www.kleoo.lv
Aug 25 2015
Pēdējais blogos >> Ekonomika >> lalalalala

Deviņas iespējas tikt pie papildus naudas līdzekļiem


Katrs no mums vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, tomēr reizēm nonākam situācijā, kad papildus naudas līdzekļi nepieciešami steidzami. Lūk, dažas reāli īstenojamas idejas, kā šo problēmu atrisināt. Dažas no tām pat ar pievienoto vērtību.
1. Piesakies kaimiņienei vai paziņai pieskatīt viņas atvasītes, izņemt no bērnu dārza vai palīdzēt izpildīt mājas darbus. Viņa būs priecīga par brīvāku laiku, bet Tu tiksi pie vismaz dažiem eiro.
2. Nodod asinis. Saņemsi ne tikai simbolisku, bet tomēr, atlīdzību, bet arī bezmaksas analīžu rezultātus. Turklāt – būsi palīdzējis glābt kāda cilvēka dzīvību.
3. Pārbīdi mēbeles. Gandrīz ikviens no mums, veicot mājokļa ģenerāltīrīšanu vai mēbeļu pārbīdīšanu, ir atradis kādu izkritušu monētu. Citreiz ne vienu vien. Protams, šis nav ar garantiju, bet vismaz būsi mēģinājis. Un- pārkārtotā istabā vismaz cits skats uz dzīvi.
4. Tirgojies internetā. Tev noteikti ir kāda lieta, ko Tu neizmanto, bet kādam citam tā var pat ļoti noderēt. Kāpēc lai Tu to nepārdotu? Internetā pieejamas neskaitāmas vietnes, kur to ērti var izdarīt. Turklāt – bez maksas.
5. Pārvērt savu talantu biznesā. Neatkarīgi no tā, kas katram no mums padodas, mēs varam ar savu talantu nopelnīt naudu. Turklāt, šī ideja neprasīs pat lielus ieguldījumus. Tikai uzdrīkstēšanos.
6. Pelni naudu ar reklāmām. Internetā ir dažādas partnermārketinga programmas, kas ļauj iegūt papildus naudas līdzekļus.
7. Piedalies krāmu un apģērbu tirdziņā. Lai dzīvo Andele Mandele un citi tirdziņi, kas ļauj iztukšot skapi, plauktus, bēniņus un pagrabus, bet piepildīt naudas maku.
8. Izīrē istabu. Ja ir iespēja un esi ar mieru kādu laiku pieciest dažas neērtības, varbūt vari sameklēt īrnieku. Kāds cilvēks būs priecīgs par dzīvesvietu, bet Tu saņemsi papildus naudas līdzekļus. Lielisks darījums, vai ne?
9. Ātrie kredīti, lombardi un citas aizdevuma iespējas. Šī ir visdrošākā garantija, ka naudu saņemsi pavisam ātri, tomēr tā reiz būs arī jāatdod. Šī iespēja der, ja budžetā radies robs, kuru nepieciešams steidzami izlabot, un zini, ka algas diena visu atkal saliks pa plauktiņiem. Atceries tikai – ja izvēlēsies doties uz lombardu, būs nepieciešama ķīla. Savukārt ātrie kredīti tiek izsniegti, ņemot vērā ienākumu līmeni un kredītvēsturi.
Protams, ja būsi pietiekoši radošs, noteikti atradīsi vēl citas metodes kā vienkārši un legāli tikt pie papildus naudas līdzekļiem. Lai izdodas!

(foto-freedigitalphotos)


Ielādēja: lalalalala