Ielogoties ar Facebook pasi
Svari clock Šodien ir 22. Oktobris 15:08:30


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Pievienot forumu
Mani forumi
Mīļākie forumi
Neizlasītās tēmas
Meklēšana


ziedojumi vai naudas izkrāpšana?

rozite
rozite
[29.11.2011 - 11:16]
sveikas meitenes.
es šodien iegāju draugos un atkal pamaniju kad atkal kāds kārtējais cilvēks vāc naudu briesmās nonākušam zvēriņam, es nesaku kad nevajag palīdzēt, man pašai pilna māju zvēru un apdomāju kļūt par aizbildni kādam patversmes dzīvnieciņam.
aizdomīgi ir tas kad šie cilvēki patstāvīgi liek draugos bildes ar jauniem un vairākiem dzīvniekiem ar dažādām traumām. es nesaprotu kur viņi tos zvērus ķer, man arī rajonā dzīvo daudz kaķīšu (ielas kaķi) bet visi veseli ne noplukuši, ne sakosti, neskatoties kad Jūrmalas mežos dzīvo lapsas. vai tiešām paši tos zvērus sakropļo dēļ kaut kādas kapeikas naudas. labi pieņemsim kad šie cilvēki tiešām dara labu darbu un vāc naudu zvēriņu ārstēšanai, bet kad viņi to zvēriņu izārstē kur viņu liek ? izmet atpakaļ uz ielas vai sameklē saimniekus, nu labi cik daudzi ir gatavi ņemt aizgādniecībā zvērus no ielas vai slimus, aklus utt.

manu prāt tā ir tīrā naudas izkrāpšana. ja tiešām grib palīdzēt kādam dzīvniekam tad to var darīt attiecīgās vietās, ziedot naudu kādā patversmē.

PS. es pati arī esmu palīdzējusi uz ielas dzīvojošiem zvēriņiem, es palīdzēju atrast mājas kaķēniem kas bija dzimuši vēlā rudenī un ziemā reāli šie mazie kaķēni neizdzīvotu, bet es nevienam naudu neprasiju, pati baroju. arī nepaeju garām noklīdušiem suņukiem, par pagājušo vasaru es atradu veselus trīs suņus un visiem trīs atradām saimniekus.
Daudzums


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[10.12.2011 - 10:37]
Citāta: zaptesburka
Attieksme ir apmēram - nu, kas tur, jāpamēģina, kā tad ir būt par vecāku.

 
Absolūti piekrītu! Apkārt tik daudz dzīvu pierādījumu.  (nope)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[10.12.2011 - 10:34]
Citāta: vinetuuuuu
bet drosi vien es interneta forumaa tik svariigas lietas nerakstiitu

Piekrītu, bet droši vien sieviete nemaz nezināja, kur citur vērsties. Cik saprotu, tad jautājums gan uzdots nevis forumā parastu lietotāju apspriešanai, bet gan psihologam, kas arī ieteicis, kā tālāk rīkoties...
No tik īsa problēmas apraksta tiešām grūti spriest. Iespējams, ka sieviete arī jutās neērti par tādām lietām plaši runāt, vienkārši gribēja dzirdēt padomu, kur griezties, ja ir tās aizdomas.
Labākais variants arī man šķistu aiziet, parunāties ar psihologu, kam tad arī izstāstīt, kas rada to sajūtu, ka kaut kas nav pareizi. (Manuprāt, ja sievietei ir pretenzijas pret tādām rotaļām kā tādām, tad problēmas ir viņai, bet, ja pašas rotaļas šķiet ok, bet kaut kas tajā, kā tās notiek, šķiet nepareizi, tad - tiešām ir jāceļ trauksme.) Un, ja psihologs uzskatīs, ka aizdomām ir pamats, tad uz nākamo vizīti paņemt arī bērnu līdz.
Citāta: rutuks
naids uz visu,kas viņai traucē gūt baudu

Man vispār šķiet ļoti vieglprātīga un nenopietna daudzu cilvēku attieksme pret tikšanu pie bērniem. Nedomāju, ka viņi vispār domā ilgtermiņā un saprot, ka bērns ir milzīga atbildība un rūpes 24/7 20 gadu garumā, un, ka būs par bērnu jādomā pirmām kārtām, un tikai tad par sevi. Attieksme ir apmēram - nu, kas tur, jāpamēģina, kā tad ir būt par vecāku.
Diemžēl sabiedrībā ģimene nav vērtība, tā nav interesanta lieta, kam pievērst uzmanību, un jauni cilvēki (un bieži vien arī ne tik jauni) nesaprot, kas tas ir. Tāpat kā netiek mācīta interese, rūpes par citiem. Viss tiek virzīts uz to - ko tu sasniegsi, ko tu savā dzīvē dabūsi, kādu pieredzi tu gūsi.
Reizēm tiešām gandrīz gribētos pārvākties uz kaut kādu Jūtas štatu vai kā taml., jo, lai gan mormoņu reliģija šķiet tāda pajocīga, tomēr tur vismaz sabiedrībā neuzskatīs kā ko normālu attiecības ar nepilngadīgajiem, situācijas, kur tēvs atstāj bērnus un neliekas ne zinis, krāpšanu laulāto starpā utt., kas mūsu sabiedrībā ir ikdiena, un nevienu tas neuztrauc. Cilvēkiem trūkst ģimenisko vērtību.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[09.12.2011 - 17:42]
jā, rutuk! Tevis zīmētā aina, diemžēl, ir ļoti atbilstoša reālajai situācijai. Vienīgi par to 5 klašu izglītību gan nepiekritīšu- te izglītībai gan nav nekada sakara.


rutuks
Lietotājs offline sievieteDvīņiEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[09.12.2011 - 14:03]
Ir bērni,kas dzimst nejauši,negribēti,vēlāk bērna tēvs tālēs zilajās,mātei nestabila psihe...nākošo ar problēmām atrod,bet šamējam tikai siltu sievieti gultā un apteksni!Viss pārējais viņam traucē un pie kājas!Sieviete nojūdzas,zems pašnovērtējums un naids uz visu,kas viņai traucē gūt baudu(protams šķietamo laimi).Un ja cilvēkam vēl ir 5 klaššu izgli'tība,tad ne pret savu bērnu ne dzīvnieku tādi kadri neizturēsies atbilstoši sabiedrībā pieņemtajām normām.Un večiem jau tas pats rodas no pārspīlētas mātes mīlestības...cik riebīgi tas viss tomēr... (nope)


vinetuuuuu
Lietotājs offline sievieteMežāzisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[09.12.2011 - 11:48]
Es nerunaaju tieshi par sito sievieti,ka vinai vecis galvenais,tad jau noteikti nerakstiitu taadas lietas internetaa......es runaaju,ka daudzaam maatem svariigaaks ir viirietis par beernu,es esmu redzeejusi arii,ka meiteni varo n-tos gadus,veci ieseedina a maate panem un izdzen savu miesiigo 14 gadus veco meitu no maajaam,jo vina redz pati vainiiga un pati visu labpraatiigi un cuuka taada atstaajusi tagad vinju bez veca,vot taadas nosaut un aprakt un asaru par taadu neviens nenobirdinaas.
Par konkreeto situaaciju gruuti spriest,neko neredzot un nezinot dzilaak,bet drosi vien es interneta forumaa tik svariigas lietas nerakstiitu,nav nekaadas jeegas,visi tik kliedz pedofils,beedz prom!! es nezinu,veerstos kaadaas tam piemeerotaas instancees,uzliktu kaadu viseokameru,lai pafilmee,kad mammas nav blakus,kad vini divataa nu nezinu,zvaniitu kaut kur nu dariitu kaut ko!!!!!!neprasiitu tautai,ko dariit!!!


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[09.12.2011 - 00:44]
Citāta: vinetuuuuu
var speeleejoties aizskart nejausi...bet kapeec apzinaati tur jaaiztiek....

Bet tur jau arī ir teikts "dažbrīd liekas, ka nejauši pieskaras dēla dzimumorgāniem". Tur pat nav teikts, ka viņš ir pieskāries, bet, ka viņai ir licies, ka tas cilvēks it kā nejauši pieskāries bērna dzimumorgāniem.
Tātad: kas Tev liek domāt, ka viņš ir speciāli tur tam bērnam ko aizticis bez iemesla?

Rotaļas pašas par sevi tiešam neko nenozīmē. Un tas IR normāli - ņemt klēpī utt. Principā vienīgais, kas liek domāt, ka tur varētu būt kas pedofīlisks, ir sievietes aizdomas. Un tad nu ir vienlīdz iespējamas abas iespējas - vai a) tur tiešām ir kas aizdomīgs, tādi sīkumi, ko gan grūti aprakstīt (kas tad tur tik slikts, ka spēlē zirgus?), bet kas vienkārši rada sajūtu, ka kaut kas nav kārtībā (ir taču gadījumi, kad cilvēks neapzināti uztver smalkus signālus, un rodas kaut kāda sajūta... bet noformulēt, kas tieši ir licis tā justies, nevar) vai b) sievietei ir kaut kādas problēmas, vai nu pašai trūkst bērnības pieredzes, kur tēvs izrādītu maigumu, rūpes un rotaļātos ar bērniem (tāpēc tas uzreiz šķiet kas aizdomīgs), vai vnk tendence visur saskatīt ko sliktu un aizdomīgu, un nespēja noticēt, ka viss taču ir forši, vai kas cits...

Nu un nevar teikt, ka tai sievietei galvenais dabūt veci, un vienalga, kas ar bērnu notiek. Viņa taču cenšas izdibināt situāciju un noskaidrot, vai būtu jāuztraucas par tām rotaļām, kas viņai šķiet aizdomīgas, vai nē. (Laikam taču ar domu, ka, ja tur tiešām slēpjas kāda nepareiza interese par viņas bērnu, tad - pārtraukt attiecības ar to cilvēku).

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


vinetuuuuu
Lietotājs offline sievieteMežāzisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[08.12.2011 - 12:17]
Bet Tu mani nosauj, es nesaprotu,kapeec beernam ir jaaiztiek dzimumorgaani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
labi,to var saprast,kad beernu piemeeram mazgaa,vai ja beerns suudzas,ka tur saap,var apskatiit,nu labi var speeleejoties aizskart nejausi...bet kapeec apzinaati tur jaaiztiek????un kaa var teikt,ka taas tak NORMAALAS rotalas,aizskarot beerna dzimumorgaanus???????????!!!!!!!!!!!!!!


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[08.12.2011 - 00:29]
Citāta: miumiu
Vai tad grāmata. Man šķita, ka tas bija paties stāsts

Nujā, grāmata par patiesiem notikumiem. Ne daiļliteratūra.
A par tām mātēm - nu mēdz būt tādi gadījumi, kad ir skaidrs, ka ģimenē ir šāda vardarbība, bet nekas netiek darīts. Pat tad nedomāju, ka galvenais punkts ir "vecis, barotājs un aprūpētājs", tie vienkārši ir... nu, manuprāt slimi gadījumi, galīgi sačakarētas un nelaimīgas attiecības, galīgi sačakarētas un nelaimīgas dzīves. Visiem iesaistītajiem.
Bet šeit aprunātajā situācijā - tur jau ir tikai aizdomas. Jā, izklausās pamatotas, bet - sieviete ir to pārrunājusi ar vīrieti un jautājusi, kas par lietu, un sieviete meklē speciālistu padomu no malas. Tās lietas jau izskatās pavisam savādāk, vai izlasa jautājumu forumā, vai, ja runa par cilvēku blakus, ko mīl un kam uzticas. Reālajā dzīvē tas nešķiet tik acīmredzami.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


vinetuuuuu
Lietotājs offline sievieteMežāzisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (34)
[07.12.2011 - 18:06]
nu kas kuram prioritaate -kaadai kucei veci,titaam atkal SAVS beerns,tikai dullaas daukas nesaprot,ka veci naak un iet,attieciibas un lauliibas irst,BET BEERNS BUUS VIENMEER...


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[07.12.2011 - 14:59]
Norakt tadas mates! Tik lai vecis, barotajs un aprupetajs, butu lidzas. Par seksualu izmantosanu, tur nav komentu. Ir man viena pazina, kurai mate vinu mazu atstaja vecmatei, lai pati varetu dzivot mierigi ar jauno viru, jo jaunajam viram nepatika, ka jauna sieva ieved ari bernu no ieprieksejam attiecibam.


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[07.12.2011 - 12:53]
Citāta: zaptesburka
grāmata - "Troļļu zemes princis

Vai tad grāmata? Man šķita, ka tas bija paties stāsts kādus 5 vai vairāk gadus atpakaļ. Jā, runa bija par Norvēģiju un sieviete bija no LV. Tur slēpās tā traģēdija, ka Norge nelikās ne zinis. Sieviete iesūdzēja LV tiesā šāmējo, bet tiesa šo ataisnoja ... kaut kā tā. Avīzēs par to skandalēja.
Njā, bet redz kur atšķirība, šī sieviete kko dara lietas labā, bet tā īsti nesaprot  (stupid) ... par to dusma. Un cik ir tadu sievieš, kas piever acis, ka tik ecis būtu blakus?!


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[07.12.2011 - 00:01]
Miumiu, pati neesmu lasījusi, bet ir tāda grāmata - "Troļļu zemes princis", kur sieviete stāsta, ka apprecējusi ārzemnieku, aizbraukusi pie viņa, piedzimusi meita... It kā viss ok, bet kaut kādas lietas sākušas likties aizdomīgas, kā tēvs ar bērnu spēlējas, nu, beigu beigās izrādījies, ka viņš to pavisam mazo meitenīti varo. Un, kas galvenais - neko darīt nevar, jo pilsonības tajā valstī viņai nav, neviens viņu neņem vērā, tas ir - protams, var izšķirties no vīra un aizbraikt, bet bērna aizbildniecība paliek vīram.Nu kaut kā viņa dabūja cauri to, ka bērns palika pie viņas, bet tas bijis šausmīgi grūti, un, galvenais, ka visiem tur reāli pie kājas, kas ar to bērnu noticis.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[06.12.2011 - 12:54]
Mani šodien satracināja šitas raksts 
http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/257876
Nu, bļin!, ja man rastos aizdomas, tad ar to arī pietiktu!  (karate) Vienkarši kārtējo reizi parliecinos, ka patiešām stulbu cilvēku ir daudz


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[06.12.2011 - 11:11]
Pastāv ne jau tikai fiziskā vardarbība, ir vēl seksuālā, emocionālā, vnk nepietiekama rūpēšanās par bērnu... Un bieži vien ne jau fiziskā ir tā smagākā un sliktākā.
Bet tās citas vardarbības formas nemaz nevar tik viegli ievērot. Nav tā, ka pret bērniem vardarbīgi izturas tikai nabadzīgās / neizglītotās / ar atkarībām ģimenēs... Tā notiek arī tādās, kas pa gabalu izskatās ļoti jau nu zolīdas, tikai tādi cilvēki prot izvēlēties tos vardarbības veidus, kas grūtāk no malas redzami.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


rutuks
Lietotājs offline sievieteDvīņiEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[06.12.2011 - 08:54]
ak vai...tad ko lai saka dzīvnieks,ja tik nenormāli izturas pret bērniem?Varbūt šādus morālos kropļus vajadzētu sterilizēt pirms bērnu ieņemšanas?


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[06.12.2011 - 00:48]
Blin, sito izturet vairs nevar. (no) (stupid) 3 dienas atpakal Riga dzivokli 2 zhupas - vecaki - piekavusi savus bernus, 1 un 2 gadus vecus. Man tadas dusmas ir. Zel to bernu, jopcik.....Dusmas dusmas (cry)


rutuks
Lietotājs offline sievieteDvīņiEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[05.12.2011 - 12:43]
Plāns labs,bet vajadzētu noteikt stingrākus dzīvnieku iegādes un turēšanas likumus,lai nevienam nerastos doma izmest dzīvnieku uz ielas.Tad šādi nelaimīgie nevairotos un nebūtu tik daudz problēmu.Tādos daudzumos tiek pamesti dzīvnieki,visādi nenormālie tur viņus briesmīgos apstākļos,izturas pret tiem nežēlīgi - tas ir briesmīgi.


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[03.12.2011 - 15:41]
Labs plāns, miumiu.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[03.12.2011 - 13:55]
Citāta: kukenite
man šķiet lv šī diedelēšana kļūst par tādu kā tradīciju, visur kur tikai skaties prasa tev ziedot.

diemžēl ... a, ko darīt, ja valsts neatbalsta savus iedzīvotājus. Nemaz nerunājot par mazajiem māsām un brāļiem. Es vēl pāris ned.atpakaļ aizrakstīju Rīgas Domei vēstuli par bezpajumtnieku kaķiem, jo pilsēta it kā finansē sterelezāciju, bet praksē viss finansējums jau iztērēts- un ne pirmo gadu viens un tas pats. Vnk savā naivuma cerēju, ja Nils tā reklamē sevi kā kaķu mīli un aizgādni, un rīko visadus svētkus Rīgai, varbūt sakārtos arī šo lauciņu. Bet es pat atbildi nesagaidīju. 
Man ir plāns ka nākamgad vasarā safotogrāfēšu tos mazos bēda brāļus ... visus ... ar pūžņojošajām ačelēm un novārgušajiem ķermenīšiem un aizsūtīšu publisi Nilam sveicienu no tuvējās Pārgaugavas. ... protams, ja pietiks laika šādām atrakcijām, jo nedzīvoju LV


kukenite
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (33)
[03.12.2011 - 12:42]
man šķiet lv šī diedelēšana kļūst par tādu kā tradīciju, visur kur tikai skaties prasa tev ziedot.


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[03.12.2011 - 01:38]
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/64906/evai-loginai-par-berna-slepkavibu-piespriez-6-gadus-anglijas-cietuma
re kur ir tas raksts


IZDZĒSIET ŠO PROFILU
Lietotājs offline sievieteVēzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (13)
[03.12.2011 - 01:06]
Miumiu, a tas ar nodomu spīdzināt? Jo - skanēs varbūt stulbi, bet reāli ir cilvēki, kuri nesaprot it kā elementāras lietas, nu kaut kas nav ar galvu kārtībā, trūkst kaut kādu spēju "saslēgt"  kopā, kas notiks, ja tā darīs. Un viņi nesaprot, kāpēc, ja ūdenī var ielikt roku, un nekas slikts nenotiek, nevarētu tur likt bērnu (ka āda maigāka, temperatūrai tiek pakļauts lielāks ādas laukums utt.)
Un reāli, nezinu, kādā sakarā, bet esmu dzirdējusi piemēru, ka nesaprot, ka vanniņā vispirms ūdens jāsajauc piemērotā temperatūrā, un tikai pēc tam bērnu var likt iekšā. Man gan šķiet, ka tur bija runa par kaut kādām psihiskām problēmām...
Katrā ziņā, ja runa ir par tik ļoti pārsteidzošiem gadījumiem, man parasti rodas jautājums, vai cilvēks, kas to darījis, ir apzinājies, kas notiek, un kādas sekas tas atstās.

KLEOO - IZDZĒSIET TAČU ŠO PROFILU VIENREIZ!


olimpija
Lietotājs offline sievieteSkorpionsIr sameklēta otra pusīteEsmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[02.12.2011 - 16:58]
Tos vecakus sterilizet un ieslegt vieniniek kamera, un atslegu aizmest!!!!!


miumiu
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (40)
[02.12.2011 - 16:29]
... to sarakstu vēl paturpina LV pilsone, kura UK savu trīsgadīmo meitu plaucēja karstā dušā. meitenīte pēc 10 dienām mira  (ill)
nezinu, tas viss ir šausmīgi
Citāta: zaptesburka
r cilvēki, kas nemaz negrib zināt tādu pārbaužu rezultātus, jo zin, ka jebkurā gadījumā nespēs izdarīt to abortu

Es domāju, ka tādi cilvēki tomēr ir retums, kuri būtu gatavi pakļaut savu bēbīti nenormālām mocībām. -ja runā par konkrēto puisīti, iedomājies, cik sāpes viņam jāizcieš, operācijas, zarnu saaugumi, palielināta akniņa un vēl tās sirds kaite un vēl sazin kas. Nu, diezvai viņš izdzīvos līdz pieaugušasm vecumam, nemaz nerunājot par to, ka bēnība ar sāpēm asociēsies. Protams, es novēlu viņam, lai notiek brīnums un puika atveseļojas.
Ja apzināti izdara izvēli smagi slimu bērniņu laist pasaulē vai arī riskēt ar to, tad nav ko žēloties, taču, ja tā bija ārstu neuzmanība un nolaidība ... es viņus, laikam, dzīvus apēstu!!!  (no)


kristjiks
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[02.12.2011 - 09:00]
Jā, es arī lasīju par to mazulīti veļas mašīnā! Murgs! Kā pieaugušam cilvēkam vispār var ienākt prātā mocīt neaizsargātos?!  (no)

Nav nepareizu atbilžu. Ir tikai nepareizie jautājumi!

Lapa: [1] 2
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
jautras idejas svētkiem
PD-ORP16-003 1.70 LVL SC-33319 14.00 LVL LA-1039-BPK 17.10 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | PRIVĀTUMA POLITIKA | Reģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist