Ielogoties ar Facebook pasi
Auns clock Šodien ir 07. Aprīlis 19:31:04


Kleoo monētas Kleoo monētas Apmeklētāji online Apmeklētāji online Jubilāres!!! Jubilāres!!!
Kleoo E-VEIKALS

FORUMS BLOGS
LAT   RUS

Pievienot forumu
Mani forumi
Mīļākie forumi
Neizlasītās tēmas
Meklēšana


Horoskops 2010 nr2:)

nikija08
nikija08
[16.12.2009 - 22:09]
AUNS 21.03. līdz 20.04.
Saules mīlulis
2010. gadā tevi aplidos lieliski vīrieši un svarīgi priekšnieki

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Gada valdniece Saule pastiprinās visas Auniemraksturīgās īpašības, un tu kļūsi vēl drosmīgāka un izlēmīgāka. Tas ir lieliskspluss ikvienā darbā un izšķirošs bonuss vīrieša meklējumos. Sākot no 7. jūnija,tevi apciemos arī Jupiters. Viņš atnesīs daudz laimes.
MĪLESTĪBA Sirdslietās 2010. gadā tev sāks sekmēties samērā vēlu. Veneratavā zodiaka zīmē iegriezīsies tikai 7. martā. Taču no šī brīža tu spēsisagrozīt galvu ikvienam! Tomēr tu gribēsi tikai vienu vienīgo – un viņu arīdabūsi. Tas būs vīrietis kā no bilžu grāmatas un tikpat temperamentīgs kā tu.Pēc vētrainas iepazīšanās fāzes no maija līdz augustam attiecības būs stabilas.Tomēr jau novembrī Venera sagādās nākamos satraukumus, un ies vaļā īsts jūtukaruselis.
KARJERA Tavs karjeras ceļš būs kā zigzags – ar daudziem kāpumiem, tačutikai nedaudziem kritumiem. Vislabāk veiksies no 8. jūnija līdz 20. augustam.Tava karjera ies augšup pat tad, ja būsi atvaļinājumā. Turklāt šis irvispiemērotākais brīdis, kad mainīt darbu.
LAIME Pēdējās desmit jūlija dienās notiks Jupitera un Saules tikšanās. Tuiegūsi visu, ko vien vēlēsies, – vīrieti, izglītību, jaunu darbu.
UZMANIES Septembrī par sevi liks manīt gribasspēkas trūkums. Cīnies pretto, citādi no sekām cietīsi līdz pat decembrim.
VIŅA & VIŅŠ Ar vēl vienu AUNU tusiņš ies vaļā nonstopā – lai arī tasbūs amizanti, tomēr nogurdinoši. VĒRŠI ir labi draugi, bet nekad dzīvē labimīlnieki. DVĪŅI liks tev smieties, arī gultā. Attiecībā uz VĒZI iegaumē: draudzībai – jā, seksam – nē. LAUVA būs rātns un tev patiks. JAUNAVAtevi lutinās, bet tad rātnai nāksies būt tev. Sekss ar SVARIEM ir nesarežģīts,tomēr neiemīlies! SKORPIONS alkst pēc drāmas, bet tu gribi priecāties. Tāpat kāSTRĒLNIEKS – jums sapasēs. MEŽĀZIS ir labs partneris, taču tikai darbā!ŪDENSVĪRS ir ziņkārīgs – varbūt jums izdosies februārī. ZIVS būt tikai tādspārejas periods, taču patīkams.

TAVS 2010. GADA MOTO: MAN IZDOSIES VISS, KO VIEN SĀKŠU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: ELASTĪGI REAĢĒT UZ PĀRMAIŅĀM
MĪLAS MANTRA: MAN GARĀM NEPAIES NEVIENS VĪRIETIS
SEKSS: VISUR UN PIE KATRAS IZDEVĪBAS
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: BEZ GARĀM RUNĀM STŪRĒ TIEŠI UZ MĒRĶI
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: VINNĒT PAT ACĪMREDZAMI ZAUDĒTAS KAUJAS
TAVA AURA: SPĒCĪGA SIEVIETE
JĀIZMĒĢINA: PASAKI VIŅAM, KA MĪLI
TAVA LAIMES: FORMULA NEVIS DISKUTĒT, BET DARĪT
JĀ: AKCENTĒT SIEVIŠĶĪBU
NĒ: VIENMĒR VĒLĒTIES TEIKT PĒDĒJO VĀRDU
JOY PADOMS: JA VĪRIETIS ŠĶIET TEV NEATBILSTOŠS – PATRIEC VIŅU. TEV NEPIECIEŠAMSTĀDS, KAS BŪTU TIKPAT STIPRS KĀ TU


VĒRSIS 21.04. līdz 20.05.
Trīskārša laime
Saule, Plūtons un Jupiters nēsās tevi uz rokām

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Saule tevi lutinās: izpriecas, luksus, sekss –visa kā būs gana! Nevajadzēs pat sponsoru – par naudu kontā parūpēsiesJupiters. Savukārt reformators Plūtons tev dāvās biļeti uz Septītajām debesīm.
MĪLESTĪBA Jau janvārī tev galvu sagrozīs kāds romantiķis, un arīnākamajos četros mēnešos pielūdzēji būs ļoti pretimnākoši. Taču tu nevēlēsiesneko vairāk par vieglu flirtu. Tomēr jau jūnijā viss pēkšņi mainīsies. Šismēnesi būs karsts ne tikai vārda tiešajā nozīmē, karsti ies arī mīlas frontē,kur tu savaldzināsi vīriešus vienu pēc otra. Diemžēl tavu sirdi neiekarosneviens no viņiem. To spēs tikai kāds, ko tu satiks septembra vidū. Viņam tubūsi uzticīga līdz pat gada beigām. Taureņi vēderā dejos tango – seksa rekordigarantēti!
KARJERA Pateicoties Jupitera un Plūtona savienībai, no janvāra līdzmaijam un pēc tam, sākot no septembra, tavas izredzes ir vislabākās: tevipaaugstinās amatā, tu nopelnīsi vairāk naudas vai arī dabūsi darbu, par kurujau sen biji sapņojusi.
LAIME Par labu garastāvokli gādās debesu aizbildņu trio: Saule, Jupitersun Plūtons. Rītos tu modīsies laimīga un vakaros gulēt iesi gandarīta.
UZMANĪBU Jūnijā tevi samulsinās haotiskais Neptūns – neļauj seviapmānīt.
VIŅA & VIŅŠ Tev nepieciešams AUNS – viņš ir īsts jaukumiņš. DiviVĒRŠI trauktin traucas viens pie otra – varena mīlas eksplozija. DVĪŅUnoskaņojums 2010. gadā būs tāds pats kā tev – kopā gūsit daudz prieka. Ar VĒZIbūs viss vai nekas. Ja LAUVA kļūst pārāk bezkaunīgs – ignorē viņu, pārējā laikā– izbaudi. JAUNAVA tevi brīžiem darīs pārlaimīgu, brīžiem – traku. Ar SVARIEMnekas nesanāks arī 2010. gadā. SKORPIONS tevi interesē jau sen – uz priekšu!Vēlies gūt jaunus iespaidus? Tad tev vajadzīgs STRĒLNIEKS. Ar MEŽĀZI nekasnevar noiet greizi. Ar ŪDENSVĪRU būs aizraujoši. Ar ZIVĪM būs lielisks sekss,bet viss pārējais – galīgi garām.

TAVS 2010. GADA MOTO: ŠOGAD JĀTRAUCAS UZ PRIEKŠU PILNĀ SPARĀ
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: PIRMOS PIECOS MĒNEŠOS TEV IZDOSIES SPERT LIELU SOLIKARJERĀ
MĪLAS MANTRA: ES VARU IZVĒLĒTIES TIKAI VIENU – VISLABĀKO
SEKSS: NE OBLIGĀTI – BIEŽI, TAČU NOTEIKTI – NEPARASTI UN ILGI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: LAIZI VIŅAM NO PIRKSTIEM DESERTU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS:MĀKA LABI RĒĶINĀT
TAVA AURA: SEKSĪGĀKĀ SIEVIETE VISĀ PASAULĒ
JĀIZMĒĢINA: MĪLĒTIES UZ VIRTUVAS GALDA
TAVA LAIMES FORMULA: BŪT AUTENTISKAI (TĀDAI KĀDA ESI)
JĀ: LĪDZ JŪLIJAM TAUPĪT NAUDU
NĒ: DOMĀT TIKAI PAR NAUDU
JOY PADOMS: MAIJĀ TU SAŅEMSI PIEDĀVĀJUMU, KO NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEDRĪKSTI IGNORĒT


DVĪŅI 21.05. līdz 21.06.
Vienmēr virsotnē
2010. gadā viegli pārvarēsi visus šķēršļus

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Kā jau zināms, Dvīņiem ir divas sejas: viena –priecīga, otra – domīga. 2010. gadā Saule apspīdēs pirmo – tu būsi mundra,tiksies ar dažādiem cilvēkiem, priecāsies un laupīsi vīriešiem prātu. Lūk, tavaikdiena!
MĪLESTĪBA Gada valdniece Saule piešķirs tev neatvairāmu zvaigznesstarojumu. Lai kur arī tu dotos, vīriešu uzmanība būs garantēta. Tomērnepārspīlē: pirmkārt, pārmērīgs vīriešu daudzums parasti liek sarosītieskonkurentēm, un, otrkārt, iespējams, ka tas sabojās prieku par vasaras sākumāgaidāmo laimi. Jau aizņemtie Dvīņi iestūrēs stabilā miera ostā un baudīsdivvientulību. Tavs vīrietis būs tik iemīlējies, ka nolasīs tev no acīm katruvēlmi.
KARJERA Ar stingro skolotāju Saturnu tu paveiksi lietas, ko no tevisneviens nebūtu gaidījis. Drosme tiks atalgota ar panākumiem – uzdrošiniesmainīt darbu vai kļūt patstāvīga.
LAIME Laikā no 15. jūnija līdz 15. jūlijam būs vērojama Saules unJupitera, kā arī Veneras un Merkura koalīcija. Šī savienība veicinās vēlmikontaktēties, un tu iepazīsi svarīgus cilvēkus.
UZMANĪBU Sākot no septembra, mīlestība padarīs tevi aklu. Saglabāskaidru galvu!
VIŅA & VIŅŠ AUNS vienmēr sagādās pārsteigumus! VĒRSIM trūksttolerances. Vēl vieni DVĪŅI? Labāk jau ne. VĒZIS ir jauks, tomēr pārākmīkstčaulīgs – saki viņam „čau”! Mīlestība ar LAUVU būs lieliska unnesarežģīta. Iznesīgā JAUNAVA var būt laba padomdevēja naudas lietās unizpalīdzēt saimniecībā. SVARI gultā ir satriecoši, taču visādi citādi – pārākhaotiski. SKORPIONAM ir vispārzināma blakusiedarbība – greizsirdība. Par mākudraudzēties STRĒLNIEKS būtu pelnījis Oskaru. Ar MEŽĀZI tu būsi drošībā. Visugadu tavs favorīts būs ŪDENSVĪRS. Pretstatā ZIVĪM.

TAVS 2010. GADA MOTO: ESMU IZNOMĀJUSI LAIMI
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: BŪT DROSMĪGAI, TAČU SAGLABĀT SKAIDRU SAPRĀTU
MĪLAS MANTRA: ES ATĻAUJOS VISU
SEKSS: PĀRMAIŅAS PĒC – VIETĀ, KUR KĀDS VAR PIEĶERT. TEVI TAS UZBUDINA
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: PIEZVANI UN PASAKI, KA NEVARI BEIGT PAR VIŅU DOMĀT
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: ZINĀT VAIRĀK PAR CITIEM
TAVA AURA: LĪKSMA UN DZIRKSTOŠA KĀ ŠAMPANIETIS
JĀIZMĒĢINA: MĪLĒTIES AR AIZSIETĀM ACĪM
TAVA LAIMES FORMULA: JAUNA DIENA – JAUNAS IESPĒJAS
JĀ: SARĪKOT LIELU DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTI
NĒ: PĀRTRAUKT VIŅU PUSVĀRDĀ
JOY PADOMS: NEĻAUJ, LAI ĢIMENE VAI DRAUGI UZKRAUJ TEV VISAS SAVAS RAIZES


VĒZIS 22.06. līdz 22.07.
Tevi atmodinās Plūtons
Tu strauji metīsies jaunā dzīvē

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Izņemot jūniju, jūliju un augustu, tava laimesplanēta Jupiters atradīsies lieliskā pozīcijā. Tas nozīmē, ka atturīgie Vēžisteigsies atgūt nokavēto. Arī sirdslietās piepildīsies visas vēlmes.
MĪLESTĪBA Plūtons jau veselu gadu atrodas Mežāzī, un tā ir tava partneramāja. 2010. gadā viņa ietekme pieaugs ar katru dienu. Tas nozīmē, ka tuiemācīsies atbrīvoties no liekā un akceptēt pārmaiņas. Taču tam nav nekādasakara ar šķiršanos. Gluži otrādi – lai arī palielināsies distance, attiecībasbūs intensīvākas un kaislīgākas nekā jebkad agrāk. Pārmaiņas piedzīvos arīvientuļie Vēži – mainīsies vīriešu izvēles kritēriji. Iejūtīgā drauga vietā,kurš sakās gribam tevi precēt, tu trauksies pie nodrošinātāka vīrieša, kasvairāk dara nekā sola, un būsi ar viņu laimīga.
KARJERA Jupiters tev piešķirs gandrīz maģiskas pārliecināšanas spējas.Arī šefs pieliks visas pūles, lai tevi neaizvilinātu konkurenti. Labākais laiksir aprīlis, maijs, septembris un decembris.
LAIME Nakts no 11. uz 12. jūliju būs īpaši nozīmīga. Vīrietis, ar kuru tadgulēsi, paliks ar tevi kopā ilgi. Varbūt pat uz visiem laikiem.
UZMANĪBU Augustā tevi maldinās mānīgais Neptūns. Uzticība ir laba lieta,taču šoreiz labāk neuzticies – ne šefam, ne kolēģiem, ne savam vīrietim.
VIŅA & VIŅŠ AUNAM patīk ne vien sekss, bet arī strīdi – pārākapgrūtinoši. Ar VĒRSI viss būs harmoniski, mierīgi un mīļi. DVĪŅI modina tavupiedzīvojumu kāri – der izmēģināt. Ar VĒZI tu būsi viens vesels – perfekti.LAUVA cels tavu pašapziņu – pamācoši. Vīrietis JAUNAVA un sieviete VĒZIS ir kāiņ un jan – atrodi un paturi! 2010. gadā tev sapasēs pat ar SVARIEM. Kopā arSkorpionu var daudz ko piedzīvot – karstu romāniņu, aizliegtu mīlestību, bettikai ne mierīgu vakaru. Ar STRĒLNIEKU būs tūlītēja saskaņa, diemžēl ne uz ilgulaiku. Ar MEŽĀZI gluži otrādi – mīlestība prasīs laiku, toties būs mūžīga.ŪDENSVĪRS ir lieliska izdevība gan darbā, gan privātjā dzīvē. ZIVIS modināsdziļas jūtas – fantastiski!

TAVS 2010. GADA MOTO: TRĪS SOĻI UZ PRIEKŠU, ATPAKAĻ – NEVIENS
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: JA VIEN VĒLĒSIES, MAIJĀ VARI DABŪT JAUNU DARBU
MĪLAS MANTRA: ES SPĒJU TEV IELŪKOTIES DZIĻI DVĒSELĒ
SEKSS: JA BŪS RADĪTI PIEMĒROTI APSTĀKĻI, TU BŪSI ĪSTS CUNAMI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: IT KĀ NEJAUŠI VIŅAM PIESKARIES
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TU SPĒJ VAIRĀK, NEKĀ PIRMAJĀ MIRKLĪ ŠĶIET
TAVA AURA: NOSLĒPUMS VISIEM VĪRIEŠIEM
JĀIZMĒĢINA: NOFOTOGRAFĒTIES EROTISKĀ FOTOSESIJĀ
TAVA LAIMES FORMULA: VADĪTIES PĒC INTUĪCIJAS
JĀ: IZLĪGT AR BIJUŠO
NĒ: IZRĀDĪT GREIZSIRDĪBU
JOY PADOMS: PĀRMAIŅAS UZTVER KĀ IESPĒJU


LAUVA 23.07. līdz 23.08.
Jūtu skurbumā
Labāk vairs nav iespējams – 12 laimes pilni mēneši

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Tā kā 2010. gadā visu vada tava debesu draudzeneSaule, mīlestības un veiksmes spēlē tev panākumi ir garantēti.
MĪLESTĪBA Lauvu dzīvē nākamgad ienāks kāds vīrietis, kas liks viņāmjusties laimīgām. Vientuļajām tas nozīmē nemitīgās partneru maiņas beigas.Jaunais pielūdzējs būs ne tikai neticami pievilcīgs, bet arī piemērotsilgstošām attiecībām. Tev jau ir draugs? Zvaigznes tev tik un tā sūtīs vīrieti.Viņš gan nebūs tavs mīlnieks, taču sajūsminās ar intelektu un tālredzību.
KARJERA Saule parūpēsies arī par taviem panākumiem, turklāt piedāvāsveselus trīs variantus. Pārsteidzošākais: tev uzradīsies jauns priekšnieks, kasnovērtēs tavas spējas un paaugstinās amatā. Vienkāršākais: pa karjeras kāpnēmpakāpsies šefs un paņems tevi sev līdzi. Fantastiskākais: par tavu idejuieinteresēsies kāds mecenāts, un ar viņa palīdzību tu varēsi finansēt savusapņu projektu.
LAIME Jūnijā, jūlijā un augustā Jupiters flirtēs ar Sauli. Tas dubultostavas izredzes uz laimi: pastāv iespēja tikt pie sen kārotā dzīvokļa, par kurafinansējumu, iespējams, parūpēsies laimests loterijā. Jā, arī tas ir iespējams!
UZMANĪBU Neptūns aizmiglos veselo saprātu un piešķirs tev pavisamneraksturīgas īpašības: tu kļūsi vieglprātīga, labsirdīga un naiva. Saglabāskaidru galvu!
VIŅA & VIŅŠ AUNS ir eksplozīvs kā pozitīvā, tā negatīvā ziņā –izturies pret viņu ar respektu. VĒRSIS gūs peļņu no investīcijām, tačunegribēs no tās šķirties – brr! DVĪŅIEM ir tāda pati humora izjūta kā tev – tasjau ir kaut kas. Ar VĒZI tu jutīsies drošībā – skaisti! Divi LAUVAS – navslikti, taču paturi acīs konkurentes. Vīrietis JAUNAVA gan kārdinās, ganpadarīs nervozu – mīla un naids ies roku rokā. SVARI ir īsts kārumiņš –nogaršo! Ar SKORPIONU vari kļūt atkarīga – uzmanies! Vispatīkamāk flirtēt būsar STRĒLNIEKU. MEŽĀZIS cer no tevis sagaidīt tikai pašu labāko – atbaidoši! ArŪDENSVĪRU būs tik labi, ka tev nekad nebūs gana. 2010. gadā izņēmuma kārtāsapratīsies arī ar ZIVĪM.

TAVS 2010. GADA MOTO: MAN PIE KĀJĀM GUĻ VISA PASAULE
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU BŪSI ABSOLŪTA UZVARĒTĀJA GAN MĪLESTĪBĀ, GAN DARBĀ
MĪLAS MANTRA: ES GRIBU VIŅU UN NEVIENU CITU
SEKSS: BRĪŽIEM UZŅEMIES INICIATĪVU, BRĪŽIEM IZBAUDI PAKĻAUŠANOS
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: ZINĀT VISUS NOSLĒPUMUS UN IEPAZĪSTINĀT AR TIEM ARĪVIŅU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TICĪBA SEV
TAVA AURA: KARALIENE
JĀIZMĒĢINA: GOLFA SPĒLE. TAS PIESTĀVĒS TAVAI EKSKLUZĪVAJAI GAUMEI
TAVA LAIMES FORMULA: GRIBĒT LABĀKO UN TO ARĪ DABŪT
JĀ: SACĪT KOMPLIMENTUS
NĒ: LIKT VIŅAM RANDIŅĀ UZ TEVI GAIDĪT
JOY PADOMS: NEKĻŪSTI AUGSTPRĀTĪGA UN NESLIEN DEGUNU GAISĀ TĀPĒC VIEN, KA ŠISGADS TEV BŪS LAIMĪGS


JAUNAVA 24.08. līdz 23.09.
Mīlestības triumfs
Pateicoties Saulei, Venerai un Jupiteram, tu beidzot gūsi panākumus

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Stingrais uzraugs Saturns dosies projām, un kopāar viņu izzudīs arī visu pēdējo gadu problēmas un grūtības. Tā vietā tev jaunasun aizraujošas perspektīvas pavērs Saule un Jupiters.
MĪLESTĪBA Vientuļajām gads sāksies ar jaunu mīlestību. Laika posmā starp1. un 25. aprīli Veneras ietekme sasniegs maksimumu. Ja vēlies izbēgt noneveiksmes mīlestībā, tev jāievēro kāds noteikums – nekad neiemīlies vīrietī,kurš neatbild uz tavām jūtām. Vasarā tu dejosi daudzās kāzās – viss būs jauki,taču samērā nevainīgi. Gads beigsies tikpat vērienīgi kā aizsācies – sākot no10. septembra, Saule un Venera izveidos spēcīgu savienību, un tas nozīmē, katavā dzīvē baltā zirgā un bruņām mirdzot ietrauksies princis.
KARJERA No janvāra līdz maijam un pēc tam, sākot no septembra, pretītavai zodiaka zīmei nostāsies laimes planēta Jupiters. Tā rezultātā par teviieinteresēsies šefs, un tas savukārt sola panākumus. Spetembrī, kad Sauleatradīsies tavā zvaigznājā, tev paveiksies un tu tiksi paaugstināta amatā.
LAIME Jupitera atrašanās pretējā zīmē garantē arī izdevušos atvaļinājumu– galvenokārt pirmajā gada pusē. Iespējams, ka, piedaloties loterijā, tuvinnēsi savu sapņu ceļojumu.
UZMANĪBU Septembrī tu par katru cenu vēlēsies gūt panākumus. Tuuzņemsies pārāk daudz un dosi solījumus, ko nevarēsi izpildīt. Esipiesardzīgāka!
VIŅA & VIŅŠ Atvēli sev kādu AUNU, vismaz uz vienu nakti. Ar VĒRSIsaskanēs it viss – sekss, maigums un vēlme nopelnīt naudu. DVĪŅI valdzinās gadapirmajā pusē, taču jau vasarā sāks garlaikot. Ar VĒZI kļūsi atkarīga no seksa –iepriecinoši. LAUVA atšķiras no citiem vīriešiem un tieši tāpēc ir tev ideālipiemērots. JAUNAVA vispirms būs draugs, bet pēc tam arī mīļākais. SVARI irneticami uzmanīgi, arī gultā. Ar SKORPIONU tu burtiski trīcēsi – gan no prieka,gan dažreiz arī no viņa prasībām. STRĒLNIEKS ir uzticams draugs, taču nekasvairāk. Uz MEŽĀZI vienmēr var paļauties. Labākais līdzeklis pret garlaicību būsŪDENSVĪRS. ZIVIS ir jūtīgas, taču neaprēķināmas.

TAVS 2010. GADA MOTO: UZ JAUNO KRASTU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: JA BŪS NEPIECIEŠAMS, TU ATSTĀSI VAJADZĪGO IESPAIDU
MĪLAS MANTRA: MAN NEPIECIEŠAMS TIKAI VIENS VĪRIETIS
SEKSS: BIEŽĀK IZMĒĢINI KO JAUNU
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: SŪTI ĪSZIŅAS
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: PAŠAPZIŅA
TAVA AURA: DRAUDZĪGA
JĀIZMĒĢINA: IEMĀCĪTIES TANGO
TAVA LAIMES FORMULA :TICĪBA PAŠAI SEV
JĀ: MĀCĒT ARĪ KLAUSĪTIES
NĒ: GRIBĒT, LAI TEV VIENMĒR IR TAISNĪBA
JOY PADOMS: ATĻAUJIES NEDAUDZ LUKSUSA – TU TO ESI PELNĪJUSI!


SVARI 24.09. līdz 23.10.
Uz priekšu!
Droši uzņemies pēc iespējas vairāk: tev ir izredzes pārspēt pašai sevi

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS 2010. gadā tev būs darīšana ar Saturnu. Viņsatnesīs nemieru, taču stress būs arī pozitīvs, jo veicinās tiekties uz jauniemmērķiem. Un, tā kā Saule tev piešķirs nepieciešamās spējas, tu tos arīsasniegsi.
MĪLESTĪBA Par to, lai tu nākamajā gadā nepaliktu viena, gādās uzreizveseli trīs debesu aizbildņi – Venera, Saule un Plūtons. Vientuļajiem Svariemzvaigznes sūtīs vairākus jaukus vīriešus. Tiesa gan, var gadīties, ka dažs labsno tiem izrādīsies ne tāds kā cerēts. Citiem vārdiem sakot – pietrūks kaisles.Tomēr tas nav iemesls bēdāties. Tev tikai gultā jāuzņemas iniciatīva. Ja vienSvari vēlas, viņi katru vīrieti var padarīt par lielisku seksa meistaru.
KARJERA Spēku un izturību mērķu sasniegšanā piešķirs Saule, un jo īpašifebruārī, aprīlī, jūnijā un oktobrī. Savukārt, sākot no jūlija, Saturnspiešķirs godkārību.
LAIME Sākot no 6. jūnija, ir iespēja satikt vīrieti, kuram ir viss. Tajāskaitā vēlme tevi precēt.
UZMANĪBU Sākot no jūlija, tavā zodiaka zīmē atradīsies Saturns, un tasnozīmē, ka tev prātā būs tikai karjera. Izvēdini galvu sportojot (piemēram,skrienot), citādi cietīs tavas attiecības.
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU varbūt ne vienmēr viss saskanēs, taču, guļotviņa rokās, tu jutīsies laimīga. Ar VĒRSI tu iepazīsies un viņu iemīlēsi kādāceļojumā. Uz īsu brīdi vari aizrauties arī ar DVĪŅIEM, taču ne uz ilgulaiku.VĒZIS ir dvēseles radinieks, nevis mīļākais. Ar LAUVU būs satriecošssekss. JAUNAVA ir labs draugs, lojāls kolēģis, bet ar viņu ir sarežģītiattiecībās. Ar vīrieti SVARIEM tevi vieno vēlme pēc luksusa – tomēr tas varētudārgi izmaksāt. SKORPIONS tevi uzmundrinās un modinās paļāvību – vīrietisvisiem gadījumiem. Uz STRĒLNIEKU 2010. gadā varēsi paļauties pilnībā. MEŽĀZISir respektabls un uzticams – ar viņu varētu sanākt kas nopietns. Patīkamusbrīžus piedzīvosi ar ŪDENSVĪRU. ZIVIS ļauj tev būt tādai, kāda esi – saturies!

TAVS 2010. GADA MOTO: JA GRIBU, TAD VARU VISU. UN ES GRIBU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: NEAPMIERINIES TIKAI OTRO LABĀKO IESPĒJU
MĪLAS MANTRA: ĻAUŠU VIŅAM DOMĀT, KA TAS, KURŠ IZVĒLĒJĀS, BIJA VIŅŠ
SEKSS: JO RISKANTĀKS, JO LABĀK
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: EJ AR VIŅU KOPĀ DUŠĀ
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: SPĒJA ŠARMANTI APTĪT CITUS AP PIRKSTU
TAVA AURA: DIPLOMĀTE
JĀIZMĒĢINA: DZERT ŠAMPANIETI VIŅAM NO NABAS
TAVA LAIMES FORMULA: VIENMĒR ATRAST KOMPROMISU
JĀ: ĻAUT VIŅAM JUSTIES BRĪVAM
NĒ: PĒC VIŅA VISU SAKĀRTOT
JOY PADOMS: NEATKLĀJ UZREIZ VISAS KĀRTIS


SKORPIONS 24.10. līdz 22.11.
Izdevības tiks pasniegtas uz sudraba paplātes
2010. gadā tavā zodiaka zīmē ilgstoši uzkavēsies Venera

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Tavs kosmiskais sirdsdraugs Plūtons atbrīvos tevceļu uz karjeras kāpnēm. Sākot no septembra, tevi lutinās Venera. Kas tevigaida – veca mīlestība vai jauna kaislība? Ļaujies pārsteigumam!
MĪLESTĪBA Kā zināms, Skorpioni svārstās starp dziļām mīlestības ungreizsirdības jūtām. Taču 2010. gadā būs citādāk. Pateicoties Plūtonam, vēlmepēc seksa būs lielāka nekā jebkad. Un kā ar ierastajiem nervus plosošajiemstrīdiem? Lika drusku pagaidīt! Pateicoties Saulei, tu būsi līdzsvarotāka unmierīgāka, jo īpaši janvārī, jūnijā un jūlijā. Sākot no 8. septembra,piedzīvosi satraucošus mirkļus. Tu nokļūsi paradīzē un kopā ar veco vai jaunopartneri uzkavēsies tur līdz pat gada beigām.
KARJERA Esi gatava pārmaiņām? Karjeras ziņā iespējama izaugsme. Pieņemvisus izaicinājumus! Sākot no jūlija, ceļā uzradīsies arī šķēršļi. Droši lectiem pāri – Plūtons un Saule parūpēsies par laimīgu piezemēšanos!
LAIME Maija beigās tu iegūsi jaunu draudzeni, kurai varēsi uzticēties unkas vienmēr sniegs tev atbalstu.
UZMANĪBU Augustā prieku pabojās Saturns. Šajā laikā labāk neko jaununesāc un dodies atvaļinājumā.
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU tu noteikti nokļūsi gultā – tas būs rudenī. ArVĒRSI dūdosi visu gadu. Februārī iepazītie DVĪŅI padarīs laimīgu visu atlikušogadu. VĒZI tu iekarosi ar garšīgu ēdienu un romantiku. LAUVA tev parādīspasauli – aizraujoši. JAUNAVA ir burvīgs un nesarežģīts – superīgi. Ar SVARIEM novembrīizbaudīsi idilli. Vēl viens SKORPIONS, un mīlas maratons var sākties.STRĒLNIEKS dzīvei piešķirs asumu. MEŽĀZIS ir jauks gultā, bet kontroles maniaks– būs grūti. Ar ŪDENSVĪRU problēmas būs arī 2010. gadā. Ļaujies ZIVJUvaldzinājuma – uz visiem laikiem!

TAVS 2010. GADA MOTO: VISU VAI NEKO
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: UZTVER UZ VISU VIEGLĀK
MĪLAS MANTRA: JA KĀDS MANI VĒLAS, VIŅAM JĀPIEPŪLAS
SEKSS: BEZ TABU, AR ORGASMU UN DZĪVNIECISKI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: AR MAĢISKIEM SKATIENIEM
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: NEĻAUT NOJAUST, KO TU DOMĀ, BET VĒROT CITUS
TAVA AURA: EKSTRAVAGANTA
JĀIZMĒĢINA: SEKSS PUSDIENAS PĀRTRAUKUMĀ
TAVA LAIMES FORMULA: IZBAUDĪT VISU, KO DZĪVE SNIEDZ
JĀ: BŪT SPONTĀNAI
NĒ: IZSPIEGOT JAUNO PIELŪDZĒJU
JOY PADOMS: SEPTEMBRĪ TEVI PĀRBAUDĪS PLŪTONS – JAUNOS UZDEVUMUS UZTVER KĀIESPĒJU SEVI PIERĀDĪT


STRĒLNIEKS 23.11. līdz 21.12.
Grandiozas izredzes
Saturns daudz prasīs, taču Jupiters atalgos ar biežu flirtu

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Līdz jūlija vidum tavā dzīvē valdīs ne tikaiSaule, bet arī Saturns. Var gadīties, ka viņa prasīguma dēļ tu būsi nikna. Tačizini, Saturns ir labākais panākumu treneris. Pēc tam trauksme beigsies. Sauletavu ceļu atbrīvos no visiem šķēršļiem un grūtībām.
MĪLESTĪBA Ziemā un pavasarī Saturns tēlos morāles apustuli. Viņa devīzeir: „Monogāmija sagādā prieku, un uzticība dara laimīgu.” Izvēlies vienu nosaviem pielūdzējiem, baudi divvientulību, un varbūt viss beigsies ardzimtsarakstu nodaļu. Taču pārliecinies, vai tavs vīrietis ir pietiekamitolerants, jo, sākot no jūlija vidus, tu par uzticību vairs neko negribēsizināt: līdz pat augusta beigām Jupiters sagādās neskaitāmas iespējas paflirtēt.Tomēr konflikts nedraud – sākot no septembra, tu atkal gribēsi tikai savuizredzēto.
KARJERA Tava svarīgākā atziņa 2010. gadā – viss, kas mani nenogalina,padara stiprāku. Par izturību parūpēsies skolotājs Saturns. Tāpēc tu varēsispītēt konkurentiem un izkļūt sveikā pat no ļoti sarežģītām situācijām. Vasarassākumā tava izturība tiks atalgota – būs vairāk naudas un atbildīgāks darbs,kas sagādās prieku.
LAIME Tavs priekšnieks izsludinās jaunu vakanci, un tu būsi viņaieteiktā kandidāte!
UZMANĪBU Abās pirmajās maija nedēļās Merkurs kustēsies atpakaļgaitā –šajās 14 dienās nepieņem nevienu svarīgu lēmumu.
VIŅA & VIŅŠ 2010. gadā tev būs vājība uz AUNU – nelaid garāmizdevību paflirtēt! Tavu ziņķari modinās arī VĒRSIS – izmēģini. DVĪŅI ir ideālipiemēroti flirtam vasarā. Ar VĒZI vari dabūt visu, atliek tikai gribēt! LAUVAkā draugs? Nesarežģīti. Kā mīļākais? Problemātiski. Ar JAUNAVU tev jābūt pacietīgai– tas atmaksāsies. SVARI ir jauki gan gultā, gan visādi citādi. Ar SKORPIONUbūs vairāk strīdu nekā skūpstu – rokas nost! Divi STRĒLNIEKI ir spējīgi uzbrīnumu – sekss būs dvēselisks. MEŽĀZIS izrādīsies lielisks kolēģis unpartneris. STRĒLNIEKS un ŪDENSVĪRS – panākumi garantēti. ZIVIS ir tavs laimīgāerotiskā loze.

TAVS 2010. GADA MOTO: KAS SMEJAS PĒDĒJAIS, SMEJAS VISGARDĀK
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: SĀKOT NO JŪLIJA, GŪSI DAUDZ PANĀKUMU
MĪLAS MANTRA: JA 2010. GADĀ KĀDAM DĀVĀŠU SIRDI, TAD UZ ILGU LAIKU
SEKSS: 100. REIZE BŪS TĀDA PATI KĀ PIRMĀ – VIENKĀRŠI SATRIECOŠA
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: ESI MEDNIECE – UZGLŪNI, UZKLŪPI UN APRIJ
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TICĪBA, KA VISS BEIGSIES LABI
TAVA AURA: PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJA
JĀIZMĒĢINA: FLIRTĒT AR SIEVIETI
TAVA LAIMES FORMULA: VIENMĒR RĪKOTIES PĒC VISLABĀKĀS SIRDSAPZIŅAS
JĀ: DOTIES AR VIŅU KOPĀ BRAUCIENĀ AR KALNU VELOSIPĒDIEM
NĒ: MĀNĪT LABUS DRAUGUS
JOY PADOMS: NEPĀRDODIES PA LĒTO. PIEPRASI, KAS TEV PIENĀKAS


MEŽĀZIS 22.12. līdz 20.01.
Uz tālēm!
Pateicoties Plūtonam, tev pie kājām guļ visa pasaule

ZVAIGŽŅU STĀVOLIS Kāpēc samierināties ar otrā plāna lomu, ja varitēlot galveno varoni? 2010. gadā visus spēkus velti panākumu gūšanai.Neizpaliks arī patīkami mirkļi – par to parūpēsies Saule.
MĪLESTĪBA 2010. gadā tava kaislība būs eksperimenti. Kur ir baudasrobeža? Kādas fantāzijas ir visuzbudinošākās? Tu izmēģināsi visu. Turklātrīkosies ar Mežāžiem raksturīgo pamatīgumu. Tavam potenciālajam partnerimjāvēlas ne tikai eksperimentēt, viņam jābūt arī spējīgam uz dziļām emocijām unnopietniem nolūkiem? Pārāk daudz prasīts? Nekādā gadījumā! Jau janvāra sākumātev būs izdevība iepazīt atbilstošu vīrieti. Tavi laimīgākie mēneši būs jūnijsun jūlijs. Pēc 10. septembra būsi gatva sākt dzīvot ar viņu kopā.
KARJERA Plūtons spēcinās tevu ego. Tu jau sen zini, ka spēj vairāk,tagad pienācis laiks to likt saprast arī priekšniekam un kolēģiem. Tomērneizšauj visu pulveri jau janvārī. Rīkojies lēnām un pārdomāti. Lai saniegtuiecerēto, tavā rīcībā ir veseli 12 mēneši.
LAIME Jūnijā kā no zila gaisa uzradīsies konkurente, kas centīsies tevieriebt attiecībās vai darbā. Taču vinnētāja būsi tu.
UZMANĪBU Ar šādiem panākumiem vari kļūt iedomīga. Saglabā pieticību!
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU tu 2010. gadā piedzīvosi skaistu mīlestību un lieliskuseksu. Romāniņš ar VĒRSI? Katrā laikā! Flirts ar DVĪŅIEM var sagādāt daudzprieka, bet var arī aizvainot – uzmanīgi! Attiecības ar VĒZI 2010. gadā kļūsnopietnākas: draudzība – ciešāka, mīlestība – kaislīgāka. Ar LAUVU var lieliskipavadīt brīvo laiku. JAUNAVA ir piemērots vienas nakts sakaram un nekam vairāk.SVARI tevi uzmundrinās, SKORPIONS flirtēs, bet pēc tam atgrūdīs. STRĒLNIEKSgrib, lai viņu mīl visi – tev tas neder. Ar vēl vienu MEŽĀZI saskanēs darbā.2010. gada satraucošākais partneris būs ŪDENSVĪRS. Ar ZĪVĪM piedzīvosibrīnumus.

TAVS 2010. GADA MOTO: LABS NAV PIETIEKAMI LABS
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU PĀRVARĒSI VISUS ŠĶĒRŠĻUS
MĪLAS MANTRA: MANI NEVIENS NAPMĀNĪS
SEKSS: ZIBENĪGI NO 0 UZ 180 UN VIENMĒR BŪT VADĪBĀ
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: AR KOSTĪMU UN ZEĶTURIEM
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: NEKAD NEBEIGT MĀCĪTIES
TAVA AURA: NOSLĒPUMAINĀ LĒDIJA
JĀIZMĒĢINA: SEKSS TRIJATĀ
TAVA LAIMES FORMULA: NEKAS NAV NEIESPĒJAMS
JĀ: ATZĪT, KA REIZĒM ARĪ TU ESI VĀJA
NĒ: LASĪT VIŅA VĒSTULES
JOY PADOMS: NESAKI „HOP”, PIRMS NEESI PĀRLĒKUSI


ŪDENSVĪRS 21.01. līdz 19.02.
Nepārtraukta laime līdz pat jūnijam
Pēc Neptūna nāks Marss un līdz ar viņu – spēcīgas jūtas un izredzes uzpanākumiem

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Līdz 27. maijam tavā zodiaka zīmē atradīsiesNeptūns. Tas nozīmē, ka jāuzmanās no blēžiem un viltniekiem. Pēc tam nāks Marssun dāvās tev enerģiju jaunu mērķu sasniegšanai.
MĪLESTĪBA Līdz maija beigām tu visu darīsi pareizi, ja vien darīsi pēciespējas mazāk. Citiem vārdiem sakot – samierinies ar savu šābrīža vientuļniecesstatusu un nemēģini neko panākt ar varu. Prieku var sagādāt arī nenozīmīgaflirtēšana, turklāt tā paplašina redzesloku. No jūnija tev rokās iekritīsvēlamais kandidāts – ar mīlestības pilnu sirdi un nopietniem nolūkiem. Ja tevjau ir attiecības, taču draugs tevi brīžiem kaitina – neko nesasteidz. Pareizolēmumu būsi spējīga pieņemt ne ātrāk par maija beigām.
KARJERA 6. jūnijā Jupiters ieņems izdevīgu stāvokli. Līdz ar topavērsies jaunas perspektīvas un iespējas. Piemērotākais laiks pārrunām arpriekšnieku un darba maiņai ir otrā jūnija puse un jūlija sākums.
LAIME Augustā aizsāksies draudzība, no kuras gūsi gan emocionālu, ganprofesionālu labumu.
UZMANĪBU Nespēja mīlestībā izšķirties starp jā un nē septembrī var kļūtfatāla. Ja vēlies tikt no viņa vaļā, tad neturi ciet!
VIŅA & VIŅŠ AUNS gultā ir numur 1! Nav slikta mīlestība arī arVĒRSI. Tomēr pirms un pēc tās paredzami strīdi. Piemērotākais laiks mīlas dēkaiar DVĪŅIEM ir februāris, marts, aprīlis, jūnijs, augusts un novembris. VĒZIS irpiemērots vienas nakts sakaram, vēlams pilnmēnesī. Romantiskus mirkļuspiedzīvosi ar LAUVU. No jūlija līdz pat decembrism JAUNAVA būs īsts erotisksatklājums. Ar SVARIEM saskanēs tikai gada pirmajā pusē. SKORPIONS vēlas tikaiseksu un neko citu. Ar STRĒLNIEKU varēsi būt bezrūpīga. Janvārī, martā unaugustā ŪDENSVĪRS garantē pilnīgu baudu. ZIVIS tevi iekaros, sākot noseptembra, turklāt strauji.

TAVS 2010. GADA MOTO: MANA ZINĀTKĀRE RĀDA MAN CEĻU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU ĪSTENOSI KĀDU SENU SAPNI
MĪLAS MANTRA: ĻAUJ MAN JUSTIES BRĪVAI, TAD ES NEKUR NEAIZBĒGŠU
SEKSS: ĻAUJ SEVI SASIET
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: MODINI VIŅĀ MEDNIEKA INSTINKTU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: PAZĪT ĪSTOS CILVĒKUS
TAVA AURA; KRĀŠŅA KĀ SALŪTS
JĀIZMĒĢINA; HATA JOGA (HATHA YOGA) UN KRIJA JOGA (KRYA YOGA)
TAVA LAIMES FORMULA; INSTINKTĪVI UZTVERT KATRU IZDEVĪBU
JĀ; RUNĀT PAR JŪTĀM
NĒ :NEPĀRTRAUKTI RUNĀT PA TELEFONU
JOY PADOMS: UZŅEMIES INICIATĪVU, TAČU NEPLĀTIES AR TO


ZIVIS 20.02. līdz 20.03.
Pilnās burās uz priekšu!
Sākot no jūlija, tevi gaida panākumi visās frontēs

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Stingro Saturnu nomaina laimes planēta Jupiters,tiesa gan, tikai otrajā pusgadā. No šīs pozīcijas maiņas tu gūsi labumu visāsfrontēs. Mīlestība būs bez sarežģījumiem, un darbā tu gūsi panākumus.
MĪLSTĪBA Pirmā gada puse būs kā mīksts, maigs spilvens – nekāda stresaar vīriešiem. Tu jutīsies drošībā. Taču no 21. jūlija tradīciju sargs Saturnsno tevis atvadīsies, un no šī brīža tava dzīves filozofija būs: atļauts irviss, kas sagādā prieku. Un prieku sagādās flirtēšana. Cauri otrajam pusgadamtevi pavadīs divi... trīs... daudz vīriešu. Aizņemtās Zivis pārbaudīs partneratolerances slieksni. Tomēr īsts konflikts nav gaidāms. Gluži otrādi – daudziekārdinājumi mīlestību tikai atsvaidzinās.
KARJERA Pirmais variants: tu izlolosi kādu ideju un to arī īstenosi.Otrais variants: tu tiksi galā uzdevumu, ko no tevis neviens nebūtu gaidījis.Lai kā arī būtu, 2010. gadā tu sagādāsi pārsteigumus.
LAIME Bagāta kā ķeizars? Izklausās neticami, taču tā nav. Līdz 6.jūnijam un pēc tam, sākot no 10. septembra, tavs pavadonis būs Jupiters – tasdubultos tavas izredzes uz laimi.
UZMANĪBU Slepus aizšaut pa kreisi? Neizdosies! Visas afēras nāks gaismā.Atzīsties.
VIŅA un VIŅŠ Ja jūtas pret AUNU ir pretrunīgas, distancējies un visuapdomā. Mīlestība pret VĒRSI uzplauks lēnām, taču būs pamatīga. DVĪŅI irpavisam citādi nekā tu – problemātiski. Pareizā izvēle ir VĒZIS – saki viņam„jā”! LAUVA ir piemērots kā draugs, nevis mīļākais. JAUNAVA gan spēs tevipavedināt, taču ne noturēt. SVARI dāvās stabilitāti – brīnišķīgi! SKORPIONS irmīlas un naida objekts – sarežģīti. STRĒLNIEKS patīk visiem, tikai ne tev. ArMEŽĀZI būs patīkami kopā strādāt. Labākais no visiem 2010. gadā ir ŪDENSVĪRS.Nelaid garām ZIVIS – divu dvēseļu saskaņa!

TAVS 2010. GADA MOTO: SAGLABĀT MIERU JEBKURĀ SITUĀCIJĀ
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: KĻŪT PATIESI BAGĀTAI
MĪLAS MANTRA: ES ESMU TIK DAŽĀDA
SEKSS: KLUSIE ŪDEŅI IR DZIĻI – TAVAS PRASMES APBURS IKVIENU
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: VEIC VIŅAM MAIGU MASĀŽU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: ZINĀT, KAS CITIEM PADOMĀ
TAVA AURA: SAPŅU SIEVIETE
JĀIZMĒĢINA: LIKT VĪRIEŠIEM SKRIET TEV PAKAĻ
TAVA LAIMES FORMULA: IK PA LAIKAM IZBAUDĪT VIENATNI
JĀ: IZTĪRĪT MĀJU
NĒ: VĒRPT INTRIGAS
JOY PADOMS: JA NOGAIDĪSI, PROBLĒMAS PAZUDĪS PAŠAS NO SEVIS
Daudzums


iceiceice
Lietotājs offline sievieteDvīņiPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (36)
[18.12.2009 - 10:44]
mēs katrs veidojam savu horoskopu ikdienā

Labāk pazīstams pūķis, nekā svešs bruņinieks.


Alifka
Lietotājs offline sievieteMežāzis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[17.12.2009 - 20:01]
(haha) Shis man vairak patik, ta ka pietureshos shim.

Sievietes biežāk nekā vīrieši atzīst savas kļūdas, tādēļ rodas iespaids, ka viņas kļūdās biežāk.


lilii
Lietotājs offline sievieteVērsisPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!!
[17.12.2009 - 14:22]
man mans horoskops loti iepatikas, vnk super, jacer ka nakamgad viss piepildisies! (clap) (candle) (hearts) (heart)


Liene
Lietotājs offline sievieteVērsisIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[17.12.2009 - 09:30]
nu lai piepildās viss, kas rakstīts manā horoskopā, izklausās jau dikti pacilājoši (cloud)

laaaabi :)


voozie
Lietotājs offline sievieteZivis
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (35)
[17.12.2009 - 08:43]
Esmu zivs un auns zelta vidusceļš un ceru, ka būs daļa gan no viena, gan otra!!!! (hehe) (music) (haha)

...ai, galvenais, ka cilveeks labs! :)


Blonde^
Lietotājs offline sievieteStrēlnieksveģetāriete/-isIr sameklēta otra pusīte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[17.12.2009 - 08:25]
Vai tad to visu blogā nevarēja iemest?


rozite
Lietotājs offline sievieteSvariPrecēta(-s)Esmu laimīga māte
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (38)
[16.12.2009 - 22:47]
mans varētu teikt patīk, tikai laikam tā vien izskatās kad visu nākošo gadu domāšu par karjeru un biznesu utt, bet man jau šis gads tāds biju un cerēju kad beidzot varēšu mazliet no tā atslēkties un varbūt zvaigznes solītu kādu mazu bebuku (agift)

esmu laimīga sieviņa ,māte un laba draudzene jums ;)


nikija08
Lietotājs offline sievieteDvīņi
Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! Šī funkcija ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem!!! (31)
[16.12.2009 - 22:10]
AUNS 21.03. līdz 20.04.
Saules mīlulis
2010. gadā tevi aplidos lieliski vīrieši un svarīgi priekšnieki

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Gada valdniece Saule pastiprinās visas Auniemraksturīgās īpašības, un tu kļūsi vēl drosmīgāka un izlēmīgāka. Tas ir lieliskspluss ikvienā darbā un izšķirošs bonuss vīrieša meklējumos. Sākot no 7. jūnija,tevi apciemos arī Jupiters. Viņš atnesīs daudz laimes.
MĪLESTĪBA Sirdslietās 2010. gadā tev sāks sekmēties samērā vēlu. Veneratavā zodiaka zīmē iegriezīsies tikai 7. martā. Taču no šī brīža tu spēsisagrozīt galvu ikvienam! Tomēr tu gribēsi tikai vienu vienīgo – un viņu arīdabūsi. Tas būs vīrietis kā no bilžu grāmatas un tikpat temperamentīgs kā tu.Pēc vētrainas iepazīšanās fāzes no maija līdz augustam attiecības būs stabilas.Tomēr jau novembrī Venera sagādās nākamos satraukumus, un ies vaļā īsts jūtukaruselis.
KARJERA Tavs karjeras ceļš būs kā zigzags – ar daudziem kāpumiem, tačutikai nedaudziem kritumiem. Vislabāk veiksies no 8. jūnija līdz 20. augustam.Tava karjera ies augšup pat tad, ja būsi atvaļinājumā. Turklāt šis irvispiemērotākais brīdis, kad mainīt darbu.
LAIME Pēdējās desmit jūlija dienās notiks Jupitera un Saules tikšanās. Tuiegūsi visu, ko vien vēlēsies, – vīrieti, izglītību, jaunu darbu.
UZMANIES Septembrī par sevi liks manīt gribasspēkas trūkums. Cīnies pretto, citādi no sekām cietīsi līdz pat decembrim.
VIŅA & VIŅŠ Ar vēl vienu AUNU tusiņš ies vaļā nonstopā – lai arī tasbūs amizanti, tomēr nogurdinoši. VĒRŠI ir labi draugi, bet nekad dzīvē labimīlnieki. DVĪŅI liks tev smieties, arī gultā. Attiecībā uz VĒZI iegaumē: draudzībai – jā, seksam – nē. LAUVA būs rātns un tev patiks. JAUNAVAtevi lutinās, bet tad rātnai nāksies būt tev. Sekss ar SVARIEM ir nesarežģīts,tomēr neiemīlies! SKORPIONS alkst pēc drāmas, bet tu gribi priecāties. Tāpat kāSTRĒLNIEKS – jums sapasēs. MEŽĀZIS ir labs partneris, taču tikai darbā!ŪDENSVĪRS ir ziņkārīgs – varbūt jums izdosies februārī. ZIVS būt tikai tādspārejas periods, taču patīkams.

TAVS 2010. GADA MOTO: MAN IZDOSIES VISS, KO VIEN SĀKŠU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: ELASTĪGI REAĢĒT UZ PĀRMAIŅĀM
MĪLAS MANTRA: MAN GARĀM NEPAIES NEVIENS VĪRIETIS
SEKSS: VISUR UN PIE KATRAS IZDEVĪBAS
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: BEZ GARĀM RUNĀM STŪRĒ TIEŠI UZ MĒRĶI
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: VINNĒT PAT ACĪMREDZAMI ZAUDĒTAS KAUJAS
TAVA AURA: SPĒCĪGA SIEVIETE
JĀIZMĒĢINA: PASAKI VIŅAM, KA MĪLI
TAVA LAIMES: FORMULA NEVIS DISKUTĒT, BET DARĪT
JĀ: AKCENTĒT SIEVIŠĶĪBU
NĒ: VIENMĒR VĒLĒTIES TEIKT PĒDĒJO VĀRDU
JOY PADOMS: JA VĪRIETIS ŠĶIET TEV NEATBILSTOŠS – PATRIEC VIŅU. TEV NEPIECIEŠAMSTĀDS, KAS BŪTU TIKPAT STIPRS KĀ TU


VĒRSIS 21.04. līdz 20.05.
Trīskārša laime
Saule, Plūtons un Jupiters nēsās tevi uz rokām

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Saule tevi lutinās: izpriecas, luksus, sekss –visa kā būs gana! Nevajadzēs pat sponsoru – par naudu kontā parūpēsiesJupiters. Savukārt reformators Plūtons tev dāvās biļeti uz Septītajām debesīm.
MĪLESTĪBA Jau janvārī tev galvu sagrozīs kāds romantiķis, un arīnākamajos četros mēnešos pielūdzēji būs ļoti pretimnākoši. Taču tu nevēlēsiesneko vairāk par vieglu flirtu. Tomēr jau jūnijā viss pēkšņi mainīsies. Šismēnesi būs karsts ne tikai vārda tiešajā nozīmē, karsti ies arī mīlas frontē,kur tu savaldzināsi vīriešus vienu pēc otra. Diemžēl tavu sirdi neiekarosneviens no viņiem. To spēs tikai kāds, ko tu satiks septembra vidū. Viņam tubūsi uzticīga līdz pat gada beigām. Taureņi vēderā dejos tango – seksa rekordigarantēti!
KARJERA Pateicoties Jupitera un Plūtona savienībai, no janvāra līdzmaijam un pēc tam, sākot no septembra, tavas izredzes ir vislabākās: tevipaaugstinās amatā, tu nopelnīsi vairāk naudas vai arī dabūsi darbu, par kurujau sen biji sapņojusi.
LAIME Par labu garastāvokli gādās debesu aizbildņu trio: Saule, Jupitersun Plūtons. Rītos tu modīsies laimīga un vakaros gulēt iesi gandarīta.
UZMANĪBU Jūnijā tevi samulsinās haotiskais Neptūns – neļauj seviapmānīt.
VIŅA & VIŅŠ Tev nepieciešams AUNS – viņš ir īsts jaukumiņš. DiviVĒRŠI trauktin traucas viens pie otra – varena mīlas eksplozija. DVĪŅUnoskaņojums 2010. gadā būs tāds pats kā tev – kopā gūsit daudz prieka. Ar VĒZIbūs viss vai nekas. Ja LAUVA kļūst pārāk bezkaunīgs – ignorē viņu, pārējā laikā– izbaudi. JAUNAVA tevi brīžiem darīs pārlaimīgu, brīžiem – traku. Ar SVARIEMnekas nesanāks arī 2010. gadā. SKORPIONS tevi interesē jau sen – uz priekšu!Vēlies gūt jaunus iespaidus? Tad tev vajadzīgs STRĒLNIEKS. Ar MEŽĀZI nekasnevar noiet greizi. Ar ŪDENSVĪRU būs aizraujoši. Ar ZIVĪM būs lielisks sekss,bet viss pārējais – galīgi garām.

TAVS 2010. GADA MOTO: ŠOGAD JĀTRAUCAS UZ PRIEKŠU PILNĀ SPARĀ
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: PIRMOS PIECOS MĒNEŠOS TEV IZDOSIES SPERT LIELU SOLIKARJERĀ
MĪLAS MANTRA: ES VARU IZVĒLĒTIES TIKAI VIENU – VISLABĀKO
SEKSS: NE OBLIGĀTI – BIEŽI, TAČU NOTEIKTI – NEPARASTI UN ILGI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: LAIZI VIŅAM NO PIRKSTIEM DESERTU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS:MĀKA LABI RĒĶINĀT
TAVA AURA: SEKSĪGĀKĀ SIEVIETE VISĀ PASAULĒ
JĀIZMĒĢINA: MĪLĒTIES UZ VIRTUVAS GALDA
TAVA LAIMES FORMULA: BŪT AUTENTISKAI (TĀDAI KĀDA ESI)
JĀ: LĪDZ JŪLIJAM TAUPĪT NAUDU
NĒ: DOMĀT TIKAI PAR NAUDU
JOY PADOMS: MAIJĀ TU SAŅEMSI PIEDĀVĀJUMU, KO NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEDRĪKSTI IGNORĒT


DVĪŅI 21.05. līdz 21.06.
Vienmēr virsotnē
2010. gadā viegli pārvarēsi visus šķēršļus

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Kā jau zināms, Dvīņiem ir divas sejas: viena –priecīga, otra – domīga. 2010. gadā Saule apspīdēs pirmo – tu būsi mundra,tiksies ar dažādiem cilvēkiem, priecāsies un laupīsi vīriešiem prātu. Lūk, tavaikdiena!
MĪLESTĪBA Gada valdniece Saule piešķirs tev neatvairāmu zvaigznesstarojumu. Lai kur arī tu dotos, vīriešu uzmanība būs garantēta. Tomērnepārspīlē: pirmkārt, pārmērīgs vīriešu daudzums parasti liek sarosītieskonkurentēm, un, otrkārt, iespējams, ka tas sabojās prieku par vasaras sākumāgaidāmo laimi. Jau aizņemtie Dvīņi iestūrēs stabilā miera ostā un baudīsdivvientulību. Tavs vīrietis būs tik iemīlējies, ka nolasīs tev no acīm katruvēlmi.
KARJERA Ar stingro skolotāju Saturnu tu paveiksi lietas, ko no tevisneviens nebūtu gaidījis. Drosme tiks atalgota ar panākumiem – uzdrošiniesmainīt darbu vai kļūt patstāvīga.
LAIME Laikā no 15. jūnija līdz 15. jūlijam būs vērojama Saules unJupitera, kā arī Veneras un Merkura koalīcija. Šī savienība veicinās vēlmikontaktēties, un tu iepazīsi svarīgus cilvēkus.
UZMANĪBU Sākot no septembra, mīlestība padarīs tevi aklu. Saglabāskaidru galvu!
VIŅA & VIŅŠ AUNS vienmēr sagādās pārsteigumus! VĒRSIM trūksttolerances. Vēl vieni DVĪŅI? Labāk jau ne. VĒZIS ir jauks, tomēr pārākmīkstčaulīgs – saki viņam „čau”! Mīlestība ar LAUVU būs lieliska unnesarežģīta. Iznesīgā JAUNAVA var būt laba padomdevēja naudas lietās unizpalīdzēt saimniecībā. SVARI gultā ir satriecoši, taču visādi citādi – pārākhaotiski. SKORPIONAM ir vispārzināma blakusiedarbība – greizsirdība. Par mākudraudzēties STRĒLNIEKS būtu pelnījis Oskaru. Ar MEŽĀZI tu būsi drošībā. Visugadu tavs favorīts būs ŪDENSVĪRS. Pretstatā ZIVĪM.

TAVS 2010. GADA MOTO: ESMU IZNOMĀJUSI LAIMI
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: BŪT DROSMĪGAI, TAČU SAGLABĀT SKAIDRU SAPRĀTU
MĪLAS MANTRA: ES ATĻAUJOS VISU
SEKSS: PĀRMAIŅAS PĒC – VIETĀ, KUR KĀDS VAR PIEĶERT. TEVI TAS UZBUDINA
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: PIEZVANI UN PASAKI, KA NEVARI BEIGT PAR VIŅU DOMĀT
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: ZINĀT VAIRĀK PAR CITIEM
TAVA AURA: LĪKSMA UN DZIRKSTOŠA KĀ ŠAMPANIETIS
JĀIZMĒĢINA: MĪLĒTIES AR AIZSIETĀM ACĪM
TAVA LAIMES FORMULA: JAUNA DIENA – JAUNAS IESPĒJAS
JĀ: SARĪKOT LIELU DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTI
NĒ: PĀRTRAUKT VIŅU PUSVĀRDĀ
JOY PADOMS: NEĻAUJ, LAI ĢIMENE VAI DRAUGI UZKRAUJ TEV VISAS SAVAS RAIZES


VĒZIS 22.06. līdz 22.07.
Tevi atmodinās Plūtons
Tu strauji metīsies jaunā dzīvē

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Izņemot jūniju, jūliju un augustu, tava laimesplanēta Jupiters atradīsies lieliskā pozīcijā. Tas nozīmē, ka atturīgie Vēžisteigsies atgūt nokavēto. Arī sirdslietās piepildīsies visas vēlmes.
MĪLESTĪBA Plūtons jau veselu gadu atrodas Mežāzī, un tā ir tava partneramāja. 2010. gadā viņa ietekme pieaugs ar katru dienu. Tas nozīmē, ka tuiemācīsies atbrīvoties no liekā un akceptēt pārmaiņas. Taču tam nav nekādasakara ar šķiršanos. Gluži otrādi – lai arī palielināsies distance, attiecībasbūs intensīvākas un kaislīgākas nekā jebkad agrāk. Pārmaiņas piedzīvos arīvientuļie Vēži – mainīsies vīriešu izvēles kritēriji. Iejūtīgā drauga vietā,kurš sakās gribam tevi precēt, tu trauksies pie nodrošinātāka vīrieša, kasvairāk dara nekā sola, un būsi ar viņu laimīga.
KARJERA Jupiters tev piešķirs gandrīz maģiskas pārliecināšanas spējas.Arī šefs pieliks visas pūles, lai tevi neaizvilinātu konkurenti. Labākais laiksir aprīlis, maijs, septembris un decembris.
LAIME Nakts no 11. uz 12. jūliju būs īpaši nozīmīga. Vīrietis, ar kuru tadgulēsi, paliks ar tevi kopā ilgi. Varbūt pat uz visiem laikiem.
UZMANĪBU Augustā tevi maldinās mānīgais Neptūns. Uzticība ir laba lieta,taču šoreiz labāk neuzticies – ne šefam, ne kolēģiem, ne savam vīrietim.
VIŅA & VIŅŠ AUNAM patīk ne vien sekss, bet arī strīdi – pārākapgrūtinoši. Ar VĒRSI viss būs harmoniski, mierīgi un mīļi. DVĪŅI modina tavupiedzīvojumu kāri – der izmēģināt. Ar VĒZI tu būsi viens vesels – perfekti.LAUVA cels tavu pašapziņu – pamācoši. Vīrietis JAUNAVA un sieviete VĒZIS ir kāiņ un jan – atrodi un paturi! 2010. gadā tev sapasēs pat ar SVARIEM. Kopā arSkorpionu var daudz ko piedzīvot – karstu romāniņu, aizliegtu mīlestību, bettikai ne mierīgu vakaru. Ar STRĒLNIEKU būs tūlītēja saskaņa, diemžēl ne uz ilgulaiku. Ar MEŽĀZI gluži otrādi – mīlestība prasīs laiku, toties būs mūžīga.ŪDENSVĪRS ir lieliska izdevība gan darbā, gan privātjā dzīvē. ZIVIS modināsdziļas jūtas – fantastiski!

TAVS 2010. GADA MOTO: TRĪS SOĻI UZ PRIEKŠU, ATPAKAĻ – NEVIENS
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: JA VIEN VĒLĒSIES, MAIJĀ VARI DABŪT JAUNU DARBU
MĪLAS MANTRA: ES SPĒJU TEV IELŪKOTIES DZIĻI DVĒSELĒ
SEKSS: JA BŪS RADĪTI PIEMĒROTI APSTĀKĻI, TU BŪSI ĪSTS CUNAMI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: IT KĀ NEJAUŠI VIŅAM PIESKARIES
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TU SPĒJ VAIRĀK, NEKĀ PIRMAJĀ MIRKLĪ ŠĶIET
TAVA AURA: NOSLĒPUMS VISIEM VĪRIEŠIEM
JĀIZMĒĢINA: NOFOTOGRAFĒTIES EROTISKĀ FOTOSESIJĀ
TAVA LAIMES FORMULA: VADĪTIES PĒC INTUĪCIJAS
JĀ: IZLĪGT AR BIJUŠO
NĒ: IZRĀDĪT GREIZSIRDĪBU
JOY PADOMS: PĀRMAIŅAS UZTVER KĀ IESPĒJU


LAUVA 23.07. līdz 23.08.
Jūtu skurbumā
Labāk vairs nav iespējams – 12 laimes pilni mēneši

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Tā kā 2010. gadā visu vada tava debesu draudzeneSaule, mīlestības un veiksmes spēlē tev panākumi ir garantēti.
MĪLESTĪBA Lauvu dzīvē nākamgad ienāks kāds vīrietis, kas liks viņāmjusties laimīgām. Vientuļajām tas nozīmē nemitīgās partneru maiņas beigas.Jaunais pielūdzējs būs ne tikai neticami pievilcīgs, bet arī piemērotsilgstošām attiecībām. Tev jau ir draugs? Zvaigznes tev tik un tā sūtīs vīrieti.Viņš gan nebūs tavs mīlnieks, taču sajūsminās ar intelektu un tālredzību.
KARJERA Saule parūpēsies arī par taviem panākumiem, turklāt piedāvāsveselus trīs variantus. Pārsteidzošākais: tev uzradīsies jauns priekšnieks, kasnovērtēs tavas spējas un paaugstinās amatā. Vienkāršākais: pa karjeras kāpnēmpakāpsies šefs un paņems tevi sev līdzi. Fantastiskākais: par tavu idejuieinteresēsies kāds mecenāts, un ar viņa palīdzību tu varēsi finansēt savusapņu projektu.
LAIME Jūnijā, jūlijā un augustā Jupiters flirtēs ar Sauli. Tas dubultostavas izredzes uz laimi: pastāv iespēja tikt pie sen kārotā dzīvokļa, par kurafinansējumu, iespējams, parūpēsies laimests loterijā. Jā, arī tas ir iespējams!
UZMANĪBU Neptūns aizmiglos veselo saprātu un piešķirs tev pavisamneraksturīgas īpašības: tu kļūsi vieglprātīga, labsirdīga un naiva. Saglabāskaidru galvu!
VIŅA & VIŅŠ AUNS ir eksplozīvs kā pozitīvā, tā negatīvā ziņā –izturies pret viņu ar respektu. VĒRSIS gūs peļņu no investīcijām, tačunegribēs no tās šķirties – brr! DVĪŅIEM ir tāda pati humora izjūta kā tev – tasjau ir kaut kas. Ar VĒZI tu jutīsies drošībā – skaisti! Divi LAUVAS – navslikti, taču paturi acīs konkurentes. Vīrietis JAUNAVA gan kārdinās, ganpadarīs nervozu – mīla un naids ies roku rokā. SVARI ir īsts kārumiņš –nogaršo! Ar SKORPIONU vari kļūt atkarīga – uzmanies! Vispatīkamāk flirtēt būsar STRĒLNIEKU. MEŽĀZIS cer no tevis sagaidīt tikai pašu labāko – atbaidoši! ArŪDENSVĪRU būs tik labi, ka tev nekad nebūs gana. 2010. gadā izņēmuma kārtāsapratīsies arī ar ZIVĪM.

TAVS 2010. GADA MOTO: MAN PIE KĀJĀM GUĻ VISA PASAULE
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU BŪSI ABSOLŪTA UZVARĒTĀJA GAN MĪLESTĪBĀ, GAN DARBĀ
MĪLAS MANTRA: ES GRIBU VIŅU UN NEVIENU CITU
SEKSS: BRĪŽIEM UZŅEMIES INICIATĪVU, BRĪŽIEM IZBAUDI PAKĻAUŠANOS
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: ZINĀT VISUS NOSLĒPUMUS UN IEPAZĪSTINĀT AR TIEM ARĪVIŅU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TICĪBA SEV
TAVA AURA: KARALIENE
JĀIZMĒĢINA: GOLFA SPĒLE. TAS PIESTĀVĒS TAVAI EKSKLUZĪVAJAI GAUMEI
TAVA LAIMES FORMULA: GRIBĒT LABĀKO UN TO ARĪ DABŪT
JĀ: SACĪT KOMPLIMENTUS
NĒ: LIKT VIŅAM RANDIŅĀ UZ TEVI GAIDĪT
JOY PADOMS: NEKĻŪSTI AUGSTPRĀTĪGA UN NESLIEN DEGUNU GAISĀ TĀPĒC VIEN, KA ŠISGADS TEV BŪS LAIMĪGS


JAUNAVA 24.08. līdz 23.09.
Mīlestības triumfs
Pateicoties Saulei, Venerai un Jupiteram, tu beidzot gūsi panākumus

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Stingrais uzraugs Saturns dosies projām, un kopāar viņu izzudīs arī visu pēdējo gadu problēmas un grūtības. Tā vietā tev jaunasun aizraujošas perspektīvas pavērs Saule un Jupiters.
MĪLESTĪBA Vientuļajām gads sāksies ar jaunu mīlestību. Laika posmā starp1. un 25. aprīli Veneras ietekme sasniegs maksimumu. Ja vēlies izbēgt noneveiksmes mīlestībā, tev jāievēro kāds noteikums – nekad neiemīlies vīrietī,kurš neatbild uz tavām jūtām. Vasarā tu dejosi daudzās kāzās – viss būs jauki,taču samērā nevainīgi. Gads beigsies tikpat vērienīgi kā aizsācies – sākot no10. septembra, Saule un Venera izveidos spēcīgu savienību, un tas nozīmē, katavā dzīvē baltā zirgā un bruņām mirdzot ietrauksies princis.
KARJERA No janvāra līdz maijam un pēc tam, sākot no septembra, pretītavai zodiaka zīmei nostāsies laimes planēta Jupiters. Tā rezultātā par teviieinteresēsies šefs, un tas savukārt sola panākumus. Spetembrī, kad Sauleatradīsies tavā zvaigznājā, tev paveiksies un tu tiksi paaugstināta amatā.
LAIME Jupitera atrašanās pretējā zīmē garantē arī izdevušos atvaļinājumu– galvenokārt pirmajā gada pusē. Iespējams, ka, piedaloties loterijā, tuvinnēsi savu sapņu ceļojumu.
UZMANĪBU Septembrī tu par katru cenu vēlēsies gūt panākumus. Tuuzņemsies pārāk daudz un dosi solījumus, ko nevarēsi izpildīt. Esipiesardzīgāka!
VIŅA & VIŅŠ Atvēli sev kādu AUNU, vismaz uz vienu nakti. Ar VĒRSIsaskanēs it viss – sekss, maigums un vēlme nopelnīt naudu. DVĪŅI valdzinās gadapirmajā pusē, taču jau vasarā sāks garlaikot. Ar VĒZI kļūsi atkarīga no seksa –iepriecinoši. LAUVA atšķiras no citiem vīriešiem un tieši tāpēc ir tev ideālipiemērots. JAUNAVA vispirms būs draugs, bet pēc tam arī mīļākais. SVARI irneticami uzmanīgi, arī gultā. Ar SKORPIONU tu burtiski trīcēsi – gan no prieka,gan dažreiz arī no viņa prasībām. STRĒLNIEKS ir uzticams draugs, taču nekasvairāk. Uz MEŽĀZI vienmēr var paļauties. Labākais līdzeklis pret garlaicību būsŪDENSVĪRS. ZIVIS ir jūtīgas, taču neaprēķināmas.

TAVS 2010. GADA MOTO: UZ JAUNO KRASTU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: JA BŪS NEPIECIEŠAMS, TU ATSTĀSI VAJADZĪGO IESPAIDU
MĪLAS MANTRA: MAN NEPIECIEŠAMS TIKAI VIENS VĪRIETIS
SEKSS: BIEŽĀK IZMĒĢINI KO JAUNU
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: SŪTI ĪSZIŅAS
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: PAŠAPZIŅA
TAVA AURA: DRAUDZĪGA
JĀIZMĒĢINA: IEMĀCĪTIES TANGO
TAVA LAIMES FORMULA :TICĪBA PAŠAI SEV
JĀ: MĀCĒT ARĪ KLAUSĪTIES
NĒ: GRIBĒT, LAI TEV VIENMĒR IR TAISNĪBA
JOY PADOMS: ATĻAUJIES NEDAUDZ LUKSUSA – TU TO ESI PELNĪJUSI!


SVARI 24.09. līdz 23.10.
Uz priekšu!
Droši uzņemies pēc iespējas vairāk: tev ir izredzes pārspēt pašai sevi

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS 2010. gadā tev būs darīšana ar Saturnu. Viņsatnesīs nemieru, taču stress būs arī pozitīvs, jo veicinās tiekties uz jauniemmērķiem. Un, tā kā Saule tev piešķirs nepieciešamās spējas, tu tos arīsasniegsi.
MĪLESTĪBA Par to, lai tu nākamajā gadā nepaliktu viena, gādās uzreizveseli trīs debesu aizbildņi – Venera, Saule un Plūtons. Vientuļajiem Svariemzvaigznes sūtīs vairākus jaukus vīriešus. Tiesa gan, var gadīties, ka dažs labsno tiem izrādīsies ne tāds kā cerēts. Citiem vārdiem sakot – pietrūks kaisles.Tomēr tas nav iemesls bēdāties. Tev tikai gultā jāuzņemas iniciatīva. Ja vienSvari vēlas, viņi katru vīrieti var padarīt par lielisku seksa meistaru.
KARJERA Spēku un izturību mērķu sasniegšanā piešķirs Saule, un jo īpašifebruārī, aprīlī, jūnijā un oktobrī. Savukārt, sākot no jūlija, Saturnspiešķirs godkārību.
LAIME Sākot no 6. jūnija, ir iespēja satikt vīrieti, kuram ir viss. Tajāskaitā vēlme tevi precēt.
UZMANĪBU Sākot no jūlija, tavā zodiaka zīmē atradīsies Saturns, un tasnozīmē, ka tev prātā būs tikai karjera. Izvēdini galvu sportojot (piemēram,skrienot), citādi cietīs tavas attiecības.
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU varbūt ne vienmēr viss saskanēs, taču, guļotviņa rokās, tu jutīsies laimīga. Ar VĒRSI tu iepazīsies un viņu iemīlēsi kādāceļojumā. Uz īsu brīdi vari aizrauties arī ar DVĪŅIEM, taču ne uz ilgulaiku.VĒZIS ir dvēseles radinieks, nevis mīļākais. Ar LAUVU būs satriecošssekss. JAUNAVA ir labs draugs, lojāls kolēģis, bet ar viņu ir sarežģītiattiecībās. Ar vīrieti SVARIEM tevi vieno vēlme pēc luksusa – tomēr tas varētudārgi izmaksāt. SKORPIONS tevi uzmundrinās un modinās paļāvību – vīrietisvisiem gadījumiem. Uz STRĒLNIEKU 2010. gadā varēsi paļauties pilnībā. MEŽĀZISir respektabls un uzticams – ar viņu varētu sanākt kas nopietns. Patīkamusbrīžus piedzīvosi ar ŪDENSVĪRU. ZIVIS ļauj tev būt tādai, kāda esi – saturies!

TAVS 2010. GADA MOTO: JA GRIBU, TAD VARU VISU. UN ES GRIBU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: NEAPMIERINIES TIKAI OTRO LABĀKO IESPĒJU
MĪLAS MANTRA: ĻAUŠU VIŅAM DOMĀT, KA TAS, KURŠ IZVĒLĒJĀS, BIJA VIŅŠ
SEKSS: JO RISKANTĀKS, JO LABĀK
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: EJ AR VIŅU KOPĀ DUŠĀ
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: SPĒJA ŠARMANTI APTĪT CITUS AP PIRKSTU
TAVA AURA: DIPLOMĀTE
JĀIZMĒĢINA: DZERT ŠAMPANIETI VIŅAM NO NABAS
TAVA LAIMES FORMULA: VIENMĒR ATRAST KOMPROMISU
JĀ: ĻAUT VIŅAM JUSTIES BRĪVAM
NĒ: PĒC VIŅA VISU SAKĀRTOT
JOY PADOMS: NEATKLĀJ UZREIZ VISAS KĀRTIS


SKORPIONS 24.10. līdz 22.11.
Izdevības tiks pasniegtas uz sudraba paplātes
2010. gadā tavā zodiaka zīmē ilgstoši uzkavēsies Venera

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Tavs kosmiskais sirdsdraugs Plūtons atbrīvos tevceļu uz karjeras kāpnēm. Sākot no septembra, tevi lutinās Venera. Kas tevigaida – veca mīlestība vai jauna kaislība? Ļaujies pārsteigumam!
MĪLESTĪBA Kā zināms, Skorpioni svārstās starp dziļām mīlestības ungreizsirdības jūtām. Taču 2010. gadā būs citādāk. Pateicoties Plūtonam, vēlmepēc seksa būs lielāka nekā jebkad. Un kā ar ierastajiem nervus plosošajiemstrīdiem? Lika drusku pagaidīt! Pateicoties Saulei, tu būsi līdzsvarotāka unmierīgāka, jo īpaši janvārī, jūnijā un jūlijā. Sākot no 8. septembra,piedzīvosi satraucošus mirkļus. Tu nokļūsi paradīzē un kopā ar veco vai jaunopartneri uzkavēsies tur līdz pat gada beigām.
KARJERA Esi gatava pārmaiņām? Karjeras ziņā iespējama izaugsme. Pieņemvisus izaicinājumus! Sākot no jūlija, ceļā uzradīsies arī šķēršļi. Droši lectiem pāri – Plūtons un Saule parūpēsies par laimīgu piezemēšanos!
LAIME Maija beigās tu iegūsi jaunu draudzeni, kurai varēsi uzticēties unkas vienmēr sniegs tev atbalstu.
UZMANĪBU Augustā prieku pabojās Saturns. Šajā laikā labāk neko jaununesāc un dodies atvaļinājumā.
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU tu noteikti nokļūsi gultā – tas būs rudenī. ArVĒRSI dūdosi visu gadu. Februārī iepazītie DVĪŅI padarīs laimīgu visu atlikušogadu. VĒZI tu iekarosi ar garšīgu ēdienu un romantiku. LAUVA tev parādīspasauli – aizraujoši. JAUNAVA ir burvīgs un nesarežģīts – superīgi. Ar SVARIEM novembrīizbaudīsi idilli. Vēl viens SKORPIONS, un mīlas maratons var sākties.STRĒLNIEKS dzīvei piešķirs asumu. MEŽĀZIS ir jauks gultā, bet kontroles maniaks– būs grūti. Ar ŪDENSVĪRU problēmas būs arī 2010. gadā. Ļaujies ZIVJUvaldzinājuma – uz visiem laikiem!

TAVS 2010. GADA MOTO: VISU VAI NEKO
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: UZTVER UZ VISU VIEGLĀK
MĪLAS MANTRA: JA KĀDS MANI VĒLAS, VIŅAM JĀPIEPŪLAS
SEKSS: BEZ TABU, AR ORGASMU UN DZĪVNIECISKI
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: AR MAĢISKIEM SKATIENIEM
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: NEĻAUT NOJAUST, KO TU DOMĀ, BET VĒROT CITUS
TAVA AURA: EKSTRAVAGANTA
JĀIZMĒĢINA: SEKSS PUSDIENAS PĀRTRAUKUMĀ
TAVA LAIMES FORMULA: IZBAUDĪT VISU, KO DZĪVE SNIEDZ
JĀ: BŪT SPONTĀNAI
NĒ: IZSPIEGOT JAUNO PIELŪDZĒJU
JOY PADOMS: SEPTEMBRĪ TEVI PĀRBAUDĪS PLŪTONS – JAUNOS UZDEVUMUS UZTVER KĀIESPĒJU SEVI PIERĀDĪT


STRĒLNIEKS 23.11. līdz 21.12.
Grandiozas izredzes
Saturns daudz prasīs, taču Jupiters atalgos ar biežu flirtu

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Līdz jūlija vidum tavā dzīvē valdīs ne tikaiSaule, bet arī Saturns. Var gadīties, ka viņa prasīguma dēļ tu būsi nikna. Tačizini, Saturns ir labākais panākumu treneris. Pēc tam trauksme beigsies. Sauletavu ceļu atbrīvos no visiem šķēršļiem un grūtībām.
MĪLESTĪBA Ziemā un pavasarī Saturns tēlos morāles apustuli. Viņa devīzeir: „Monogāmija sagādā prieku, un uzticība dara laimīgu.” Izvēlies vienu nosaviem pielūdzējiem, baudi divvientulību, un varbūt viss beigsies ardzimtsarakstu nodaļu. Taču pārliecinies, vai tavs vīrietis ir pietiekamitolerants, jo, sākot no jūlija vidus, tu par uzticību vairs neko negribēsizināt: līdz pat augusta beigām Jupiters sagādās neskaitāmas iespējas paflirtēt.Tomēr konflikts nedraud – sākot no septembra, tu atkal gribēsi tikai savuizredzēto.
KARJERA Tava svarīgākā atziņa 2010. gadā – viss, kas mani nenogalina,padara stiprāku. Par izturību parūpēsies skolotājs Saturns. Tāpēc tu varēsispītēt konkurentiem un izkļūt sveikā pat no ļoti sarežģītām situācijām. Vasarassākumā tava izturība tiks atalgota – būs vairāk naudas un atbildīgāks darbs,kas sagādās prieku.
LAIME Tavs priekšnieks izsludinās jaunu vakanci, un tu būsi viņaieteiktā kandidāte!
UZMANĪBU Abās pirmajās maija nedēļās Merkurs kustēsies atpakaļgaitā –šajās 14 dienās nepieņem nevienu svarīgu lēmumu.
VIŅA & VIŅŠ 2010. gadā tev būs vājība uz AUNU – nelaid garāmizdevību paflirtēt! Tavu ziņķari modinās arī VĒRSIS – izmēģini. DVĪŅI ir ideālipiemēroti flirtam vasarā. Ar VĒZI vari dabūt visu, atliek tikai gribēt! LAUVAkā draugs? Nesarežģīti. Kā mīļākais? Problemātiski. Ar JAUNAVU tev jābūt pacietīgai– tas atmaksāsies. SVARI ir jauki gan gultā, gan visādi citādi. Ar SKORPIONUbūs vairāk strīdu nekā skūpstu – rokas nost! Divi STRĒLNIEKI ir spējīgi uzbrīnumu – sekss būs dvēselisks. MEŽĀZIS izrādīsies lielisks kolēģis unpartneris. STRĒLNIEKS un ŪDENSVĪRS – panākumi garantēti. ZIVIS ir tavs laimīgāerotiskā loze.

TAVS 2010. GADA MOTO: KAS SMEJAS PĒDĒJAIS, SMEJAS VISGARDĀK
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: SĀKOT NO JŪLIJA, GŪSI DAUDZ PANĀKUMU
MĪLAS MANTRA: JA 2010. GADĀ KĀDAM DĀVĀŠU SIRDI, TAD UZ ILGU LAIKU
SEKSS: 100. REIZE BŪS TĀDA PATI KĀ PIRMĀ – VIENKĀRŠI SATRIECOŠA
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: ESI MEDNIECE – UZGLŪNI, UZKLŪPI UN APRIJ
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: TICĪBA, KA VISS BEIGSIES LABI
TAVA AURA: PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJA
JĀIZMĒĢINA: FLIRTĒT AR SIEVIETI
TAVA LAIMES FORMULA: VIENMĒR RĪKOTIES PĒC VISLABĀKĀS SIRDSAPZIŅAS
JĀ: DOTIES AR VIŅU KOPĀ BRAUCIENĀ AR KALNU VELOSIPĒDIEM
NĒ: MĀNĪT LABUS DRAUGUS
JOY PADOMS: NEPĀRDODIES PA LĒTO. PIEPRASI, KAS TEV PIENĀKAS


MEŽĀZIS 22.12. līdz 20.01.
Uz tālēm!
Pateicoties Plūtonam, tev pie kājām guļ visa pasaule

ZVAIGŽŅU STĀVOLIS Kāpēc samierināties ar otrā plāna lomu, ja varitēlot galveno varoni? 2010. gadā visus spēkus velti panākumu gūšanai.Neizpaliks arī patīkami mirkļi – par to parūpēsies Saule.
MĪLESTĪBA 2010. gadā tava kaislība būs eksperimenti. Kur ir baudasrobeža? Kādas fantāzijas ir visuzbudinošākās? Tu izmēģināsi visu. Turklātrīkosies ar Mežāžiem raksturīgo pamatīgumu. Tavam potenciālajam partnerimjāvēlas ne tikai eksperimentēt, viņam jābūt arī spējīgam uz dziļām emocijām unnopietniem nolūkiem? Pārāk daudz prasīts? Nekādā gadījumā! Jau janvāra sākumātev būs izdevība iepazīt atbilstošu vīrieti. Tavi laimīgākie mēneši būs jūnijsun jūlijs. Pēc 10. septembra būsi gatva sākt dzīvot ar viņu kopā.
KARJERA Plūtons spēcinās tevu ego. Tu jau sen zini, ka spēj vairāk,tagad pienācis laiks to likt saprast arī priekšniekam un kolēģiem. Tomērneizšauj visu pulveri jau janvārī. Rīkojies lēnām un pārdomāti. Lai saniegtuiecerēto, tavā rīcībā ir veseli 12 mēneši.
LAIME Jūnijā kā no zila gaisa uzradīsies konkurente, kas centīsies tevieriebt attiecībās vai darbā. Taču vinnētāja būsi tu.
UZMANĪBU Ar šādiem panākumiem vari kļūt iedomīga. Saglabā pieticību!
VIŅA & VIŅŠ Ar AUNU tu 2010. gadā piedzīvosi skaistu mīlestību un lieliskuseksu. Romāniņš ar VĒRSI? Katrā laikā! Flirts ar DVĪŅIEM var sagādāt daudzprieka, bet var arī aizvainot – uzmanīgi! Attiecības ar VĒZI 2010. gadā kļūsnopietnākas: draudzība – ciešāka, mīlestība – kaislīgāka. Ar LAUVU var lieliskipavadīt brīvo laiku. JAUNAVA ir piemērots vienas nakts sakaram un nekam vairāk.SVARI tevi uzmundrinās, SKORPIONS flirtēs, bet pēc tam atgrūdīs. STRĒLNIEKSgrib, lai viņu mīl visi – tev tas neder. Ar vēl vienu MEŽĀZI saskanēs darbā.2010. gada satraucošākais partneris būs ŪDENSVĪRS. Ar ZĪVĪM piedzīvosibrīnumus.

TAVS 2010. GADA MOTO: LABS NAV PIETIEKAMI LABS
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU PĀRVARĒSI VISUS ŠĶĒRŠĻUS
MĪLAS MANTRA: MANI NEVIENS NAPMĀNĪS
SEKSS: ZIBENĪGI NO 0 UZ 180 UN VIENMĒR BŪT VADĪBĀ
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: AR KOSTĪMU UN ZEĶTURIEM
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: NEKAD NEBEIGT MĀCĪTIES
TAVA AURA: NOSLĒPUMAINĀ LĒDIJA
JĀIZMĒĢINA: SEKSS TRIJATĀ
TAVA LAIMES FORMULA: NEKAS NAV NEIESPĒJAMS
JĀ: ATZĪT, KA REIZĒM ARĪ TU ESI VĀJA
NĒ: LASĪT VIŅA VĒSTULES
JOY PADOMS: NESAKI „HOP”, PIRMS NEESI PĀRLĒKUSI


ŪDENSVĪRS 21.01. līdz 19.02.
Nepārtraukta laime līdz pat jūnijam
Pēc Neptūna nāks Marss un līdz ar viņu – spēcīgas jūtas un izredzes uzpanākumiem

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Līdz 27. maijam tavā zodiaka zīmē atradīsiesNeptūns. Tas nozīmē, ka jāuzmanās no blēžiem un viltniekiem. Pēc tam nāks Marssun dāvās tev enerģiju jaunu mērķu sasniegšanai.
MĪLESTĪBA Līdz maija beigām tu visu darīsi pareizi, ja vien darīsi pēciespējas mazāk. Citiem vārdiem sakot – samierinies ar savu šābrīža vientuļniecesstatusu un nemēģini neko panākt ar varu. Prieku var sagādāt arī nenozīmīgaflirtēšana, turklāt tā paplašina redzesloku. No jūnija tev rokās iekritīsvēlamais kandidāts – ar mīlestības pilnu sirdi un nopietniem nolūkiem. Ja tevjau ir attiecības, taču draugs tevi brīžiem kaitina – neko nesasteidz. Pareizolēmumu būsi spējīga pieņemt ne ātrāk par maija beigām.
KARJERA 6. jūnijā Jupiters ieņems izdevīgu stāvokli. Līdz ar topavērsies jaunas perspektīvas un iespējas. Piemērotākais laiks pārrunām arpriekšnieku un darba maiņai ir otrā jūnija puse un jūlija sākums.
LAIME Augustā aizsāksies draudzība, no kuras gūsi gan emocionālu, ganprofesionālu labumu.
UZMANĪBU Nespēja mīlestībā izšķirties starp jā un nē septembrī var kļūtfatāla. Ja vēlies tikt no viņa vaļā, tad neturi ciet!
VIŅA & VIŅŠ AUNS gultā ir numur 1! Nav slikta mīlestība arī arVĒRSI. Tomēr pirms un pēc tās paredzami strīdi. Piemērotākais laiks mīlas dēkaiar DVĪŅIEM ir februāris, marts, aprīlis, jūnijs, augusts un novembris. VĒZIS irpiemērots vienas nakts sakaram, vēlams pilnmēnesī. Romantiskus mirkļuspiedzīvosi ar LAUVU. No jūlija līdz pat decembrism JAUNAVA būs īsts erotisksatklājums. Ar SVARIEM saskanēs tikai gada pirmajā pusē. SKORPIONS vēlas tikaiseksu un neko citu. Ar STRĒLNIEKU varēsi būt bezrūpīga. Janvārī, martā unaugustā ŪDENSVĪRS garantē pilnīgu baudu. ZIVIS tevi iekaros, sākot noseptembra, turklāt strauji.

TAVS 2010. GADA MOTO: MANA ZINĀTKĀRE RĀDA MAN CEĻU
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: TU ĪSTENOSI KĀDU SENU SAPNI
MĪLAS MANTRA: ĻAUJ MAN JUSTIES BRĪVAI, TAD ES NEKUR NEAIZBĒGŠU
SEKSS: ĻAUJ SEVI SASIET
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: MODINI VIŅĀ MEDNIEKA INSTINKTU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: PAZĪT ĪSTOS CILVĒKUS
TAVA AURA; KRĀŠŅA KĀ SALŪTS
JĀIZMĒĢINA; HATA JOGA (HATHA YOGA) UN KRIJA JOGA (KRYA YOGA)
TAVA LAIMES FORMULA; INSTINKTĪVI UZTVERT KATRU IZDEVĪBU
JĀ; RUNĀT PAR JŪTĀM
NĒ :NEPĀRTRAUKTI RUNĀT PA TELEFONU
JOY PADOMS: UZŅEMIES INICIATĪVU, TAČU NEPLĀTIES AR TO


ZIVIS 20.02. līdz 20.03.
Pilnās burās uz priekšu!
Sākot no jūlija, tevi gaida panākumi visās frontēs

ZVAIGŽŅU STĀVOKLIS Stingro Saturnu nomaina laimes planēta Jupiters,tiesa gan, tikai otrajā pusgadā. No šīs pozīcijas maiņas tu gūsi labumu visāsfrontēs. Mīlestība būs bez sarežģījumiem, un darbā tu gūsi panākumus.
MĪLSTĪBA Pirmā gada puse būs kā mīksts, maigs spilvens – nekāda stresaar vīriešiem. Tu jutīsies drošībā. Taču no 21. jūlija tradīciju sargs Saturnsno tevis atvadīsies, un no šī brīža tava dzīves filozofija būs: atļauts irviss, kas sagādā prieku. Un prieku sagādās flirtēšana. Cauri otrajam pusgadamtevi pavadīs divi... trīs... daudz vīriešu. Aizņemtās Zivis pārbaudīs partneratolerances slieksni. Tomēr īsts konflikts nav gaidāms. Gluži otrādi – daudziekārdinājumi mīlestību tikai atsvaidzinās.
KARJERA Pirmais variants: tu izlolosi kādu ideju un to arī īstenosi.Otrais variants: tu tiksi galā uzdevumu, ko no tevis neviens nebūtu gaidījis.Lai kā arī būtu, 2010. gadā tu sagādāsi pārsteigumus.
LAIME Bagāta kā ķeizars? Izklausās neticami, taču tā nav. Līdz 6.jūnijam un pēc tam, sākot no 10. septembra, tavs pavadonis būs Jupiters – tasdubultos tavas izredzes uz laimi.
UZMANĪBU Slepus aizšaut pa kreisi? Neizdosies! Visas afēras nāks gaismā.Atzīsties.
VIŅA un VIŅŠ Ja jūtas pret AUNU ir pretrunīgas, distancējies un visuapdomā. Mīlestība pret VĒRSI uzplauks lēnām, taču būs pamatīga. DVĪŅI irpavisam citādi nekā tu – problemātiski. Pareizā izvēle ir VĒZIS – saki viņam„jā”! LAUVA ir piemērots kā draugs, nevis mīļākais. JAUNAVA gan spēs tevipavedināt, taču ne noturēt. SVARI dāvās stabilitāti – brīnišķīgi! SKORPIONS irmīlas un naida objekts – sarežģīti. STRĒLNIEKS patīk visiem, tikai ne tev. ArMEŽĀZI būs patīkami kopā strādāt. Labākais no visiem 2010. gadā ir ŪDENSVĪRS.Nelaid garām ZIVIS – divu dvēseļu saskaņa!

TAVS 2010. GADA MOTO: SAGLABĀT MIERU JEBKURĀ SITUĀCIJĀ
TAVA 2010. GADA IZDEVĪBA: KĻŪT PATIESI BAGĀTAI
MĪLAS MANTRA: ES ESMU TIK DAŽĀDA
SEKSS: KLUSIE ŪDEŅI IR DZIĻI – TAVAS PRASMES APBURS IKVIENU
PAVEDINĀŠANAS STRATĒĢIJA: VEIC VIŅAM MAIGU MASĀŽU
TAVU PANĀKUMU NOSLĒPUMS: ZINĀT, KAS CITIEM PADOMĀ
TAVA AURA: SAPŅU SIEVIETE
JĀIZMĒĢINA: LIKT VĪRIEŠIEM SKRIET TEV PAKAĻ
TAVA LAIMES FORMULA: IK PA LAIKAM IZBAUDĪT VIENATNI
JĀ: IZTĪRĪT MĀJU
NĒ: VĒRPT INTRIGAS
JOY PADOMS: JA NOGAIDĪSI, PROBLĒMAS PAZUDĪS PAŠAS NO SEVIS
sitais skaitas JoY milas horoskops 2010 gadam (hearts) (inlove) (loveme) ka jums patik? (heart)

Lapa: [1]
Pievienot komentāru
Dārgās lasītājas!!!
Lai saņemtu iespēju pievienot savus komentārus tekstiem, forumiem, receptēm, kā arī iegūt pieeju visiem Kleoo rakstiem un forumiem, piedalīties konkursos, vinnēt vērtīgas balvas, draudzēties ar citām Kleoo lasītājām un apmainīties ar jaunumiem privātā sarunā, ka arī izmantot visas Kleoo priekšrocības, Jums jābūt reģistrētam lietotājam. To jūs varat izdarīt ŠEIT.
Ja Jūs jau esat piereģistrēts lietotājs, Jums jāievada savi dati, tam speciāli paredzētā vietā.

favorites Pievienot Kleoo.lv favorītos
Taurenaefekts
jautras idejas svētkiem
SC-20478 34.10 LVL PD-KDD-100 1.00 LVL SC-47710 23.80 LVL
Galvenā lapa | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Piereģistrēties

Informācijas izmantošana atļauta citos portālos tikai izmantojot aktīvu saiti www.Kleoo.lv (bez rel=nofollow attributa), tieši pirms vai pēc raksta

© Marki Group, 2006-2020

Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist