Valdošā pozīcija: dabiskās desmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Saturns

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir vienpadsmitā zodiaka zīme, un pār to valda Urāns. Tā ir brālības un draudzības zīme. Ūdensvīri ir uzticīgi draugi.
Viņi ir nenogurstoši darboņi un labprāt veic tādu darbu, kas sniedz humanitārus guvumus. Viņi alkst pēc materiāliem labumiem, taču nav alkatīgi - labprāt strādā, lai iegūtu to, ko vēlas, un neprasa vairāk par to, kas viņiem taisnīgi pienākas. Tā kā pret darbu viņi izturas nopietni, parasti ir nervozi, tādēļ bieži slimo. Tomēr ārēji Ūdensvīri šķiet mierīgi.
Ūdensvīri ir atklāti un vaļsirdīgi. Viņi ne mazākajā mērā neizliekas un ļoti ienīst liekulību.
Tie ir apņēmīgi un ietiepīgi cilvēki, kam patīk strīdēties. Viņi sp[ej izraisīt pret sevi lielu nepatiku.
Cilvēki, kas dzimuši zem Ūdensvīra zīmes, ir naivi un netaktiski, neatkarīgi, ar vērienīgiem uzskatiem, kaut arī dogmatiski, dumpīgi un bezkaislīgi.
Ūdensvīri ir izpalīdzīgi un draudzīgi, viņus interesē astroloģija, patiesīgums un politika.

Ūdensvīri ir zodiaka reformatori.

Īpašības: fiksētās - gaiss
Atslēgas frāze: es zinu!
Atslēgas vārds: neatkarība
Labā īpašība: draudzīgums
Trūkums: ekscentriskums
Valdošā pozīcija: dabiskās vienpadsmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Urāns

Zivis

Zivis ir divpadsmitā zodiaka zīme, un pār to valda Neptūns. Tie ir ļoti jūtīgi un atsaucīgi cilvēki. Viņi cenšas vienmēr rīkoties pareizi, bet parasti pietrūkst gribasspēka. Zivis nespēj patstāvīgi pieņemt lēmumus.
Zivis reti kad piedalās sporta pasākumos vai citās rosīgās darbībās. Tās nav kareivīgas un kauslīgas - drīzāk ir ar mieru ciest, nekā cīnīties par savām tiesībām; viņām piemīt mocekļa komplekss.
Zivis var būt ļoti ietiepīgas, un neviens nespēs tās pārliecināt. Viņām arī patīk ļauties pašplūsmai, nevis uzņemties atbildību.
Zivis svārstās starp pesimismu un optimismu. Patiesībā viņas metas no vienas galējības otrā, kas var ļoti aizkaitināt cilvēkus, kuriem ar viņām kopā jādzīvo vai jāstrādā.
Zivis nav godkārīgas, viņas it kā dzīvo savā ilūziju un sapņu pasaulē. Nereti tās kļūst par izciliem dažādu nozaru māksliniekiem. Viņām ir spēcīga iztēle.
Zivis nespēj saskatīt trūkumus cilvēkā, kuru mīl.
Viņas sliecas būt jūtīgas, viegli iespaidojamas, ar mainīgu noskaņojumu, sapņainas, līdzjūtīgas, dvēseliskas, bezrūpīgas un atkarīgas.
Zivju interešu lokā ietilpst darbs slimnīcā, ārstniecības līdzekļi, mājdzīvnieki, apreibinošas vielas. Tās ir vienkārši domājošas un grib kalpot citiem.

Zivis ir zodiaka cietējas.

Īpašības: mutablās - ūdens
Atslēgas frāze: es ticu!
Atslēgas vārds: līdzjūtība
Labā īpašība: žēlsirdība
Trūkums: viegli ietekmējamas
Valdošā pozīcija: dabiskās divpadsmitās mājas valdnieks
Valdošā planēta: Neptūns

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-TS50-091J 2.10 LVL SC-21622 45.10 LVL SC-45496 27.60 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist