www.kleoo.lv

Mannas dieta!

Tātad!

Diētas ilgums - trīs, līdz četras nedēļas, atkarīgs no tā cik daudz lieko kilogramu vajag nomest.

Jau pašā sākumā brīdnu, ka diētu ir ļoti grūti izpildīt, man izdevās tikai ar 3. piegājienu,taču rezultāti bija lieliski.

Noteikumi ir pa visam vienkārši - katru dienu ir jābūt trīs ēdienreizēm - no rīta, launagā un pusdienās.

Katru dienu ir jāēd tikai un vienīgi mannā putra, pie tam tikai ūdenī vārīta, BEZ GARŠVIELĀM, PROTI, CUKURA, SĀLS U.T.T. Šo mannā putru var ēst tik cik gribās, kaut vai veselu spaini, tai ierobežojumu nav.Taču vakarā ir jāizdara vēl viena svarīga lieta, kad nu Jūs mīļās dāmas esat pārnākušas mājās un dodaties uz gultas pusi, OBLIGĀTI IR JĀIZDZER 50 GRAMI VODKAS, VISKIJA, BRENDIJA, VAI KO CITU NO STIPRĀ ALKOHOLA, BET NEKĀDĀ GADĪJUMĀ SALDINĀTOS DZĒRIENUS (KOKTEILĪŠUS, VĪNUS ,VAI SIDRUS,TAD VISAM PROCESAM NAV NEKĀDAS NOZĪMES). Tūlīt paskaidrošu kādēļ pirms miega ir obligāti jāiedzer kas grādīgs. Šis process nepieciešams, lai Jūs uzņemtu nepieciešamās dienas kalorijas, izdzenātu asinsriti un laikā, kad jūs guļat vielmaiņa darītu savu darbu, proti, dedzinātu tauciņus.
P.S.kad diēta galā, alkohols vairs nav nepieciešams, ja vien Jūsu ik vakara rituālā nav iekļauta vīna glāze.Kā arī, vēlos uzsvērt, ka personas jaunākas par 18 gadiem, šo diētu bez vecāku piekrišanas, izpildīt Jums noteikti nevajadzētu!

Runājot par šķidrumiem. Dzert drīkst visas tējas (kuras nav mākslīgi saldinātas) un dabīgo vai šķīstošo kafiju AR CUKURU-OBLIGĀTI, JO MŪSU ORGANISMAM JĀUZŅEM GLIKOZE). NU UN PROTAMS ŪDENS, DZERAT MĪĻĀS UZ VESELĪBĀM.

!!!!!!!!!!!!Šo diētu var veikt cilvēki ar labu veselību un gadījumā, ja Jums tas nav pa spēkam, metiet mieru, ir taču simtiem citu veidu, kā dabūt sevi formā.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jāpiemin vēl arī tas,ka diētas laikā var būt slikts garastāvoklis, var sāpēt galva un var būt nedaudz draņķīga pašsajūta, taču, ja diētas laikā parādā citas izmaiņas, esiet pret sevi saudzīgas un metiet mieru. Ceru, ka Jums šī briesmīgā diēta palīdzēs sasniegt mērķi. Vēlu veiksmi, mīļās dāmas un atceraties - Jūs arī bez ideāla auguma esat pašas skaistākās un mīļākās sievas, mammas, draudzenes...un galvenais SIEVIETES!

Ielādēja: Dūja2
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-3876990-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'https://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();