www.kleoo.lv

Sulu diēta

Svaigi spiestas augļu, dārzeņu sulas nodrošina dzīves funkcijām nepieciešamo vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu daudzumu, kas stimulē organisma dabisku attīrīšanos un kaitīgo vielu noārdīšanas. Labākas ir svaigi spiestās, bet var izmantot arī gatavas, augstvērtīgas sulas, ko veikalos un aptiekās piedāvā kā ekoloģiski tīru produkciju. Pērkot gatavās sulas, vēlams pārliecināties, vai tās nesatur daudz cukura, sāls vai citu konservantu, kas sulu diētas laikā var izraisīt nepatīkamus gremošanas traucējumus – vēdera uzpūšanos, gāzes u.c.

Sulu diētu var ievērot gan vienu dienu, gan ilgāku laiku – līdz pat 7 – 10 dienām. Katru dienu ieteicams iedzert vismaz 400 gramus svaigi spiestu sulu, vēlams variēt – augļu, dārzeņu un zaļumu. Ar sulām vajadzētu uzņemt ne mazāk kā 800 kaloriju dienā. Pavasarī noteikti vajadzētu izbaudīt bērzu sulu kūri vai arī, ievērojot jebkuru citu diētu, bērzu sulas izmantot nepieciešamā šķidruma vietā. Diētas laikā ieteicams pilnībā atturēties no kafijas, melnās tējas, cukura un nikotīna. Labāku ārstniecisku efektu gūst, ja sulu diētu ievēro vairākas dienas pēc kārtas, var atkārtot reizi mēnesī un vairākas reizes gadā.

Ielādēja: kristykiss
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-3876990-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'https://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();