www.kleoo.lv

Zemeņu diēta Nr. 4

Šī diēta vairāk piemērota atslodzes dienām. Nav ieteicams ieturēt vairāk par 3 dienām pēc kārtas un ne biežāk kā reizi 10 dienās. Obligāti ievērojamas 5 ēdienreizes, no kurām vēlākā nav vēlāka par pulksten 20:00
Katrā ēdienreizē tiek dzerts zemeņu kokteilis, bet brokastīs obligāti kopā ar kokteili jāapēd 50g rupjmaizes, bet launagā 1 vārīta ola.

Kokteili pagatavot: 200g zemenes sablenderēt ar 300g vājpiena jogurtu, 300g 2% kefīru vai 300g 2,5% pienu (ja kokteilis gatavots no piena, pārliecināties, ka zemenes nav skābas).

Pēc diētas nepārēsties, bet gan saprātīgi pāriet uz ēdienu - sākot ar salātiem un pamazām pieliekot klāt arī sātīgākus ēdienus.

Ielādēja: kristykiss
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-3876990-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'https://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();